Νέα

Ερωτοτουρισμος- Ο απολυτος οδηγος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskliros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Κρατα μερικα στοιχεια ποτε μην ακολουθεις κατα γραμμα ενα βιβλιο γιατι οπως σωστα λες αλλαζουν και οι εποχες
Ακολουθα οτι θετικο βρεις και ειδικα εφοσον σου ταιριαζει και το εχεις τεσταρει
Εγω βασιζομαι πολυ στο story-telling και η mystery method μου ταιριαζει προσαρμοσμενη πανω στα δικα μου δεδομενα
Η δομη Attraction-Comfort-Seduction οπως αναφερεις εγω προσωπικα την  θεωρω σωστη στο 90% των περιπτωσεων τωρα μου εχει τυχει και Seduction στην ωρα επανω,ε λογικο ειναι να προχηρησω δεν εκατσα να πω ωππππ περασαμε Attraction-Comfort αλλα προχωρησα

Εγω θα ποσταρω πολλα απ αυτα που διαβαζω προσωπικα κραταω στοιχεια και τα εφαρμοζω πανω μου,ακομα και στο βιβλια αυτο λεει οτι αν αντιγραψεις θα αποτυχεις πρεπει να προσαρμοσεις
Επομένως από ολόκληρη Mystery Method το storytelling έχεις κρατήσει που και αυτό δεν ήταν κάτι που δεν ήξερες ήδη.

Προσωπικά το storytelling δεν το θεωρώ δυνατό μου σημείο. Θα μου χρησίμευε μόνο σε γκόμενες που οι ίδιες δε μιλάνε πολύ, αλλά και πάλι αν βλέπω ότι η άλλη εξακολουθεί να μην ανοίγεται και να ζεσταίνεται θα τη θεωρήσω χάσιμο χρόνου.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Πως σου φαινεται?
Γαμαει φιλε.. σκεψου οτι ενα χρονο μετα δεν εχω διαβασει ουτε το μισο..γτ διαβαζω πολυ προσεκτικα(σημειωνω κινησεις και ατακες στο τετραδιο)και θελω να το αποστηθισω..Δεν ειναι ομως τοσο οι ατακες.. ειναι η γενικοτερη συμπεριφορα,η κινηση στον χωρο,η ελξη που πρεπει να δημιουργησεις στην γυναικα.. το πως να τις βγαλεις συναισθηματα...Αυτο το βιβλιο ειναι ενας μικρος οδηγος...ειναι η αρχη...ειναι απλα μια σταγονα στον ωκεανο ολοκληρου του pick up..Σου δειχνει τον δρομο για την βελτιωση σου..απλα θελεις πολυ εξασκηση..για να φτασεις σε ενα αρκετα καλο επιπεδο..Και τρομερη δουλεια.. Ωστοσο αξιζει τον κοπο να το αγορασει καποιος και το προτεινω σε οποιον θελει να ασχοληθει σοβαρα.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Φιλε Manos91 που το βρήκες στα Ελληνικά;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Για το φίλο μου τον Πάνο και της 200 γκόμενες που έχει  :knockinb:στη φαντασία του θα βάλω την απάντηση του Ιωσήφ Μπλασκου που μου έγραψε στο skype :2funny:
  Έχω πεθάνει στα γελια :2funny:που ένας άθλιος διαβάζοντας μαλακιες του ιντερνετ δινει συμβουλες :2funny:ενω ειναι για  ;)με αυτους στη Μολδαβια είχα πεθάνει στα  :2funny:
 

Συνημμένα

  • PSX_20180815_213827.jpg
    PSX_20180815_213827.jpg
    563,3 KB · Εμφανίσεις: 39
  • PSX_20180815_213402.jpg
    PSX_20180815_213402.jpg
    466,8 KB · Εμφανίσεις: 37
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Για το φίλο μου τον Πάνο και της 200 γκόμενες που έχει  :knockinb:στη φαντασία του θα βάλω την απάντηση του Ιωσήφ Μπλασκου που μου έγραψε στο skype :2funny:
  Έχω πεθάνει στα γελια :2funny:που ένας άθλιος διαβάζοντας μαλακιες του ιντερνετ δινει συμβουλες :2funny:ενω ειναι για  ;)με αυτους στη Μολδαβια είχα πεθάνει στα  :2funny:


Σου απαντησα στο νημα του Κιεβου
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Επισης εγω αυτο τονισα οτι καποιος που ταξιδευει πρεπει ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να το χρησιμοποιησει ειναι μακραν καλυτερο απο οποιοδηποτε dating ειδικα αν εισαι εως 30-35 Μετα εχεις λιγο θεμα γιατι μαζευει πιο μικρες σε ηλικια
Τι ηλικιακες διαφορες θα εδινες?
Ενα αλλο, βλεπεις διαφορες στο ευρος των ηλικιων που το χρησιμοποιουν ανα γεωγραφικη περιοχη η ανα ηπειρο η υπαρχει ενας μεσος ορος? (εννοω πχ απο Βενεζουελα ως Κορεα)
Επι την ευκαιρια να τονισω,οτι:
Σε οτι ταξιδια κανω 7/10 γυναικες γνωριζω απο αυτο και 1/10 απο αλλα dating τις υπολοιπες σε καμακια και σε bar,club κτλπ
Για αυτο τονιζω συνεχεια την σημασια του ειδικα σε ηλικιες εως 35 (σε καποιες χωρες οπως Αγγλια πχ ειναι μαπα το couch αλλα στα Βαλκανια ειδα πολλη κινηση)
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τι ηλικιακες διαφορες θα εδινες?
Ενα αλλο, βλεπεις διαφορες στο ευρος των ηλικιων που το χρησιμοποιουν ανα γεωγραφικη περιοχη η ανα ηπειρο η υπαρχει ενας μεσος ορος? (εννοω πχ απο Βενεζουελα ως Κορεα)

Επειδη εχω 30αρισει βλεπω διαφορες με 18-20 που ειναι καπως να βγω μαζι τους γιατι δυσκολα θα συννενοηθω πλεον,εχω ψιλο κουραστει επισης να τρεχω γυρω γυρω την Αθηνα να τρεχω παραλιες να καταστρωνω σχεδια ωστε να γαμησω ενα πιτσιρικι

Πλεον προτιμω ηλικιες απο 25 και ανω...Εξαλλου οι πιο πολλες που ταξιδευουν τετοιες ηλικιες εχουν

Θεωρω λοιπον οτι ενας αντρας εως 35 μπορει να παιξει αρκετα καλη μπαλα μεσω couchsurfing
Μετα τα 35 παλι γινεται αλλα σιγουρα εχεις λιγοτερες πιθανοτητες και λιγοτερες κοπελες
Γιατι ειναι σιγουρο οτι μια 18-25 θα προτιμησει καποιον εως 30 η 30κατι αλλα αμα εισαι 35φευγα ζοριζει το πραγμα καθως οι πιο πολλες θα προτιμησουν καποιο νεοτερο συν οτι οσες ανω των 30-35 σε γυναικες βρισκεις απο couch ειναι κατεστραμμενες στη ζωη τους



Για να δεις το ευρος καλο ειναι να γινεις μελος να πας στα κριτηρια και να επιλεξεις χωρα να βαλεις host,gender->female εγω υστερα βαζω ποιες ειναι active την τελευταια βδομαδα του μηνα και πυροβολω στα μηνυματα εφοσον βεβαια διαβασω τα προφιλ τους ποιες ειναι μονες και ποιες ειναι ανοιχτομυαλες βαση αυτα που γραφουν

Καλο ειναι βεβαια να δεις και τι κριτικες εχουν,αλλο μια που εχει 50κριτικες ολες απο αντρες(οποτε υψηλες πιθανοτητες να γαμησεις) και αλλο μια που εχει μικτες και αλλο μια που εχει μονο γυναικες(λεσβια κατα πασα πιθανοτητα)

 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εδω μπορεις να δεις πως ψαχνω εγω πριν τα ταξιδια μου

Βλεπω πχ Σερβια εχει 200+ γυναικες κατα την προηγουμενη βδομαδα που ηταν online στελνω μηνυματα σε ολες που μου αρεσουν εκτος απο οσες γραφουν οτι ειναι σε σχεση

Βλεπεις πχ στην Πολη εχει 1000+ ενεργες εγω σε καμια 200αρα εχω στειλει γιατι με μπλοκαρανε τα μηνυματα για κατι ωρες γιατι στελνω σαν τρελος

Κρακοβια παλι βλεπεις αλλο αριθμο

Καθε πολη εχει παντως πολλες και μπορεις να βαλεις unlimited μηνυματα με 50Ευρω το χρονο αν ταξιδευεις αρκετα  αξιζει με τα χιλια
 

Συνημμένα

  • belgrade.PNG
    belgrade.PNG
    58,9 KB · Εμφανίσεις: 24
  • krakow.PNG
    krakow.PNG
    56 KB · Εμφανίσεις: 28
  • kostantinoupoli.PNG
    kostantinoupoli.PNG
    84 KB · Εμφανίσεις: 24

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
τι να μαθετε απο ολα αυτα τα γατακια οταν εχετε προσβαση στα θεσφατα του πρωτου διδαξαντα Νικολο???
πεταξτε τους ερασιτεχνες αντιγραφεις & εμπεδωστε τον απολυτο..
τσιμπηστε παιχτουρες μου..
[size=20pt]Il Principe/Ο Ηγεμών[/size]
https://www.google.gr/search?q=Il+Principe+(%CE%9F+%CE%97%CE%B3%CE%B5%CE%BC%CF%8E%CE%BD&oq=Il+Principe+(%CE%9F+%CE%97%CE%B3%CE%B5%CE%BC%CF%8E%CE%BD&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Τι είναι ο Μακιαβελισμός;
Ο Μακιαβελισμός αναφέρεται σε ένα χαρακτηριστικό προσωπικότητας ατόμου που είναι τόσο εστιασμένο στα δικά του συμφέροντα όπου θα χειραγωγήσει,θα εξαπατήσει και θα εκμεταλλευτεί άλλους για να επιτύχει τους στόχους του.

Οι ΨΩΛΑΡΠΑΧΤΡΕΣ ολης της οικουμενης εχουν ενσωματωμενες-εμφυτευμενες αυτες τις γνωσεις στο dna τους απο τον κατασκευαστη..
εμεις πρεπει να φτυσουμε αιμα(εφ ορου ζωης-δια βιου μαθηση)για να αποκτησουμε μερος αυτων(& αν)..

τα λοιπα ειναι να ειχαμε να λεγαμε..
μην πελαγοδρομειτε μεσα στον πακτωλο των τσιτατων ολων αυτων των ανουσιων copywriters της πουτσας & της φαπας..
εστιαστε στην πηγη..
λιτα-περιεκτικα-συμπυκνωμενα..
τα πολλα κορδελακια ειναι για τους νοητικα(& οχι μονο)ευνουχισμενους..
οταν & αμα εμπεδωσετε εστω & τα βασικα,προχωρηστε παρακατω..

[size=20pt]Η τέχνη του πολέμου - Sun Tzu[/size]
https://www.google.gr/search?q=%CE%97+%CF%84%CE%AD%CF%87%CE%BD%CE%B7+%CF%84%CE%BF%CF%85+%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%AD%CE%BC%CE%BF%CF%85+-+Sun+Tzu&oq=%CE%97+%CF%84%CE%AD%CF%87%CE%BD%CE%B7+%CF%84%CE%BF%CF%85+%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%AD%CE%BC%CE%BF%CF%85+-+Sun+Tzu&aqs=chrome..69i57j69i60.963j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

αν,αμα,οταν κανετε κτημα σας & αυτον τον τιτανοτεραστιο παιχτη,ε το0τε θα ξερετε & μονοι σας που να ψαξετε για το επομενο πακετο-οπλο γνωσεων επιβιωσης..

με τις υγειες σας..


 

zonky79

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
77
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια

Μένω σε νησί. Προχθές μία Γαλλίδα που έστειλε αίτημα για να τη φιλοξενήσω 5 ημερες μόνη της. Υπάρχει περίπτωση να γαμήσω ή θα κάνω απλά το βοσκό; τι λέει η εμπειρία σας από αυτές τις περιπτώσεις;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.128
Πόντοι
21.896
πρωτα μιλας μαζι της και καταλαβαινεεις αν εχει προθεσεις να φαει και πουτσα

επισης σε περιπτωση που καταλαβεις οτι θα γαει την δεχεσαι στο σπιτικο σου αλλα α εισαι ετοιμος ψυχολογικα ωστε αμα αρνηθει να φαει πουτσα να την διωξειςεξω απο το σπιτι σου και μην τη λυπηθεις
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
πρωτα μιλας μαζι της και καταλαβαινεεις αν εχει προθεσεις να φαει και πουτσα

επισης σε περιπτωση που καταλαβεις οτι θα γαει την δεχεσαι στο σπιτικο σου αλλα α εισαι ετοιμος ψυχολογικα ωστε αμα αρνηθει να φαει πουτσα να την διωξειςεξω απο το σπιτι σου και μην τη λυπηθεις
υπάρχουν και χειρότερα από το να μην του κάτσει.. μπορεί να κουβαλήσει γκόμενο που γνώρισε..
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα παιδια

Μένω σε νησί. Προχθές μία Γαλλίδα που έστειλε αίτημα για να τη φιλοξενήσω 5 ημερες μόνη της. Υπάρχει περίπτωση να γαμήσω ή θα κάνω απλά το βοσκό; τι λέει η εμπειρία σας από αυτές τις περιπτώσεις;

Δεν μας είπες ποια είναι η σχέση σου με τη Γαλλίδα, αν γνωρίζεστε ή αν σε βρήκε σε φόρουμ ανταλλαγών φιλοξενίας. Να την καλέσεις φίλε μου, έτσι κι αλλιώς 5 μέρες είναι, δεν θα σου κατσικωθεί και 5 μήνες. Μπορεί να γαμήσεις, μπορεί και να μη γαμήσεις, με το γαμήσι δεν υπογράφεις συμβόλαιο παρά μόνο στο μπουρδέλο. Και να μη γαμήσεις, μπορεί να ταιριάξετε σαν άνθρωποι, να γίνετε φίλοι, να πας εσύ Γαλλία κάποια στιγμή, ή να σε δει καμιά ντόπια να κυκλοφορείς με τη Γαλλίδα και μετά να στην πέσει η ντόπια.

Να φέρει γκόμενο στο σπίτι, έτσι ξερά, χωρίς πριν να σε ρωτήσει, δεν υπάρχει περίπτωση, εκτός κι αν είναι παρτάλι τρελό. Στην περίπτωση αυτή, τι να σου πω, κοίτα τουλάχιστον να πάρεις λίγο μάτι :grin:

Όσο για τον άλλον που λέει να τη διώξεις άμα δεν σου κάτσει, τι να πω, πολύ κακομοιριά  :think:
 

zonky79

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
77
Like
1
Πόντοι
0
Δεν μας είπες ποια είναι η σχέση σου με τη Γαλλίδα, αν γνωρίζεστε ή αν σε βρήκε σε φόρουμ ανταλλαγών φιλοξενίας. Να την καλέσεις φίλε μου, έτσι κι αλλιώς 5 μέρες είναι, δεν θα σου κατσικωθεί και 5 μήνες. Μπορεί να γαμήσεις, μπορεί και να μη γαμήσεις, με το γαμήσι δεν υπογράφεις συμβόλαιο παρά μόνο στο μπουρδέλο. Και να μη γαμήσεις, μπορεί να ταιριάξετε σαν άνθρωποι, να γίνετε φίλοι, να πας εσύ Γαλλία κάποια στιγμή, ή να σε δει καμιά ντόπια να κυκλοφορείς με τη Γαλλίδα και μετά να στην πέσει η ντόπια.

Να φέρει γκόμενο στο σπίτι, έτσι ξερά, χωρίς πριν να σε ρωτήσει, δεν υπάρχει περίπτωση, εκτός κι αν είναι παρτάλι τρελό. Στην περίπτωση αυτή, τι να σου πω, κοίτα τουλάχιστον να πάρεις λίγο μάτι :grin:

Όσο για τον άλλον που λέει να τη διώξεις άμα δεν σου κάτσει, τι να πω, πολύ κακομοιριά  :think:
Δεν γνωριζόμαστε.Μου έστειλε request από το coutchsurfing να την φιλοξενήσω 5 μέρες.Απο ότι βλέπω στο fb έχει ταξιδέψει σε αρκετά μέρη αλλά μου είπε ότι πρώτη φορά χρησιμοποιει coutchsurfing
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom