Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 479K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

Επισκέπτης
εχω νταραβεριστει με μερικες γκομενες απο δυτικη-βορεια ευρωπη...δε μιλαω βεβαια για γαμησια μιας βραδιας...

αυτο που καταλαβα ειναι οτι αυτες κουβαλανε περισσοτερα κομπλεξ κι απ τις δικιες μας τελικα...και δεν το περιμενα...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πως με πιανεις εσυ...
Αφου ειμαστε γνωστοι ρωσσιδοφιλοι .
ΔΑ ,ΗΕΤ ,...ΜΕΗΕΤ ! (Αν ξερεις λιγα ρωσσικα )
Παιδι αξιζει να κανεις μονο με ρωσσιδα ,κατα
τα γουστα μου.Και οι τυποι στην φιλικη εταιρεια ,
ρωσσιδες γαμουσαν στην Οντεσσα ,και ο Ιωαννης
βαρβακης ομοιως στο Αστραχαν.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Αφου ειμαστε γνωστοι ρωσσιδοφιλοι .
ΔΑ ,ΗΕΤ ,...ΜΕΗΕΤ ! (Αν ξερεις λιγα ρωσσικα )
Παιδι αξιζει να κανεις μονο με ρωσσιδα ,κατα
τα γουστα μου.Και οι τυποι στην φιλικη εταιρεια ,
ρωσσιδες γαμουσαν στην Οντεσσα ,και ο Ιωαννης
βαρβακης ομοιως στο Αστραχαν.

Ωραια βρηκα τροπο να μπορω να πηγαινω χωρις γραφειοκρατια! :rockon:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
μαντκ,απο τι στιγμη που το παιδι γενηθη εν ελλαδι με πατερα ελληνα ενοιτε δηλωνετε σαν ελληνοπουλο και αναγνωριζετε απο τον πατερα του υπογραφοντας τα σχετικα χαρτια στο νοσοκομειο,επειτα δηλωνετε στην φορολογικη δηλωση,και με αυτα τα στοιχεια στοιχεια και με αναλογες συνενοοισεις με τις πρεσβειες πηγαινεις και το βλεπεις.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
νωντα ολλες οι γυναικες εχουν κομπλεξ,αλλα οι αναφερομενες βγαζουν μια ψυχριλα,οχι και του ανατ.μπλοκ οτι δεν βγαζουνε ισα ισα αλλα σε μερικα σημεια ειναι καλυτερες για αυτο κερδιζουν στα σημεια.
 

Επισκέπτης
νωντα ολλες οι γυναικες εχουν κομπλεξ,αλλα[glow=red,2,300] οι αναφερομενες βγαζουν μια ψυχριλα[/glow],οχι και του ανατ.μπλοκ οτι δεν βγαζουνε ισα ισα αλλα σε μερικα σημεια ειναι καλυτερες για αυτο κερδιζουν στα σημεια.
ε ν ν ο ε ι τ α ι
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
ερευνιτι συμφωνω οτι ειμαστε γνωστοι ρωσοφιλοι και οι παλαιοτεροι ξεραν τι  πειδουσαν,και οτι οι πωσιδες αξιζουν αλλα ολα εχουν το τιμημα τους.Οταιβανος μπορει να ριξη φως στην υποθεση της γραφειοκρατειας?πως εκανες φιλε τα χαρτια?
 

Επισκέπτης
ερευνιτι συμφωνω οτι ειμαστε γνωστοι ρωσοφιλοι και οι παλαιοτεροι ξεραν τι  πειδουσαν,και οτι οι πωσιδες αξιζουν αλλα ολα εχουν το τιμημα τους.Οταιβανος μπορει να ριξη φως στην υποθεση της γραφειοκρατειας?πως εκανες φιλε τα χαρτια?
σωτηρη ετσι και διαβασεις το νικ σου αναποδα λεει φορητος! :2funny:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
το λαμβανω ως καλο χιουμορ αλλα εισαι και ο πρωτος που το επιασε,με τοσα παρε δωσε,πηγαινε ελα εκει καταντας.χε!χε!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
καποιος συναθλητης εγραψε οτι πινουν πολυ.ναι αλλα λογου ψυχους αλλα και οι τροφες που τρωνε εχουν λυπος γιατον ιδιο λογω,επισης το κανουν σε καμια κυριακατικη συνεστιαση,οπως και εμεις,επισεις αυτες εχουν ενα κολυμα,τον πρωτο που θα ερωτευτουν τον καψουρευονται με ολα τα επακολουθα δυσκολα το ξεπερνουν και ακομα και αν κανουν αλλη σχεση εχουν ομως το θαρρος και το λενε γιατι ειναι σπαθι στιν σχεσει τους και με τι σωστη συμπεριφορα και τρυφεροτητα το ξεπερνουν,θελουν τρυφεροτητα γιατι μεγαλονουν σε αυταρχικο περιβαλον και τρωνε ξυλο για αυτο ειναι σκληρες.και βγαζουν κριαδα.οταν ομως παρουν μπροστα και τις δωσουμε να καταλαβουν τι αισθανομαστε για εκεινες,τοτε η μηχανη παιρνει μπροστα και εχουμε ζωη χαρισαμενη,ειναι πολυ πιστες στο γαμο τους και για να αφησουν ενα αντρα πρεπει να τις εχη κανη τι ζωη κολαση.αυτα παιδες ειναι προσωπικες εμπειρειες και να τις πληρωσεις δεν τις μαθαινεις.
 

Επισκέπτης
μαγκες δε φανταζεστε ποσο  λιγο τρωνε στη σκανδιναβια!!δε φανταζεστε!!!!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
εχω νταραβεριστει με μερικες γκομενες απο δυτικη-βορεια ευρωπη...δε μιλαω βεβαια για γαμησια μιας βραδιας...

αυτο που καταλαβα ειναι οτι αυτες κουβαλανε περισσοτερα κομπλεξ κι απ τις δικιες μας τελικα...και δεν το περιμενα...
όπως?
δώσε μας τα φώτα σου
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
νωντα σιγουρα τρωνε λιγο?δεν αστειευομε απλα δεν γνωριζω γιατι και οι ρουσκι το ιδιο κανουν προσεχουν πολυ τη σιλουετα εχουν κολυμα και δεν το κανουν, για να αρεσουν για παρτυ τους το κανουν.
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
ξέχασα κι εγώ να αναφέρω προηγουμένως.... συγγενικό μου πρόσωπο που έχει σπουδάσει στο εξωτερικό παντρεύτηκε μια από αυτές..... δεν είμαι μέσα στο σπίτι τους αλλά όσα χρόνια την ξέρω την κοπέλα νομίζω ότι είναι ο πιο επιτυχημένος γάμος στο σόι... αν μου έλεγαν παντρέψου κάποια σαν αυτήν, με κλειστά μάτια σχεδόν θα πήγαινα

Φιλε πές μας τι εθνικότητα είναι η κοπέλα είναι σημαντικό.
 

Επισκέπτης
νωντα σιγουρα τρωνε λιγο?δεν αστειευομε απλα δεν γνωριζω γιατι και οι ρουσκι το ιδιο κανουν προσεχουν πολυ τη σιλουετα εχουν κολυμα και δεν το κανουν, για να αρεσουν για παρτυ τους το κανουν.
τρωνε ελαχιστο
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
οχι σαν τις δικες μας σουβλακι πιτσα χαρπουγκερ ολα τα λαιτ,οταν εισαι με αυτες μαθαινεις και διατροφη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom