Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.054
Πόντοι
7.046
σιγά κόψε κάτι! Μην την γλύφεις και τόσο!!!!!πουτανάρα είναι σύμφωνοι αλλά χαλάρωσε με τους διθυράμβους
Κάτι τέτοιους σαν κι εσένα θέλει να αποφευγει η Μαρινα και η κάθε εργαζόμενη κοπέλα του χώρου. Η λέξη πουταναρα είναι απαγορευτική στο λεξιλόγιο μου, σε όσες κοπέλες έχω πλαγιασει επί πληρωμης. Ο σεβασμός είναι αμοιβαίος για να περνας καλα. Αντε καλό βραδυ, συγχαρητήρια κέρδισες πολυ κράξιμο από πολλούς!
Επίσης σε παρακαλω μην ξανά αναφέρεις τον χαρακτηρισμο γλυφτης στο προσωπο μου. Μην ξανά σχολιάσεις τα λεγόμενα μου!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
Κάτι τέτοιους σαν κι εσένα θέλει να αποφευγει η Μαρινα και η κάθε εργαζόμενη κοπέλα του χώρου. Η λέξη πουταναρα είναι απαγορευτική στο λεξιλόγιο μου, σε όσες κοπέλες έχω πλαγιασει επί πληρωμης. Ο σεβασμός είναι αμοιβαίος για να περνας καλα. Αντε καλό βραδυ, συγχαρητήρια κέρδισες πολυ κράξιμο από πολλούς!
Επίσης σε παρακαλω μην ξανά αναφέρεις τον χαρακτηρισμο γλυφτης στο προσωπο μου. Μην ξανά σχολιάσεις τα λεγόμενα μου!
αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!! Αν δε θες να σχολιάζεσαι από τον οποιονδήποτε έχει μια άποψη για ποιό λόγο γράφεις τότε???? για μονόπρακτο το πέρασες το σάιτ, δεν κατάλαβα?
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Κάτι τέτοιους σαν κι εσένα θέλει να αποφευγει η Μαρινα και η κάθε εργαζόμενη κοπέλα του χώρου. Η λέξη πουταναρα είναι απαγορευτική στο λεξιλόγιο μου, σε όσες κοπέλες έχω πλαγιασει επί πληρωμης. Ο σεβασμός είναι αμοιβαίος για να περνας καλα. Αντε καλό βραδυ, συγχαρητήρια κέρδισες πολυ κράξιμο από πολλούς!
Επίσης σε παρακαλω μην ξανά αναφέρεις τον χαρακτηρισμο γλυφτης στο προσωπο μου. Μην ξανά σχολιάσεις τα λεγόμενα μου!
Ποια η διαφορα απο την πουτανα ,και απο την κοπελα επι πληρωμη;
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Άποψη μου:

Σε αυτή τη ζωή υπάρχουν όλων των ειδών άνθρωποι σε όλους τους χώρους (συγγενικούς, φιλικούς, επαγγελματικούς, κτλ…). Αυτό ισχύει για τις επαγγελματίες που πάμε, για εμάς τους πελάτες, για εμάς που γράφουμε (ή και όχι) στο ίντερνετ, κτλ…. Άλλοι άνθρωποι εμπνέουν και δικαιούνται το σεβασμό, και άλλοι άνθρωποι ΟΧΙ. Σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ επαγγελματικό χώρο σέβεσαι και αναγνωρίζεις χωρίς επιφυλάξεις τους ανθρώπους (ΟΛΑ τα «μέρη», δλδ ΚΑΙ την προσφορά ΚΑΙ τη ζήτηση) όταν είναι σωστοί στις επαγγελματικές τους υπηρεσίες σε συνδυασμό με την ανθρώπινη πλευρά (όπου/εάν απαιτείται να συνυπάρχει αυτή).

Ποιο επάγγελμα είναι ντροπή? Υπάρχει τοπ επάγγελμα? Είναι το επάγγελμα ντροπή ή ο τρόπος που το ασκεί ένας άνθρωπος? (ακόμη και το τοπ επάγγελμα). Υπάρχει επάγγελμα-κατιμάς? Γιατί? Με ποιά κριτήρια? Ωφελεί την κοινωνία το χ επάγγελμα?, πώς?, πόσο?, γιατί?, κτλ…… Εάν βγάλουμε τις παρωπίδες, δεν υπάρχουν ρηχά στερεότυπα στη ζωή.

Προσωπικά, σε αυτά τα πλαίσια κινούμαι ΚΑΙ στο σπορ. Αναγνωρίζω πλέον σε λίγες μόνο ότι αξίζουν το σεβασμό μου, διότι αυτές με σέβονται. Αυτά πάνε μαζί. Με σέβονται με τις υπηρεσίες τους και τη γενικότερη συμπεριφορά τους. Και αμοιβαία σέβομαι και εγώ, είναι παίγνιο win-win. Άλλωστε, ΤΙ δουλειά έχω εγώ, να χάνω έστω και ελάχιστο χρόνο από τη ζωή μου με κάποια που είναι για ξεφτύλισμα? Δεν ασχολούμαι απλώς. Αξίζω τα καλύτερα. Διότι εάν το δούμε και ανάποδα, με κάποια ξεφτυλισμένη, ξεφτυλίζομαι εγώ πριν από αυτή.

Ε λοιπόν η Μαρίνα εμπνέει και αξίζει το σεβασμό, τόσο για τις υπηρεσίες, όσο και για τη συμπεριφορά της που τις πλαισιώνει. Αυτή είναι η πραγματικότητα. Και δεν αλλάζει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
76
Κριτικές
13
Like
519
Πόντοι
290
Ας ελπίσουμε και σε ανάλογες "Μαρίνες" και όχι μόνο, κοπέλες σε κάθε μασάζ, γιατί επαγγελματίες τέτοιου επιπέδου εκλείπουν.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Περασμα απο το μαγαζι πριν λιγες μερες....
Η ξυνη-υπεύθυνη στο ποστο της... μουτρομενη... νευριασμενη... οπως παντα.....
εξυπηρέτηση μηδεν....
δεν ασχολήθηκα πολυ μαζι της.. για να μην την βρίσω....
Περασα στο δωματιο με την κοπελα... και μετα απο κανενα τεταρτο...
πανω στο καλυτερο.. αρχισε να φωναζει στον διαδρομο... σε μια κοπελα...
φωναζει κ αυτη... στην γλωσσα τους η καθεμια...
εξω απο την πορτα μ, που εγω προσπαθουσα να......χαλαρωσω!!!
Ειμουν ετοιμος να βγω εξω κ να την αρχισω στα μπινελικια....:angry:

:angry::angry:

Ειχα πολυ καιρο να παω στο συγκεκριμένο καταστημα.. εξαιτίας αυτης της πατσαβουρας... και θα το σκεφτω αν θα ξαναπαω....!!!
Δεν καταλαβαινω πως τα αφεντικα του μαγαζιου κρατανε αυτην την ξινιμουρα..
που στην ουσια διωχνει τους πελατες....
κ αρα χανει κ το καταστημα κέρδη....!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.773
Πόντοι
41.443
Περασμα απο το μαγαζι πριν λιγες μερες....
Η ξυνη-υπεύθυνη στο ποστο της... μουτρομενη... νευριασμενη... οπως παντα.....
εξυπηρέτηση μηδεν....
δεν ασχολήθηκα πολυ μαζι της.. για να μην την βρίσω....
Περασα στο δωματιο με την κοπελα... και μετα απο κανενα τεταρτο...
πανω στο καλυτερο.. αρχισε να φωναζει στον διαδρομο... σε μια κοπελα...
φωναζει κ αυτη... στην γλωσσα τους η καθεμια...
εξω απο την πορτα μ, που εγω προσπαθουσα να......χαλαρωσω!!!
Ειμουν ετοιμος να βγω εξω κ να την αρχισω στα μπινελικια....:angry:

:angry::angry:

Ειχα πολυ καιρο να παω στο συγκεκριμένο καταστημα.. εξαιτίας αυτης της πατσαβουρας... και θα το σκεφτω αν θα ξαναπαω....!!!
Δεν καταλαβαινω πως τα αφεντικα του μαγαζιου κρατανε αυτην την ξινιμουρα..
που στην ουσια διωχνει τους πελατες....
κ αρα χανει κ το καταστημα κέρδη....!!!






 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.050
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
Περασμα απο το μαγαζι πριν λιγες μερες....
Η ξυνη-υπεύθυνη στο ποστο της... μουτρομενη... νευριασμενη... οπως παντα.....
εξυπηρέτηση μηδεν....
δεν ασχολήθηκα πολυ μαζι της.. για να μην την βρίσω....
Περασα στο δωματιο με την κοπελα... και μετα απο κανενα τεταρτο...
πανω στο καλυτερο.. αρχισε να φωναζει στον διαδρομο... σε μια κοπελα...
φωναζει κ αυτη... στην γλωσσα τους η καθεμια...
εξω απο την πορτα μ, που εγω προσπαθουσα να......χαλαρωσω!!!
Ειμουν ετοιμος να βγω εξω κ να την αρχισω στα μπινελικια....:angry:

:angry::angry:

Ειχα πολυ καιρο να παω στο συγκεκριμένο καταστημα.. εξαιτίας αυτης της πατσαβουρας... και θα το σκεφτω αν θα ξαναπαω....!!!
Δεν καταλαβαινω πως τα αφεντικα του μαγαζιου κρατανε αυτην την ξινιμουρα..
που στην ουσια διωχνει τους πελατες....
κ αρα χανει κ το καταστημα κέρδη....!!!
Δέν είναι τίποτα σύνηθες φαινόμενο, αλλά κρατάει περισσότερα μούτρα τώρα γιατί κάτι αλάνια από εδώ που τις έχουν αδυναμία τής έταξαν πεσκέσια καί δέν τά πήγαν :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:


Χωριά από τήν πλάκα τώρα ορισμένα μαγαζιά πρέπει νά μπουν στον πάγο για λίγο όπως και το συγκεκριμένο γιατί το έχουν δει κάπως αλλιώς το έργο......
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.773
Πόντοι
41.443
εν τω μεταξυ,δεν ειχε γραψει καποιος εδω οτι μετα τις γιορτες που μας περασαν,τα Χριστουγεννα δηλ. θα πηγαινε καποια αλλη υπηρεσια,αρχικα τα σαββατοκυριακα και ισως να γινοταν μονιμη?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Χωριά από τήν πλάκα τώρα ορισμένα μαγαζιά πρέπει νά μπουν στον πάγο για λίγο όπως και το συγκεκριμένο γιατί το έχουν δει κάπως αλλιώς το έργο......
Βρε εγω προσωπικά τους εχω βαλει στον παγο για καιρο... εξαιτιας της.. κ μετα απο 2 μηνες ειπα να περασω.. μπας κ εχει αλλαξει κεφαλι....
αλλα που...??!!
αλλαζουν τα γαιδουρια.....:headbang:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.050
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
εν τω μεταξυ,δεν ειχε γραψει καποιος εδω οτι μετα τις γιορτες που μας περασαν,τα Χριστουγεννα δηλ. θα πηγαινε καποια αλλη υπηρεσια,αρχικα τα σαββατοκυριακα και ισως να γινοταν μονιμη?
Τά σαββατοκύριακα πού ήταν ή Άννα υποδοχή θά έφευγε για λίγο διάστημα καί στην θέση τής θά ήταν ή Αλεξάνδρα, έτσι θυμάμαι από τήν τελευταία πληροφόρηση πού είχα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.773
Πόντοι
41.443
Βρε εγω προσωπικά τους εχω βαλει στον παγο για καιρο... εξαιτιας της.. κ μετα απο 2 μηνες ειπα να περασω.. μπας κ εχει αλλαξει κεφαλι....
αλλα που...??!!
αλλαζουν τα γαιδουρια.....:headbang:
εναμιση και μπορει δυο χρονια εχω να πατησω εδω.
βρηκα την υγεια μου φιλε.
το μονο που με χαλαει ειναι οτι εχασα την Κατια μετα τη μεταγραφη που πηρε απο το Λ23.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.050
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
Βρε εγω προσωπικά τους εχω βαλει στον παγο για καιρο... εξαιτιας της.. κ μετα απο 2 μηνες ειπα να περασω.. μπας κ εχει αλλαξει κεφαλι....
αλλα που...??!!
αλλαζουν τα γαιδουρια.....:headbang:
Αν δέν θέλουν να αλλάξουν πρόβλημα τούς, ας τούς νά χάνουν πελάτες, από μαγαζιά μπόλικα ή τσέπη μάς νά είναι καλά.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
εναμιση και μπορει δυο χρονια εχω να πατησω εδω.
βρηκα την υγεια μου φιλε.
το μονο που με χαλαει ειναι οτι εχασα την Κατια μετα τη μεταγραφη που πηρε απο το Λ23.
Καλα κανεις.. κ εγω δεν βλεπω να ξαναπερναω....
παμε εκει για να χαλαρωσουμε.... κ οχι για να βλεπουμε την ξυνομουρα.. κ να ακουμε τις αγριοφωναρες της....
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.485
Πόντοι
216
μήπως φίλε μου υπερβάλλεις? πουτάνα είναι χαλάρωσε.
Συγνώμη κιόλας, αλλά έχοντας δει αρκετές ΄κυρίες' που κάποιοι έβαλαν για συζύγους στα σπίτια τους που ούτε για πιάτσα στη Μανίλα δεν είναι, αλλά και αρκετές 'πουτάνες' που καταφέρνουν να διατηρήσουν ένα υψηλό ανθρώπινο επίπεδο κόντρα στις συνθήκες εργασίας τους και θα μπορούσαν να σταθούν αρχοντικότατα μέχρι και σε γκαλά Φιλαρμονικής της Βιέννης πχ, προσωπικά αναγκάστηκα να διατηρώ το μυαλό μου καθαρό από τέτοιους χαρακτηρισμούς!

Όχι για να το παίξω καλούλης στις ιερόδουλες μήπως και φερθούν τρυφερά στα παπαράκια μου, αλλά απλούστατα γιατί οι 'βόθροι' των κοινωνιών κρύβουν αρκετά 'διαμάντια'.
Και επειδή τους δίνουμε μια δεκάρα, δεν αναιρεί το γεγονός πως οι γυναίκες αυτές ασκούν κοινωνικό λειτούργημα! Χάρη στις ατυχίες τους απολαμβάνουμε κάποια προνόμια, όσο άσχημο κι αν ακούγεται αυτό! Και οφείλουμε να τις σεβόμαστε ως σύνολο.

Δεν είναι ούτε φίλες μας, ούτε γκόμενες μας, αλλά σε κάποιο παράλληλο σύμπαν πολλοί από εμάς θα παρακάλαγαν να είχαν κάποιες απ αυτές τις γυναίκες πλάι τους! Απλά οι συνθήκες όρισαν τις καταστάσεις.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
Συγνώμη κιόλας, αλλά έχοντας δει αρκετές ΄κυρίες' που κάποιοι έβαλαν για συζύγους στα σπίτια τους που ούτε για πιάτσα στη Μανίλα δεν είναι, αλλά και αρκετές 'πουτάνες' που καταφέρνουν να διατηρήσουν ένα υψηλό ανθρώπινο επίπεδο κόντρα στις συνθήκες εργασίας τους και θα μπορούσαν να σταθούν αρχοντικότατα μέχρι και σε γκαλά Φιλαρμονικής της Βιέννης πχ, προσωπικά αναγκάστηκα να διατηρώ το μυαλό μου καθαρό από τέτοιους χαρακτηρισμούς!

Όχι για να το παίξω καλούλης στις ιερόδουλες μήπως και φερθούν τρυφερά στα παπαράκια μου, αλλά απλούστατα γιατί οι 'βόθροι' των κοινωνιών κρύβουν αρκετά 'διαμάντια'.
Και επειδή τους δίνουμε μια δεκάρα, δεν αναιρεί το γεγονός πως οι γυναίκες αυτές ασκούν κοινωνικό λειτούργημα! Χάρη στις ατυχίες τους απολαμβάνουμε κάποια προνόμια, όσο άσχημο κι αν ακούγεται αυτό! Και οφείλουμε να τις σεβόμαστε ως σύνολο.

Δεν είναι ούτε φίλες μας, ούτε γκόμενες μας, αλλά σε κάποιο παράλληλο σύμπαν πολλοί από εμάς θα παρακάλαγαν να είχαν κάποιες απ αυτές τις γυναίκες πλάι τους! Απλά οι συνθήκες όρισαν τις καταστάσεις.
σε ότι αφορά το ποστ σου από την μέση περίπου και προς το τέλος σε χάνω......να παρακαλάμε εμείς να έχουμε κάποιες απο αυτές στο πλάι μας????? τώρα δεν μπορεί να σοβαρολογείς!!!!! Βέβαια το έθεσες στο τέλος σωστά....ότι πολλοί από εμάς...οπότε ναι εκεί θα συμφωνήσω...πολλά ναυάγια από εμάς θα τις παρακαλούσαν αυτές να είναι στο πλάι μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom