Νέα

Düsseldorf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
4 ώρες εδώ 4 μπαλάκια με 100 ευρώ είσοδο. ΤΟ παρτουζοσκηνικό. Έφυγα και έτρεμαν τα πόδια μου. Σταματάω σε μια μάντρα να κάτσω να ξεκουραστώ και βγαίνει ένας φουσκωτός και με διώχνει. Ήμουν για λύπηση... Αλλά άξιζε από όλες τις απόψεις. Συνίσταται σε όλους που θέλουν να νιώσουν όπως ένας πορνοσταρ, δεν συνίσταται σε όσους λειτουργούν μόνο σε πριβέ καταστάσεις.
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
14
Like
77
Πόντοι
10
4 ώρες εδώ 4 μπαλάκια με 100 ευρώ είσοδο. ΤΟ παρτουζοσκηνικό. Έφυγα και έτρεμαν τα πόδια μου. Σταματάω σε μια μάντρα να κάτσω να ξεκουραστώ και βγαίνει ένας φουσκωτός και με διώχνει. Ήμουν για λύπηση... Αλλά άξιζε από όλες τις απόψεις. Συνίσταται σε όλους που θέλουν να νιώσουν όπως ένας πορνοσταρ, δεν συνίσταται σε όσους λειτουργούν μόνο σε πριβέ καταστάσεις.

Μπράβο ρε φίλε... Είμαι Düsseldorf και έψαχνα κάτι διαφορετικό από FKK ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Είναι ένα τετράγωνο από το living room. Δεν χρειάζεται κράτηση όπως λέει. Όρμα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
You can find streetwalkers hanging around in Charlottenstraße (between: Bismarckstraße and Friedrich-Ebert-straße) at nighttime. It is estimated around 100 Romanian and Bulgariangirls work as prostitutes in the area.

Πηγη:
Ακολουθοντας τις οδηγιες εκανα τσαμπα 70 χλμ .
Μουφα ουτε 2-3 στον δρομο,αν ηταν κ αυτες δεν ξερω.

Ξερει καποιος να μας πει για dusseldorf street sex??
 

xrhstos_28

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
11
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπερα παρεα, προς Edmen μερια ξερει κανει τιποτα ? Κανενα strip club , κανενα καλο σπ"σπιτι" , μονο το club11 εχω βρει που εχει δυο τρεις κορασιδες.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
10
Like
1.340
Πόντοι
506

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
10
Like
1.340
Πόντοι
506
4 ώρες εδώ 4 μπαλάκια με 100 ευρώ είσοδο. ΤΟ παρτουζοσκηνικό. Έφυγα και έτρεμαν τα πόδια μου. Σταματάω σε μια μάντρα να κάτσω να ξεκουραστώ και βγαίνει ένας φουσκωτός και με διώχνει. Ήμουν για λύπηση... Αλλά άξιζε από όλες τις απόψεις. Συνίσταται σε όλους που θέλουν να νιώσουν όπως ένας πορνοσταρ, δεν συνίσταται σε όσους λειτουργούν μόνο σε πριβέ καταστάσεις.
παει καιρος αλλα swinger club λεει, ξερει κανεις κατι;
 

AthensFinest

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
20
Πόντοι
0
Πέρα απο γυναίκες το Ντύσελντορφ είναι μια πραγματικά πολύ ωραία πόλη αξίζει κάποιος να την επισκεφθεί.
 

Christakis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
Θα πάω Dusseldorf για 2 μέρες υπάρχει κανένα κάλο tip update για να μην χάσουμε τον χρόνο μας?
Δεν έχω ξαναπάει σε fkk club γενικά, οπότε περιμένω πως και πως..
 

Christakis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
Θα πάω Dusseldorf για 2 μέρες υπάρχει κανένα κάλο tip update για να μην χάσουμε τον χρόνο μας?
Δεν έχω ξαναπάει σε fkk club γενικά, οπότε περιμένω πως και πως..


Ενημέρωση από εμένα:

Dolce Vita Πεμπτη βραδυ
Επισκεψη κατα τις 10:00 το βράδυ, κορίτσια 15 περίπου
Είσοδος 50,00 με 2 ποτά (καθαρά)
Sex 50,00 me kapota 80,00 xoris
1 Βουλγαρα 7αρι αλλά με πολύ καλή διάθεση
6-7 Ρουμάνες 2 του 9 και οι άλλες του 6-8 ανάλογα τα γούστα
3-4 Γερμνανιδες 2 7,5-8  2 αρκετά μεγαλόσωμες που δεν είναι του γούστου μου (παλαιστές)
3-4 κάτι άλλες κακομοιρες που ούτε θέλω να μάθω τι ήταν

Γενικά το μαγαζί έχει ωραία διάθεση και καλό παιχνίδι.
Είναι μικρό και δεν υπάρχει φαγητό (τουλάχιστον εμείς δεν είδαμε)
οι δυο φίλοι κάνανε γρήγορο παιχνίδι και ρίξανε 2-3 χέρια και duo κτλ.
Δυστυχώς κατα τις 12:00 το μαγαζί είχε τόσες ψωλές που πραγματικά δεν υπηρχει γκομενα στο μαγαζί...
Είχαν πλακώσει Ινδοί και Κινεζει τυφλά που περιμένανε τις γκόμενες στην σκάλα τον δωματίων και δεν τις άφηνανε ούτε να πάνε για ντουζ!!  :zfuck: :fuck1: :uglystupid:

Φύγαμε με καλές εντυπώσεις για το μαγαζί αλλά την επόμενη φορά θα παίξουμε πιο γρήγορο παιχνίδι, για να μην  :jerking:


Ocean Παρασκεύη βραδυ, επισκεψη μετά από φολα στο  Penelope @ Dortmount (εγραψα στο σχετικό θεμα)

Κόλαση..!!!
Του μουνιού το πανηγιρι ... είχε περίπου 30-40 μουνιά για όλα τα γούστα...
Πιπινάκια, MILFαρες,
5-6 Γερμανίδες(οι δυο ήταν απίστευτες) , 2-3 Αλβανίδες (οι δυο πολύ δυνατές) , 15 Ρουμάνες, 1-2 Τουρκάλες,  1 Μαυράκι, 1 Ινδή και άλλες που δεν πρόσεξα.
Γενικά το μέρος είναι πολύ μεγάλο και όμορφο σαν ένα καλό club.
Η μουσική καλή και γενικά ολα ειναι ποιοτικά και ομορφα.

Είσοδος 65,00 (με δυο ποτά πεντακάθαρα)
Νερό και αναψυκτικά free σε ψυγεια μπουκαλακια ατομικά.
Sex 50,00 βασικό, 100 φουλ.
Φαγητό εχτρα cost

Αξίζει να για κάποιον που θα πάει 1-2 φορές το χρόνο να περάσει πραγματικά καλά.

Πήρα μια Ρουμάνα (δυστυχώς και πέταξα 100 ευρώ)
Πήρα ένα Γερμανικό υπερόπλο 1,75 ξανθό με γαλανά μάτια και υπέροχο σώμα και πήρα το αίμα μου πίσω!!!


Αυτά από εμένα με μηδενική προιγουμενη εμπειρία στα FKK..
 

kinola

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Παντως για Ocean διαβαζα οτι παιζονται αρπαχτες απο τα ντουλαπια.Λετε να ισχυει ?
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Παντως για Ocean διαβαζα οτι παιζονται αρπαχτες απο τα ντουλαπια.Λετε να ισχυει ?

Κάτι τέτοιο δεν έχω ακούσει ποτέ για το Oceanς. Εξ άλλου έχουν ασφαλιστικές θυρίδες. Ποτέ δεν ξέρεις όμως.
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
ξερει κανει κατι για το : τιμε καλες αλλα τι λεει μεσα;

Ήταν φλάτρατε αρχικά, υπήρχαν μερικά τότε στο Mönchengladbach. Από αυτά τα μαγαζιά ήταν το καλύτερο. Μιλάμε όμως για απλό επίπεδο. Τώρα με το νέο νόμο του 2017 με εκπλήσσει που είναι ακόμα ανοιχτό.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.793
Κριτικές
178
Like
39.339
Πόντοι
21.896
ο νομος περι ακποτου ειναι αυτος?
αλλα γιατι σε εκπλησει? δεν καταλαβαινω φιλε
καντο λιγο πιο λιανα!!

οτι κ καλα επιτρεπουν στα φαλτρατε τα ακαποτα??????????????
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Ο νόμος αυτος περιλαμβανει ΚΑΙ τα ακαποτα (ασχετα τι γινετε στο room  :pipa2:)

O φιλος dyvoir εννοει πως του φαινεται παραξενο το πως λειτουργει στο ετσι στυλ γιατι ο νόμος απαγορευει κ τα flatrate. Δλδ γάμα οσο αντεχεις αφου εχεις πληρωσει εισοδο 100-130€. Και οι κοπελες πρεπει να ειναι αυτονομες κ οχι υπαλληλοι αφεντικου.


Εκει ερχεται το παραθυρακι στον νόμο. Πληρωνεις κ παιρνεις 5-7 μαρκες. Καθε μαρκα κ γαμησι.
Οποτε ξεπερνουν τον νομο λεγοντας πως ο πελατης εχει προπληρωσει την εισοδο κ τα γαμησια. Ενω εχουν προεισπραξει το ποσόν που επιθυμουν.
1 κουπονι= 1 γαμησι, οποτε η κοπελα θεωρειτε αυτονομη γιατι πληρωνεται (παιρνει ενα ποσόν για καθε μαρκα)
Pay per sex, δεν εχει ωραριο, καθεται οσες ωρες αυτη θελει στον χωρο του κλαμπ οπως ο καθε ελευθερος επαγγελματιας.
Αν κανει 5 μαρκες παιρνει 5Χ το ταδε ποσόν, 20 μαρκες επι το ταδε ποσόν κοκ.

Και η πιτα ολοκληρη κ ο σκυλος χορτατος.

Προσωπικη γνωμη πως τωρα ειναι καλυτερα γιατι η κοπελα ιδρωνει την φανελα για την μαρκα ενω πριν στο πραγματικο flatrate βαριοταν πολλες φορες.

Sex volkane στα club που πας εσυ το ακα το ζηταν εξτρα χρεωση ενω σε αυτα που πηγαινω εγω ,που δεν ειναι τουριστικα, το ακα ειναι αυτονοητο. (Βεβαια ρωτας παντα πριν)

Χαιρετισματα στον φιλο dyvoir.

Tip: αν πας σε flatrate ,πληρωσεις κ παρεις πχ 6 μαρκες. Εριξες 3 γαμησια κ σου μειναν 3 μαρκες αλλα βαριεσαι να ριξεις πανω απο ενα τοτε:
-μπορεις ,εφοσον συννενοηθεις πριν με την κοπελα, να τις ταξεις τις 3 μαρκες ολες μαζι, για ενα session το οποιο ομως θα ειναι super deluxe πχ ακα ,πολυ αργο, με μασαζ κ χυσιμο στο στομα
-η να δωσεις τις 4 μαρκες που περισεψαν σε 2 κοπελες, φιλες μεταξυ τους, παντα με συννενοηση, παιρνοντας 3some με μασαζ πριν, εναλλαγες στο σεξ κ τελειωμα στην μια (πχ στομα, βυζια ) ενω στον παιζει η αλλη να χυσεις.
Αλλιως οι μαρκες σου μενουν αμανατι, αναμνηστικες, εγω ακομη εχω καποιες χχχαααχαχα

Α στα διαλα, με καβλωσατε πρωι πρωι...
 

Συνημμένα

  • 20200111_063159.jpg
    20200111_063159.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 123

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Εξαιρετική απάντηση, φίλε urlauber, δεν έχω να προσθέσω πολλά. Αυτό το μαγαζί ονομαζόταν παλιά Club Ibiza, Partytreff Mönchengladbach και Pauschalclub 69. Έχω πάει πριν απο 10 χρονια όταν ήταν σχετικά δημόφιλο, δεν ξέρω αν και τι παίζει κάτι τώρα. Μόλις πήρα τηλέφωνο έναν γνώστο, και αυτός με θεμελιωμένες γνώσεις των διαρθρώσεων, δεν έχει ιδέα και αυτός. O νέος νόμος του 2017 απαγορεύει τα φλάτρατε (στα γερμανικά: pauschal) με συνέπια τα πρώην φλάτρατε να έκλεισαν ή να δηλώνουν τώρα κανονικό σάουνα κλουμπ ή coin club όπως το Club 69.     
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.793
Κριτικές
178
Like
39.339
Πόντοι
21.896
σε φαλτρατε μόνο Βερολίνο είχα πάει κ είχα ανεβάσει κριτικές αλλά όντως πολύ κλινικό σεξ
έχεις δίκιο φίλε urlauber
κ έξυπνο το κόλπο δλδ δίνεις 100 130 κ παίρνεις όσες μάρκες θες;
αλλά θα σε πάρω τηλ καλύτερα να μην κουράζουμε το σαητ διότι λείπω  εκτός Ελλάδας κ εγω
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
σε φαλτρατε μόνο Βερολίνο είχα πάει κ είχα ανεβάσει κριτικές αλλά όντως πολύ κλινικό σεξ
έχεις δίκιο φίλε urlauber
κ έξυπνο το κόλπο δλδ δίνεις 100 130 κ παίρνεις όσες μάρκες θες;
αλλά θα σε πάρω τηλ καλύτερα να μην κουράζουμε το σαητ διότι λείπω  εκτός Ελλάδας κ εγω
Καθε μαγαζι εχει διαφορετικές χρεωσεις.

Πχ 100€ 6 μαρκες
120€ 5 μαρκες
110€ 5 μαρκες
130€ 7 μαρκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom