Νέα

Tiraspol (Transnistria)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Δεν ξέρω συνάδελφε, δεν σας έχω επισκεφθεί, στη Σόφια που έχω πάει κουλαριστά μου φάνηκε πάντως  :boobies:

 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αδερφια τα γραφω για αυτους που δεν ξερουν τι σιμενη πρωιν ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΚΡΑΤΟς!!!!!  αμα εισε σοβαρος και επιφιλακτικος πουθενα δεν θα αντιμετοπισεις προβλημα στο ανατολικο μπλοκ !!! αλλα αμα εισε ΕΛΛΗΝΑΡΑς ΤΣΟΓΛΑΝΟΜΠΙΧΤΗς ΓΑΜΑΟ ΚΑΡΑΒΛΑΧΟς !!! ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΤΕΜΕ ΤΟ 80 ΤΗς ΕΚΑΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕΕ ΠΑΝΟ ΕΤΣΙ  ΕΙΝΑΙ!!!!!  κυνδινος μακριααααααααα!!!!!!! απο ρουμανια να δειτε ποσοι εφηγαν βραδυ με φεγκαριι τι να προτοθιμιθο!!!!!!!!!! προσοχη μεγαλη!!!!!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Ε, καλά ρε φίλε, άμα είσαι έτσι όπου και να πας αντί να  :fuck2: θα σε  :boff:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
davarits με ολο το σεβασμο ... χρειαζεσαι ενα καλο ορθογραφικο λεξικο ..
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ε, καλά ρε φίλε, άμα είσαι έτσι όπου και να πας αντί να  :fuck2: θα σε  :boff:
οπος εγραψα τα καλα ετσι εγραψα και τα ασχημα για τους καρα :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:  και για τουσ πιτσιρικαδες που δεν ξερουν πχ οτι εδω και 6 μινες στην ουκρανια αμα σε πιασουν με βιζιτα πας μεσα χωρις αναστολη απο 3 εωσ 8 χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το ανατολικο μπλοκ θελη μεγαλη προσοχη!!!!!!!!!!!!
 

tonousou

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ταπεινη μου αποψη ειναι οτι η Τρανζιστρια ειναι ειδικος προορισμος,το 80% αυτων που θα πανε ουτε θα τους αρεσει ουτε καλα θα περασουν.
Απο θεμα κινδυνου οπως τα λεει ο Νταβα ειναι,αν εισαι κυριος δε σε ενοχλει κανενας!
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
υπαρκτος κουμουνισμος!!!!! την δεκαετια του 80 και του 90 οπιοσ εζησε στο ανατολικο μπλοκ ψιφιζει ακρα δεξια και χιτλερ και με τα διο χερια δαγκοτο!!!! Ο ΘΕΩΣ ΜΑΣ !!! ΦΙΛΑΞΕ!!! ΜΑΓΚΕς ΟΧΙ ΟΤΙ με εκφραζουν οι αλλοι πουλιμενοι ξεφτιλες πολιτικοι της ελαδας αλλα τουλαχιστον η μανα μου πουτανα δεν εγινε!!! και οτι και να γινει ενα πιατο φακες θα το φαμε!!!! τΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ για τα νεα παιδια που υποστιριζουν τησ αριστερες ιδεες ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΟΝ ΦΩΣΤΗΡΟΝ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΟΝ!!!! εγω βεβεα τουσ καταλαβενο τηφλη ιπακοη στον ηγετη και το κομμα ολα τα αλλα ειναι ψιλα γραματα !!!!!!!!!!!ενστικτο ζωου οσο πιο πιστα  και χωρισ ελεοσ αδιστακτα σκιλια γινουν  και οσους πιο πολουσ <<παραβατεσ >>συντροφους κατοδοσουν ρουφιανεψουν καταστρεψουν τοσο πιο ψιλα θα αναριχηθουν στην ιεραρχια !!! αακριβως ο νομος τις ζουγκλας και η εξελικτικη θεωρια του δαρβινου ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ!!!!  αυτα λοιπον τα μαυρα σκηλια που για να αναριχιθουν στην υγεσια πατησαν στην κιριολεξια επι πτωματον ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΡΩΙΝ ΣΟΒΙΕΤΙΚΟΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΟΝ!!! εχουν κυριαρχισει παντου!!! αυτοι και οι υπερετες τους !!!!! μαλακα ελληναρα οταν συναναστραφεις και τους κανεισ και <<φιλους  χα χα χα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:>> να ξερης οτι στο τελοσ εση θα εισε ο χαμενος καταστραμενος!!!!  μακρια και απλα τιπικος με αυτους!!!!!! μονο αν σε κανουν δουλο και σε ελενχουν πληρος εσενα και την οικογενεια σου << ΑΛΟΣΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟς ΤΟΥΣ ΣΚΟΠΟς>> ΤΟΤΕ μονο θα φας ενα κοματι μπαγιατικο ψωμι!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΑΤΕΑ ΤΑΞΗ ΑΝΘΡΩΠΟΝ!!!!!!!! οσοι ελληνεσ πιγαν να το πεξουν μαγκες και να κανουν δουλιες με αυτους ακομα μεσα ειναιεκει !!!!!!!! η γιναν πρακτορες  και τερμα η ελευθερη ζωη!!!!!  ΑΑΑΑΑ ΡΕΕ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΜΟς!!!!! ΠΟΥ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝΑ 6ΜΙΝΟ στα φλοροκαναρα στην ελλαδα που το πεζουν αριστεροι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 6 μηνες φτανουν!!!!!!!!!!!θα φωναζουν μετα ελια ελια και κοτσο βασιλια!!!!!!! μεχρι να πεθανουν!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αναμνισεις !!!!!!!!! ερχοταν ενα φορτιγο με ψωμι αδειαζε στον δρομο με την ανατροπι σε ενα ναιλον κατο στο δρομο και περιομενες στη σειρα κανα τριορο για μια φρατζολα ψωμι την μιση σου μερα την περναγες περιμενοντας στην ουρα!!!!!!!! τοτε που γαμαγες οπος ελεγε με μια κολινος ο χαρι κλιν εγδινες την γκομενα στο κρεβατι και το μουνι τισ ειταν σαν θαμνος με οσμες κτλ  η τριχα στα ποδια δε  !!! της ζεστενε τισ κριες νυχτεσ του χειμονα!!!!!!!! αρεε αναμνισεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
 parte και εναν εγκηρο και αναλιτικο χαρτη για υπεροχες αποδρασεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αμα ξεφιγεις απο το κεντρο που δηχνη ο χαρτης καντε κλικ απανο του!!!!!!!! μετα δεν σε σταματαει τιποτα!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αρχοντα του τιρασπολ μακουλιε!!! μηπος ξερης πιες ειναι και προσ τα που εξοδοι σε περιπτοση που θελης να την κανεις γρηγορα και παρανομα απο την χωρα????????
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Ταπεινη μου αποψη ειναι οτι η Τρανζιστρια ειναι ειδικος προορισμος,το 80% αυτων που θα πανε ουτε θα τους αρεσει ουτε καλα θα περασουν.
Απο θεμα κινδυνου οπως τα λεει ο Νταβα ειναι,αν εισαι κυριος δε σε ενοχλει κανενας!
και αμα δινεις και καμια 100 ρουβλια στους φυλακες τοτε οχι μονο δε σε πειραζουν...σε προσκυνανε κι ολας :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ετσι μικρε???
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
και αμα δινεις και καμια 100 ρουβλια στους φυλακες τοτε οχι μονο δε σε πειραζουν...σε προσκυνανε κι ολας :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ετσι μικρε???
εξαρτατε αμα εισε μεσα στο μπουντρουμι !!!!!!! τα ρουβλια δεν εχουν καμια αξια το νομισμα μεσα ειναι πακετα τσιγαρα η κουτες τσιγαρα!!!!!! τα λευτα μεσα ειναι τα τσιγαρα!!! εξω μονο περνανε τα ρουβλια :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: Υ.Γ παντος μαγκες αμα εισε σοβαρος και δεν πας γιρευοντας η τρανιστερια ειναι σχετιικα ασφαλη χορα στην ουκρανια κατα την γνωμη μου κινδινευης περισοτερο!!!!!! απλα τα αναφερα και αυτα για να εχετε σφαιρικη ενημερωση!!!!!!!!!!!!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
εξαρτατε αμα εισε μεσα στο μπουντρουμι !!!!!!! τα ρουβλια δεν εχουν καμια αξια το νομισμα μεσα ειναι πακετα τσιγαρα η κουτες τσιγαρα!!!!!! τα λευτα μεσα ειναι τα τσιγαρα!!! εξω μονο περνανε τα ρουβλια :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: Υ.Γ παντος μαγκες αμα εισε σοβαρος και δεν πας γιρευοντας η τρανιστερια ειναι σχετιικα ασφαλη χορα στην ουκρανια κατα την γνωμη μου κινδινευης περισοτερο!!!!!! απλα τα αναφερα και αυτα για να εχετε σφαιρικη ενημερωση!!!!!!!!!!!!!!
ενοω στους σεκιουριτι των μπαρ
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
to προεδρικο τσαρδι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και μερικες φοτο για να μπειτε στο σοβιετικο κλιμα
 

Συνημμένα

  • tiraspol-government-building.jpg
    tiraspol-government-building.jpg
    116,6 KB · Εμφανίσεις: 80
  • gara.jpg
    gara.jpg
    118,4 KB · Εμφανίσεις: 52
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • tiraspol.png
    tiraspol.png
    308,2 KB · Εμφανίσεις: 66
  • tir.png
    tir.png
    294,5 KB · Εμφανίσεις: 67

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom