Νέα

Tα χαρακτηριστικα των κοριτσιων που αγαπησαμε( ή και μισησαμε)....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πηγασιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με το κειμενο και τις αποψεις του θεματοθετη;

  • ναι

    Ψήφοι: 22 52,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 7 16,7%
  • μαλλον ναι

    Ψήφοι: 7 16,7%
  • μαλλον οχι

    Ψήφοι: 4 9,5%
  • δεν ξερω/δεν απαντω

    Ψήφοι: 2 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    42

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
οι διαφωνουντες στην ψηφοφορια να υποθεσουμε οτι ειναι οι ιδιες οι επαγγελματιες;

γιατι δεν ειδα κανενα ποστ να αντικρουσει τον πηγασιο
 

Επισκέπτης
κατάθεση ιερόδουλων λίγο δύσκολο να έχουμε γιατί πάνω-κάτω τις ψιλοθάβεις. Έτσι το κατάλαβα εγώ.

Συμφωνώ στα περισσότερα που είπες εκτός από ένα . Φιλοχρηματία .

Δεν ξέρω άμα τυχαίνει μόνο σε μένα αλλά μου έχει τύχει πάνω από 10 φορές σε μπουρδέλο/studio να χύνω την πρώτη φορά και μετά να λέω στην ιερόδουλη

να πάμε για 2ο γύρο και εκείνη να μου απαντάει πως θα δυσκολευτώ πολύ και καλύτερα μια άλλη φορά να περάσουμε καλύτερα. Συγκεκριμένα , μου έκανε εντύπωση μια πρόσφατα

(δεν θέλω να αναφέρω όνομα) η οποία μου είπε πως κύριος σκοπός της είναι να περάσει καλά πρώτα ο πελάτης και μετά τα χρήματα , για αυτό αρνήθηκε να της δώσω άλλο ένα

50αρικο για 2ο γύρο γιατί ήμουνα ήδη αρκετά κουρασμένος. Αυτό έχει συμβεί πάρα πολλές φορές.

Το γεγονός ότι δουλεύουνε για τα χρήματα είναι προφανές. Όπως όλοι μας. Αλλά βλέπουμε πως αρκετές μόλις φτάσουνε έναν συγκεκριμένο στόχο φεύγουνε από την δουλειά αυτή γιατί είναι αρκετά ψυχοφθόρα.

Πιστεύω ότι τους αρέσουνε τα χρήματα όπως αρέσουνε σε όλους μας. Στα υπόλοιπα συμφωνώ με τον πηγασιο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
πολυ σωστα ολα αυτα που λες...εμενα τις προαλες ενας ξαδερφος μου που ειναι μεγαλος πουτανιάρης και εχει πολλα στανταρακια μου ειπε οτι ενα απο αυτα αρχισε και εκλαιγε κατα τη διαρκεια της πραξης επειδη ανέφερε την λεξη πουτανα κατα την διαρκεια της συνευρεσης τους...δεν ξερω αν ειναι αληθεια αλλα ηθελα να το αναφερω..
Τωρα που μου το θυμισες τύπε, εγω δύο φορες εχω αποκαλεσει ετσι ιεροδουλη πανω στην πραξη, και ειδα εμφανως οτι στραβωσε (δεν εβαλε και τα κλαμματα παντως).
Αντιθετως, όποτε ειπα σε σχεση μου ή σε ons τη λεξη αυτή, δεν ειδα κανενα στραβωμα, μην σου πω οτι ειδα να το γουσταρουν κιολας.
Αβυσσος...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Τωρα που μου το θυμισες τύπε, εγω δύο φορες εχω αποκαλεσει ετσι ιεροδουλη πανω στην πραξη, και ειδα εμφανως οτι στραβωσε (δεν εβαλε και τα κλαμματα παντως).
Αντιθετως, όποτε ειπα σε σχεση μου ή σε ons τη λεξη αυτή, δεν ειδα κανενα στραβωμα, μην σου πω οτι ειδα να το γουσταρουν κιολας.
Αβυσσος...
σε πολλες πειστευω οτι γουσταρουν να τις αποκαλουν ετσι μαλιστα απ οτι μου ειπε ο ξαδερφος μου πριν του ελεγε γιατι έρχεσαι μόνο σε έμενα και δεν πας σε αλλη επειδη εχει φαει κολημα με αυτην :idiot: :idiot:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
σε πολλες πειστευω οτι γουσταρουν να τις αποκαλουν ετσι μαλιστα απ οτι μου ειπε ο ξαδερφος μου πριν του ελεγε γιατι έρχεσαι μόνο σε έμενα και δεν πας σε αλλη επειδη εχει φαει κολημα με αυτην :idiot: :idiot:
Θεωρω σιγουρο οτι οι ιεροδουλες νιωθουν αβολα αν καταλαβουν οτι καποιος αρχισε να εχει κολλημα μαζι τους. Και λογικο ειναι.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Θεωρω σιγουρο οτι οι ιεροδουλες νιωθουν αβολα αν καταλαβουν οτι καποιος αρχισε να εχει κολλημα μαζι τους. Και λογικο ειναι.
απ την αλλη ομως δεν θελουν να χασουν τον σίγουρο πελάτη... ;) ;)
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Tα χαρακτηριστικα των κοριτσιων που αγαπησαμε( ή και μισησαμε)



Εναλλακτικος τιτλος θρεντ…..αποσταγμα εμπειριων ενός μπουρδελιαρη

Ποια είναι τα κυρια χαρακτηριστικα των ιεροδουλων και του χαρακτηρα τους κυριως;Ας κανω την αρχη να αναφερω μερικα και οι εμπειροι χυστες και μυστες ας προσθεσουν ότι νομιζουν συμφωνωντας και διαφωνοντας

1)μνημη….ναι οι πουτανες εχουν μνημη ελεφαντα….θυμουνται τα παντα και με λεπτομερειες…τι προγραμμα παιρνεις,από πού εισαι,τι γουσταρεις στο γαμησι,τι βιτσιο εχεις,τα παντα όλα…ασημαντες λεπτομερειες που όμως κανουν την διαφορα και τις κανουν να ξεχωριζουν ως επαγγελματιες

2)Ψεματα….ναι ψεματα ,μικρα και μεγαλα….απο το που θα παει το βραδυ όταν σχολασει,μεχρι το ποτε θα παρει αδεια,για τι αλλαξε μαγαζι,γιατι ελειψε καιρο από την ενεργο δραση κλπ τα παντα σχεδον που θα σου πουν είναι καρατσεκαρισμενα ψεματα
Εχει τυχει κοπελα επειδη εφυγα από το σαλονι που περιμεναν και αλλοι με το αιτιολογικο ότι την ξερω(σαν να ελεγα δεν περασα και καλα μαζι σου) να αρνειται κατηγορηματικα ότι ηταν αυτή που λεω για να μην παρασυρω αρνητικα τους αλλους συναγωνιστες που περιμεναν και δεν ηξεραν τι κομοδινο ειναι
Όχι ότι δεν λενε και αληθειες αλλα γενικα το ψεμα είναι στοιχειο που λες και εχει ενσωματωθει στον χαρακτηρα τους ισως και από καποια αμυνα απεναντι στα οσα εχουν ζησει
3)Πληρης εσωτερικη απαξιωση προς το αντρικο φυλο….γενικα οι πουτανες και εδώ εκφραζω προσωπικη γνωμη πιστευω ότι λογω της επαφης με μεγαλη μεριδα του αντρικου φυλου εν τελει βγαζουν μια απαξιωση και μια αηδια προς αυτό λογω και της υποκρισιας που βλεπουν να εχουν οι περισσοτεροι αντρες που ερχονται να τις πηδηξουν….οικογενειαρχες που πατανε στεφανια,πολιτες της καλης κοινωνιας που βγαζουν βρωμερα βιτσια,υποκριτες ηθικολογοι που στραποναρονται κλπ κλπ
Δεν είναι διολου τυχαιο που μια μικρη ισως μεριδα τους είναι και λεσβιες και το σεξ με αντρα να είναι απλα αγγαρεια ….ισως ερμηνευονται οι λεγομενες περιπτωσεις κομοδινα
4)φιλοχρηματια…οσο κι αν ακουστει κοινοτυπο ,οσο κι αν πληγωνει τους αγαπουληδες,ετσι είναι….οι πουτανες μας βλεπουν μονο ως χρημα και εχουν για θεο τους το χρημα
Εξαλλου και ο λογος που κανουν αυτην την δουλεια είναι μονο το ευκολο και πολύ χρημα που βγαζουν διοτι με τα μηδενικα γενικως λοιπα προσοντα τους το πολύ πολύ να καθαριζαν σκαλες ή να φυλαγαν παππουδες
5)αντιζηλια και φθονος προς τις υπολοιπες συναδελφισσες τους μεχρι τα ορια της επιθεσης και της διαβολης….ενταξει σε όλα τα επαγγελματα υπαρχει ανταγωνισμος αλλα στις πουτανες θαρρω ξεπερνα κάθε οριο…αν τολμησεις και πεις καλη κουβεντα για άλλη συναδελφο τους την κακια την εχουν ετοιμη να σου την πεταξουν….το λιγοτερο θα την χαρακτηρισουν κακη επαγγελματια,φιλοχρηματη,ψευτρα,ξεπετα χαρακτηριστικα δλδ που προαναφεραμε και το περισσοτερο θα την πουν βρωμιαρα,επικινδυνη,φερουσα σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα και θα σπευσουν να σχολιασουν τα επικινδυνα προγραμματα που δηθεν παρεχει κλπ κλπ και θα σου πεταξουν και ενα ‘’ καλυτερα να προσεχεις με αυτην μην κολλησεις και τιποτα’’
6)ματαιοδοξια :όχι και κατι πρωτοτυπο για γυναικες βεβαια αυτό το χαρακτηριστικο αλλα κι εδώ βρισκει την αποθεωση του
7)μυαλο κουκουτσι στις προσωπικες τους σχεσεις…..αν και θα περιμενε κανεις να είναι ξυπνιες μετα από τοσο ψησιμο στην βιοπαλη από μικρες οι περισσοτερες εχουν ανασφαλειες και όταν εχουν καποιου ειδους σχεση συνηθως είναι τα θυματα της σχεσης και τελικα όπως κλασικα αναφερεται καποιος εξυπνος νταβας τις αρμεγει…..ευτυχως περα από αντρες πιρφοροαγαπουληδες μουνακηδες υπαρχει και η άλλη παστα που πουλαει ερωτες και αγοραζει τα παντα που αυτές γαμιουνται να του προσφερουν
8) φιλοσοφικη  θεωρηση της δουλειας τους….ολες εχουν αποψη πως προσφερουν κατι που είναι απαραιτητο στην κοινωνια,κραταν ισορροπιες,ασκουν κοινωνικο εργο κλπ κλπ….δεν διαφωνω ουτε εγω εν γενει με αυτην τους την θεωρηση πλην ότι παραλειπουν να μας πουν ολη την αληθεια
9) Για το τελος αφησα κατι που χωραει μεγαλη συζητηση αλλα πιστευω πως σε γενικες γραμμες ισχυει με τις περισσοτερες …..ψυχολογικα θεματα…..κενοτης,καταθλιψη,καταχρησεις ουσιων,ξενυχτια και διαταραγμενη ψυχολογια,συμπλεγματα και ενοχες,μυστικη ζωη,ζωη ολο ψεματα και στο περιθωριο της κοινωνιας,μακρια από δυνατοτητα για ενταξη σε έναν κοινωνικο κυκλο….ενα μιγμα εκρηκτικο που θα νικουσε και τον πιο δυνατο χαρακτηρα


το φορουμ ειναι ανοιχτο για συζητηση ,προβληματισμο,αποψεις,διαφωνιες και συμφωνιες

καλοδεχουμενη καθε κριτικη τεκμηριωμενη και φυσικα θελω να εχουμε καταθεση αποψεων και απο τις ιδιες τις ιεροδουλες

οι περισσότεροι ούτε για πλάκα δεν μπορούν να μπουν στη ψυχολογική κατάσταση (με ουδέτερη έννοια) μιας ιερόδουλης αφήστε το.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
τι θες πακιστανε;οτι ξερεις ξερασε τα ολα.... :grin:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
κατάθεση ιερόδουλων λίγο δύσκολο να έχουμε γιατί πάνω-κάτω τις ψιλοθάβεις. Έτσι το κατάλαβα εγώ.

Συμφωνώ στα περισσότερα που είπες εκτός από ένα . Φιλοχρηματία .

Δεν ξέρω άμα τυχαίνει μόνο σε μένα αλλά μου έχει τύχει πάνω από 10 φορές σε μπουρδέλο/studio να χύνω την πρώτη φορά και μετά να λέω στην ιερόδουλη

να πάμε για 2ο γύρο και εκείνη να μου απαντάει πως θα δυσκολευτώ πολύ και καλύτερα μια άλλη φορά να περάσουμε καλύτερα. Συγκεκριμένα , μου έκανε εντύπωση μια πρόσφατα

(δεν θέλω να αναφέρω όνομα) η οποία μου είπε πως κύριος σκοπός της είναι να περάσει καλά πρώτα ο πελάτης και μετά τα χρήματα , για αυτό αρνήθηκε να της δώσω άλλο ένα

50αρικο για 2ο γύρο γιατί ήμουνα ήδη αρκετά κουρασμένος. Αυτό έχει συμβεί πάρα πολλές φορές.

Το γεγονός ότι δουλεύουνε για τα χρήματα είναι προφανές. Όπως όλοι μας. Αλλά βλέπουμε πως αρκετές μόλις φτάσουνε έναν συγκεκριμένο στόχο φεύγουνε από την δουλειά αυτή γιατί είναι αρκετά ψυχοφθόρα.

Πιστεύω ότι τους αρέσουνε τα χρήματα όπως αρέσουνε σε όλους μας. Στα υπόλοιπα συμφωνώ με τον πηγασιο
Φιλε, δεν ειναι αυτο, στην δευτερη καταθεση, θα αργησεις να τελειωσεις και το ξερει αυτο η τανα και να μην ταλαιπωρηθει απο εσενα, σου λεει και καλα μην χαλας λεφτα...
Το 50αρικο θελει να ειναι το πιο ξεκουραστο δυνατον...
Και μενα μου το εχουν πει αρκετες σε ερωτηση μου για να τις τεσταρω, σιγα μην κατσω και δευτερη φορα, μονο μια ξερω ειλικρινα οτι το εννοουσε και ειμαι σιγουρος 100%, γιατι πολυ απλα ειναι σπανιος χαρακτηρας...
 

Επισκέπτης
Φιλε, δεν ειναι αυτο, στην δευτερη καταθεση, θα αργησεις να τελειωσεις και το ξερει αυτο η τανα και να μην ταλαιπωρηθει απο εσενα, σου λεει και καλα μην χαλας λεφτα...
Το 50αρικο θελει να ειναι το πιο ξεκουραστο δυνατον...
Και μενα μου το εχουν πει αρκετες σε ερωτηση μου για να τις τεσταρω, σιγα μην κατσω και δευτερη φορα, μονο μια ξερω ειλικρινα οτι το εννοουσε και ειμαι σιγουρος 100%, γιατι πολυ απλα ειναι σπανιος χαρακτηρας...

το καταλαβαίνω αυτό όταν έχει κόσμο το μαγαζί . Απλά εγώ πάω άκυρες ώρες κα8ημερινές που είναι άδεια στις περιοχές που πάω (κοίτα φραντζή,βουλιαγμένης etc) και πάλι την ίδια απάντηση παίρνω. Επίσης βλέπεις ότι είσαι και πιο άνετα τις καθημερινές. Αν πας σαββατοκύριακο που είναι τίγκα προφανώς ισχύει αυτό που λες γιατί τότε δεν θέλει να χάσει κάποιον πελάτη αν εσύ αργήσεις την δεύτερη φορά. Εγώ δεν διαφώνησα ότι το κάνουνε για τα χρήματα αλλά όχι ότι και τα λατρεύουνε.

Απλά έναν σκοπό θέλουνε να πετύχουνε οι περισσότερες και μόλις φτάσουνε εκεί σταματάνε. Πάρε eva22 για παράδειγμα (αυτή ήτανε call-girl).

Μπορεί να κάνω λάθος για αυτό άλλωστε και συζητάμε να ακούγονται διαφορετικές γνώμες.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
οι περισσότεροι ούτε για πλάκα δεν μπορούν να μπουν στη ψυχολογική κατάσταση (με ουδέτερη έννοια) μιας ιερόδουλης αφήστε το.....
Κοιτα τυπε, με βαση τη λογικη του ανδρα θα επρεπε ολες να ειναι κατεστραμμενες ψυχολογικα, κατι το οποιο συμβαινει σε πολλες γυναικες που δεν κανουν και το επαγγελμα αυτο, προσωπικα ομως θεωρω οτι εξ ορισμου, ο γρηγορος πλουτισμος ειναι η αιτια που κανει ακομα πιο πουτανα μια γυναικα και θεωρει οτι μετα δεν εχει αναγκη κανεναν ανδρα, αν ρωτησετε καποιαν για τα σχεδια για το μελλον της, θα σου πει "Θελω να κανω παιδι", προσεξτε, δεν ειπε θελω να βρω εναν σωστο ανδρα να κανω παιδι, οπως ειπε και ο φιλος που ανοιξε το θρεντ, γενικοτερα τον ανδρα τον βλεπουν μονο σαν εργαλειο πρωτα για την οικονομικη αποκατασταση τους και μετα σαν την βιολογικη τους ολοκληρωση και φυσικα, μετα ο ανδρας, να παει να γαμηθει...
Μια πολυ γνωστη του χωρου μου ειπε προσφατα, "η γυναικα, τον μονο ανδρα που μπορει να αγαπησει πραγματικα, ειναι μονο αυτος που βγαινει απο τα σπλαχνα της, δηλαδη ο γιος της, αν φυσικα τον κανει, ο "αλλος", απλως δεν υπαρχει...
+1000 στις αποψεις του φιλου που ανοιξε το θρεντ, πολυ πικρες οι διαπιστωσεις για εμας, αλλα ετσι ειναι δυστυχως..
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
το καταλαβαίνω αυτό όταν έχει κόσμο το μαγαζί . Απλά εγώ πάω άκυρες ώρες κα8ημερινές που είναι άδεια στις περιοχές που πάω (κοίτα φραντζή,βουλιαγμένης etc) και πάλι την ίδια απάντηση παίρνω. Επίσης βλέπεις ότι είσαι και πιο άνετα τις καθημερινές. Αν πας σαββατοκύριακο που είναι τίγκα προφανώς ισχύει αυτό που λες γιατί τότε δεν θέλει να χάσει κάποιον πελάτη αν εσύ αργήσεις την δεύτερη φορά. Εγώ δεν διαφώνησα ότι το κάνουνε για τα χρήματα αλλά όχι ότι και τα λατρεύουνε.

Απλά έναν σκοπό θέλουνε να πετύχουνε οι περισσότερες και μόλις φτάσουνε εκεί σταματάνε. Πάρε eva22 για παράδειγμα (αυτή ήτανε call-girl).

Μπορεί να κάνω λάθος για αυτό άλλωστε και συζητάμε να ακούγονται διαφορετικές γνώμες.
Σεβαστη η γνωμη σου φιλε, την ιδια τακτικη με τα ωραρια και τα μαγαζια ακολουθω και εγω.Το τσεκαρα και εγω πολλες φορες, σε μια μαλιστα που παω σε ξενοδοχειο και ειμαι πολυ καλος πελατης της, δεν ειχα να τις δωσω ακριβως τα λεφτα και της ειπα κρατα το δεκαρικο, στο κανω δωρο και μου ειπε οτι δεν μπορει να το δεχτει γιατι ξερει ποσο δυσκολα περναμε ολοι μας με την κριση και τελικα ψαχτηκα καλυτερα και βρηκα ενα ταληρο και ψιλα...
Μια αλλη πολυ γνωστη που εχει σταματησει εδω και μηνες, μια φορα αφου τελειωσαμε, ειδε οτι δεν επεφτε ο μικρος και μου εφτιαξε "φραππε" και καθησε επιπλεον 15' στο δωματιο, οταν της ειπα να της δωσω κατι παραπανω, μου ειπε οτι θελει μια σοκολατα υγειας για δωρο και την επομενη φορα της πηγα μια παυλιδης και φυσικα της ειπα, παρε την σοκολατα σου, ειναι "καυλιδης"... :2funny:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Κοιτα τυπε, με βαση τη λογικη του ανδρα θα επρεπε ολες να ειναι κατεστραμμενες ψυχολογικα, κατι το οποιο συμβαινει σε πολλες γυναικες που δεν κανουν και το επαγγελμα αυτο, προσωπικα ομως θεωρω οτι εξ ορισμου, ο γρηγορος πλουτισμος ειναι η αιτια που κανει ακομα πιο πουτανα μια γυναικα και θεωρει οτι μετα δεν εχει αναγκη κανεναν ανδρα, αν ρωτησετε καποιαν για τα σχεδια για το μελλον της, θα σου πει"Θελω να κανω παιδι", προσεξτε, δεν ειπε θελω να βρω εναν σωστο ανδρα να κανω παιδι, οπως ειπε και ο φιλος που ανοιξε το θρεντ, γενικοτερα τον ανδρα τον βλεπουν μονο σαν εργαλειο πρωτα για την οικονομικη αποκατασταση τους και μετα σαν την βιολογικη τους ολοκληρωση και φυσικα, μετα ο ανδρας, να παει να γαμηθει...
Μια πολυ γνωβστη του χωρου μου ειπε προσφατα, "η γυναικα τον μονο ανδρα που μπορει να αγαπησει πραγματικα, ειναι μονο αυτος που βγαινει απο τα σπλαχνα της, δηλαδη ο γιος της, αν φυσικα τον κανει, ο 'αλος" απλως δεν υπαρχει...
+1000 στις αποψεις του φιλου που ανοιξε το θρεντ, πολυ πικρες οι διαπιστωσεις για εμας, αλλα ετσι ειναι δυστυχως..


δεν υποτιμώ τα παιδιά που είπαν την γνώμη τους.
αλλά πως να το πω ? anyway...
κατά την μετριότητα μου  :grin: ότι γνώμη και να πούμε μιλάμε από την απέξω για να μπορέσουμε να κρίνουμε.

αν δεν έχεις ίδιες εμπειρίες και δεν έχεις έρθει στις ίδιες η παρόμιες καταστάσεις  με κάποιον άνθρωπο, είναι λίγο άκυρο ότι και να πεις...(όχι εσύ προσωπικά)



 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
Σεβαστη η γνωμη σου φιλε, την ιδια τακτικη με τα ωραρια και τα μαγαζια ακολουθω και εγω.Το τσεκαρα και εγω πολλες φορες, σε μια μαλιστα που παω σε ξενοδοχειο και ειμαι πολυ καλος πελατης της, δεν ειχα να τις δωσω ακριβως τα λεφτα και της ειπα κρατα το δεκαρικο, στο κανω δωρο και μου ειπε οτι δεν μπορει να το δεχτει γιατι ξερει ποσο δυσκολα περναμε ολοι μας με την κριση και τελικα ψαχτηκα καλυτερα και βρηκα ενα ταληρο και ψιλα...
Μια αλλη πολυ γνωστη που εχει σταματησει εδω και μηνες, μια φορα αφου τελειωσαμε, ειδε οτι δεν επεφτε ο μικρος και μου εφτιαξε "φραππε" και καθησε επιπλεον 15' στο δωματιο, οταν της ειπα να της δωσω κατι παραπανω, μου ειπε οτι θελει μια σοκολατα υγειας για δωρο και την επομενη φορα της πηγα μια παυλιδης και φυσικα της ειπα, παρε την σοκολατα σου, ειναι "καυλιδης"... :2funny:
Τι μου θυμισες τωρα...
Κι εγω καποτε ειχα φερει μια βιζιτα σπιτι, και φευγοντας της εδωσα μια σοκολατα που ειχα.
Το τι χαρα εκανε δεν περιγραφεται.
Εχουν καποιο θεμα με τις σοκολατες τα κοριτσια του χωρου?
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Επισης, με καποια στανταρακια, τυχαινει να καθομαι μεχρι και ωρα στο δωματιο, αν δεν εχει φυσικα κοσμο, αν εχει, τη διωχνω πρωτος, οσες εχω τσεκαρει, δε θελουν παραπανω λεφτα, απλως τους αρεσει να χαλαρωνουν και αυτες μιλωντας μετα το τελειωμα, ειναι βεβαια και η χημεια που αποκτας μαζι τους και απο καποια στιγμη και επειτα σε βλεπουν και φιλικα, ετσι απλα...
Οι πιο μικρες,ειναι δυσκολο να το κανουν, κοιτανε να πανε απο τον ενα πελατη στον αλλο για τα λεφτα, μια επισης γνωστη, λιγο κατω απο τα τριαντα μου ειπε και το εξης, ετσι κυνικα, "δεν αξιζει να εισαι πουτανα αν δεν βγαζεις 300-400 ευρω την ημερα"...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.150
Κριτικές
31
Like
12.793
Πόντοι
5.097
Τι μου θυμισες τωρα...
Κι εγω καποτε ειχα φερει μια βιζιτα σπιτι, και φευγοντας της εδωσα μια σοκολατα που ειχα.
Το τι χαρα εκανε δεν περιγραφεται.
Εχουν καποιο θεμα με τις σοκολατες τα κοριτσια του χωρου?
αγαπουλης και συ χασοδικη  :zfuck:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Να αγαπήσω κοπέλα , σπάνια έως καθόλου , να περάσω καλά κι εγώ και αυτή , ΝΑΙ !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom