Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 437
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 95 26,0%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 54 14,8%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 85 23,3%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 131 35,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    365

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.035
Like
30.209
Πόντοι
6.056
1η...φιλος μου απο μικρα παιδια ,και κουμπαρος μου,σχεση πολλα χρονια με γκομενα,μου την επεσε αγρια σε τσιφτετελι στα μπουζουκια,ετριβε την κωλαρα της πανω μου,νιωθοντας οτι εγινε πετρα,στο τραπεζι τα ποδια ανοιχτα απο κατω..δεν την πηδηξα,καθως και αγαπουλης ο φιλοκουμπαρος,2η φιλου που καναμε στενη παρεα,φιλες η γυναικα μου και η δικη του απο το σχολειο...ξαφνικα αρχισε το αγριο πεσιμο,στησιματα,τριψιματα,για 2 χρονια ειχα θεμα μεχρι που εκοψαν μαχαιρι.....απηδηχτη και αυτη..τωρα τις σκεφτομαι και παει το χειροκινητο συννεφο...γνωμη μου,δεν πρεπει να τις αφηνουμε..χαρη κανουμε στους φιλους γιατι δεν βγαινουν και απο τον κυκλο αι γυναικαι...σε πιο σοβαρο ειμαι διχασμενος ακομα αν επρεπε η οχι να τις πηδηξω..
Τυπε λογικα το κερατο δεν το γλύτωσε ο φιλος σου, μπορεί να μην την πήδηξες εσυ αλλα σίγουρα την πήδηξε κάποιος αλλος πιθανόν και κάποιος φιλος του ζευγαριού.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.035
Like
30.209
Πόντοι
6.056
Εδώ θα προσυπογράψω κι εγώ. Σίγουρα λιγουρεύονται κάποιοι.
Έχω βρεθεί σε γάμο, που ο κουμπάρος, κολλητός του γαμπρού, έπαιρνε μάτι τις βυζάρες της νύφης όλο το βράδυ.
Τι να λέμε τώρα...
Δυστυχώς ο άντρας θα νιώσει μειονεκτικά μετά, αν πει όχι.
Ενώ η γυναίκα θα φανεί αξιοπρεπής, σε ίδια περίπτωση.
Τυπε μαλλον ο κουμπάρος θα ειχε δοκιμάσει απο την κουμπάρα και τσεκαρε τι χανει:grin:
 
OP
OP
S

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.274
Like
1.985
Πόντοι
216

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.035
Like
30.209
Πόντοι
6.056
Κανείς δεν ξέρει...
Αλλά πάρε μάτι με τακτ ρε φίλε...λίγο τακτ...
Ενταξει αμα ο αλλος ειναι πεινασμένος για μουνι ειναι πιθανόν να χασει το μετρο στο πως να κοιτάει μια γυναίκα ιδικά αν η αλλη τα εχει πεταξει ολα εξω.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
Τυπε λογικα το κερατο δεν το γλύτωσε ο φιλος σου, μπορεί να μην την πήδηξες εσυ αλλα σίγουρα την πήδηξε κάποιος αλλος πιθανόν και κάποιος φιλος του ζευγαριού.

δυο τινα παιζουν. ειτε ειχε βόα αντι για πέος ο τυπος,ειτε δεν την γαμουσε καθολου ο κουμπαρος:confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
1η...φιλος μου απο μικρα παιδια ,και κουμπαρος μου,σχεση πολλα χρονια με γκομενα,μου την επεσε αγρια σε τσιφτετελι στα μπουζουκια,ετριβε την κωλαρα της πανω μου,νιωθοντας οτι εγινε πετρα,στο τραπεζι τα ποδια ανοιχτα απο κατω..δεν την πηδηξα,καθως και αγαπουλης ο φιλοκουμπαρος,2η φιλου που καναμε στενη παρεα,φιλες η γυναικα μου και η δικη του απο το σχολειο...ξαφνικα αρχισε το αγριο πεσιμο,στησιματα,τριψιματα,για 2 χρονια ειχα θεμα μεχρι που εκοψαν μαχαιρι.....απηδηχτη και αυτη..τωρα τις σκεφτομαι και παει το χειροκινητο συννεφο...γνωμη μου,δεν πρεπει να τις αφηνουμε..χαρη κανουμε στους φιλους γιατι δεν βγαινουν και απο τον κυκλο αι γυναικαι...σε πιο σοβαρο ειμαι διχασμενος ακομα αν επρεπε η οχι να τις πηδηξω..

:coffee::coffee::coffee::coffee: η δευτερη που ακριβως σου τριβοταν -στηνοταν τυπε?

στην κουζινα την..... ωρα του μυστικου δειπνου???? :confused::confused:
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0
Ενταξει αμα ο αλλος ειναι πεινασμένος για μουνι ειναι πιθανόν να χασει το μετρο στο πως να κοιτάει μια γυναίκα ιδικά αν η αλλη τα εχει πεταξει ολα εξω.
Πολύ λογικό να συμβεί ....
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.571
Πόντοι
3.936
Εμενα πριν μερικα χρονια μου την ειχε πεσει η γυναικα ενος φιλου την ημερα του γαμου του,που τυγχανε να ειμαι και κουμπαρος. Οταν βρεθηκε αυτη στο κεντρικο τραπεζι δηθεν για να πιει σαμπανια (ενω ηταν λιγο φτιαγμενη απ το αλκοολ την ωρα που οι αλλοι βρισκοταν στην πιστα χορου) μου την ειπε με ευθυ μπασιμο και δεν πιστευα στα αυτια μου, σε τετοιο βαθμο που βουιζαν λιγο, η δικια μου και ο δικος της χαμπαρι χορευαν του καλου καιρου. Βεβαια εκανα πως δεν την ακουσα με ενα παγωμενο χαμογελο, το αφησα να πεσει και προχωρησα παρακατω. Συμπερασμα: γυναικα για να καλιμπραρεις βρισκεις ανα πασα στιγμη, φιλους ομως οχι.
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0
Εμενα πριν μερικα χρονια μου την ειχε πεσει η γυναικα ενος φιλου την ημερα του γαμου του,που τυγχανε να ειμαι και κουμπαρος. Οταν βρεθηκε αυτη στο κεντρικο τραπεζι δηθεν για να πιει σαμπανια (ενω ηταν λιγο φτιαγμενη απ το αλκοολ την ωρα που οι αλλοι βρισκοταν στην πιστα χορου) μου την ειπε με ευθυ μπασιμο και δεν πιστευα στα αυτια μου, σε τετοιο βαθμο που βουιζαν λιγο, η δικια μου και ο δικος της χαμπαρι χορευαν του καλου καιρου. Βεβαια εκανα πως δεν την ακουσα με ενα παγωμενο χαμογελο, το αφησα να πεσει και προχωρησα παρακατω. Συμπερασμα: γυναικα για να καλιμπραρεις βρισκεις ανα πασα στιγμη, φιλους ομως οχι.
Αν θέλει να γαμηθει δεν την νοιάζει τίποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0
Την ξεκώλιαζα άνετα...Μόνο αν μου την έπεφτε η ίδια όμως.

Καμία φιλία δεν υπάρχει, αυτά είναι μπούρδες :rockon::2funny:
Και εγω αυτό πιστεύω. αν έβρισκε ευκαιρία κάποιος θα την έσκιζε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom