Νέα

Tα χαρακτηριστικα των κοριτσιων που αγαπησαμε( ή και μισησαμε)....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πηγασιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με το κειμενο και τις αποψεις του θεματοθετη;

  • ναι

    Ψήφοι: 22 52,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 7 16,7%
  • μαλλον ναι

    Ψήφοι: 7 16,7%
  • μαλλον οχι

    Ψήφοι: 4 9,5%
  • δεν ξερω/δεν απαντω

    Ψήφοι: 2 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    42

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.618
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
296
ὉΠότε συμφώνως τῷ ἀναρτήσαντι ὅλοι οἱ ἄνδρες εἶναι προαγωγοί κ.τ.λ.

εν δυνάμει και υπό την ευρεία του όρου έννοια, ίσως θα μπορούσε να τεθεί και έτσι ...
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
+1 για τον θεματοθέτη κι από μένα

Συμφωνώ σε όλα μαζί του, μιας και είχα και γω την τύχη ή την ατυχία να έρθω πολύ κοντά με πολλές ιερόδουλες. Από αυτά που αναφέρει, το 90% των εργαζόμενων κοριτσιών που ξέρω τα έχει ΟΛΑ αυτά μαζί στο μέγιστο βαθμό. Αλλά όλες, λίγο ή πολύ, έχουν κάποια από αυτά. Είναι κρίμα αλλα είναι η αλήθεια και είναι καλό να συζητάμε τέτοια θέματα μεταξύ μας και να μην παραμυθιαζόμαστε...

Για μένα, το πιο ενδιαφέρον θρεντ που έχω διαβάσει τελευταία... (λόγω προσωπικών παθημάτων :grin:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
+1 για τον θεματοθέτη κι από μένα

Συμφωνώ σε όλα μαζί του, μιας και είχα και γω την τύχη ή την ατυχία να έρθω πολύ κοντά με πολλές ιερόδουλες. Από αυτά που αναφέρει, το 90% των εργαζόμενων κοριτσιών που ξέρω τα έχει ΟΛΑ αυτά μαζί στο μέγιστο βαθμό. Αλλά όλες, λίγο ή πολύ, έχουν κάποια από αυτά. Είναι κρίμα αλλα είναι η αλήθεια και είναι καλό να συζητάμε τέτοια θέματα μεταξύ μας και να μην παραμυθιαζόμαστε...

Για μένα, το πιο ενδιαφέρον θρεντ που έχω διαβάσει τελευταία... (λόγω προσωπικών παθημάτων :grin:

Πού χάθηκες εσύ; Όλα καλά;
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
+1 για τον θεματοθέτη κι από μένα

Συμφωνώ σε όλα μαζί του, μιας και είχα και γω την τύχη ή την ατυχία να έρθω πολύ κοντά με πολλές ιερόδουλες. Από αυτά που αναφέρει, το 90% των εργαζόμενων κοριτσιών που ξέρω τα έχει ΟΛΑ αυτά μαζί στο μέγιστο βαθμό. Αλλά όλες, λίγο ή πολύ, έχουν κάποια από αυτά. Είναι κρίμα αλλα είναι η αλήθεια και είναι καλό να συζητάμε τέτοια θέματα μεταξύ μας και να μην παραμυθιαζόμαστε...

Για μένα, το πιο ενδιαφέρον θρεντ που έχω διαβάσει τελευταία... (λόγω προσωπικών παθημάτων :grin:
Μετά το λινκ που μου έστειλε ο gl στο δικό μου θρεντ (για να δω αυτό εδώ)
βρήκα αυτό το ποστ και εντυπωσιάστηκα από το σθένος σου να παραδέχεσαι πράγματα.
Μπραβο ρε Ορέστη που το κάνεις αυτό κι όχι σαν κάτι άλλες "σουπιές".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom