Νέα

Tα χαρακτηριστικα των κοριτσιων που αγαπησαμε( ή και μισησαμε)....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πηγασιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με το κειμενο και τις αποψεις του θεματοθετη;

  • ναι

    Ψήφοι: 22 52,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 7 16,7%
  • μαλλον ναι

    Ψήφοι: 7 16,7%
  • μαλλον οχι

    Ψήφοι: 4 9,5%
  • δεν ξερω/δεν απαντω

    Ψήφοι: 2 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    42

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
δεν υποτιμώ τα παιδιά που είπαν την γνώμη τους.
αλλά πως να το πω ? anyway...
κατά την μετριότητα μου  :grin: ότι γνώμη και να πούμε μιλάμε από την απέξω για να μπορέσουμε να κρίνουμε.

αν δεν έχεις ίδιες εμπειρίες και δεν έχεις έρθει στις ίδιες η παρόμιες καταστάσεις  με κάποιον άνθρωπο, είναι λίγο άκυρο ότι και να πεις...(όχι εσύ προσωπικά)
Ναι, δε μπορεις να μιλας απολυτα και ναι, μιλαμε απ' εξω, αλλα η ψυχολογια μπορει καπως να διαβαστει ακομα και σε αυτες τις περιπτωσεις...
Αλλες γιαπαρδειγμα εχουν γκομενο νταβα που τους τα τρωει ολα και σου λενε οτι ειναι τρελα ερωτευμενες μαζι τους :S
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Τι μου θυμισες τωρα...
Κι εγω καποτε ειχα φερει μια βιζιτα σπιτι, και φευγοντας της εδωσα μια σοκολατα που ειχα.
Το τι χαρα εκανε δεν περιγραφεται.
Εχουν καποιο θεμα με τις σοκολατες τα κοριτσια του χωρου?
Γενικως τα περισσοτερα κοριτσια εχουν θεμα με τις σοκολατες, γιατι οχι και αυτα?
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Να αγαπήσω κοπέλα , σπάνια έως καθόλου , να περάσω καλά κι εγώ και αυτή , ΝΑΙ !!
Αυτο περιπου προσπαθουμε να κανουμε και εμεις με τις τανες, να περασουμε οσο πιο καλα μπορουμε, να παρουμε το καπελακι μας και να φυγουμε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
Αυτο περιπου προσπαθουμε να κανουμε και εμεις με τις τανες, να περασουμε οσο πιο καλα μπορουμε, να παρουμε το καπελακι μας και να φυγουμε...
Εμ γι αυτο λεμε οτι τις πουτανες τις πληρωνουμε οχι για να τις γαμησουμε, αλλά για να φυγουν μετα απο το δωματιο...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ορισμένες φορές στα κορίτσια του χώρου , δε μπορώ να καταλάβω τι τους αρέσει στους νταβάδες τους , και κακά συμπεριφέρονται στα κορίτσια και τα χρήματα αρπάζουν , αυτό ισχύει και στις μη εκδιδόμενες τάνες , δεν μπορώ να καταλάβω τα μυαλά των γυναικών ειλικρινά , εγώ προσωπικά αν είχα σχέση με μια κοπέλα του χώρου θα την είχα μια χαρά αλλά με μέτρο , ίσως γιατί αγαπάω τις γυναίκες υπερβολικά και ειδικά τις αλλοδαπές !
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Μια αλλη μου ελεγε τι ωρες να πηγαινω, με αφηνε να περιμενω και εβαζε αλλον πελατη πρωτα αν ειχε και τον ξεπεταγε, για να καθησουμε παραπανω ωρα μαζι, με αφηνε να ειμαι ο τελευταιος που πηγαινε μαζι της αν πηγαινα αργα και φυσικα αλλο που δεν ηθελα και εγω και εκμεταλλευομουν την κατασταση για να περναω καλα...
Οποιος μπορει, ας το εκμεταλλευεται, για να μην νοιωθει οτι τα λεφτα του πανε στραφι...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ορισμένες φορές στα κορίτσια του χώρου , δε μπορώ να καταλάβω τι τους αρέσει στους νταβάδες τους , και κακά συμπεριφέρονται στα κορίτσια και τα χρήματα αρπάζουν , αυτό ισχύει και στις μη εκδιδόμενες τάνες , δεν μπορώ να καταλάβω τα μυαλά των γυναικών ειλικρινά , εγώ προσωπικά αν είχα σχέση με μια κοπέλα του χώρου θα την είχα μια χαρά αλλά με μέτρο , ίσως γιατί αγαπάω τις γυναίκες υπερβολικά και ειδικά τις αλλοδαπές !
Πραγματικα και εγω δεν μπορω να το καταλαβω, ειναι ανωμαλια αυτο και μιλαμε για τραγικες καταστασεις, μιλαμε να τους τρωνε, οχι μια, αλλα πολλες περιουσιες, σου λεει να δουλευει η αλλη για πολλα χρονια και να μην εχει να παρει ενα χυμο να πιει κατα την ωρα της δουλειας και να κανει τρακα απο συναδελφο ή απο την τσατσα, τραγικα πραγματα...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Αυτο περιπου προσπαθουμε να κανουμε και εμεις με τις τανες, να περασουμε οσο πιο καλα μπορουμε, να παρουμε το καπελακι μας και να φυγουμε...

Εσύ τις βλέπεις καθαρά ως αντικείμενα ηδονής και τίποτα παραπάνω , και έτσι είναι , γιατί πάνω απ'όλα είναι η ηδονή μας , όμως εγώ τις βλέπω και ως ψυχικά όντα και προσπαθώ να τις ικανοποιήσω και εκεί , να περάσουν καλά μαζί μου και όχι μόνο εγώ μαζί τους !!
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Εσύ τις βλέπεις καθαρά ως αντικείμενα ηδονής και τίποτα παραπάνω , και έτσι είναι , γιατί πάνω απ'όλα είναι η ηδονή μας , όμως εγώ τις βλέπω και ως ψυχικά όντα και προσπαθώ να τις ικανοποιήσω και εκεί , να περάσουν καλά μαζί μου και όχι μόνο εγώ μαζί τους !!
Κανεις λαθος φιλε μου, γι αυτο και καθομαι 1 ωρα στο δωματιο, μετα την πραξη καθομαστε και μιλαμε και εγω θελω μια πιο ανθρωπινη επαφη, δε θελω να πηδαω σακι με πατατες, μιλαω, ακουω και μετα φευγω σαν κυριος και οχι σαν πιθηκος, θελω να μου λενε ευχαριστω και να το εννοουνε και την επομενη φορα να μη με βλεπουν απλα ως ενα χαρτονομισμα, αλλα σαν ανθρωπο που θα μπορεσουν να του πουν και δυο κουβεντες και ας ειναι ψευδαισθηση μου...
Παλιοτερα που πηγαινα σε μπουρδελα, πριν σηκωθει η πουτανα, σηκωνομουν και εγω και ντυνομουν, τωρα θελω να χαλαρωνω καινα φευγω, γι αυτο και πληρωνω περισσοτερα και αν κερδιζω τον σεβασμο εστω και της πουτανας, με ευχαριστει και τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ορισμένες φορές στα κορίτσια του χώρου , δε μπορώ να καταλάβω τι τους αρέσει στους νταβάδες τους , και κακά συμπεριφέρονται στα κορίτσια και τα χρήματα αρπάζουν , αυτό ισχύει και στις μη εκδιδόμενες τάνες , δεν μπορώ να καταλάβω τα μυαλά των γυναικών ειλικρινά , εγώ προσωπικά αν είχα σχέση με μια κοπέλα του χώρου θα την είχα μια χαρά αλλά με μέτρο , ίσως γιατί αγαπάω τις γυναίκες υπερβολικά και ειδικά τις αλλοδαπές !
Θα σου πω εγω τυπε μου,αυτο που τους αρεση ειναι η ασφαλεια που τους προσφερη ο νταβας,σε πολλα επιπεδα!!!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
αν ρωτησετε καποιαν για τα σχεδια για το μελλον της, θα σου πει "Θελω να κανω παιδι", προσεξτε, δεν ειπε θελω να βρω εναν σωστο ανδρα να κανω παιδι,

λογικό, όλες οι γυναίκες αυτό θέλουν.

γενικοτερα τον ανδρα τον βλεπουν μονο σαν εργαλειο πρωτα για την οικονομικη αποκατασταση τους και μετα σαν την βιολογικη τους ολοκληρωση και φυσικα, μετα ο ανδρας, να παει να γαμηθει...

ναι, διότι μας θεωρούν γουρούνια. και οι εκτός χώρου, πόσο μάλλον αυτές που το ζουν καθημερινά τι ζώα είμαστε.


Μια πολυ γνωστη του χωρου μου ειπε προσφατα, "η γυναικα, τον μονο ανδρα που μπορει να αγαπησει πραγματικα, ειναι μονο αυτος που βγαινει απο τα σπλαχνα της, δηλαδη ο γιος της, αν φυσικα τον κανει, ο "αλλος", απλως δεν υπαρχει...

και αυτό λογικό. και η μάνα μου, που δεν είναι του χώρου, ο μόνος άνδρας τον οποίο αγάπησε πραγματικά είμαι εγώ.  :grin: :sunglasses:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ετσι ειναι, οι μαναδες, ειναι οι καλυτερες γυναικες για τους αντρες, οι συζυγοι ομως, ειναι οι χειροτεροι αντρες για τις γυναικες... :grin:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Τι μου θυμισες τωρα...
Κι εγω καποτε ειχα φερει μια βιζιτα σπιτι, και φευγοντας της εδωσα μια σοκολατα που ειχα.
Το τι χαρα εκανε δεν περιγραφεται.
Εχουν καποιο θεμα με τις σοκολατες τα κοριτσια του χωρου?
Δεν έβλεπαν ούτε ζωγραφιστές εκεί που ήταν πριν.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Δεν έβλεπαν ούτε ζωγραφιστές εκεί που ήταν πριν.
Πραγματικα, θυμαμαι ενας Πολωνος συναδελφος καποτε που δουλευα στο εξωτερικο, μου ελεγε οτι σαν παιδακι που ηθελε καραμελες και σοκολατες, τις λαχταρουσαν και δεν μπορουσαν να τις αποκτησουν...
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Σε χώρες του πρώην ανατολικού μπλοκ συνήθως δεν είχαν εύκολα πρόσβαση σε τέτοια αγαθά.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Τι μου θυμισες τωρα...
Κι εγω καποτε ειχα φερει μια βιζιτα σπιτι, και φευγοντας της εδωσα μια σοκολατα που ειχα.
Το τι χαρα εκανε δεν περιγραφεται.
Εχουν καποιο θεμα με τις σοκολατες τα κοριτσια του χωρου?

τέτοιες μικρές ενέργειες συγκινούν.

εγώ πριν κάποια χρόνια σε ένα μπουρδέλο του Βερολίνου είχα μόλις τελειώσει με την Φιόνα, μια νεαρή Πολωνίδα.

την είχα ήδη πληρώσει στην αρχή ένα εξηνταράκι ευρώ (αν θυμάμαι καλά, περίπου). θυμήθηκα οτι είχα στο πορτοφόλι μου ένα μικρό χαρτονόμισμα πολωνικά ζλότυ, ας πούμε οτι ήταν 10, δεν θυμάμαι ακριβώς. από πρόσφατη επίσκεψη μου στην Πολωνια.

έβγαλα αυθόρμητα και της το έδωσα λέγοντας της οτι θα το χρειαστεί αν πάει στην πατρίδα της, εγώ δεν θα ξαναπήγαινα.

με κοιτούσε σαν εξωγήινο. το ποσό δεν ήταν υψηλό, πες οτι ήταν συν 5 ευρώ το πολύ. για ψιλά μιλάμε.

στις χώρες αυτές του Βορρά δεν συνηθίζονται τέτοιες ενέργειες.

για όσους ρωτήσουν, το άξιζε.

Fiona, wherever you are, Viel Glueck Schatz!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
φίλε μου, περιέγραψα πιο πάνω, με αρκετές λεπτομέρειες, ένα συγκεκριμένο συμβάν.

η ερώτηση σου δείχνει αδυναμία κατανόησης μικρών κειμένων στην νεοελληνική.

έχεις τελειώσει το Λύκειο?
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Εδώ και αρκετά χρόνια.Αλλά ψιλά σε πουτάνα με το σχόλιο ''Θα σου χρειαστούν''  δεν έχω δώσει ποτέ...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom