Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 437
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 95 26,0%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 54 14,8%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 85 23,3%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 131 35,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    365

MOYNOPILOT

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
187
Πόντοι
0
δεν μου εχει τυχει φαση με καπαρωμενη γκομενα σε φιλικο σπιτι :coffee:

προσπαθω να κρατω τους τυπους σε τετοιες περιστασεις:coffee: δηλαδη σου τριβοταν μπροστα στα ματια των υπολοιπων??

ή σου εκανε αποκρυφα νοηματα?? δεν ειρωνευομαι, προσπαθω να το φερω σαν εικονα στο μυαλο μου:rockon:
βασικα καλη χρονια,τριβοταν οταν οι αλλοι δεν εβλεπαν,ολως τυχαιως ακουμπουσε τα βυζια στην πλατη μου,μια φορα καθοτανε η κορη μου,μωρακι τοτε 3 χρονων σε καρεκλα ,εγω πισω απο το παιδι ,και ηρθε εσκυψε να πει στην μικρη κατι,και καλα και τουρλωσε τον κωλο της σε μενα...τετοια και πολλα αλλα....ποδια κατω απο τραπεζι,κλπ κλπ
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
46
Like
2.231
Πόντοι
1.076
Υπέρτατη φιλία.
"Σου γάμησα (ή θα γαμήσω) την δικιά σου (γκόμενα/γυναίκα)"
"Γουστάρεις να γαμήσεις την δικιά μου ?"
Αν το φιλοσοφησει κανεις ειναι πιο κριμα μια αληθινη φιλια 2 αντρων να..χαλασει για δαυτες..ενα τετοιο αλισβερισι..ειναι οως να το πει κανεις..να ο σκοπος που αγιαζει τα μεσα..χε χε
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.522
Πόντοι
2.816
Εμενα πριν μερικα χρονια μου την ειχε πεσει η γυναικα ενος φιλου την ημερα του γαμου του,που τυγχανε να ειμαι και κουμπαρος. Οταν βρεθηκε αυτη στο κεντρικο τραπεζι δηθεν για να πιει σαμπανια (ενω ηταν λιγο φτιαγμενη απ το αλκοολ την ωρα που οι αλλοι βρισκοταν στην πιστα χορου) μου την ειπε με ευθυ μπασιμο και δεν πιστευα στα αυτια μου, σε τετοιο βαθμο που βουιζαν λιγο, η δικια μου και ο δικος της χαμπαρι χορευαν του καλου καιρου. Βεβαια εκανα πως δεν την ακουσα με ενα παγωμενο χαμογελο, το αφησα να πεσει και προχωρησα παρακατω. Συμπερασμα: γυναικα για να καλιμπραρεις βρισκεις ανα πασα στιγμη, φιλους ομως οχι.
Το ίδιο έπαθα και εγώ τύπε.. μάλιστα άρχισε σε μια φάση να βαράει ο κόσμος πιάτα ποτήρια για να πέσει φιλί γαμπρού νύφης αλλά ο γαμπρός ήταν τουαλέτα..
Οπότε αναγκάστηκα...
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
βασικα καλη χρονια,τριβοταν οταν οι αλλοι δεν εβλεπαν,ολως τυχαιως ακουμπουσε τα βυζια στην πλατη μου,μια φορα καθοτανε η κορη μου,μωρακι τοτε 3 χρονων σε καρεκλα ,εγω πισω απο το παιδι ,και ηρθε εσκυψε να πει στην μικρη κατι,και καλα και τουρλωσε τον κωλο της σε μενα...τετοια και πολλα αλλα....ποδια κατω απο τραπεζι,κλπ κλπ

:coffee::coffee::coffee: σκυβουν μπροστα στα μωρα διοτι αυτα δεν καταλαβαινουν !

ξερουν τι κανον οι μπουτανες! καλη χρονια με υγεια και γαμησια φιλαρα:rockon:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.940
Like
2.998
Πόντοι
456
Γυναίκες να πηδήξεις θα βρεις παντού. Η φιλία των ανδρών είναι κατι παραπάνω δεν την σπας για μια μαλακία
Που θα βρούμε γυναίκες για να πηδηξουμε? Και παντού κιόλας? Για βρες μας μια!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.099
Πόντοι
11.956
Αύριο το βράδι θα γίνει....εγώ την γυναίκα του φίλου και αυτός .......!!!!!!!!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.976
Κριτικές
5
Like
11.964
Πόντοι
3.786
Αύριο το βράδι θα γίνει....εγώ την γυναίκα του φίλου και αυτός .......!!!!!!!!
Τι γίνεται με εσένα,όλο παρτούζες κάνεις!Ποιος είσαι,ο Μπραντ Πιτ;Φωτό αλλιώς δεν πιστεύουμε τίποτα.Χωρίς πρόσωπο,μόνο σώμα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.099
Πόντοι
11.956
Όχι τι μάτι αυτός εμένα !!!!! Τρενάκι θα κάνουμε!!!!!!!χαχαχα.....!!!!!η την γυναίκα μου !!!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι γίνεται με εσένα,όλο παρτούζες κάνεις!Ποιος είσαι,ο Μπραντ Πιτ;Φωτό αλλιώς δεν πιστεύουμε τίποτα.Χωρίς πρόσωπο,μόνο σώμα
Ποιος είναι ο Μπραντ Πιτ....εγώ τον μαύρο Πιτ ξέρω από το Μίκη μαους
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
Όχι τι μάτι αυτός εμένα !!!!! Τρενάκι θα κάνουμε!!!!!!!χαχαχα.....!!!!!η την γυναίκα μου !!!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιος είναι ο Μπραντ Πιτ....εγώ τον μαύρο Πιτ ξέρω από το Μίκη μαους
αμα γουσταρεις φιλε τι να πω καλη ευκολια
 

soylakostas72

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
208
Like
172
Πόντοι
1
εγώ έχω δει φίλο να παιζει την δικιά μου και τη ρώτησα τι έγινε και μου απάντησε ότι δεν τν θεωρεί σοβαρό για να ασχοληθεί.
Την πιστεψα γιατί τώρα προσπαθει να γαμήσει τον γείτονα.
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
528
Κριτικές
6
Like
563
Πόντοι
306
Το αιώνιο ερώτημα, ανάμεσα σε παρέες αντρών:
-Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου;
Και θα το κάνω πιο δύσκολο το ερώτημα...Δε μιλάμε να προσπαθήσει κάποιος να την ρίξει.
Μιλάμε να σου την πέσει αυτή και να στο δώσει στο πιάτο...
Εκεί τι κάνεις; Οέοο;
Καλή ψήφο.
Δεν έχω φίλους!
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
151
Like
132
Πόντοι
1
Αν είναι φίλος καρδιακός (Αδερφικος)θα στην πασαρη μονος του. Αλλιώς δεν είναι φίλος.
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
59
Like
117
Πόντοι
0
Που θα βρούμε γυναίκες για να πηδηξουμε? Και παντού κιόλας? Για βρες μας μια!
να πω την αλήθεια με πιάνεις αδιάβαστο χαχαχαχα. Κοιτα για εμένα είναι άτυπος νόμος.. Γυναίκα κοπέλα φίλου ποτέ και μετά το λες και στον φίλο τι ελεεινή που είναι και τέλος
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
129
Like
155
Πόντοι
1
Δυσκολη ερωτηση..... αν και το εχω κανονα να μη το κανω , δεν μου εχει κατσει και αν ειναι καλη δεν ξερω πως θα αντιδρασω..... (παντως αν η κουμπαρα μου κατσει δεν θα λογαριασω τιποτα)
 

Ahortagoslikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
112
Κριτικές
8
Like
683
Πόντοι
281
Οχι ρε φίλε τι θέματα διαβάζουν τα ματάκια μου. Αν θες να λέγεσαι άντρας με παντελόνια δεν πλησιάζεις. Λες και δεν υπάρχουν μουνια να πηδηξεις.
 

MOYNOPILOT

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
187
Πόντοι
0
ευχαριστω,αντευχομαι τα καλυτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom