Νέα

Ερωτοτουρισμος- Ο απολυτος οδηγος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskliros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Φίλε Πάνο, προτιμώ να είμαι αληθινός και βαρετός, παρά να εντυπωσιάζω με ψεύτικες ιστορίες. Καλό εργαλείο και το storytelling, αλλά εξαρτάται και από τη γυναίκα. Υπάρχουν γκόμενες που τους αρέσει να ακούνε ιστορίες, υπάρχουν και άλλες που τις βαριούνται και θέλουν να μιλάνε περισσότερο εκείνες. Δεν είναι γενικός κανόνας.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Φίλε Πάνο, προτιμώ να είμαι αληθινός και βαρετός, παρά να εντυπωσιάζω με ψεύτικες ιστορίες. Καλό εργαλείο και το storytelling, αλλά εξαρτάται και από τη γυναίκα. Υπάρχουν γκόμενες που τους αρέσει να ακούνε ιστορίες, υπάρχουν και άλλες που τις βαριούνται και θέλουν να μιλάνε περισσότερο εκείνες. Δεν είναι γενικός κανόνας.
οντως.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Φιλε Πανο, ποσο καιρο ασχολεισαι με το παιχνιδι;;εγω ασχολουμαι ενεργα εδω και τρεις μηνες.
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
οχι σε μπουρδελα ρε φιλε..τσαμπα θελω..

Εφοσον θες τσαμπε
Βρες διαμερισμα μεσω airbnb σε καλο σημειο,πρωτο βημα ειναι αυτο και πιο βασικο
Δευτερο βημα,βαλε public το ταξιδι σου στο couchsurfing να προσελκυσεις κοσμο στο προφιλ σου
Υστερα στελνε αβερτα μηνυματα σε locals για μερη να πας και τι να κανεις,μπορεις να τους ρωτησεις οτι θες απο καλη τοποθεσια να μεινεις μεχρι οτι σου ρθει στο μυαλο
Αυτοι ξερουν καλυτερα απο εμενα που εχω χρονια να παω
Εγω μπορω να σου πω οτι αν πας στο τσαμπε στειλε σε οσες περισσοτερες μπορεις στο couchsurfing  μηνυματα γιατι οι πιο πολλες couchsurfing δεν εχουν ακριβα γουστα συν οτι μιλανε Αγγλικα..

Εγω σε πολλα ταξιδια στελνω και σε αντρες και αμα τους κοψω μαχιμους τους περνω μαζι,παντα με ενα ντοπιο εχεις και προσβαση σε ντοπιες...

Τωρα εννοειται ολα αυτα θα τα κανεις 7-15μερες πριν πας οπως και tinder plus.

Υστερα day game αν θες εγω Σερβια εκανε πολυ day game αλλα αν εισαι Βαλκανια θα πεσεις σε πολλες με ελλειπη Αγγλικα και δεν θα κυλησει καλα

Μονο Οι Ρουμανες μιλανε καλα Αγγλικα απ τα Βαλκανια,Βουλγαρες βεβαια σου λεω 4-5χρονια πριν λιγες μιλουσανε Αγγλικα

Απο γνωστο Ελληνα που σπουδαζε εκει μπηκα στα κολπα

Αμα δεν εχεις γνωστο δημιουργησε μεσω couchsurfing,μιλα σε ντοπιους
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δε φαίνεται και πολύ καλό νούμερο αυτή η Gozde, αλλά περί ορέξεως και άμα είναι ήδη ψημένη...
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μπαινω με την μια να τσεκαρω οτι δεν ειναι η κλασσικη μουσουλμανα και αναφερω αλκοολ
Οχι μονο γουσταρει αλλα κλεινει με την φραση οτι ειναι ολες τις μερες free και πεταει στο τελος και λεξη στα Ελληνικα,file


Και με αυτο το ταξιδι επιβεβαιωνω κατι σημαντικο
Couch κανονιζεις αρκετα πιο ευκολα απ οτι tinder οπου εχω 30+ matches αλλα εχω παρει αισθητα λιγοτερα τηλεφωνα επειδη πολλες δεν μιλανε Αγγλικα
Αντιθετα couch στελνουν πολλες απο μονες ακομα δεν εχω στειλει εγω προσωπικα μηνυματα!!

Δεν υπαρχει χωρα που να εχω παει εκτος Αγγλιας οπου το tinder ειναι πιο δυνατο απ οτι το couch

Σε ολα τα Βαλκανια παιζει φουλ couchsurfing και σας το συστηνω





 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δε φαίνεται και πολύ καλό νούμερο αυτή η Gozde, αλλά περί ορέξεως και άμα είναι ήδη ψημένη...


Καλη ειναι σε γενικες γραμμες πιτσιρικι 7αρακι και φαινεται οτι μαλλον θελει να νιωσει Ευρωπαια,εγω σαν Ευρω-πεος λεω να κανω το καθηκον μου

Παντως ακομα και στην Πολη εχω τοσα matches Αθηνα βαραω tinder plus και μου βγαινουν πουστηδες και Αμερικανες χοντρες

Τραγικο μεχρι και οι Τουρκαλες πιο πολυ παιζουν tinder απο Ελληνιδες


Εκτος αν ειναι το διαφορετικο,δηλαδη οτι  καυλωνουν στην ιδεα Ελληνας να τις γαμαει

Που εχω τετοια βασιμη υποψια για Τουρκαλες
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Καλη ειναι σε γενικες γραμμες πιτσιρικι 7αρακι και φαινεται οτι μαλλον θελει να νιωσει Ευρωπαια,εγω σαν Ευρω-πεος λεω να κανω το καθηκον μου

Παντως ακομα και στην Πολη εχω τοσα matches Αθηνα βαραω tinder plus και μου βγαινουν πουστηδες και Αμερικανες χοντρες

Τραγικο μεχρι και οι Τουρκαλες πιο πολυ παιζουν tinder απο Ελληνιδες


Εκτος αν ειναι το διαφορετικο,δηλαδη οτι  καυλωνουν στην ιδεα Ελληνας να τις γαμαει

Που εχω τετοια βασιμη υποψια για Τουρκαλες
Πω ρε φιλε.. θα σε ηθελα για παρεα..με ενα αυτοκινητο να γυρισουμε ολα τα βαλκανια, γαμιωντας αβερτα μουνακια απο ολη την ευρωπη,συνδυαζοντας ταξιδι και γαμησια...θα ηταν αξεχαστη εμπειρια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Μπαινω με την μια να τσεκαρω οτι δεν ειναι η κλασσικη μουσουλμανα και αναφερω αλκοολ
Οχι μονο γουσταρει αλλα κλεινει με την φραση οτι ειναι ολες τις μερες free και πεταει στο τελος και λεξη στα Ελληνικα,file


Και με αυτο το ταξιδι επιβεβαιωνω κατι σημαντικο
Couch κανονιζεις αρκετα πιο ευκολα απ οτι tinder οπου εχω 30+ matches αλλα εχω παρει αισθητα λιγοτερα τηλεφωνα επειδη πολλες δεν μιλανε Αγγλικα
Αντιθετα couch στελνουν πολλες απο μονες ακομα δεν εχω στειλει εγω προσωπικα μηνυματα!!

Δεν υπαρχει χωρα που να εχω παει εκτος Αγγλιας οπου το tinder ειναι πιο δυνατο απ οτι το couch

Σε ολα τα Βαλκανια παιζει φουλ couchsurfing και σας το συστηνω
Κανονίζεις μέσω couchsurfing με μηνύματα, εννοείς; Χωρίς να προσφέρεσαι να φιλοξενηθείς ή να φιλοξενήσεις; Έψαξα λίγο τα Events που έχει εδώ στην Αθήνα και έχουν πολύ λίγους attending ρε συ. Και η μαλακία είναι ότι δεν μπορείς να δεις ποιοι είναι αυτοί που θα πάνε, μην τυχόν και πέσεις σε κανένα sausage fest...
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Πω ρε φιλε.. θα σε ηθελα για παρεα..με ενα αυτοκινητο να γυρισουμε ολα τα βαλκανια, γαμιωντας αβερτα μουνακια απο ολη την ευρωπη,συνδυαζοντας ταξιδι και γαμησια...θα ηταν αξεχαστη εμπειρια.


Παιξε couch αν οντως εχεις αυτα τα ονειρα..Μικρος αυτα σκεφτομουνα και το couch θα σε βοηθησει σε αυτο
Οταν γυρισω Αθηνα και βρω δυαδα απο γυναικες θα σε φωναξω να δεις πως παιζεται το game μεσω couch
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Κανονίζεις μέσω couchsurfing με μηνύματα, εννοείς; Χωρίς να προσφέρεσαι να φιλοξενηθείς ή να φιλοξενήσεις; Έψαξα λίγο τα Events που έχει εδώ στην Αθήνα και έχουν πολύ λίγους attending ρε συ. Και η μαλακία είναι ότι δεν μπορείς να δεις ποιοι είναι αυτοί που θα πάνε, μην τυχόν και πέσεις σε κανένα sausage fest...

Μηνυματα στελνω μονο σε οποια ξενη ερχεται..Απανταει μια στις 6-7 πλεον επειδη εχει πολυ κοσμο αλλα οσο περναει ο καιρος και φτιαχνεις προφιλ και references τοσο θα ανεβαινεις

Αθηνα events εχει αρκετη ψωλη αλλα αν θες να πας να δεις πως λειτουργει το ολο πραγμα καλο ειναι
Στην χειροτερη θα γνωρισεις cool ατομα δεν ειναι και τοσο χαλια

Μην περιμενεις δηλαδη λιγουρηδες εχει και τετοιους αλλα μπορεις σε events να γνωρισεις και ατομα που να περασετε καλα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Μηνυματα στελνω μονο σε οποια ξενη ερχεται..Απανταει μια στις 6-7 πλεον επειδη εχει πολυ κοσμο αλλα οσο περναει ο καιρος και φτιαχνεις προφιλ και references τοσο θα ανεβαινεις
References φτιάχνεις άμα φιλοξενήσεις, σωστά; Από αυτές τις 6-7, με πόσες καταφέρνεις να κανονίσεις τελικά; Καλύτερες πιθανότητες έχεις από Τίντερ τελικά μου φαίνεται.

Αθηνα events εχει αρκετη ψωλη αλλα αν θες να πας να δεις πως λειτουργει το ολο πραγμα καλο ειναι
Στην χειροτερη θα γνωρισεις cool ατομα δεν ειναι και τοσο χαλια

Μην περιμενεις δηλαδη λιγουρηδες εχει και τετοιους αλλα μπορεις σε events να γνωρισεις και ατομα που να περασετε καλα
Φίλε όντως, μόλις βρήκα πως μπορείς να δεις τους attending και τσέκαρα για το event με τους περισσότερους που είναι 19 σε αριθμό. Μόλις οι 9 είναι μουνάκια και από αυτές οι 7 κάπως γαμήσιμες και 1 δεν έχει φωτό. Μεγάλη ήττα τα events της Αθήνας. :S
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
References φτιάχνεις άμα φιλοξενήσεις, σωστά; Από αυτές τις 6-7, με πόσες καταφέρνεις να κανονίσεις τελικά; Καλύτερες πιθανότητες έχεις από Τίντερ τελικά μου φαίνεται.
Φίλε όντως, μόλις βρήκα πως μπορείς να δεις τους attending και τσέκαρα για το event με τους περισσότερους που είναι 19 σε αριθμό. Μόλις οι 9 είναι μουνάκια και από αυτές οι 7 κάπως γαμήσιμες και 1 δεν έχει φωτό. Μεγάλη ήττα τα events της Αθήνας. :S


Αμα τα μετρας ολα με ποσοστα δεν θα πας μπροστα
Το couch εχει μεσα το στοιχειο του απροβλεπτου
Γραφει 10 ατομα το event πχ μπορει να δεις 50 να φερει ο καθενας απο κανα φιλο η μπορει να γραφει 50 και να ειστε 5 πουτσες

Αυτο το κανει ωραιο και μαγικο οτι ειναι απροβλεπτο και οτι εχει τρελιαρικο κοσμο σε σχεση με το τον κοσμο γυρω σου
Αν δεν εχεις καποια τρελα και πας στητος μονο να γαμησεις τοτε δυσκολο να καταφερεις κατι


Δες το διαφορετικα
Με οποια βγεις βγηκες αμα γαμησεις γαμησες και υστερα και Αγγλικα θα βελτιωσεις και θα δεις γυναικες απ ολο τον κοσμο και διαφορετικες κουλτουρες

Δηλαδη μην σε νοιαζει το γαμησι και ετσι θα γαμας συνεχεια
Αμα το χεις στο μυαλο σου ολη την ωρα τοτε δεν θα γαμησεις


Εχει τυχη πχ να γαμησω παρτουζα να γαμησω δυο διαφορετικες την ιδια μερα και εχει τυχει να κατηγορω και για ψευδη βιασμο απο μια τρελη που με ειχε ερωτευτει

Εχω παει να σκοτωθω μεθυσμενος εχω παει να καω ζωντανος απο φωτια που εβαλα στο σπιτι μου χαχα και πολλα αλλα


Ολα αυτα ειναι εμπειριες που θα εχεις ζησει θα εχεις και να τις λες και θα σε αλλαξουν και σαν ανθρωπο



Αν θεωρεις οτι αυτα ειναι ακραια και οτι δεν σου ταιριαζουν τοτε πας στο tinder που ειναι τερμα πεζο και απλα κλικαρεις

 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το σκηνικο που πηγα να καω ειναι επειδη εφτιαχνα ρακομελα και φασωνα μια και ειχα ξεχαστει στο μεθυσι μου,ξαφνικα ειδα φλογες ευτυχως φασωνα στον καναπε αν ημουν στο δωματιο παιζει να ειχα καει ζωντανος...

Η φωτια βαρουσε ως το ταβανι και μου εκαψε και τον παγκο...Σωθηκα επειδη το νοικιαζα airbnb  το καλοκαιρι και ειχα βαλει πυροσβεστηρα επειδη ηταν αναγκαστικο..αν δεν ειχα πυροσβεστηρα στην πορτα δεν νομιζω να εσβηνα την φωτια

Το χειροτερο ειναι οτι δεν ηξερα τι να πω στους δικους μου και ειπα οτι επεσε το γκαζακι που δεν ειχα στερεωσει καλα

Επαθα χοντρη ζημια αλλα ακομα το θυμαμαι και γελαω


Αυτο ειναι το couch εμπειριες ζωης


 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Συν οτι αυτο το γεγονος το λεω σαν story-telling μεχρι και αυτο το λεω και σκαμε παρεες στα γελια


Αλλο φοβερο σκηνικο ηταν Σερβια που γαμησαμε παντρεμενες και μας πηρε ο υπνος στο σπιτι τους ολους μαζι..Μας ξυπναει η Σερβα σαν τρελη οτι θα σκασει πρωι ο αντρας της μιας ουτε 15λεπτα δεν ειχαμε περιθωριο...Ευτυχως που αυτη ξυπνησε σαν απο θαυμα αλλιως τα Σερβικα ντουκια στην καλυτερη θα μας κανανε ασηκωτους στην χειροτερη ουτε που θελω να σκεφτομαι τι θα ειχαμε παθει...


Ο ενας ο δικος μου ειχε παθει overdose απο Σερβικα ρακια με φρουτα μαζι με βοτκα και ηταν λιποθυμος
Οποτε τον παιρνω εγω μαζι με τον αλλον ο ενας απο τον εναν ωμο ο αλλος απ τον αλλο και τρεχαμε ως την σταση των λεφορειων με ενα πτωμα αγκαλια:)
Ειχε αναστατωθει ολο το χωριο...
Μεχρι να ρθει το λεφωρειο ειχα χεστει πανω μου σκεφτομουν μηπως κατι γινει και μας προλαβουνε το μαθουνε οι Σερβοι

Τελικα φτασαμε μετα απο 2 ωρες Βελιγραδι και ακομα λιποθυμος ηταν ο αλλος τον πηγαμε με αλλο λεφωρειο ως το σπιτι και οταν ξυπνησε νομιζε οτι ηταν ακομα στην αλλη πολη



Αυτη την ιστορια την  λεω και μου σηκωνεται η τριχα,αυτο ειναι το couch...Τετοια σκηνικα ζεις
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Αμα τα μετρας ολα με ποσοστα δεν θα πας μπροστα
Το couch εχει μεσα το στοιχειο του απροβλεπτου
Γραφει 10 ατομα το event πχ μπορει να δεις 50 να φερει ο καθενας απο κανα φιλο η μπορει να γραφει 50 και να ειστε 5 πουτσες

Αυτο το κανει ωραιο και μαγικο οτι ειναι απροβλεπτο και οτι εχει τρελιαρικο κοσμο σε σχεση με το τον κοσμο γυρω σου
Αν δεν εχεις καποια τρελα και πας στητος μονο να γαμησεις τοτε δυσκολο να καταφερεις κατι
Τι να σου πω, έτσι είναι ο χαρακτήρας μου. Έχω μια τάση να σκέφτομαι αναλυτικά και να λειτουργώ πάντα έχοντας ένα πλάνο. Δεν είμαι καλός δηλαδή στο να πάω κάπου στα κουτουρού που δεν ξέρω αν οι πιθανότητες είναι υπέρ μου και να αυτοσχεδιάζω επιτόπου αυθόρμητα. Τι καλό μπορεί να βγει από το να γνωρίσω απλά άκυρο κόσμο; Δεν λέω, μπορεί και να το βλέπω τελείως λάθος και όντως να με ωφελήσει σαν άνθρωπο και να με εξελίξει. Απλά δεν είμαι τόσο κοινωνικός και σίγουρα δεν έχω κάνει τα δικά σου ταξίδια, ώστε να έχω να λέω ιστορίες για να κοινωνικοποιηθώ. Οπότε το μόνο θετικό που θα μπορούσε να βγει από τη συμμετοχή μου στα Events θα ήταν η γνωριμία με καμιά ξένη με σκοπό το σεξ και τη σχέση. Ξαναλέω ότι μπορεί όντως να προκύψει και τίποτα άλλο θετικό που δεν το βλέπω τώρα.
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τι να σου πω, έτσι είναι ο χαρακτήρας μου. Έχω μια τάση να σκέφτομαι αναλυτικά και να λειτουργώ πάντα έχοντας ένα πλάνο. Δεν είμαι καλός δηλαδή στο να πάω κάπου στα κουτουρού που δεν ξέρω αν οι πιθανότητες είναι υπέρ μου και να αυτοσχεδιάζω επιτόπου αυθόρμητα. Τι καλό μπορεί να βγει από το να γνωρίσω απλά άκυρο κόσμο; Δεν λέω, μπορεί και να το βλέπω τελείως λάθος και όντως να με ωφελήσει σαν άνθρωπο και να με εξελίξει. Απλά δεν είμαι τόσο κοινωνικός και σίγουρα δεν έχω κάνει τα δικά σου ταξίδια, ώστε να έχω να λέω ιστορίες για να κοινωνικοποιηθώ. Οπότε το μόνο θετικό που θα μπορούσε να βγει από τη συμμετοχή μου στα Events θα ήταν η γνωριμία με καμιά ξένη με σκοπό το σεξ και τη σχέση. Ξαναλέω ότι μπορεί όντως να προκύψει και τίποτα άλλο θετικό που δεν το βλέπω τώρα.


Αρχισα το couch μια μερα καλοκαιρι του 2010 οταν καμακωνα δυο Ισπανιδες Αθηνα με ενα φιλο και απλα ρωτησαμε πως ηρθατε εδω?Και μας ειπανε μια ιστορια που εφτανε απο Ισπανιδα Ινδια και παλι πισω μεσω Ελλαδας με το να μενουν σε αγνωστους..Την ακριβως επομενη μερα ειχα κανει λογαριασμο και αρχισα να ειμαι ενεργος..
Δεν το σκεφτηκα και πολυ
Ειμασταν λιγα ατομα και πολλες ξενες οποτε αρχισα να φιλοξενω και να βγαινω σαν τρελος
Εχει περασει πολυς μα πολυς κοσμος απ το σπιτι μου
Αλλα ποτε δεν το ειδα τοσο πολυ υπολογιστικα για αυτο στο λεω

Παντα ελεγα να ερθει η αλλη να βγουμε να περασουμε καλα να μοιραστουμε ιστοριες να κανουμε κανα σκηνικο να εχουμε να θυμομαστε και στο τελος αμα γαμησω ακομα καλυτερα
Αμα ομως εχεις την αντιστροφη σειρα δηλαδη να γαμησω και υστερα τα υπολοιπα δεν προκειται couch να δουλεψει γιατι αυτη ειναι η λογικη tinder


Στο couch θες μπλα μπλα γιατι δεν ειναι σαν tinder που πετας δυο ατακες και αν εχεις και καλες φωτο ειναι σχεδον σιγουρο γαμας
Απο couch μπορεις να κανεις κουβεντα πολυ πιο σφαιρικη και σε πολυ μεγαλυτερο βαθος απ οτι tinder

Δηλαδη ο πιο πολυς κοσμος λεει tinder γιατι αυτο εχει μαθει..Απλο και to the point
To couchsurfing εχει αλλη νοοτροπια και πολλοι που πανε με λογικη tinder στην καλυτερη τρωνε κραξιμο και στην  χειροτερη ban λογαριασμου

Εχω γνωστο που εφαγε ban γιατι εκανε σαν τρελος οταν ειχε γκομενες στο σπιτι
Η πλακα ειναι οτι αν φεροταν διαφορετικα ανετα θα τις γαμουσε αλλα αυτος αρχισε να πιανει μπουτια και να κοιταει λιγουρικα συνεχεια


Εσυ ξερεις τι ανθρωπος εισαι αμα θεωρεις οτι αντεχεις να βγεις με γυναικα και να κανεις κουβεντα ωραια χωρις ομως να θεωρειται σιγουρο οτι θα γαμησεις βγαινεις..
Αν θες οπωσδηποτε να γαμησεις βγαινεις μεσω tinder μεσω match


Παντως το στυλ couchsurfing εχει και ενα αλλο μεγαλο θετικο..Με το να μην θεωρησεις δεδομενο οτι θα γαμησεις στο τελος γαμας γιατι οι γυναικες γουσταρουν που δεν σε νοιαζει αμα θα γαμησεις και βλεπουν οτι τις βλεπεις ισαξια και οχι σαν κρεας

Αυτο εμενα μου εκανε πολυ καλο..Πλεον τι μου βαλεις διπλα μου ενα 5αρη η 9αρη στα @@ μου τα ιδια λεω και κοιταω να γνωρισω την αλλη

Πριν το couchsurfing εβλεπα 9αρη και σκεφτομουν τι θα πω πως θα το πω κτλπ...Γιατι νομιζα οτι μια πολυ ομορφη γυναικα θελει αλλη συμπεριφορα..Παπαρια το αντιθετο θελει να δει οτι δηλαδη δεν κανεις σαν λιγουρης επειδη ετυχε να ειναι πιο ομορφη αντιθετα εκτιμας το μυαλο της

Απο το 2010 εως τωρα η βελτιωση μου στο πως συμπεριφερομαι στις γυναικες εχει αλλαξει κατα 95% μεσω couch
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Θα μπω στο σημαντικο θεμα της γυναικειας ψυχολογιας

Ενα μικρο περιεκτικο απλο βιντεο σχετικα με την γυναικεια ψυχολογια

Female Psychology De-Coded

 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
7 Mindsets That Attract Women Like Crazy



Πολυ σωστες συμβουλες σε γενικες γραμμες σε σχεση με το πως πρεπει να σκεφτεσαι και να παρουσιαζεσαι στις γυναικες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom