Νέα

"Χημεία" σε μασσαζ..Μούφα?Συστατικό?Δεδομένο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HarisGB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Η χημεία που έχω με την Αμαλία στο Κηφισίας 10 δεν παίζεται, την Μόνικα 40-42 καθώς επίσης και με την Βανέσσα στη Σολομού 70 (χωρίς να χρειαστεί να πω το παραμικρό, σαν να διαβάζουν την σκέψη μου), και με την Μαρίνα που έχει διακόψει δυστυχώς....


Αμαλια απο Κ10 και Βανεσαρα απο Σ70 και δικα μου πολυτιμα στανταρακια.  ;)
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Bravoo σε όλα τα παιδιά που ενημερώνουν για κάθε τι αξιόλογο κινείται στο χώρο...


ΥΓ αξίζει να σημειωθεί ότι όλες οι κοπέλες που αναφέρονται από zero κτλ κάνουν 2ο ημίχρονο
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Συμφωνω για Ειρηνη108. Τωρα νομιζω ειναι αλλου. Απο τις καλυτερες του χωρου

ΣΔυμφωνω για Ελενα47. Επισης εξαιρετικη

Συμφωνω για Βανεσα. Εξαιρετικη. Διαβασα ειναι Τατοιου 71

Συμφωνω για Ντεμπυ. Την ψαχνω εναγωνιως
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Συμφωνω για Ειρηνη108. Τωρα νομιζω ειναι αλλου. Απο τις καλυτερες του χωρου

ΣΔυμφωνω για Ελενα47. Επισης εξαιρετικη

Συμφωνω για Βανεσα. Εξαιρετικη. Διαβασα ειναι Τατοιου 71

Συμφωνω για Ντεμπυ. Την ψαχνω εναγωνιως



Τολμώ να πω ότι το Ντεπακι έχει το χρυσό μετάλλιο στις busty Latin..μασσαζ σε τρελλό στυλ σα να χορεύει πάνω σου,πιρσινγκ στη γλωσσιτσα και χώνεται πολύ δυνατά..χαβαλες και τρελλοπαιδο..


Λείπει ρε γμτ!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Τολμώ να πω ότι το Ντεπακι έχει το χρυσό μετάλλιο στις busty Latin..μασσαζ σε τρελλό στυλ σα να χορεύει πάνω σου,πιρσινγκ στη γλωσσιτσα και χώνεται πολύ δυνατά..χαβαλες και τρελλοπαιδο..


Λείπει ρε γμτ!

Πονοοοος
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
Η χημεία που έχω με την Αμαλία στο Κηφισίας 10 δεν παίζεται, την Μόνικα 40-42 καθώς επίσης και με την Βανέσσα στη Σολομού 70 (χωρίς να χρειαστεί να πω το παραμικρό, σαν να διαβάζουν την σκέψη μου), και με την Μαρίνα που έχει διακόψει δυστυχώς....

Μια που αναφέρονται και μεγαθήρια του παρελθόντος θυμάμαι την χημεία που είχα με την την μιλφ Ειρηνάρα που δούλευε στο 3ης Σεπτεμβρίου 59, Μελίνα-Δέσποινα στο Μελινόσπιτο, την Ελενίτσα και Αλίντα (Αλίσα) στη Παπαδιαμάντη, και τη χημεία που είχα με την Ειρήνη στο Μ.Προδρόμου...
 

jerrye200

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε κανένα μασατζιδικο Κηφισιά?
 

abarth401

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Είναι γνωστό ότι χωρίς φυσική και χημεία δεν περνάγες στην πρώτη δέσμη...Απαραίτητο συστατικό σε όλες τις μορφές συναναστροφής.Επαγγελματισμός σίγουρα από κάποιες κοπέλες αλλά η άτιμη η χημεία μπορεί να σου δώσει το εισιτήριο για "σχολή" κορυφαία!Από ονόματα πχ η Λεία από Στουρνάρη είναι μια επιλογή που μπορεί να δώσει ανάλογη χημεία με κάποιον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom