Νέα

Ερωτοτουρισμος- Ο απολυτος οδηγος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskliros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το ν.2 μαθημα στον (εναλλακτικο) ερωτοτουρισμο απο μενα...Tinder


Καταρχην το πρωτο και πιο βασικο που απαιτειται για ενα επιτυχημενο προφιλ στο tinder ειναι φωτογραφιες που να προκαλεσουν την προσοχη
Σε ερευνα που κανανε κοντα σε 7000 προφιλ βρεθηκε οτι η νουμερα ενα πετυχημενη φωτο σε αντρες ειναι αυτη που δινει την αισθηση περιφανειας-pride το αναφερει στο βιντεο,να το πω απλα κατα εμενα να δειχνεις alpha male
Η δευτερη πιο πετυχημενη φωτο ειναι αυτη που σε δειχνει να γελας.Προσωπικα εχω δει τεραστια διαφορα με φωτο που δειχνω χαμογελαστος,πιστευω διοτι το γελιο ειναι μεταδωτικο ακομα και μεσω φωτογραφιες πολλες φορες θα πιασετε τον εαυτο σας να χαμογελαει με ενα χαμογελο φωτογραφιας απο εναν αγνωστο!
Η τριτη πιο πετυχημενη φωτο ειναι αυτη που δειχνει την αριστερη πλευρα του προσωπου σας(Αυτο μαλλον εχει να κανει με το πως λειτουργει ο ανθρωπινος εγκεφαλος δεν μπορω να το εξηγησω)
Η τεταρτη πιο πετυχημενη φωτο ειναι αυτη που δειχνει καποιος χαρουμενος


Προσωπικα θεωρω οτι το να συμπληρωσει κανεις τα παραπανω (αισθημα υπερηφανειας-χαμογελο) σε φωτογραφιες που εχουν να κανουν με ασυνηθιστα μερη αυξανει απιστευτα το ενδιαφερον
Απο τοτε που εβαλα μια μαγικη εικονα profile pic που χαμογελαω σε μια υπεροχη παραλια δεν μπορειτε να φανταστειται ποσες με ρωτανε απο μονες τους που ειναι αυτο το μερος και οτι θα ευχονταν να ηταν εκει
Εγω απλα συμπληρωνω οτι θα ηταν ωραια να ειμασταν παρεα εκει η αμα θελει να της δειξω το μερος:)


Για Ελλαδα θα ελεγα ειναι must photos με Ακροπολη η Σουνιο και φωτογραφιες που ειστε σε παραλιες.Τουλαχιστον 2 τετοιες φωτο,τουλαχιστον μια με παρεα φιλων που να γελατε ολοι και τουλαχιστον αλλη μια με γυναικα αγκαλια και τουλαχιστον μια που θα τονιζεται αυτο που ειναι πιο χρησιμο και σας αντιπροσωπευει..Αν ειστε φιλοζωος μια γατα αγκαλια,αμα θελετε να δειξετε το αυτοκινητο σας που ειναι πχ καμπριο φωτο με αυτο κτλπ...Αυτη καλο ειναι να ειναι αρχικη φωτο η δευτερη μετα απο ενα μαγευτικο τοπιο



Οσον αφορα το πως να αρχισει μια κουβεντα θα ελεγα με χιουμορ χωρις  τα κλασσικα γεια σου τι κανεις κτλπ γιατι τα εχουν πει αλλοι χιλιαδες και δειχνουν οτι δεν εισαι δημιουργικος αλλα βαρετος
Εδω μπορειται να δειτε αστεια "ανοιγματα"


Δειτε σε αυτο το βιντεο ΠΟΣΟΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΝΥΜΑ!!



Και τελος τα 19 πιο δημοφιλη dating apps αυτη την στιγμη(πολλα παρομοια με tinder)

 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μια περίοδο την έψαχνα σοβαρά με το καμάκι και αγόρασα βιβλία να μάθω τεχνικές pickup. Έχω και φίλο που ασχολείται με αυτό και κάνει σεμινάρια σε υποψήφια καμάκια με το αζημίωτο. Το συμπέρασμα μου το τελικό είναι ότι όλα αυτά είναι μαλακίες, το πως θα στηθείς, τι εξυπνάδα θα πεις, πως θα της περάσεις υποσυνείδητό μήνυμα, πως θα την αγγίξεις κτλ...Αν είναι η άλλη να σου κάτσει θα σου κάτσει και χωρίς αυτές τις τεχνικές. Αφήστε που εδώ στην Ελλάδα όταν πήγαινα να κάνω κάτι τέτοιο σε άγνωστες στο δρόμο, με κοιτούσαν σαν εξωγήινο και προσπερνούσαν, ενώ οι πιο ευγενικές απλά χαμογελούσαν και συνέχιζαν τον δρόμο τους.


Εγω εχω δει τεραστια διαφορα ΑΛΛΑ προσαρμοζοντας πανω σε αυτο που ειμαι extra τεχικες,ατακες κτλπ

Αν πηρες καλο βιβλιο σιγουρα κατι θα σου εμεινε πχ το πως να στηθεις παιζει τεραστιο ρολο εχω φιλο που οταν μιλαει σε γυναικα σκυβει σχεδον στα γονατα ειναι απελπιστικα γελοιο το θεαμα ακομα και σε μενα σαν αντρα να το βλεπω.
Το οτι η γυναικα διακρινει αδυναμια σε αυτη την σταση η καποιο προβλημα ειναι γενικα αποδεδειγμενο.
Αυτο βεβαια δεν παει να πει πως αν εισαι στημενος οπως πρεπει θα πετυχεις το αποτελεσμα που θες γιατι αυτο ειναι μονο ενα απ τα δεκαδες που μετρανε αλλα σκεψου αν αρχισεις απο λαθος σταση σωματος οτι εχεις ηδη χασει το παιχνιδι.

Επισης το τι θα πεις εχει σημασια καθως μετραει και το ποτε θα το πεις..Αν σε ενα βιβλιο pua  η ενας pickup artist λενε αυτη η ατακα εχει αποτελεσμα δεν παει να πει οτι την πετας στο ακυρο.
Εχω φιλο που οποια βρει πεταει την ιδια ατακα και φυσικα παιρνει τα @@ του γιατι πολυ απλα αυτο που λεει δεν ταιριαζει για πρωτη ατακα ανοιγματος

Γενικα οι πιο πολλες ατακες και "ανοιγματα" λεγονται με σκοπο να κανουν την αλλη να γελασει..Μετα η βελτιωση ερχεται μεσω εσενα δεν μπορει να παπαγαλιζεις 500 ατακες στην σειρα γιατι δεν μπορεις να ξερεις καθε απαντηση που θα παρεις συν οτι θα φανεις στημενος


Εγω χρησιμοποιω πολλα pickup lines-"ανοιγματα" που βλεπω οτι δουλευουν και υστερα βασιζομαι στο story-telling.

Θεωρω οτι το story-telling ειναι οτι καλυτερο μπορεις να κανεις με μια γυναικα ,το χρησιμοποιω παντα απ την πρωτη συναντηση-ραντεβου
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Φιλε ωραια τα ειπες για τα apps αλλα στα βιντεο οσο καλα και να τα αναλυεις ειναι μουφες.
Το 110% των σκηνικων που εξελισοντε στα βιντεο ειναι στημενα....
κι οι αντρες χαλιες γενικως
στρητ λουκ κ μλιες τετοιες,ξεπλενηδες εν ολιγοις
παντως καποια πολλα τιπς ειναι σωστα
μπραβο φιλε πανος γιατο θρεντ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ελλαδα θελει αλλο game σε Ελληνιδες.Περισσοτερο μετραει ο κοινωνικος κυκλος,θα ελεγα κατα 90%..Πρεπει να εχεις φοβερα skills για να κανεις καμακι που να εχει επιτυχια..Εγω παροτι εχω καταφερει αρκετες φορες να παρω τηλεφωνο αλλες τοσες η μια δεν απανταει η αλλη σε πεθαινει στα μηνυματα μεχρι να σε γνωρισει καλυτερα κτλπ
Δηλαδη αν θες Ελλαδα ποικιλια τοτε δυσκολα παιζεις με στυλ pickup artist πας κυριως για μονιμη σχεση Ελλαδα.

Αν θες ποικιλια τοτε παιζεις μπαλα με τουριστριες εδω περα ειτε ταξιδευεις εξωτερικο που οι γνωριμιες γινεται ελευθερα και οχι απο κοινωνικο κυκλο.

Οταν ημουν Αγγλια καμια δεν γνωριζοταν μεσω οικογενειας αντε μεσω δουλειας και αν μιας που το θεωρουν ανατολιτικο τετοιο ειδος γνωριμιας

Πολυ συχνα στα club εβλεπες να γινεται φαση στο λεπτο οι μισο φασωνανε τις μισες χωρις να γνωριζονται


Αγγλια εκανα πολλα καμακια στον δρομο απλα σταματουσα καμια της ελεγα ενα απλο i like u,γελουσαν καποιες βεβαια σε βριζανε κιολας μου χει τυχει τρελη να απαντησει fuck off,αλλα ενα 50% γελαει και αρνειται και ενα 50% γελαει και δινει τηλεφωνο

Ελλαδα με τετοια ατακα σε ΕΛληνιδα δυσκολα οχι γιατι φταιει η ατακα αυτη αλλα γιατι εδω γνωριζεται κοσμος μεσω κοινωνικου κυκλου
ελλαδα οι γυναικες ειναι γενικα ηληθιες
απαντανε με ατακες κι εξυπναδες
παροτι γαμουσα πολλες μικρος οταν ημουν,λογω θεσης στη νυχτα ,πορτιερης κλπ κλπ
αναμεσα τους κ μια  μις γιανγκ στα τελη του 2000,ειναι για κλωτσιες οι ελληνιδες
μονο για συζυγοι εκαναν παλια σημερα ουτε γι αυτο
το μονο μελλον τους ειναι βιζιτες στους αραβες οι καλες εμφανισιακα  δηλ το 10%
οι λοιπες ειναι για πυρφορους δηλ για ελληνες και αμερικανους
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Πολυ καλο thread και εχουν ενδιαφερον αυτα που λεει ο panosskliros.

Το καναλι αυτου του τυπου ειναι καλο.


και στην Αθηνα να μιλα με ελληνιδες!




Ωραιο το δευτερο βιντεο πρωτη φορα βλεπω ξενο να κανει καμακια στην Ελλαδα σε Ελληνιδες σε στυλ pickup artist
Οπως το περιμενα βαρετες γκομενες μιλανε με το ζορι,σε αργη κινηση και εννοειται λενε για αναρχιες και κομμουνισμους
Στα σχολια ολοι οι ξενοι απορουν με το ποσο βαρετες ειναι οι Ελληνιδες και γιατι μπλεκουν τα πολιτικα σε μια κουβεντα

Πιστευω απολυτα απ οσες χωρες εχω ταξιδεψει και απ οσες ξενες εχω γνωρισει οτι οι Ελληνιδες ειναι οι πιο βαρετες γυναικες μετα τις μουσουλμανες ωστε να κανεις κουβεντα

Τελευταια μετα απο 3 χρονια ξανασχοληθηκα με Ελληνιδα και απλα οταν βγηκαμε μου αρχισε να μου λεει για τα Εξαρχεια και για τα πολιτικα..Απλα γαμησα και δεν ξαναστειλα μηνυμα



Α και κατι τελευταιο για το βιντεο..Παρατηρηστε οτι οι Ελληνιδες ειναι ολες με αγκαλια το κινητο τους!
Ακομα και οταν τους μιλαει ο τυπος κοιτανε τα κινητα τους


 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
ελλαδα οι γυναικες ειναι γενικα ηληθιες
απαντανε με ατακες κι εξυπναδες
παροτι γαμουσα πολλες μικρος οταν ημουν,λογω θεσης στη νυχτα ,πορτιερης κλπ κλπ
αναμεσα τους κ μια  μις γιανγκ στα τελη του 2000,ειναι για κλωτσιες οι ελληνιδες
μονο για συζυγοι εκαναν παλια σημερα ουτε γι αυτο
το μονο μελλον τους ειναι βιζιτες στους αραβες οι καλες εμφανισιακα  δηλ το 10%
οι λοιπες ειναι για πυρφορους δηλ για ελληνες και αμερικανους

Εξωτερικο αν πας μονιμα και δεις με ποιους βγαινουν οι ΕΛληνιδες θα λυθεις απ τα γελια
Μισο χρονο στην Αγγλια ηταν καλα για να δω οτι οι Ελληνιδες ειτε θα ειναι με Ελληνα-Κυπριο ειτε μαυρο και κανα μουσουλμανο(κυριως Αιγυπτιους κτλπ)

Οι Ελληνιδες εχουν την αναρχο-νοοτροπια δεν παιζει Αμερικανος να ασχοληθει μονο που θα ακουσει αυτες τις μπαρουφες
Το ιδιο και Ευρωπαιοι

Μονο Αραβες και λοιποι δεν εχουν θεμα με τοσο βαρετες γυναικες γιατι ειναι συνηθισμενοι στις δικες τους
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Μαγκες εγω εχω ξενερωσει απιστευτα με τις ελληνιδες..απιστευτα....ολες οι αλλες ευρωπαιες ειναι πιο θερμες..
 

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
76
Like
12
Πόντοι
0
Πανο ισως εχεις καποιο τροπο να συνεχισεις το θρεντ σου.Θα προτεινα να περιγραψεις περιπτωσεις(οσες και οτι θυμασαι ) απο ανοιγμα μεχρι κλεισιμο παιρνοντας αριθμο τηλ πως πηγε το πραγμα.Αυτο ειναι το δυσκολο! :grin:
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Ωραιο το δευτερο βιντεο πρωτη φορα βλεπω ξενο να κανει καμακια στην Ελλαδα σε Ελληνιδες σε στυλ pickup artist
Οπως το περιμενα βαρετες γκομενες μιλανε με το ζορι,σε αργη κινηση και εννοειται λενε για αναρχιες και κομμουνισμους
Στα σχολια ολοι οι ξενοι απορουν με το ποσο βαρετες ειναι οι Ελληνιδες και γιατι μπλεκουν τα πολιτικα σε μια κουβεντα

Πιστευω απολυτα απ οσες χωρες εχω ταξιδεψει και απ οσες ξενες εχω γνωρισει οτι οι Ελληνιδες ειναι οι πιο βαρετες γυναικες μετα τις μουσουλμανες ωστε να κανεις κουβεντα

Τελευταια μετα απο 3 χρονια ξανασχοληθηκα με Ελληνιδα και απλα οταν βγηκαμε μου αρχισε να μου λεει για τα Εξαρχεια και για τα πολιτικα..Απλα γαμησα και δεν ξαναστειλα μηνυμα



Α και κατι τελευταιο για το βιντεο..Παρατηρηστε οτι οι Ελληνιδες ειναι ολες με αγκαλια το κινητο τους!
Ακομα και οταν τους μιλαει ο τυπος κοιτανε τα κινητα τους
οχι φιλε μου..οι ελληνιδες πηδιουνται με τουριστες...εχω τυχει ακουστικος μαρτυρας...εκει που θελουν οι καργιολες..
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εχω βρει αρκετες απο καταπιεσμενες χωρες,διαμαντακια σε εμφανιση που θελουν να αποδειξουν οτι μπορουν να πιουν,να γαμηθουν γενικα να κανουν οτι και οι Ευρωπαιες

Αμα καταλαβω τετοια περιπτωση κανω τρελο ανοιγμα...

Η συγκεκριμενη πχ μου λεει οτι επινε ενα μπουκαλι την μερα κτλπ...Σιγουρα ψεματακια γιατι νιωθει ασχημα οταν την χτυπαω σε πραγματα που δεν μπορει να κανει

Μου εχει υποσχεθει Τουρκια να πιουμε αρκετα μαζι


Παρατηρειστε στην πρωτη φωτο αναφερω επιτηδη ποτα και τσιγαρα ωστε αν ειναι συντηριτικη να σπασει απ την αρχη το πραγμα..
Μετα της λεω ποσο γελοια μου φαινεται η μπουρκα και μου λεει οτι σιχαινεται να την φοραει αλλα ειναι ο νομος

Εχοντας λοιπον δει οτι δεν ειναι η κλασσικη μουσουλμανα τοτε χαλαρωνω ριχνω τους τονους και παιζω μπαλα χαλαρα με σκοπο να γνωριστουμε καλυτερα


Αυτο ειναι μια τακτικη ενα σεναριο που ακολουθω με γυναικες απο πιο κλειστες χωρες
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Κανονισα και με μια ιρανη με την φιλη της

Μιλαμε για πολυ ομορφες γυναικες αλλα μου χει ζαλισει τα @@ στο whatsapp καθε μερα μηνυμα λες και ειμαστε ζευγαρι


Δειτε πως μπαινω με τη μια
ναι ρε συ αλλα πως λειτουργει;;μηπως πληρωνεις;;
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
ναι ρε συ αλλα πως λειτουργει;;μηπως πληρωνεις;;

Πληρωνεις για να εχεις απεριοριστα likes αλλιως εχεις καπου 100 την μερα
Εγω πληρωνω μονο τον μηνα πριν ταξιδεψω δηλαδη πληρωνω 2-3φορες τον χρονο

Απο κινητο πηγαινε play store -> tinder μετα απλα κανε συνδεση με fb η αριθμο κινητου σου και μετα ανεβασε φωτος
Πανευκολο


 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Έχω την εντύπωση ότι το Tinder plus έχει διαφορετικές χρεώσεις ανάλογα με την ηλικία. Πχ εμένα που είμαι 27 μου κοστίζει 10 ευρώ. Θα δοκιμάσω με ηλικία 24 να δω πόσα θα μου ζητήσει. Επίσης ξέρει κανένας αν χάνεται η συνδρομή σου, σε περίπτωση που διαγράψεις το λογαριασμό σου και τον ξαναδημιουργήσεις;
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Πληρωνεις για να εχεις απεριοριστα likes αλλιως εχεις καπου 100 την μερα
Εγω πληρωνω μονο τον μηνα πριν ταξιδεψω δηλαδη πληρωνω 2-3φορες τον χρονο

Απο κινητο πηγαινε play store -> tinder μετα απλα κανε συνδεση με fb η αριθμο κινητου σου και μετα ανεβασε φωτος
Πανευκολο
οχι ειναι κι αλλα.. εγω που δεν πληρωνω,ουτε μηνυμα μπορω να στειλω, ουτε να δω ποιοι μου πατησαν like..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
αξιζει ρε φιλε να πληρωνεις για αυτη την εφαρμογη;;γαμάς απο εκει ή οχι;
Άμα πας ταξίδι που δεν έχεις πολύ χρόνο, αξίζει να δώσεις 10 ευρώ. Σε ένα πρόσφατο πείραμα μου από την πόλη του Κιέβου είχα 70 matches μέσα σε 2 μέρες. Αθήνα βγάζω που και που κανένα γαμήσι, άμα είμαι τυχερός, αλλά εδώ δεν έχει νόημα να πληρώνω συνδρομή φυσικά.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Έχω την εντύπωση ότι το Tinder plus έχει διαφορετικές χρεώσεις ανάλογα με την ηλικία. Πχ εμένα που είμαι 27 μου κοστίζει 10 ευρώ. Θα δοκιμάσω με ηλικία 24 να δω πόσα θα μου ζητήσει. Επίσης ξέρει κανένας αν χάνεται η συνδρομή σου, σε περίπτωση που διαγράψεις το λογαριασμό σου και τον ξαναδημιουργήσεις;
αξιζει ρε φιλε να πληρωνεις για αυτη την εφαρμογη;;γαμάς απο εκει ή οχι;
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Έχω την εντύπωση ότι το Tinder plus έχει διαφορετικές χρεώσεις ανάλογα με την ηλικία. Πχ εμένα που είμαι 27 μου κοστίζει 10 ευρώ. Θα δοκιμάσω με ηλικία 24 να δω πόσα θα μου ζητήσει. Επίσης ξέρει κανένας αν χάνεται η συνδρομή σου, σε περίπτωση που διαγράψεις το λογαριασμό σου και τον ξαναδημιουργήσεις;


Προσεχε μονο γιατι το tinder σε χρεωνει αυτοματα τον μηνα ασχετα αν πληρωσεις μονο ενα μηνα αμα δεν κανεις διακοπη χρεωνει και τον επομενο μηνα κτλπ
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Tinder Αθηνα δυστυχως εχει τα χειροτερα αποτελεσμα απ οσες χωες το εχω δοκιμασει

Με tinder plus Τουρκια εχω σε 7μερες κοντα 20matches+ αν βγαλω μερικα fake προφιλ η κανα πουστρακι που το παιζει γυναικα μιλαμε για 12 καθαρα σιγουρα..not bad

Καθε μερα σκανε τουλαχιστον 2 νεα matches

Βεβαια ειναι και τριπλασια πολη απο Αθηνα αλλα Αθηνα γενικα δεν παιζει τιποτα απολυτως

Κανα match αντε δυο το μηνα βαραω πλεον
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Προσεχε μονο γιατι το tinder σε χρεωνει αυτοματα τον μηνα ασχετα αν πληρωσεις μονο ενα μηνα αμα δεν κανεις διακοπη χρεωνει και τον επομενο μηνα κτλπ
Εννοείται, μπήκα στο Play store και διέκοψα τη συνδρομή. Ξέρεις καθόλου γι' αυτό που ρώτησα, τι γίνεται αν διαγράψω το προφίλ; Αλλιώς θα κάνω ένα πείραμα να το διαγράψω 2 μέρες πριν τη λήξη της συνδρομής και στη χειρότερη θα έχω χάσει 2 μέρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom