Νέα

Κοπέλες που άφησαν ιστορία...(ΑΘΗΝΑ-για τους παλιότερους)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cgBoy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Τη Σούλα την είχα πάρει πολλές φορές, τελευταία πριν 2 χρόνια, βράδυ. Καθόταν σε καφέ στην 3ης Σεπτεμβριου και περίμενε. Φοβερή κλειτορίδα, ΄ταν την έγλυφες γινόταν τούμπανο. Κρίμα που δε δεχόταν χύσιμο στα βυζιά...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Τη Σούλα την είχα πάρει πολλές φορές, τελευταία πριν 2 χρόνια, βράδυ. Καθόταν σε καφέ στην 3ης Σεπτεμβριου και περίμενε. Φοβερή κλειτορίδα, ΄ταν την έγλυφες γινόταν τούμπανο. Κρίμα που δε δεχόταν χύσιμο στα βυζιά...

Ευτυχώς, στην πολυετή ιστορία μου στο άθλημα έχω έντονα αναπτυγμένο το αίσθημα της σιχαμάρας...  Άκου εκεί! έγλειφε την κλειτορίδα της Σούλας! 
 
OP
OP
C

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Θελω να ζητησω συγνωμη που καποιες απο τις κοπελες υστερα απο επικοινωνια με φιλο μου πειραχτηκαν που αναφερθηκε το ονομα τους και ισως "φωτογραφηθηκαν"
Το κειμενο αυτο ειναι γραμμενο με πληροφοριες οι οποιες ειναι μεν επιβεβαιωμενες και τις περισσοτερες τις εχω γνωρισει.
Καποιες περισσοτερο καποιες λιγοτερο
Δεν ηθελα να θειξω καμμια
Ζητησα,υστερα απο πληροφορια πολυ καλου μου φιλου και ατομο μεσα στον χωρο καποιο ονομα να αλλαχτει διοτι μετα απο προσφατη συναντηση του με την κοπελα αυτη,εμαθα πως πειραχτηκε πολυ με την αναφορα στο προσωπο της...
Δεν ειχα καμμια υποχρεωση να ζητησω να αλλαχτει το κειμενο αφου η επιτυχια του ηταν η γνησιοτητα του!
Θ...Λυπαμαι που πειραχτηκες.Δεν φοβηθηκα με την απειλη που μετεφερες με τον κοινο μας γνωστο απλα σεβαστηκα την επιθυμια σου εστω και εαν την εποχη που συνεργαστηκαμε ηταν για πολυ λιγο
Και στην τελικη εμαθα απο τον Γιαννη οτι εδειχνες και πιστευες οτι αυτος το εγραψε και λιγο στεναχωρηθηκε....γιατι γνωριζω πολυ καλα οτι ησασταν πολυ φιλοι!
Καλα να περνας και οταν ερθεις αθηνα ελπιζω να κανονισεις με τον Γιαννακη να τα πουμε...
Ετοιμαζω ωστοσο καινουργιο ποστ με τα αλλα "δικα μας κοριτσια απο Συγγρα"
Το κειμενακι 8α ειναι μια αναδρομη απο τις αρχες....μεχρι τι ιπποδρομο!Και απο διαμερισματα μεχρι καβατζες!
Υπομονη....more to follow!
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
Φυλής 66. Ρίτα έκανε ακάποτο με τρομερές βυζάρες. Περίμενες τουλάχιστον 3 πριν έρθει η σειρά σου. Δούλευε πρωί. Απογεύματα ήταν η Νανά. Τσατσά ήταν η γιαγιουλα που τελευταία την έχω δει στο Αγκυρας 12Β
τωρα διαβασα αυτο το τρομερο θεμα...και βραδυνη ηταν η βικυ μια πιτσιρικα που επισης γινονταν ουρες για παρτη της
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Έχω να προσθέσω, ότι την ίδια εποχή, άφηνε εποχή η Κάθριν, στο σπίτι πίσω από το ΠΕΡΟΚΕ στην περιοχή του ξενοδοχείου Stanley. Δούλευε για χρόνια στο ίδιο σπίτι και ήταν θρύλος. Την πέτυχα να δουλεύεει πολύ περιστασιακά μέχρι και που έκλεισε το σπίτι πριν από λίγα χρόνια. Ήταν όμορφη, υπέροχη και αν ήθελες δεν έβαζες προφυλακτικό (τώρα ποιός τρελλός το τολμούσε αυτό, δεν ξέρω)
Ήταν μόνιμη για πολλά χρόνια στο ίδιο σπίτι.

Κατά τύχην έπεσα πάνω σε αυτό το παλιό πόστ ( και θεμα) . Εχω γραψει σχετικά με την Κάθριν - Καίτη και  στο θρεντ για "παλια μπουρδελα που εχουν κλεισει" . Νομίζω ότι το σπίτι ήταν δικό της,την ειχα πρωτοδεί εκει στα 1976, σημερα θα πρεπει να ειναι καπου μεταξυ 62- 66 χρονών. Απο εμφάνιση ,κούκλα,( τι χαμόγελο ηταν αυτό  Θεέ μου !) συμπεριφορά αψογη.Απο όσο μπορώ να θυμηθώ ,πρπει να δούλευε εκει καθημερινα μεχρι περιπου το 1986-88.  Γενικα στο μαγαζί αυτό υπήρχε σεβασμος στον πελάτη,και έφερνε αρκετα εμφανίσιμες κοπέλλες . Εκει πρωτοδούλεψε και μια Αντζελα, πολυ καλη και νόστιμη κοπέλλα,που μετα  συνεχισε στη Λιοσιων και παρόδους μεχρι τα 1998 περιπου . Καλτ μορφη ηταν η τσατσά,,που καθοταν στην πολυθρόνα  σχεδον συνεχεια,λογω πάχους,με μια χαρακτηριστικη μπασα φωνη.
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Το "Χριστινακι το μικρο και σεξυ" το θυμαται κανεις στην Σαρρη στο Θησείο ???
τσατσα ….ο Παναγιώτης που καποιες φορες εκανε και την πουτανα !
 
OP
OP
C

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Χριστίνα η Καρδιτσιώτησα κούκλα !! Όσο για τον Παναγιώτη αργότερα έγινε Γιώτα και αγόρασε το μπουρδελο χρυσωρυχείο !! Έχει πεθάνει πια και τώρα έχει περάσει στα χέρια της Αλίκης (Από την Ρόδο)

Το "Χριστινακι το μικρο και σεξυ" το θυμαται κανεις στην Σαρρη στο Θησείο ???
τσατσα ….ο Παναγιώτης που καποιες φορες εκανε και την πουτανα !
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Χριστίνα από Καζακστάν, ρωξανα/Ντάνιελα η ψηλή Ρουμάνα σκύλοφατσα μαυρομαλλα, τανια η κούκλα μιλφ με τα τσιμπουκοχειλα, η Ρενάτα, αυτές όλες φυλής
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Τι γαμάτο θέμα είναι αυτό ρε καριόληδες!!!!!
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
502
Πόντοι
21
Ντανιέλα/Ντάνι, την ανέφερε και ο φίλος πιο πάνω, τι γυναικάρα ήταν αυτή ρε μάγκες.... Τώρα παντρεύτηκε, έχει κάνει οικογένεια, είναι σε Ελληνική επαρχία μόνιμα!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Αλίνα φώκαιας το 2002 .....
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Ντενιζ απο Φυλης 100 και κατι , εποχη 2007 γυρω.
Μ ενα εικοσαρικο γαμαγες λες και δεν υπηρχε αυριο
Μαρινα απο  Βουρβαχη ρωσσιδα, τρελη πατουρα , βυζαρες και καλη μεσα.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ντανιέλα/Ντάνι, την ανέφερε και ο φίλος πιο πάνω, τι γυναικάρα ήταν αυτή ρε μάγκες.... Τώρα παντρεύτηκε, έχει κάνει οικογένεια, είναι σε Ελληνική επαρχία μόνιμα!
Ναι,το περιεργο ειναι οτι μετα χρησιμοποιουσε το πραγματικο της ονομα που ηταν οντως ντανιελα,φυσικα και δεν παντρευτηκε καναν φτωχο,παντρευτηκε φραγκατο με βενζιναδικα στην επαρχια,απο κυκλο τσατσαδων που ειχαν δουλεψει παλια μαζι της το μαθα ,γιατι ειναι μερικες τσατσαδες που ειναι πολλα χρονια στην δουλεια,μετα αυτη εγινε call girl,εκτοτε βρηκε τον λεφτα και χαθηκε ,και  μαλλον σταματησε οριστικα μιας και εκανε 2 παιδια..Ας μην τα βλεπουμε ολα υπερ μας για την ικανοποιηση μας,καλο ειναι που ξεκοψε για μενα, ο αντρας της δεν το ξερει στανταρ...
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Το "Χριστινακι το μικρο και σεξυ" το θυμαται κανεις στην Σαρρη στο Θησείο ???
τσατσα ….ο Παναγιώτης που καποιες φορες εκανε και την πουτανα !
Εγω θυμαμαι το κρεβατι που ετριζε και γελαγαμε στο σαλονι και καθε φορα που επιβραδυνε το τριξιμο λεγαμε χαμογελωντας"εχυσε,ετοιμαστητε"καθως και τη σομπα που ειχε τρυπιο μπουρι και ειχε αιθαλομιχλη στο σαλονι,εποχες 89,90!
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
317
Κριτικές
10
Like
617
Πόντοι
251
Εγω θυμαμαι το κρεβατι που ετριζε και γελαγαμε στο σαλονι και καθε φορα που επιβραδυνε το τριξιμο λεγαμε χαμογελωντας"εχυσε,ετοιμαστητε"καθως και τη σομπα που ειχε τρυπιο μπουρι και ειχε αιθαλομιχλη στο σαλονι,εποχες 89,90!



Αστερι το Χριστινακι αφησε εποχη τοτε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Σοφία milfάρα, μελαχροινή, μαλλιά μέχρι την πλάτη, μέτριου αναστήματος, αδύνατη σχετικά αλλά είχε κωλάρα ολοστρόγγυλη κι ωραίο 3άρι βυζί, περίπου 35-38 χρονών, εποχές 1995-1997 στο Φυλής 54 το πάνω, πριν ανακαινιστεί, τότε που ήταν σαν.... μπουρδέλο!!!! Τρελό κορμί το Σοφάκι, με μπάσα φωνή, προστυχόλογα και από τις πρώτες ακά πίπες (τότε λίγες το έκαναν, ποτέ δεν το ανακοίνωναν στο πρόγραμμα). Δούλευε συνήθως βράδυ, την είχα στανταράκι. Εξαφανίστηκε εντελώς ξαφνικά κι έκτοτε τα ίχνη της έχουν χαθεί εντελώς! Τώρα θα είναι gilf!!!
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Χριστίνα η Καρδιτσιώτησα κούκλα !! Όσο για τον Παναγιώτη αργότερα έγινε Γιώτα και αγόρασε το μπουρδελο χρυσωρυχείο !! Έχει πεθάνει πια και τώρα έχει περάσει στα χέρια της Αλίκης (Από την Ρόδο)

ενημερωμένο σε βλέπω !!!
λες να ήταν αλήθεια αυτά που έλεγαν διάφοροι ότι ήταν εγχειρισμένη ?
γιατι είναι αλήθεια ότι το μπουρδέλο αυτό είχε πολλές τέτοιες - καποιοι έλεγαν ότι ειχε μονο εγχειρισμένες !
και το Χριστινάκι μίλαγε κιολας σαν τραβέλι "τι κάνεις ? πως σε λένε ? ήταν υποπτα !
 

cutt3r

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
ΡΙΑ ...
ξανθο μιλφ  με αλυσιδα στη μεση και  με κατι  σαν κοντο παντελονακι ....
στην  ιασωνος καπου στα τελη των  90s....
εξαιρετικο  τσιμπουκι και γαμησι ...
να ειναι καλα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom