Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
110
Like
17.720
Πόντοι
20.686
Υ.Γ. για καλο και για κακο ομως,να εχεις κι ενα κρανος μαζι σου να φορεσεις,γιατι μπορει να σου χρειαστει καπου εκει που θα ρωτας την ευγενικη κυρια της υποδοχης για το κοριτσι ή για να κλεισεις ραντεβου.:wink:
:O
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
56
Like
18.159
Πόντοι
13.636
μην ακους τι λενε οι αλλοι νεε μου. ειναι κωλοπαιδα ολοι τους και παλιοχαρακτηρες.

θα πας στο μαγαζι,θα σου ανοιξει η πολυ ευγενικη κυρια της υποδοχης,θα σε κερασει νερακι ή αναψυκτικο,θα σου πει τα προγραμματα και θα φωναξει τις διαθεσιμες κοπελλες να τις δεις.


αν δεις τη Μαρινα και σου αρεσει παρε την και θα περασεις πολυ ομορφα.
αν δεν την δεις,θα ρωτησεις την ευγενικη κυρια της υποδοχης αν εργαζεται και αυτη θα σε ενημερωσει αναλογως.
αν ειναι κλεισμενη απο αλλους συναγωνιστες,θα ζητησεις απο την ευγενικη κυρια της υποδοχης να κλεισεις ραντεβου με το κοριτσι.

αυτη τοτε θα σου πει ποτε εχει ελευθερη ωρα και αν σε βολευει κι εσενα κλεινεις το ραντεβουδακι σου και περνας ομορφα.


μην ξεχασεις μετα το ραντεβου σου να επανελθεις εδω και να γραψεις μια ενημερωση στο νημα ή στην καρτελλα του μαγαζιου για το πως περασες.
μια κριτικουλα δηλαδη για ολους τους υπολοιπους.

αυτα. νομιζω ηταν πολυ απλο.



Υ.Γ. για καλο και για κακο ομως,να εχεις κι ενα κρανος μαζι σου να φορεσεις,γιατι μπορει να σου χρειαστει καπου εκει που θα ρωτας την ευγενικη κυρια της υποδοχης για το κοριτσι ή για να κλεισεις ραντεβου.:wink:
Χαααααααααααα !!!
Χαχαχαχαχαχαχα !!!
:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
μην ακους τι λενε οι αλλοι νεε μου. ειναι κωλοπαιδα ολοι τους και παλιοχαρακτηρες.

θα πας στο μαγαζι,θα σου ανοιξει η πολυ ευγενικη κυρια της υποδοχης,θα σε κερασει νερακι ή αναψυκτικο,θα σου πει τα προγραμματα και θα φωναξει τις διαθεσιμες κοπελλες να τις δεις.


αν δεις τη Μαρινα και σου αρεσει παρε την και θα περασεις πολυ ομορφα.
αν δεν την δεις,θα ρωτησεις την ευγενικη κυρια της υποδοχης αν εργαζεται και αυτη θα σε ενημερωσει αναλογως.
αν ειναι κλεισμενη απο αλλους συναγωνιστες,θα ζητησεις απο την ευγενικη κυρια της υποδοχης να κλεισεις ραντεβου με το κοριτσι.

αυτη τοτε θα σου πει ποτε εχει ελευθερη ωρα και αν σε βολευει κι εσενα κλεινεις το ραντεβουδακι σου και περνας ομορφα.


μην ξεχασεις μετα το ραντεβου σου να επανελθεις εδω και να γραψεις μια ενημερωση στο νημα ή στην καρτελλα του μαγαζιου για το πως περασες.
μια κριτικουλα δηλαδη για ολους τους υπολοιπους.

αυτα. νομιζω ηταν πολυ απλο.



Υ.Γ. για καλο και για κακο ομως,να εχεις κι ενα κρανος μαζι σου να φορεσεις,γιατι μπορει να σου χρειαστει καπου εκει που θα ρωτας την ευγενικη κυρια της υποδοχης για το κοριτσι ή για να κλεισεις ραντεβου.:wink:
Πώς φαίνονται ή συμπάθειες.....:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
56
Like
18.159
Πόντοι
13.636
μην ακους τι λενε οι αλλοι νεε μου. ειναι κωλοπαιδα ολοι τους και παλιοχαρακτηρες.

θα πας στο μαγαζι,θα σου ανοιξει η πολυ ευγενικη κυρια της υποδοχης,θα σε κερασει νερακι ή αναψυκτικο,θα σου πει τα προγραμματα και θα φωναξει τις διαθεσιμες κοπελλες να τις δεις.


αν δεις τη Μαρινα και σου αρεσει παρε την και θα περασεις πολυ ομορφα.
αν δεν την δεις,θα ρωτησεις την ευγενικη κυρια της υποδοχης αν εργαζεται και αυτη θα σε ενημερωσει αναλογως.
αν ειναι κλεισμενη απο αλλους συναγωνιστες,θα ζητησεις απο την ευγενικη κυρια της υποδοχης να κλεισεις ραντεβου με το κοριτσι.

αυτη τοτε θα σου πει ποτε εχει ελευθερη ωρα και αν σε βολευει κι εσενα κλεινεις το ραντεβουδακι σου και περνας ομορφα.


μην ξεχασεις μετα το ραντεβου σου να επανελθεις εδω και να γραψεις μια ενημερωση στο νημα ή στην καρτελλα του μαγαζιου για το πως περασες.
μια κριτικουλα δηλαδη για ολους τους υπολοιπους.

αυτα. νομιζω ηταν πολυ απλο.



Υ.Γ. για καλο και για κακο ομως,να εχεις κι ενα κρανος μαζι σου να φορεσεις,γιατι μπορει να σου χρειαστει καπου εκει που θα ρωτας την ευγενικη κυρια της υποδοχης για το κοριτσι ή για να κλεισεις ραντεβου.:wink:
Δεν συμφωνώ με την ευγένεια .
Άκου @Noname_GR .
Ανεβαίνεις πάνω .
Μπαίνεις με κλοτσιά στην πόρτα .
Θα συναντήσεις μπροστά σου ένα βουνό . εεε μια χοντρή τσατσογρια .
Σηκώνεις λίγο το γυαλί ηλίου και κοιτώντας την υποτιμητικά της λες : πστ , τράβα φώναξε την μαρίνα έξω , ήρθα να γαμησω .
Η συνέχεια δικιά σας @petergsp και @professor x .

:2funny::cheesy::2funny::cheesy::2funny::cheesy:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
Δεν συμφωνώ με την ευγένεια .
Άκου @Noname_GR .
Ανεβαίνεις πάνω .
Μπαίνεις με κλοτσιά στην πόρτα .
Θα συναντήσεις μπροστά σου ένα βουνό . εεε μια χοντρή τσατσογρια .
Σηκώνεις λίγο το γυαλί ηλίου και κοιτώντας την υποτιμητικά της λες : πστ , τράβα φώναξε την μαρίνα έξω , ήρθα να γαμησω .
Η συνέχεια δικιά σας @petergsp και @professor x .

:2funny::cheesy::2funny::cheesy::2funny::cheesy:
Χαχαχαχαχαχα ρε δεν τόν λυπάσαι τόν άνθρωπο; Νά τόν βρέξει θέλει ό χριστιανός όχι νά πάει για ραντεβού στα εφημερεύοντα :2funny::2funny::2funny:

Σάν ποίο νέος θά αφήσω τόν ποίο παλιό και έμπειρο @petergsp νά απάντηση. :rockon:

Εγώ απλά θά περιμένω τόν σχολιασμό :grin::coffee:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
Δεν συμφωνώ με την ευγένεια .
Άκου @Noname_GR .
Ανεβαίνεις πάνω .
Μπαίνεις με κλοτσιά στην πόρτα .
Θα συναντήσεις μπροστά σου ένα βουνό . εεε μια χοντρή τσατσογρια .
Σηκώνεις λίγο το γυαλί ηλίου και κοιτώντας την υποτιμητικά της λες : πστ , τράβα φώναξε την μαρίνα έξω , ήρθα να γαμησω .
Η συνέχεια δικιά σας @petergsp και @professor x .

:2funny::cheesy::2funny::cheesy::2funny::cheesy:

Χαχαχαχαχαχα ρε δεν τόν λυπάσαι τόν άνθρωπο; Νά τόν βρέξει θέλει ό χριστιανός όχι νά πάει για ραντεβού στα εφημερεύοντα :2funny::2funny::2funny:

Σάν ποίο νέος θά αφήσω τόν ποίο παλιό και έμπειρο @petergsp νά απάντηση. :rockon:

Εγώ απλά θά περιμένω τόν σχολιασμό :grin::coffee:
μην μπερδευετε τον νεο παιχτη ρε κωλοπαιδα. :s&m_1:
ειναι γνωστο οτι μονο αν ειναι ευγενης θα περασει τις συμπληγαδες της τσατσας και θα φτασει στη Μαρινα.

μην τους ακους φιλε. ειναι παλιοχαρακτηρες.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
Άντε να σάς ενημερώσω καί για εδώ.
Παρουσίες σημερινές πρίν λίγο Κάτια, Αλίκη, Βαλέρια, Τζούλια, Βίκυ, καί μία Νάντια ή Ντάρια κάπως έτσι δεν θυμάμαι .
Ησυχία πέταγαν αετό, όλες ελεύθερες μόνο ή Τζούλια έμπαινε δωμάτιο.

Στα καλά ήταν ή ευγενική υποδοχή Κ. Αλεξάνδρα.
Κάποια κορίτσια έχουν πέσει σέ εμφάνιση, κρίμα.
 

karneadis7

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
8
Κριτικές
7
Like
117
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Έκανα επίσκεψη στο χώρο σήμερα με σκοπό να βρω τη Μαρίνα. Όταν τη ζήτησα, η υπηρεσία κάπως ενοχλημένη είπε πως η Μαρίνα δουλεύει με δικούς της πελάτες και πως δεν είναι διαθέσιμη γενικά. Τι ισχύει, αν ξέρετε βέβαια. Ευχαριστω
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
Καλησπέρα παίδες. Έκανα επίσκεψη στο χώρο σήμερα με σκοπό να βρω τη Μαρίνα. Όταν τη ζήτησα, η υπηρεσία κάπως ενοχλημένη είπε πως η Μαρίνα δουλεύει με δικούς της πελάτες και πως δεν είναι διαθέσιμη γενικά. Τι ισχύει, αν ξέρετε βέβαια. Ευχαριστω
Γράφονται όλα μα όλα ελάχιστες σελίδες πίσω.
Δες καί θά σού λυθεί κάθε απορία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Μία χαρά είναι φίλε ή Μαρίνα, μέ λεπτό σωματακι σοκολατίνα από σολαριουμ, μελαχρινή, ωραίο κωλαρακι καί βυζακι, άμα τήν βρεις πάρε άφοβα.
Και τώρα τελευταία έχει ομορφύνει ακόμα περισσότερο....έχει μεγαλώσει και το στήθος της και μάλιστα χωρίς καμία πλαστική επέμβαση έγινε κουκλάρα ....
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Και τώρα τελευταία έχει ομορφύνει ακόμα περισσότερο....έχει μεγαλώσει και το στήθος της και μάλιστα χωρίς καμία πλαστική επέμβαση έγινε κουκλάρα ....
Εφόσον κατάφερες - καταφέρνεις και την βλέπεις μπράβο σου .. άξιος
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Και τώρα τελευταία έχει ομορφύνει ακόμα περισσότερο....έχει μεγαλώσει και το στήθος της και μάλιστα χωρίς καμία πλαστική επέμβαση έγινε κουκλάρα ....
Και είναι και πολύ καλό παιδί ... αξίζει πραγματικά !
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Γεια χαρά σε όλους. Θέλω να συναντήσω τη Μαρίνα, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Ήμουν πολύ συχνός πελάτης της όταν δούλευε Πατησίων, γιατί είχα εύκολη πρόσβαση εκεί. Μάλιστα αν με δει, θα με θυμηθεί, περνούσαμε πολύ καλά μαζί. Από τότε που πήγε Συγγρού την έχω χάσει, γιατί δεν ήταν εύκολο να πηγαίνω εκεί. Τέλος πάντων, έχω αποφασίσει ότι μου έλειψε και θέλω να τη δω, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Πήγα κάποιες φορές και δεν την έβρισκα ποτέ.
Αν κάποιος συναγωνιστής μπορεί να μου στείλει το κινητό της, θα του ήμουν ευγνώμων.
Ευχαριστώ πολύ....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Josex

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Γεια χαρά σε όλους. Θέλω να συναντήσω τη Μαρίνα, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Ήμουν πολύ συχνός πελάτης της όταν δούλευε Πατησίων, γιατί είχα εύκολη πρόσβαση εκεί. Μάλιστα αν με δει, θα με θυμηθεί, περνούσαμε πολύ καλά μαζί. Από τότε που πήγε Συγγρού την έχω χάσει, γιατί δεν ήταν εύκολο να πηγαίνω εκεί. Τέλος πάντων, έχω αποφασίσει ότι μου έλειψε και θέλω να τη δω, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Πήγα κάποιες φορές και δεν την έβρισκα ποτέ.
Αν κάποιος συναγωνιστής μπορεί να μου στείλει το κινητό της, θα του ήμουν ευγνώμων.
Ευχαριστώ πολύ....

Τύπε κάποτε είχα έναν φίλο σαλιγκάρι.. τον λέγανε Γκάρι.. και άφηνε λιγότερα σάλια από σένα..

Διάβασε ξανά τι έγραψες και απάντησε ειλικρινά.

Δεν ντρέπεσαι;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
Γεια χαρά σε όλους. Θέλω να συναντήσω τη Μαρίνα, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Ήμουν πολύ συχνός πελάτης της όταν δούλευε Πατησίων, γιατί είχα εύκολη πρόσβαση εκεί. Μάλιστα αν με δει, θα με θυμηθεί, περνούσαμε πολύ καλά μαζί. Από τότε που πήγε Συγγρού την έχω χάσει, γιατί δεν ήταν εύκολο να πηγαίνω εκεί. Τέλος πάντων, έχω αποφασίσει ότι μου έλειψε και θέλω να τη δω, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Πήγα κάποιες φορές και δεν την έβρισκα ποτέ.
Αν κάποιος συναγωνιστής μπορεί να μου στείλει το κινητό της, θα του ήμουν ευγνώμων.
Ευχαριστώ πολύ....
Στήν σειρά σάς αγαπητέ στήν σειρά παρακαλώ, υπάρχουν άλλοι μέ προτεραιότητα καί φυσικά μέ το ανάλογο (λάδωμα) τά πεσκέσια από το χωριό. :2funny::2funny::2funny::2funny:

Σοβαρά τώρα πίστευεις ότι καί νά το έχει κάποιος θά στο δώσει;
Δες τι γίνεται μερικές σελίδες πίσω.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Γεια χαρά σε όλους. Θέλω να συναντήσω τη Μαρίνα, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Ήμουν πολύ συχνός πελάτης της όταν δούλευε Πατησίων, γιατί είχα εύκολη πρόσβαση εκεί. Μάλιστα αν με δει, θα με θυμηθεί, περνούσαμε πολύ καλά μαζί. Από τότε που πήγε Συγγρού την έχω χάσει, γιατί δεν ήταν εύκολο να πηγαίνω εκεί. Τέλος πάντων, έχω αποφασίσει ότι μου έλειψε και θέλω να τη δω, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Πήγα κάποιες φορές και δεν την έβρισκα ποτέ.
Αν κάποιος συναγωνιστής μπορεί να μου στείλει το κινητό της, θα του ήμουν ευγνώμων.
Ευχαριστώ πολύ....
Ένας άλλος φίλος εδώ μέσα έλεγε ότι έχει άκρες στον ΟΠΑΠ και ξέρει τα νούμερα του τζόκερ. Του έστειλα μήνυμα αλλά με έγραψε.
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Γεια χαρά σε όλους. Θέλω να συναντήσω τη Μαρίνα, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Ήμουν πολύ συχνός πελάτης της όταν δούλευε Πατησίων, γιατί είχα εύκολη πρόσβαση εκεί. Μάλιστα αν με δει, θα με θυμηθεί, περνούσαμε πολύ καλά μαζί. Από τότε που πήγε Συγγρού την έχω χάσει, γιατί δεν ήταν εύκολο να πηγαίνω εκεί. Τέλος πάντων, έχω αποφασίσει ότι μου έλειψε και θέλω να τη δω, αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Πήγα κάποιες φορές και δεν την έβρισκα ποτέ.
Αν κάποιος συναγωνιστής μπορεί να μου στείλει το κινητό της, θα του ήμουν ευγνώμων.
Ευχαριστώ πολύ....
Μαρινα πατησιων;;;;;; ποια χρονια;;;;;;;

μαλλον διαφορετικες μαρινες ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom