Νέα

Tiraspol (Transnistria)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σωστός ο σύντροφος. Η κάνναβη της Μολδαβίας (και των ανατολικών χωρών ειδικότερα) είναι για τα μπάζα. Την καπνίζουν όχι σε στριφτό (δεν έχουν τσιγαρόχαρτα) αλλά είτε σε γεμιστά τσιγάρα (τα παπερόφσκυ - με χάρτινο επιστόμιο) , είτε συνηθέστερα σε αυτοσχέδιους ναργιλέδες με μπουκάλια ("μπουτέλκα"). ¨οταν είωα πάει είχα πάθει πλάκα με τις τρύπιες μπουκάλες πουβλεπα στα πάρκα και δεν καταλάβαινα τι είναι¨(τόμαθα σύντομα όμως). Τα κρασία τους είναι εξαιρετικά. Το ίδιο και το κονιάκ τους , διαφορετικά, αλλά σαφώς καλύτερα από τα ελληνικά. Οι μπύρες τους είναι για τα μπάζα (οι τοπικές). Η "Μπαλτικα" είναι πολύ καλή μπύρα αλλά ρώσσικη. Πωλείται και εδώ. Κυκλοφορεί από το 0 έως το 9 (περιεκτικότητα σε οινόπνευμα) και εγώ προτιμώ την &. Η πλειοψηφία πάντως πίνει την 3 (τροϊκα).
Ναργιλέδες ("κιουλάν") υπάρχουν στα καφέ (και στην Ουκρανία, και στη Μολδαβία) και είναι μόδα . Αλλά εννοείται ότι τις σερβίρουν με καπνό (κακής ποιότητος).

Πεστα συντροφε, ανοιξε τους τα ματια. Γαμω την αφραγγια μου γαμω. Να εχω την ακρη και να μην εχω τα φραγκα να κανω ενα ταξιδακι προς τα "μερη σας". Αν φτιαξουν τα πραγματα παντως θα το κανω το γαμημενο το ταξιδι. Αν και ειμαστε μονο φιλοι με την κοπελα πλεον, εχουμε υποσχεθει ενα ταξιδι στην πατριδα της. Και εννοειτε οτι αν γινει αυτο το ταξιδι θα εχεις ειδοπποιηθει.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=6VlsyAOGhCo&feature=related[/video]  [/video]  παρτε και ενα πατροπαραδοτο εθιμο πριν τον γαμο!
Λάθος . ΜΕΤΑ το γάμο. Στο γλέντι μετά τον γάμο (και αφού έχει φύγει κανένα κιβώτιο βότκες πρώτα) συνηθίζεται οι νεαροί καλεσμένοι να μεταμφιέζονται με περούκες και γυναικεία ρούχα που κουβαλούν οι γυναίκες επί τούτου και να περιφέρονται στο δρόμο. Να με δείτε με πράσινη περούκα και μάυρη ρόμπα στο γάμο της κόρης μου πρόπερσυ θα πάθετε πλάκα !!!
Οι λιμουζίνες είναι μια άλλη παραδοσιακή μαλακία. Σκάνε 200$ για να νοικιάσουν αυτές τις τερατόμορφες λίμο για να πάνε από το σπίτι στο Δημαρχείο και αντίστροφα.  Το φαινόμενο παρατηρείται και στις γειτονικές χώρες.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
καλισπερα σας. γνωριζω καποια απο το tiraspol εδω και 11 χρονια.τη γνωρισα στην ελλαδα για τρις μηνες μετα την απελασαν.απο τοτε εχουμε επικοινωνια εχω παει 3 φορες στο tiraspol ηταν τοτε 18 χρωνων.ομολογο παροτι ενιωθα οτι με προστατευε εκει (δεν με αφηνε να παω πουθενα μονος μου ελεγε δεν ειναι ελλαδα εδω, να μην κραταω πολλα λευτα μαζι μου)
δεν περασα καλα μαζι της δεν με αφηνε να την ακουμπισω,μονο στην ελλαδα εγινε κατι μαζι της.τελικα νευριασα και την παρατησα. για κανα εξαμηνο κτηπουσε το τηλ μου και το εκλεινε οσπου μηλησε και μου ειπε θελω να σου πω την αληθεια παντρευτηκα και περιμενω παιδι και θελω να ερθεις να σε δω εκανα λαθος στη ζωη μου.

ολα αυτα τα χρονια τη βοηθουσα οικονομικος πιο παλια αρκετα καλα. για 4 χρονια εκοψα τη βοηθεια παρολα αυτα που και που εποικινονουσαμε. μετα απο 3 χωρισε με 2 παιδια.

τωρα μου εχει γινει βδελλα καθε 2 μερες περνει τηλ ολο λεει ποτε θα παω οτι με θελει πολυ
οτι με αγαπουσε παντα οτι θα μου δωσει τα παντα.

ειναι ομορφη γηναικα τι στο καλο δεν μπωρει να βρει κανεναν αλον
εγω της λεω να με ξεχασει να κανει τη ζωη της ωπος αυτη θελει αλλα αυτη επημενει
δεν θελει κανεναν μονο εμενα λεει

ΓΙΑ εμενα ειναι ενας ανεκπληρωτος ερωτας αλλα το συνηθησα πλεων φοβαμε να παω εκει
για τους λογους που αναφερετε πιο πανω
συντροφε βλεπω οτι εισαι καλο παιδι ...θελω να σου δωσω μερικες συμβουλες...οταν βοηθας καποιον απο τα μερη μας δε σε βλεπουν σα καλο ανθρωπο αλλα σα μαλακα...τα τηλεφωνηματα της ειναι γιατι δεν εχει λεφτα και οχι οτι σε αγαπαει...αν σε αγαπουσε θα ηταν μαζι σου απο παλια...αν ειναι ανεκπληρωτος ερωτας τοτε ελα να τη γαμησεις σε ολες τις τρυπες της και δρομο πισω...εκτος και αν θελεις να μεγαλωσεις τα δυο παιδια της...τοτε εισαι πραγματικα μαλακας...ομορφες γυναικες εδω εχει παρα πολλες,αν δε με πιστευεις ελα να δεις μονος σου...μη φοβασαι αν θελεις να ερθεις εγω θα σε βοηθεισω
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Ανεβαίνη βλεπω σιγα - σιγα το ενδειαφερον των μελων και των εμπειριων απο διαφορους συμπολεμιστες Για Τιρασπόλ .............. :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Νταβαριτσ προβλέπω να σε κηνυγά με τις Πέτρες το κοληταρι σου ο κοκκινος.....
του χαλας την Κυριαρχία επι του εδαφου του...........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε πάμε δυνατα ολοι μαζί να ανεβασουμε λιγο το θρεντ  και την οικονομια των κοριτσιων να παρουν τα πάνω τους...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
συντροφε βλεπω οτι εισαι καλο παιδι ...θελω να σου δωσω μερικες συμβουλες...οταν βοηθας καποιον απο τα μερη μας δε σε βλεπουν σα καλο ανθρωπο αλλα σα μαλακα...τα τηλεφωνηματα της ειναι γιατι δεν εχει λεφτα και οχι οτι σε αγαπαει...αν σε αγαπουσε θα ηταν μαζι σου απο παλια...αν ειναι ανεκπληρωτος ερωτας τοτε ελα να τη γαμησεις σε ολες τις τρυπες της και δρομο πισω...εκτος και αν θελεις να μεγαλωσεις τα δυο παιδια της...τοτε εισαι πραγματικα μαλακας...ομορφες γυναικες εδω εχει παρα πολλες,αν δε με πιστευεις ελα να δεις μονος σου...μη φοβασαι αν θελεις να ερθεις εγω θα σε βοηθεισω

Αμάν ρε Μάκη πως τα λες ετσι γαμώτω  εγω πονεσα πάντως πολυ κι ας ειμαι ασχετος με την ιστορια του συμπολεμιστή Φαντάσου πως πονεσε αυτος αν το ενοιωσε το χτυπημα....
Ναπαλμ ηταν αυτο το χτυπημα πολύ δυνατο  αποτομο  ξυπνημα απο επικειμενο λήθαργο.


ωσπου να ανεβουν τα παληκαρια θα δεις τι θα κάνεις με θεμα βοήθειας
προς το παρον  ετοιμασε καμια συνδρομητική φιλικη βοηθεια προς δυο συνεργατες-συμπολεμιστες που ανεβαίνουμε για καμια εβδομάδα εκει κι αν γουσταρουμε οπως την προιγουμενη φορά  ισως παρατείνουμε την διαμονή μας μετα την 10η Φλεβάρη ......και την ημερα των ερωτευμένων  σιγουρα θα εχουμε στρατοπεδεύση εντος  Τιρασπόλ.

 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Αμάν ρε Μάκη πως τα λες ετσι
:think: :idiot:
και την ημερα των ερωτευμένων  σιγουρα θα εχουμε στρατοπεδεύση εντος  Τιρασπόλ.
Νάχετε μαζί σας και λαγουδάκια, καρδούλες, αρκουδάκια και λοιπές ροζ μαλακιούλες και φυσικά τριαντάφυλλα. Τρελλαίνονται οι γκόμενες (δεν κάνω πλάκα)
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:/ o molnto θυμιθικε τα αρλεκιν που διαβαζε στα καραβια!!!!!!! ειταν ο μονος ναυτικος που δεν γαμισε σε κανενα λιμανι γιατι τοτε ειταν ερωτευμενος με την βασιλω απο τα τρικαλα !!! ερωτασ δηνατος μιλαμε με την βασιλω απο τα τρικαλα!!!!! δεν στα εχει πει?????
 

Συνημμένα

  • dsc00029.jpg
    dsc00029.jpg
    37,2 KB · Εμφανίσεις: 14
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ανεβαίνη βλεπω σιγα - σιγα το ενδειαφερον των μελων και των εμπειριων απο διαφορους συμπολεμιστες Για Τιρασπόλ .............. :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Νταβαριτσ προβλέπω να σε κηνυγά με τις Πέτρες το κοληταρι σου ο κοκκινος.....
του χαλας την Κυριαρχία επι του εδαφου του...........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε πάμε δυνατα ολοι μαζί να ανεβασουμε λιγο το θρεντ  και την οικονομια των κοριτσιων να παρουν τα πάνω τους...
πλησιαζη ο καιρος που θα βαλο νεφτι στον κοκινο και θα τρεχει ΤΗν ΜΙΑ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕς για μενα στουσ συντροφους την αλλη την πεφτει στα κοπροσκιλα μου απο την αλλοδαπη κρυφα   και μετα η καργιολες ερχοντε στον μπογια τους εμενα και μου λενε τησ απιστευτες παπαριες που τουσ λεει :jerking: :jerking: εδω στο σιτε  ο κοσμος το εχει τουμπανο και ο ντακοτας κρυφο καμαρι ο ορισμος τησ παραπληροφορησης !!!!! θελη σοβιετικα αντιμετρα και συμορφοση αμεσα!!!!!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  τωρα αυτο για την οικονομια των κοριτσιων τι το ηθελες ????? μετα φταιη ο μακης που οργιζεται??? παλιοσπονσορα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   Υ.Γ ΟΠΟς ΠΑΝΤΑ !!! αμα δεν τα γραψω εγω κανενας δεν γραφει τιποτα!!!!!!!!! μετα ολοι μου κανουν τουσ εξηπνους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:/ o molnto θυμιθικε τα αρλεκιν που διαβαζε στα καραβια!!!!!!! ειταν ο μονος ναυτικος που δεν γαμισε σε κανενα λιμανι γιατι τοτε ειταν ερωτευμενος με την βασιλω απο τα τρικαλα !!! ερωτασ δηνατος μιλαμε με την βασιλω απο τα τρικαλα!!!!! δεν στα εχει πει?????
kai που τα ξερεις εσυ αυτα μτοκτορ???ο βρουτος στα σφυριξε???
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
kai που τα ξερεις εσυ αυτα μτοκτορ???ο βρουτος στα σφυριξε???

Fishhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Εληνικά
Ψάριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
πλησιαζη ο καιρος που θα βαλο νεφτι στον κοκινο και θα τρεχει ΤΗν ΜΙΑ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕς για μενα στουσ συντροφους την αλλη την πεφτει στα κοπροσκιλα μου απο την αλλοδαπη κρυφα   και μετα η καργιολες ερχοντε στον μπογια τους εμενα και μου λενε τησ απιστευτες παπαριες που τουσ λεει :jerking: :jerking: εδω στο σιτε  ο κοσμος το εχει τουμπανο και ο ντακοτας κρυφο καμαρι ο ορισμος τησ παραπληροφορησης !!!!! θελη σοβιετικα αντιμετρα και συμορφοση αμεσα!!!!!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  τωρα αυτο για την οικονομια των κοριτσιων τι το ηθελες ????? μετα φταιη ο μακης που οργιζεται??? παλιοσπονσορα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   Υ.Γ ΟΠΟς ΠΑΝΤΑ !!! αμα δεν τα γραψω εγω κανενας δεν γραφει τιποτα!!!!!!!!! μετα ολοι μου κανουν τουσ εξηπνους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Χαιβάνι ο κοσμος το εχει τουμπανο και συ κρυφό καμάρι για την ομορφιά σου ή τα νειατα σου  θε σε διπλαρώσουν οι ντεβούσκες;;;;;;

Το παρακατω για σενα...

 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Χαιβάνι ο κοσμος το εχει τουμπανο και συ κρυφό καμάρι για την ομορφιά σου ή τα νειατα σου  θε σε διπλαρώσουν οι ντεβούσκες;;;;;;

Το παρακατω για σενα...

ρε χαιβανε τι σου κανω φροντιστηρια τοσο καιρο δεν εχεις καταλαβει οτι ο δητικος στα τελευτεα κουμουνιστικα κρατη ειναι το διαβατηριο για μια καλητερη ζωη στην ευρωπη!!!!!!!!! ρε γαμοτο σε χαλαει η βουλγαρια :idiot: :idiot: :idiot: αμα πας γιαλτα που κατεβενουν οι ρωσοι!!! οποσ και σοτσι τα καλητερα μουνια τα εχουν οιρωσοι  σπονσορες 50+ !!!!!!!! ο πενηνταρης στην ρωσια ειναι το τοπ μοντελ αν εχει λευτα και μιλάμε οταν ακουν για ευρωπεο  !!! οχι απο της πρωιν σοβιετικες χωρεσ που μπικαν σε εοκ και αραβομαλακες!!! πεζουν σαν !!!!!!!! την γατα με το ποντικι εχεις δεν εχεις λευτα!!!!!!!!!!!!!! ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΥΤΑ ΔΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΗΤΩΝΕ4ΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΝ ΠΑΝΤΡΙΑ!!!!! στο τιρασπολ η 9 στης δεκα που γνωρισα με αρχισαν ξερα για παντρεια και αποκατασταση!!!!!!!!!!!!! καλα το χαζο κανεις :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
συντροφε παραλιμνιε με το στοιχημα τα παρατησα παλι αρχισα καλα τον σεπτεμβρη αλλα μετα απο καπιους καλουσ κουβαδες και με εξακριβωση απο τα αγκλοσαξονικα σαιτ οτι οι κουβαδες ειναι παγκοσμιασ κλιμακας και προτογνωρις τραγικης διαστασης:headbang: :headbang: :headbang: περιμενο μπασ και φτιαξει η κατασταση !! αλλα απο οτι διαβαζω αρχιδια μπλε !! :jerking: :jerking: εση πωσ τα πας???
 

john1970

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
συντροφε βλεπω οτι εισαι καλο παιδι ...θελω να σου δωσω μερικες συμβουλες...οταν βοηθας καποιον απο τα μερη μας δε σε βλεπουν σα καλο ανθρωπο αλλα σα μαλακα...τα τηλεφωνηματα της ειναι γιατι δεν εχει λεφτα και οχι οτι σε αγαπαει...αν σε αγαπουσε θα ηταν μαζι σου απο παλια...αν ειναι ανεκπληρωτος ερωτας τοτε ελα να τη γαμησεις σε ολες τις τρυπες της και δρομο πισω...εκτος και αν θελεις να μεγαλωσεις τα δυο παιδια της...τοτε εισαι πραγματικα μαλακας...ομορφες γυναικες εδω εχει παρα πολλες,αν δε με πιστευεις ελα να δεις μονος σου...μη φοβασαι αν θελεις να ερθεις εγω θα σε βοηθεισω
πηγα πριν 3 χρονια νοικιασα ενα διαμερισμα με δυο δωματια 40$ την ημερα στο kishinev αυτη το βρηκε ηρθε απο το tiraspol με το ενα παιδι. εκατσα πεντε ημερες το καναμε δυο
φορες καπως στα γρηγορα φοβοταν να μην παρει χαμπαρι το παιδι.

μου εφηγε η πολυ καψα που ειχα.

Τωρα της λεω εκανα μια τελευταια δοκιμη τοτε που ηρθα να δω πως θα μου φερθεις
αντι να πεσεις στην ανγαλια μου και να μου φερθεις σαν γηναικα λες και δεν ηξερες τι
θελει ενας ανδρας φοβοσουν ταχα το παιδι να μην δει κατι,και μετα μου λες οτι εχεις να κανεις σεξ απο τοτε που χωρισες.αν θελω το πηστευω.μπωρουσες να αφησεις το παιδι στην ξαδερφη σου που ζει στο kishinev.(οταν ηταν να παμε σε ενα ρεστοραν το αφησε εκει)

Τι κανεις για να κρατησεις εναν ανδρα, δεν καταλαβενεις με τις πολες κλαψες τον εδιωξες.
εισαι καλη μανα για τα παιδια σου ομως πολυ κακη γυναικα για τον ανδρα σου

Τωρα μου λεει αν ερθεις θα στα δωσω ολα οτι θες ζητατο και θα στο δωσω.

 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
πηγα πριν 3 χρονια νοικιασα ενα διαμερισμα με δυο δωματια 40$ την ημερα στο kishinev αυτη το βρηκε ηρθε απο το tiraspol με το ενα παιδι. εκατσα πεντε ημερες το καναμε δυο
φορες καπως στα γρηγορα φοβοταν να μην παρει χαμπαρι το παιδι.

μου εφηγε η πολυ καψα που ειχα.

Τωρα της λεω εκανα μια τελευταια δοκιμη τοτε που ηρθα να δω πως θα μου φερθεις
αντι να πεσεις στην ανγαλια μου και να μου φερθεις σαν γηναικα λες και δεν ηξερες τι
θελει ενας ανδρας φοβοσουν ταχα το παιδι να μην δει κατι,και μετα μου λες οτι εχεις να κανεις σεξ απο τοτε που χωρισες.αν θελω το πηστευω.μπωρουσες να αφησεις το παιδι στην ξαδερφη σου που ζει στο kishinev.(οταν ηταν να παμε σε ενα ρεστοραν το αφησε εκει)

Τι κανεις για να κρατησεις εναν ανδρα, δεν καταλαβενεις με τις πολες κλαψες τον εδιωξες.
εισαι καλη μανα για τα παιδια σου ομως πολυ κακη γυναικα για τον ανδρα σου

Τωρα μου λεει αν ερθεις θα στα δωσω ολα οτι θες ζητατο και θα στο δωσω.
αν ερθεις τωρα υπαρχει περιπτωση να σου δωσει τα παιδια να τα κρατησεις και να παει με τη ξεδερφη της σε κανα κλαμπ...φιλε κατσε εκει που εισαι μη χαλας τοσα λεφτα για να γαμησεις μια μονο γυναικα ,την οποια την εχεις ξαναγαμησει...αν ομως θελεις να περασεις καλα (χωρις αυτη) τοτε ελα ...μη τη παρεις καθολου τηλεφωνο....αν σε ξαναπαρει πες της οτι εχεις οικονομικο προβλημα ,οτι χρωστας παντου κλπ...σιγα σιγα θα τη κανει ...λεφτα θελει ρεεεεεεεεε
 

tonousou

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε john μην ακους κανενα!
Πρωτα απο ολα εχεις ειδη γλυτωσει εξοδα τοκετων,γιατρους κ.τ.λ.
Δευτερον αν το παιδι ειναι κοριτσι ειναι μια επενδυση για το μελλον!
Εγω οπως το βλεπω...η γυναικα αυτη ειναι ετοιμη να σου αφοσιωθει,στα εχει ολα ετοιμα,θα σε γεμισει αγαπη και μουλικα που θα τρεχουν μεσα στο σαλονι φωναζοντας και τσιριζοντας στα Ρωσσικα ενω στη κουζινα η γυναικα σου μαζι με την πεθερα σου θα καπνιζουν μανιωδος πινοντας μπυρες και καθαριζοντας πατατες!
Με λιγα λογια φιλε μου σου προσφερει την κλασσικη ρωσικη οικογενεια και εσυ ακομα το σκεφτεσαι? :think:

Υ.Γ.Παντα στο χερι σου ειναι να ολοκληρωσεις αυτη τη τελεια εικονα πινοντας 1 μπουκαλι βοτκα στην εισοδο της πολυκατοικιας στους -10 βαθμους!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Φιλε john μην ακους κανενα!
Πρωτα απο ολα εχεις ειδη γλυτωσει εξοδα τοκετων,γιατρους κ.τ.λ.
Δευτερον αν το παιδι ειναι κοριτσι ειναι μια επενδυση για το μελλον!
Εγω οπως το βλεπω...η γυναικα αυτη ειναι ετοιμη να σου αφοσιωθει,στα εχει ολα ετοιμα,θα σε γεμισει αγαπη και μουλικα που θα τρεχουν μεσα στο σαλονι φωναζοντας και τσιριζοντας στα Ρωσσικα ενω στη κουζινα η γυναικα σου μαζι με την πεθερα σου θα καπνιζουν μανιωδος πινοντας μπυρες και καθαριζοντας πατατες!
Με λιγα λογια φιλε μου σου προσφερει την κλασσικη ρωσικη οικογενεια και εσυ ακομα το σκεφτεσαι? :think:

Υ.Γ.Παντα στο χερι σου ειναι να ολοκληρωσεις αυτη τη τελεια εικονα πινοντας 1 μπουκαλι βοτκα στην εισοδο της πολυκατοικιας στους -10 βαθμους!


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε john μην ακους κανενα!
Πρωτα απο ολα εχεις ειδη γλυτωσει εξοδα τοκετων,γιατρους κ.τ.λ.
Δευτερον αν το παιδι ειναι κοριτσι ειναι μια επενδυση για το μελλον!
Εγω οπως το βλεπω...η γυναικα αυτη ειναι ετοιμη να σου αφοσιωθει,στα εχει ολα ετοιμα,θα σε γεμισει αγαπη και μουλικα που θα τρεχουν μεσα στο σαλονι φωναζοντας και τσιριζοντας στα Ρωσσικα ενω στη κουζινα η γυναικα σου μαζι με την πεθερα σου θα καπνιζουν μανιωδος πινοντας μπυρες και καθαριζοντας πατατες!
Με λιγα λογια φιλε μου σου προσφερει την κλασσικη ρωσικη οικογενεια και εσυ ακομα το σκεφτεσαι? :think:

Υ.Γ.Παντα στο χερι σου ειναι να ολοκληρωσεις αυτη τη τελεια εικονα πινοντας 1 μπουκαλι βοτκα στην εισοδο της πολυκατοικιας στους -10 βαθμους!
μικρε σπανια εμφανιζεσαι αλλα οταν το κανεις ....δε παιζεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom