Νέα

Αυταπάτες γυναικών

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
Ο χοντρό Νεάντερταλ, ο μπουγελο φάτσας, ο κερατάς και ακόμα ένα σωρό μαλακές... Τι της λες της χαζοηλιθιασ οταν είχε μπει εδώ μέσα και έπαιζε την παρθένα; μίλαμε πέρασε όλος ο υπερσιβηρικος, πέρασε το φέρι μποτ, αστην αυτή νομίζει πως λέμε τα ζώδια... Χαζοχαζη την γκαζώνω την φρεναρω αντέχει, μέχρι στο στόμα την έχω χεσει, την έχω δώσει και στο σκύλο να έχει εμπειρία, άλλωστε τα τετραποδα ταιριάζουν... Μαρία πωσελενε μηχεσω, έλα κουκλα μου να ποζάρεις... Αντε τα παιδιά εδώ θενε σχέση σοβαρή... Κορυφαία στιγμή όταν την εστειλα του κέρατα για ράψιμο, από τότε δε δίνει λωκο... Κάνει όμως τρομερή σαλάτα... Αντε στην υγεία του κορόιδου...τα νέα ταξιδεύουν γρήγορα, όσο γρήγορα πετάει το κοράκι...
 

Συνημμένα

  • PCSIMG-81fd6cc6e55752e1e7524169d79dfcc3.jpg
    PCSIMG-81fd6cc6e55752e1e7524169d79dfcc3.jpg
    184,1 KB · Εμφανίσεις: 31

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
Ο χοντρό Νεάντερταλ, ο μπουγελο φάτσας, ο κερατάς και ακόμα ένα σωρό μαλακές... Τι της λες της χαζοηλιθιασ οταν είχε μπει εδώ μέσα και έπαιζε την παρθένα; μίλαμε πέρασε όλος ο υπερσιβηρικος, πέρασε το φέρι μποτ, αστην αυτή νομίζει πως λέμε τα ζώδια... Χαζοχαζη την γκαζώνω την φρεναρω αντέχει, μέχρι στο στόμα την έχω χεσει, την έχω δώσει και στο σκύλο να έχει εμπειρία, άλλωστε τα τετραποδα ταιριάζουν... Μαρία πωσελενε μηχεσω, έλα κουκλα μου να ποζάρεις... Αντε τα παιδιά εδώ θενε σχέση σοβαρή... Κορυφαία στιγμή όταν την εστειλα του κέρατα για ράψιμο, από τότε δε δίνει λωκο... Κάνει όμως τρομερή σαλάτα... Αντε στην υγεία του κορόιδου...τα νέα ταξιδεύουν γρήγορα, όσο γρήγορα πετάει το κοράκι...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
Που;
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1553642721681.jpg
    FB_IMG_1553642721681.jpg
    96 KB · Εμφανίσεις: 30

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Ο ,ως επί το πλείστον ευστοχος συλλογισμος σου, οδηγει κατ ευθειαν στην θεμελιωδη αληθεια που οι σημερινοι αντρες δεν εφτασαν ακομη να αντικρυσουν καταματα.
Οι γυναικες είναι πολύ πιο κοντα στο ζωωδες απ ότι ο αντρας.Πιο πισω εξελικτικα.Οι γυναικες δεν είναι ισες με τους αντρες.
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ
Όχι απλως πιο αδυναμες,αλλα υποδεεστερες
Παντα ηταν .Ολοι οι μεγαλοι πολιτισμοι ειχαν συνειδητοποιησει αυτην την θεμελειωδη αληθεια και ειχαν βαλει τις γυναικες στην φυσικη τους θεση.
Πεισαν τους αντρες σημερα και ξεκινανε με δεδομενη την ισοτητα .Όχι μονο δεν είναι δεδομενη,δεν υπαρχει καν.Και τα κανουν σαλατα .
Όταν ο αντρας συνειδητοποιησει τον εαυτο του,ολα μπροστα του θα φανουν ξεκάθαρα.
Οι γυναικες είναι followers από φυσικου τους ,χρειαζονται όμως καποιον να ηγηθεί για να τον ακολουθησουν

Δεν μπορουν να γινουν κατι που δεν είναι .Μπορουν όμως να ξαναβρουν την χαμενη τους θυληκοτητα και να σταθουν διπλα στους αντρες
(Δεν γραφω άλλο, μισω τα σεντονια..)

Μπερδεύεις τα εξής: o follower δεν είναι κατώτερος. Αυτό είναι γενικό κόμπλεξ και πρέπει να το ξεπεράσεις.

Π
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom