Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 437
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 95 26,1%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 54 14,8%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 84 23,1%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 131 36,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    364

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
9
Like
2.738
Πόντοι
736
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0
Η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών θα το έκανε χωρίς καμία δεύτερη σκέψη, όταν μάλιστα η ίδια συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών λιγουρεύεται (απροκάλυπτα κατά κανόνα) τις γυναίκες/ γκόμενες των φίλων τους.
Σε αυτό έχεις δίκιο
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
151
Like
132
Πόντοι
1
Φάση του τύπου καλούσε εμένα για καφέ και "τυχαία" ήταν κι αυτή εκεί και μετά πάλι "τυχαία" έπρεπε να φύγει σε επείγουσα δουλειά.
Εγώ ναι μεν αργός, το πήρα απ'τη 2η φορά χαμπάρι και τον ρώτησα στα ίσα γιατί το κάνει. Μου λέει "μπακούρι εσύ, κι αυτήν θέλω να την αποκαταστήσω κάπου".
Λέω, καριόλη, τι σου'χω κάνει και με μισείς τόσο?
Σε καταλαβαίνω απολύτως.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.869
Πόντοι
6.186
Γυναίκα όχι, ποτέ δεν θα το έκανα, ποιο μικρός γκόμενά ναι αφού χώρισαν κ με κυνήγησε η ίδια!
 

nibba15

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Ακομα και να θελει ο ιδιος οχι. Λιγο ελεος
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.613
Πόντοι
2.660
Με το που κάνεις τη μαλακία και πηδήξεις τη γυναίκα φίλου σου, αρχίζει να μετράει αντίστροφα το ρολόι της βόμβας.
Η γυναίκα του θα σκάσει αν δεν της δωθεί η ευκαιρία να του πετάξει στα μούτρα ότι πηδήχτηκε με φίλο του !!!
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.437
Like
13.725
Πόντοι
3.506

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.869
Πόντοι
6.186
Μετα τον χωρισμο ανοιγει και επισημα η κυνηγετικη σεζον!
κανονικά όχι γιατί ήταν κ είναι κολλητός φίλος, τα είχαν 5 χρόνια κ εγώ τα πήγαινα πολύ καλά με την συγκεκριμένη πάντα, δυο μέρες αφού χώρισαν εγώ άρχισα να την πηδάω κ κράτησε κάνα μήνα. Ο φίλος είναι ακόμα περήφανος που δεν κράτησα επαφές μαζί της αφού χώρισαν, προφανώς κ δεν ξέρει τίποτα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.437
Like
13.725
Πόντοι
3.506
κανονικά όχι γιατί ήταν κ είναι κολλητός φίλος, χώρισαν την ημέρα που γύρισα ελλαδα μετά από 9 μήνες μπάρκο, τα είχαν 5 χρόνια κ εγώ τα πήγαινα πολύ καλά με την συγκεκριμένη πάντα, δυο μέρες αφού χώρισαν εγώ άρχισα να την πηδάω κ κράτησε κάνα μήνα. Ο φίλος είναι ακόμα περήφανος που δεν κράτησα επαφές μαζί της αφού χώρισαν, προφανώς κ δεν ξέρει τίποτα!
Μη λες πολλες λεπτομερειες.
Μπορει να ειναι μελος
:O
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.869
Πόντοι
6.186
Μη λες πολλες λεπτομερειες.
Μπορει να ειναι μελος
:O
Μπα δεν ξέρει καν την υπάρξει του μπου, δεν είναι δικός μας, παντρεύτηκε κιόλας κ περιμένει κ παιδί τώρα, ανέκαθεν σχεσακιας
 

MOYNOPILOT

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
187
Πόντοι
0
1η...φιλος μου απο μικρα παιδια ,και κουμπαρος μου,σχεση πολλα χρονια με γκομενα,μου την επεσε αγρια σε τσιφτετελι στα μπουζουκια,ετριβε την κωλαρα της πανω μου,νιωθοντας οτι εγινε πετρα,στο τραπεζι τα ποδια ανοιχτα απο κατω..δεν την πηδηξα,καθως και αγαπουλης ο φιλοκουμπαρος,2η φιλου που καναμε στενη παρεα,φιλες η γυναικα μου και η δικη του απο το σχολειο...ξαφνικα αρχισε το αγριο πεσιμο,στησιματα,τριψιματα,για 2 χρονια ειχα θεμα μεχρι που εκοψαν μαχαιρι.....απηδηχτη και αυτη..τωρα τις σκεφτομαι και παει το χειροκινητο συννεφο...γνωμη μου,δεν πρεπει να τις αφηνουμε..χαρη κανουμε στους φιλους γιατι δεν βγαινουν και απο τον κυκλο αι γυναικαι...σε πιο σοβαρο ειμαι διχασμενος ακομα αν επρεπε η οχι να τις πηδηξω..
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
1
Like
5.328
Πόντοι
1.056
γυναικα φιλου ποτε!δε μιλαμε για παρταλια που ειχαμε στις παρεες για τα χοντρα..
αν ειναι φιλος σεβεσαι,ακομα κ αν βγει μουνοπανο η μλκς,δε θα γινεις κ εσυ ομως...κ αν γινει καποιο σκηνικο θα του το πω κ με τη μια κιολας να ξερει κ ας στραβωσει,καλυτερα να χαλασω τη φιλια μας ετσι παρα με μουνοπανια..
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
512
Like
2.226
Πόντοι
446
Αν είναι φίλος μόνο όταν τον συμφέρει η σε χρειάζεται και όταν τον χρειάζεσαι εσύ είναι άφαντος δηλαδή αρχιδια φίλος ναι θα την πηδαγα αν όμως ήταν πραγματικός φίλος δεν θα το έκανα ποτέ.Πετρα να σηκώσεις θα βρεις γκόμενα είναι ξεφτίλα να πας με του φίλου σου.
 

Ex-Loverman

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
71
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο μενα.

Μετα απο χρονια εμπειριών με γαμους,παιδια,χωρισμους,γκομενες,διατροφες,αποστιες κτλ εχω καταληξει στα εξης.

-Η φιλια είναι υπερεκτιμημένη.Στις πολυ δυσκολες στιγμές,οι περισσότεροι φιλοι λακιζουν..Οι περισσοτερες σχεσεις μεταξυ φιλων πλεον ειναι συμφεροντολογικες.
-Αν καποιος φιλος μου εχει οικονομικο προβλημα,θα του σταθω .Αν εχει καποιο αλλο σοβαρο προβλημα ,θα του σταθω.Αλλα αν μου την πεσει η δικια του ,συνηθως ενδιδω.Αυτο βεβαια δεν θα αλλαξει τη συμπεριφορα μου απεναντι του.Οσες φορες το εκανα,ποτε δεν δημιουργηθηκε προβλημα και δεν το εμαθε ο φιλος ποτε.
-Αν θελει η γυναίκα να γαμηθει,θα γαμηθει.Ποτε ομως δεν θα κανω πρωτα κινηση εγω.
Μια ζωη την εχουμε.Καντε οτι θελετε χωρίς να ενοχλείτε αλλους.
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
151
Like
132
Πόντοι
1
Την κουμπάρα που την σεβάστηκα(τον κουμπάρο δηλαδή) έμαθα το παει το γράμμα.
Κάπως έτσι την παταμε.....
 
OP
OP
S

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.274
Like
1.985
Πόντοι
216
Η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών θα το έκανε χωρίς καμία δεύτερη σκέψη, όταν μάλιστα η ίδια συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών λιγουρεύεται (απροκάλυπτα κατά κανόνα) τις γυναίκες/ γκόμενες των φίλων τους.
Εδώ θα προσυπογράψω κι εγώ. Σίγουρα λιγουρεύονται κάποιοι.
Έχω βρεθεί σε γάμο, που ο κουμπάρος, κολλητός του γαμπρού, έπαιρνε μάτι τις βυζάρες της νύφης όλο το βράδυ.
Τι να λέμε τώρα...
Δυστυχώς ο άντρας θα νιώσει μειονεκτικά μετά, αν πει όχι.
Ενώ η γυναίκα θα φανεί αξιοπρεπής, σε ίδια περίπτωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom