Νέα

Ερωτοτουρισμος- Ο απολυτος οδηγος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskliros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Tinder αξιζει μονο αν ταξιδεψεις να βαλεις plus,κανα 15μερο πριν πας αγοραζεις το plus μηνιαιο και πυροβολεις ασταματητα..
Απ εκει και περα εχεις αρκετες μερες να στρωσεις την κουβεντα και να πας σαν γνωστος μεταξυ αγνωστων

Εφοσον εισαι στην χωρα που εισαι happn που βαραει με χιλιομετρικη αποσταση και bumble
happn εδικα Κεντρικη Ευρωπη δινει πονο απειρα match σε μεγαλη πολη

Couchsurfing μηνυματα σε οσες host μενουν στην πολη κανα 15μερο πριν
Οταν ειχα παει Σερβια ειχα στειλει 300 μηνυματα συνολο σε καθε couchsurfer του Βελιγραδιου ειχα στειλει...
Ειχα τοσες επιλογες που μου απαντουσαν να βγουμε ακομα και οταν ειχα γυρισει απ τα ταξιδι μου!


Στις μερες που ζουμε θεωρω το πιο βασικο την προετοιμασια απο dating πριν πας εκει που θα πας

Τωρα για day game παιζουν αλλα..
Αναλογα την χωρα

Day game πχ Βαλκανια τα πηγα μετρια σε σχεση με Μαλτα ας πουμε καλοκαιρι που ειχε λαο απ ολο τον κοσμο

Day game θεωρω οτι ειναι τοσο το καλυτερο οσο πιο πολυ ποπυπολιτισμικη ειναι η πολη που βρισκεσαι
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εννοείται, μπήκα στο Play store και διέκοψα τη συνδρομή. Ξέρεις καθόλου γι' αυτό που ρώτησα, τι γίνεται αν διαγράψω το προφίλ; Αλλιώς θα κάνω ένα πείραμα να το διαγράψω 2 μέρες πριν τη λήξη της συνδρομής και στη χειρότερη θα έχω χάσει 2 μέρες.

Δεν το εχω δοκιμασει να το διαγραψω αλλα φανταζομαι αν θα δωσεις ιδιο fb account θα σου ενεργοποιησει το παλιο λογαριασμο
Χωρις να ειμαι σιγουρος

Εγω αλλαξα αριθμο κινητου το ξανακατεβασα αλλα μεσω fb μου ρθε το παλιο account με ολα τα matches μαλιστα

Κραταει fb account εκτος αν παιξεις με αλλο fake account
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δεν το εχω δοκιμασει να το διαγραψω αλλα φανταζομαι αν θα δωσεις ιδιο fb account θα σου ενεργοποιησει το παλιο λογαριασμο
Χωρις να ειμαι σιγουρος

Εγω αλλαξα αριθμο κινητου το ξανακατεβασα αλλα μεσω fb μου ρθε το παλιο account με ολα τα matches μαλιστα

Κραταει fb account εκτος αν παιξεις με αλλο fake account
Εννοώ να διαγράψεις το account, όχι την εφαρμογή. Αν διαγράψεις το account και το φτιάξεις από την αρχή, γίνονται reset όλα τα swipes που έχεις κάνει και σου έχουν κάνει. Δεν το ήξερες αυτό; Είναι κλασικό κόλπο.

edit: Επίσης πλέον μπορείς να δημιουργήσεις account με αριθμό κινητού και όχι facebook.
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εννοώ να διαγράψεις το account, όχι την εφαρμογή. Αν διαγράψεις το account και το φτιάξεις από την αρχή, γίνονται reset όλα τα swipes που έχεις κάνει και σου έχουν κάνει. Δεν το ήξερες αυτό; Είναι κλασικό κόλπο.

edit: Επίσης πλέον μπορείς να δημιουργήσεις account με αριθμό κινητού και όχι facebook.


Ναι εχω δει για κινητο αλλα δεν πολυ βαζω τον αριθμο μου online γιατι το κινητο που εχω το χρησιμοποιω και στην δουλεια μου

Παντως τσεκαρε και bumble ειναι σαν tinder και πρεπει να σου μιλησει η αλλη πρωτα
Ειναι λιγο feminim αλλα εχει δει καλοκαιρι τουλαχιστον που το χω δοκιμασει πιο καλα αποτελεσματα απο tinder
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ναι εχω δει για κινητο αλλα δεν πολυ βαζω τον αριθμο μου online γιατι το κινητο που εχω το χρησιμοποιω και στην δουλεια μου

Παντως τσεκαρε και bumble ειναι σαν tinder και πρεπει να σου μιλησει η αλλη πρωτα
Ειναι λιγο feminim αλλα εχει δει καλοκαιρι τουλαχιστον που το χω δοκιμασει πιο καλα αποτελεσματα απο tinder
Γυναίκα να στείλει μόνη της και να βλέπεται; Καλύτερα να παίξω τζόκερ. :S
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Άμα πας ταξίδι που δεν έχεις πολύ χρόνο, αξίζει να δώσεις 10 ευρώ. Σε ένα πρόσφατο πείραμα μου από την πόλη του Κιέβου είχα 70 matches μέσα σε 2 μέρες. Αθήνα βγάζω που και που κανένα γαμήσι, άμα είμαι τυχερός, αλλά εδώ δεν έχει νόημα να πληρώνω συνδρομή φυσικά.
Εγω βρισκω τουριστριες που ερχονται εδω για διακοπες μεχρι 50 χλμ αποσταση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Εγώ δεν έχω βγάλει ούτε date με τουρίστρια μέσω Τίντερ. Δεν ξέρω τι κάνω λάθος. :S
εγω ο πονηρος,επειδη δεν μπορω να τους στειλω μνμ γιατι δεν εχω το tinder plus..τις βρισκω στο instagram (πολλες το εχουν να φαινεται)και τους στελνω απο εκει.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
εγω ο πονηρος,επειδη δεν μπορω να τους στειλω μνμ γιατι δεν εχω το tinder plus..τις βρισκω στο instagram (πολλες το εχουν να φαινεται)και τους στελνω απο εκει.
Μα και το Tinder Plus να είχες δεν μπορείς να στείλεις μήνυμα χωρίς να έχεις γίνει match. Καλή ιδέα πάντως αυτή, το είχε κάνει ένας γνωστός μου στο νησί του. Αντί να περιμένει μήπως ματσάρει, της έστειλε στο ίνσταγκραμ και τη γάμησε. Η μαλακία με μένα είναι ότι κάνω τα swipes γρήγορα χωρίς να κοιτάω.
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σχετικα με daygame
Ενα πολυ ωραιο βιντεο που εχω βρει και αναλυση



Σχετικα με το πρωτο καμακι που κανει απο το 0:35 μεχρι 5:50

Στο 0:55 δινει το χερι του και το αφηνει μετα απο 6-7δευτερολεπτα,αυτο το κανω συχνα και θεωρω οτι δειχνει οτι ενδιαφερεσαι παραπανω οποτε ειναι καλη τακτικη.

Στο 1:06 λεει whats ur story,olivia? Με λιγα λογια αντι να ρωταει συνεχεια ερωτησεις δειχνει ενδιαφερον να μαθει περισσοτερα για αυτην που εχει απεναντι του..Επισης μεγαλη διαφορα το  whats ur story με το whats ur story,olivia καθως γινεται πιο προσωπικο αυτο που εχεις να πεις αμα προσθεσεις και το ονομα.

Στο 1:15 lets pretend i am lawyer...Με λιγα λογια story-telling φτιαχνει μια ιστορια(αυτο σχεδον παντα πιανει)

Στο 1:34 προσπαθει με εξυπνο τροπο να την "μειωσει" ωστε να της σπασει τον τσαμπουκα και της λεει οτι πεφτει στα ματια του επειδη αναφερει αυτη οτι κανει modeling και καλα οτι το λεει με τουπε...

Στο 1:58 την ανεβαζει εφοσον του λεει οτι σπουδαζει Αγγλικα και της λεει you will be a really hot english teacher
Δηλαδη κανει το αντιθετο απο αυτο που εκανε πριν..Αυτο ειναι ωραια τακτικη και πιστευω οτι επιτηδες την μειωσε στο θεμα modeling γιατι εκει εχει ανταγωνισμο και εχει ακουσει πολλα ομορφα λογια οποτε το παιζει αντιστροφα και την μειωνει εκει που οι περισσοτεροι θα ελεγαν ooo you are model και αλλα τετοια και αντιθετα την ανεβαζει σχετικα με τις σπουδες της δηλαδη ο ιδιος δειχνει οτι ενδιαφερεται περισσοτερο να μαθει για εκεινην παρα για την εξωτερικη της εμφανιση(modeling)

Θεωρω παντως οτι το παρατραβηξε λιγο με τα κοπλιμεντα μετα το 2:00 και παρατηρηστε οτι χρησιμοποιει παλι story telling..Μια ιστορια φτιαχνει το τι θα γινοταν αν ηταν μαθητης της
Δευτερη φορα που χρησιμοποιει story telling σε διαστημα 1λεπτου!

Στο 2:20 που τον ρωταει τη κανεις? Απανταει ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ με ΧΙΟΥΜΟΡ u know chatting with girls on the streets..Εγω συνηθως γελαω και μετα απανταω σοβαρα απο παρομοια ατακα αλλα αυτος επελεξε να την ξαναρωτησει σχετικα με αυτην τη κανει,ισως μικρο φαουλ γιατι δεν ανοιχτηκε καθολου ο ιδιος επειτα απο ερωτηση που του εκανε αυτη και ηταν προσωπικη

Στο 3:00 λεει here is the importand question..who is the lucky guy? Μπαινει μετα την εισαγωγη του δηλαδη στην κυρια ερωτηση..Αυτη η απαντηση καθοριζει αν θα συνεχισει ο ιδιος και με ποιον τροπο

Στο 3:05 του λεει οτι ειναι single και μαλιστα ενω αυτος συνεχιζει αυτη χαμογελαει ολο και περισσοτερο

Στο 3:25 δειχνει την αυτοπεποιθεση του και αμεσως μετα στο 3:30 χρησιμοποιει story-telling για τριτη φορα!!
Το κανει με μαγευτικο τροπο καθως η ιστορια που φτιαχνει περιεχει μεσα ολες τις σημαντικες πληροφοριες που του εχει πει ως τωρα οπως το ονομα της,με τη ασχολειτε,τι σπουδαζει...
Πραγματικα θεωρω ως την καλυτερη στιγμη της ολης συνομιλιας αυτο που εκανε

Στο 3:50 της λεει να βρεθουνε και στο  4:40 παιρνει αυτο που θελει

Στο 5:05 πολυ σωστα δεν κοβει την κουβεντα εφοσον εχει το τηλεφωνο της αλλα

Στο 5:25 της λεει οτι καταλαβαινει οτι φαινεται ολο αυτο πολυ περιεργο και αυτη αμεσως τον ρωταει where are you from?Τον ρωτησε μετα απο 5 ολοκληρα λεπτα!!
Ειναι φοβερο skill να κανεις μια γυναικα να σε ρωτησει αυτο το πραγμα στο 5 λεπτο αντι στα πρωτα δευτερολεπτα δειχνει οτι εχεις κατευθυνει πληρως την κουβεντα εκει που θες αποφευγοντας ατακες και λογια που οδηγουν σε καμακι-αποτυχια οπως με ερωτησεις συνεντευξης..
Στην απαντηση where are you from? Απανταει αυτος Canada και αυτη λεει i know that place και αυτος λεει i would worry if u didnt , ωραια απαντηση με χιομουρ κατευθειαν

Στο 5:50 αποχαιρετισμος


Μεσα σε 5λεπτα καταφερε να απανταει καθε φορα με χιουμορ,χρησιμοποιησε τουλαχιστον τρεις φορες story telling,επαιξε την τακτικη good cop bad cop (μειωνοντας σχετικα με το modeling,ανεβαζοντας σχετικα με τις σπουδες) και κατευθυνε την κουβεντα εκει που ηθελε..
Στο 3:30 εκανε το απολυτο hit καθως εφτιαξε ωραιο story-telling οτι ξαναγνωριζονται και αυτος σαν δια μαγειας θυμοταν οτι σημαντικο του ειχε πει


Αυτο που εκανα τωρα το κανω συχνα,σπαω σε κομματια τακτικες day-game και παιρνω τα κομματια που θεωρω σημαντικα και τα προσαρμοζω πανω μου
Βασικοτατο και πιο δυσκολο κομματι να πατας πανω στις απαντησεις που παιρνεις ωστε να προχωραει η κουβεντα..Καλο το story telling οπου δεν υπαρχει ροη ωστε να δημιουργηθει η και μια ερωτηση οπως tell me something interesting about your self ωστε να μεταφερεις δημιουργηκο ανχος στο αλλο προσωπο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Εγώ δεν έχω βγάλει ούτε date με τουρίστρια μέσω Τίντερ. Δεν ξέρω τι κάνω λάθος. :S

τιποτα δεν κανεις λαθος φιλτατε  :hi:, απλα καποιοι προσπαθουν να πουν οτι φτυνουν και εμεις να πιστεψουμε οτι ντε και καλα βρεχει  ;)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
να το πω πιο απλα πολυ σαλτσα εμπεριεχουν τα λεγομενα του panos  ;)
Τι να πω, δεν τον ξέρω το φίλο για να έχω άποψη. Πάντως όλα αυτά τα σεμινάρια για daygame και τεχνικές τα βρίσκω τουλάχιστον βλακείες, γιατί σε κάποια παίζουν ηθοποιοί και παλιότερα που εφάρμοζα pickup material δε μου δουλεύανε. Και επειδή ξέρω τι θα μου πουν οι οπαδοί των pickup instructors, ότι τάχα δεν τα εφάρμοζα εγώ σωστά, βαριέμαι να μπαίνω σε μια διαδικασία να αποδεικνύω ότι δεν είμαι ελέφαντας.
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ολα αυτα σε 5μερες ξαναλεω σε μουσουλμανικη χωρα μεσα

Εχω να παιξω μεχρι 20 του μηνος και βαραω τουλαχιστον 2 match την μερα πλεον που εχω στειλει τα μαζικα


Βρειτε μου εναν Ελληνα που εχει τοσες Τουρκαλες match....25+ στο πενθημερο συν αλλες πολλες απο couch που μονες τους στελνουν


Εγω σας το λεω τωρα πας Τουρκια στο 1/6 η λιρα και γαμας πολυ μουνι


Τα στοιχεια αυτο δειχνουν οτι ειμαι γεματος τηλεφωνα,matches και στο whatsapp μπορω να ανεβασω προσκληση απο Τουρκαλες να βρεθουμε,να μου κανουν δειπνο να πιουμε ποτα κτλπ


Απλα τα πραγματα σας το λεω ξεκολλατε απο μια χωρα και Σλαβες μονο,οταν παιξετε world game στο καμακι θα δειτε οτι πατε σε αλλο level
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τι να πω, δεν τον ξέρω το φίλο για να έχω άποψη. Πάντως όλα αυτά τα σεμινάρια για daygame και τεχνικές τα βρίσκω τουλάχιστον βλακείες, γιατί σε κάποια παίζουν ηθοποιοί και παλιότερα που εφάρμοζα pickup material δε μου δουλεύανε. Και επειδή ξέρω τι θα μου πουν οι οπαδοί των pickup instructors, ότι τάχα δεν τα εφάρμοζα εγώ σωστά, βαριέμαι να μπαίνω σε μια διαδικασία να αποδεικνύω ότι δεν είμαι ελέφαντας.

Δες το καμακι που κανει ο τυπος και την αναλυση που κανω
Δεν ξερω τι καμακι εκανες ουτε αν δουλεψανε η οχι και γιατι
Πολλες φορες και εγω παιρνω τα @@ μου η καποιες φορες οση εμπειρια και να εχω λεω λαθος πραγματα

Αλλα επειδη κανω συχνα day game σου λεω οτι το game που εκανε ηταν παγκοσμιας κλασσης..Κανεις εδω μεσα ουτε καν εγω δεν μπορει να παει σε γυναικα και να τα πει αυτα

Και στο λεω εχοντας γνωρισει κοσμο απο bou και Ελληνες γενικοτερα σε πολλα ταξιδια


Εγω μαθαινω απ τους καλυτερους με το να υποβιβαζουμε την επιτυχια σαν fake δεν βελτιωνομαστε


 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μπορειτε να ανατρεξετε σε παλαιοτερα posts μου σε αυτο το thread μου και να δειτε πολλες πληροφοριες που εχω γραψει
Εχω οδηγους και αναλυσεις για apps,day game,videos apo pickup artists,pua και γενικοτερα dating
Θα επεκταθω στην γυναικεια ψυχολογια σε επομενα post που θα κανω αλλα επειδη εχει αρκετο διαβασμα με την δουλεια το εχω αφησει

Εχω και οδηγο για tinder τα παντα απ το τι φωτο να ανεβασετε συμφωνα με ερευνες μεχρι το ποιες ατακες δουλευουν
Καλο ειναι να υπαρξει μελετη πριν απογοητευεστε,σκεφτειται οτι θελει κοπο να καταφερετε κατι που το δοκιμαζει ο μισος πλανητης!Κανεις δεν λεει οτι θα κανετε ενα profile tinder και θα πρηστει η πουτσα σας απ το γαμησι..Θελει μελετη και προσωπικο χρονο για ωραιες τοποθεσιες για φωτο,γυμναστηριο,ωραια ρουχα κτλπ..Υστερα το τι θα πειτε..Ολα αυτα ειναι σαν ενα παζλ,δυστυχως θελει πολλα μικρα κομματια συνδεδεμενα μεταξυ τους για να βγει κατι μεγαλο

Πριν 2χρονια εβριζα το tinder ολη μερα και ολη νυχτα,περσι που αλλαξα φωτογραφιες και ατακες ειδα απιστευτη διαφορα(μιλαω για εξωτερικο με ΕΛληνιδες σπανια match-αρω)

Θα σας πω ενα tip**
Προσπαθηστε σε καθε match που κανετε να αναφερετε κατι σχετικο με μια φωτογραφια που βλεπετε

Αυτο ειναι καλο ανοιγμα

Πχ ειδα η αλλη φορουσε μπλουζα supergirl
Και ανοιγω την κουβεντα if u are a real supergirl i think we should unique our powers
Πολυ καλυτερο απο hey how are u

Βλεπω την αλλη να ειναι φωτο με κακτο
Και ανοιγω την κουβεντα So its a rumor most girls prefer roses?
Πολυ καλυτερο απο hey how are u


Αυτο δειχνει βεβαια μια αρχη μετα σε καθε απαντηση θα πρεπει να υπαρχει η αναλογη απαντηση για αυτο πετυχαινουν λιγοι γιατι η γυναικεια ψυχολογια ειναι κατι το απιστευτα δυσκολο
Αυτο επειδη οι αντρες σκεφτομαστε τελειως διαφορετικα απ τις γυναικες και καποιες φορες δεν παιζουμε τοσο συναισθηματικα ωστε να κεντρισουμε το ενδιαφερον

Σε παρα πολλα fail μου παρατηρησα οτι ειμουνα αρκετα ξερος προς αυτο το κομματι δηλαδη δεν καταφερα να δημιουργησω συναισθηματα που ειναι απαραιτητα ακομα και για one night stand!


Περισσοτερα τις επομενες μερες,ελπιζω να ανεβασω αυτο το πολυ σημαντικο θεμα σχετικα με την γυναικεια ψυχολογια τις επομενες μερες


 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Τι να πω, δεν τον ξέρω το φίλο για να έχω άποψη. Πάντως όλα αυτά τα σεμινάρια για daygame και τεχνικές τα βρίσκω τουλάχιστον βλακείες, γιατί σε κάποια παίζουν ηθοποιοί και παλιότερα που εφάρμοζα pickup material δε μου δουλεύανε. Και επειδή ξέρω τι θα μου πουν οι οπαδοί των pickup instructors, ότι τάχα δεν τα εφάρμοζα εγώ σωστά, βαριέμαι να μπαίνω σε μια διαδικασία να αποδεικνύω ότι δεν είμαι ελέφαντας.

γι' αυτο σου λεω επειδη εχεις εμπειρια πανω στα dayting apps και δεν τρως κουτοχορτο  :hi: τα περισσοτερα απο αυτα που γραφει ο σκληρος τα θεωρω σαλτσες και υπερβολες  ;)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Μπορειτε να ανατρεξετε σε παλαιοτερα posts μου σε αυτο το thread μου και να δειτε πολλες πληροφοριες που εχω γραψει
Εχω οδηγους και αναλυσεις για apps,day game,videos apo pickup artists,pua και γενικοτερα dating
Θα επεκταθω στην γυναικεια ψυχολογια σε επομενα post που θα κανω αλλα επειδη εχει αρκετο διαβασμα με την δουλεια το εχω αφησει

Εχω και οδηγο για tinder τα παντα απ το τι φωτο να ανεβασετε συμφωνα με ερευνες μεχρι το ποιες ατακες δουλευουν
Καλο ειναι να υπαρξει μελετη πριν απογοητευεστε,σκεφτειται οτι θελει κοπο να καταφερετε κατι που το δοκιμαζει ο μισος πλανητης!Κανεις δεν λεει οτι θα κανετε ενα profile tinder και θα πρηστει η πουτσα σας απ το γαμησι..Θελει μελετη και προσωπικο χρονο για ωραιες τοποθεσιες για φωτο,γυμναστηριο,ωραια ρουχα κτλπ..Υστερα το τι θα πειτε..Ολα αυτα ειναι σαν ενα παζλ,δυστυχως θελει πολλα μικρα κομματια συνδεδεμενα μεταξυ τους για να βγει κατι μεγαλο

Πριν 2χρονια εβριζα το tinder ολη μερα και ολη νυχτα,περσι που αλλαξα φωτογραφιες και ατακες ειδα απιστευτη διαφορα(μιλαω για εξωτερικο με ΕΛληνιδες σπανια match-αρω)
Στο Τίντερ έχω επαγγελματικές φωτό, από γυμναστήρια, ταξίδια, παραλίες κλπ. Κι όμως στην Αθήνα έχω λίγα matches και τα περισσότερα από αυτά δεν απαντάνε. Και τώρα θα μου πεις ότι αυτό συμβαίνει γιατί είμαι βαρετός και δε δημιουργώ αρκετά συναισθήματα στην κοπέλα. Λοιπόν, θα με πιστέψεις άμα σου πω ότι ένας φίλος που απλά έχεις βάλει μια επεξεργασμένη σέλφι και στέλνει ένα ξερό "γεια σουυ.." παίρνει περισσότερες απαντήσεις από εμένα και έχει γαμήσει περισσότερες από την εφαρμογή; Δεν το πίστευε όταν του το είπα και θεώρησε ότι κάτι κάτω εγώ λάθος, αλλά του έδωσα τους κωδικούς μου και στο τέλος τα παράτησε και μου είπε ότι δεν ξέρει γιατί εμένα δεν μου απαντάνε. Μάλιστα δεν απαντάγανε ούτε στο 2ο ούτε στο 3ο μήνυμα που ξανάστελνε. Να φταίει ότι έχει καλύτερη φάτσα από μένα; Απίστευτο, κι όμως αληθινό.

Φυσικά δεν μπορώ να ξέρω τα νούμερα που έχει γαμήσει, οι περισσότερες μου λέει ότι είναι 6άρια και μία που μου έδειξε ήταν στο σώμα πατσαβούρα. Θα τρέξω και ένα πείραμα με τη δική του φωτό για εξακρίβωση.

Θα σας πω ενα tip**
Προσπαθηστε σε καθε match που κανετε να αναφερετε κατι σχετικο με μια φωτογραφια που βλεπετε

Αυτο ειναι καλο ανοιγμα

Πχ ειδα η αλλη φορουσε μπλουζα supergirl
Και ανοιγω την κουβεντα if u are a real supergirl i think we should unique our powers
Πολυ καλυτερο απο hey how are u

Βλεπω την αλλη να ειναι φωτο με κακτο
Και ανοιγω την κουβεντα So its a rumor most girls prefer roses?
Πολυ καλυτερο απο hey how are u


Αυτο δειχνει βεβαια μια αρχη μετα σε καθε απαντηση θα πρεπει να υπαρχει η αναλογη απαντηση για αυτο πετυχαινουν λιγοι γιατι η γυναικεια ψυχολογια ειναι κατι το απιστευτα δυσκολο
Αυτο επειδη οι αντρες σκεφτομαστε τελειως διαφορετικα απ τις γυναικες και καποιες φορες δεν παιζουμε τοσο συναισθηματικα ωστε να κεντρισουμε το ενδιαφερον

Σε παρα πολλα fail μου παρατηρησα οτι ειμουνα αρκετα ξερος προς αυτο το κομματι δηλαδη δεν καταφερα να δημιουργησω συναισθηματα που ειναι απαραιτητα ακομα και για one night stand!


Περισσοτερα τις επομενες μερες,ελπιζω να ανεβασω αυτο το πολυ σημαντικο θεμα σχετικα με την γυναικεια ψυχολογια τις επομενες μερες
Φίλε καλά όλα αυτά, αλλά θα πρέπει και η άλλη να έχει ένα στοιχειωδώς ενδιαφέρον προφίλ για να πεις κι εσύ κάτι ενδιαφέρον. Αν η άλλη έχει ανεβάσει απλά 3-4 σέλφις, δεν μπορείς να πεις κάτι άλλο πέρα από το "γεια σου τι κάνεις". Και στην τελική σου έχει πατήσει ήδη like, δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να στύβεις το μυαλό σου τι να στείλεις για να την ξανακερδίσεις.

Επίσης έχεις δοκιμάσει να διαγράψεις το προφίλ σου και να το ξανανοίξεις;
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Στο Τίντερ έχω επαγγελματικές φωτό, από γυμναστήρια, ταξίδια, παραλίες κλπ. Κι όμως στην Αθήνα έχω λίγα matches και τα περισσότερα από αυτά δεν απαντάνε. Και τώρα θα μου πεις ότι αυτό συμβαίνει γιατί είμαι βαρετός και δε δημιουργώ αρκετά συναισθήματα στην κοπέλα. Λοιπόν, θα με πιστέψεις άμα σου πω ότι ένας φίλος που απλά έχεις βάλει μια επεξεργασμένη σέλφι και στέλνει ένα ξερό "γεια σουυ.." παίρνει περισσότερες απαντήσεις από εμένα και έχει γαμήσει περισσότερες από την εφαρμογή; Δεν το πίστευε όταν του το είπα και θεώρησε ότι κάτι κάτω εγώ λάθος, αλλά του έδωσα τους κωδικούς μου και στο τέλος τα παράτησε και μου είπε ότι δεν ξέρει γιατί εμένα δεν μου απαντάνε. Μάλιστα δεν απαντάγανε ούτε στο 2ο ούτε στο 3ο μήνυμα που ξανάστελνε. Να φταίει ότι έχει καλύτερη φάτσα από μένα; Απίστευτο, κι όμως αληθινό.

Φυσικά δεν μπορώ να ξέρω τα νούμερα που έχει γαμήσει, οι περισσότερες μου λέει ότι είναι 6άρια και μία που μου έδειξε ήταν στο σώμα πατσαβούρα. Θα τρέξω και ένα πείραμα με τη δική του φωτό για εξακρίβωση.
Φίλε καλά όλα αυτά, αλλά θα πρέπει και η άλλη να έχει ένα στοιχειωδώς ενδιαφέρον προφίλ για να πεις κι εσύ κάτι ενδιαφέρον. Αν η άλλη έχει ανεβάσει απλά 3-4 σέλφις, δεν μπορείς να πεις κάτι άλλο πέρα από το "γεια σου τι κάνεις". Και στην τελική σου έχει πατήσει ήδη like, δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να στύβεις το μυαλό σου τι να στείλεις για να την ξανακερδίσεις.

Επίσης έχεις δοκιμάσει να διαγράψεις το προφίλ σου και να το ξανανοίξεις;



Μετραει το μερος
Αλλα matches Αθηνα αλλα Μοσχα αλλα Νεα Υορκη κτλπ
Αθηνα το ξαναλεω δεν εχω την μαγικη συνταγη,καμια τουριστρια γαμαω με τον τροπο που σου ειπα με το να πω μια εξυπνη ατακα πανω σε κατι που θα δω σε φωτο της γιατι συνηθως εχουν πιο ωραιες και περιεργες φωτο απο Ελληνιδες

Οι Ελληνιδες χρησιμοποιουν το tinder για επιβεβαιωση μεσω likes οχι για να γαμηθουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom