Νέα

PC problem - Help!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zironvenom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 289K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Έχω ένα laptop αγορασμένο μεταχειρισμένο το 2013 και δεν έχει φορμαριστεί ποτέ. Πάω να κάνω log in στο e-banking της Πειραιώς και εκεί που πρέπει να καταχωρήσω user & pass μου βγάζει το κάτωθι μήνυνα. Καμιά ιδέα κάποιος? Να πω πως δοκίμασα να απενεργοποιήσω το antivirus και εξακολουθεί να βγάζει το ίδιο μήνυμα.











Η επίσκεψη σε μια αναξιόπιστη τοποθεσία web έχει αποτραπεί​


Ένα ή περισσότερα από τα πιστοποιητικά αυτής της τοποθεσίας web είναι μη έγκυρα, επομένως δεν μπορούμε να εγγυηθούμε την αυθεντικότητά της. Αυτό συμβαίνει όταν ο κάτοχος της τοποθεσίας web δεν έχει ενημερώσει εγκαίρως το πιστοποιητικό ή, εάν έχει δημιουργηθεί μια ψεύτικη τοποθεσία από απατεώνες. Η επίσκεψη μιας τοποθεσίας web σαν αυτή, σας καθιστά ευάλωτους σε επιθέσεις.


Προστατευθήκατε από την επίσκεψη σε αυτήν την τοποθεσία web από την ασφάλεια Kaspersky. Μπορείτε να κλείσετε αυτό το παράθυρο χωρίς κανέναν κίνδυνο.

Εντοπίστηκε στις: 19/4/2021 10:02:12 μμ Εμφάνιση λεπτομερειών


Κανε κανα windows update να πάρει τα νέα certificates. Ειναι outdated τα root trust certs.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.714
Like
3.826
Πόντοι
506
λοιπον μαγκες.....το προβλημα ειναι περισσοτερο ιντερνετικο....Με το κινητο απο το γραφειο μπαινω κανονικα σε ορισμενα σαιτ...μολις ερθω σπιτι,μου βγαζει μυνημα DNS PROBE FINISHED..... εχει κανεις καμια ιδεα???
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
983
Κριτικές
2
Like
480
Πόντοι
26
καλημερα, ο υπολογιστης μου ενω εχω ανοιχτο το wifi δε βλεπει κανενα δικτυο ενω στην εμβελια βρισκονται τουλαχιστον 3.
Να προσθεσω οτι την ιδια στιγμη ειμαι συνδεδεμενος με wifi στο οικιακο δικτυο χωρις κανενα προβλημα απο το κινητο

πριν λιγες εβδομαδες μου ετυχε ξανα αλλα λογο βιασυνης προτιμησα να κανω επαναφορα σε προηγουμενο χρονικο σημειο κ επιασε, αλλα σημερα το ξανακανε κ δεν μπορω ολη την ωρα να κανω την ιδια μαλακια!! αν καποιος μπορει να βοηθησει θα το εκτιμουσα, το λαπτοπ ειναι 3 μηνων με windows 11
 

liontari

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
26
Like
85
Πόντοι
10
καλημερα, ο υπολογιστης μου ενω εχω ανοιχτο το wifi δε βλεπει κανενα δικτυο ενω στην εμβελια βρισκονται τουλαχιστον 3.
Να προσθεσω οτι την ιδια στιγμη ειμαι συνδεδεμενος με wifi στο οικιακο δικτυο χωρις κανενα προβλημα απο το κινητο

πριν λιγες εβδομαδες μου ετυχε ξανα αλλα λογο βιασυνης προτιμησα να κανω επαναφορα σε προηγουμενο χρονικο σημειο κ επιασε, αλλα σημερα το ξανακανε κ δεν μπορω ολη την ωρα να κανω την ιδια μαλακια!! αν καποιος μπορει να βοηθησει θα το εκτιμουσα, το λαπτοπ ειναι 3 μηνων με windows 11
Μπορεί να έχει πρόβλημα η κάρτα δικτύου. Την επόμενη φορά πήγαινε στην αντιμετώπιση προβλημάτων, έτσι ώστε να σου ξαναφορτώσει τους drivers. Αν συνεχίσει το πρόβλημα, δοκίμασε usb-stick για wi-fi.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.822
Like
3.084
Πόντοι
1.706
Κύριοι :mrs-help::mrs-help::mrs-help::mrs-help:

Καρβούνιασε το λαπτοπ. Έβγαλα τον δίσκο για να μεταφέρω αρχεία και έσπασε το γαμημηένο το βύσμα SATA :new_shocked::tickedoff::tickedoff::tickedoff:.
Γίνονται πουθενά επισκευές δίσκων???
Κανένα άλλο τρόπο να διαβαστούν τα δεδομένα??
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.745
Πόντοι
216
Κύριοι :mrs-help::mrs-help::mrs-help::mrs-help:

Καρβούνιασε το λαπτοπ. Έβγαλα τον δίσκο για να μεταφέρω αρχεία και έσπασε το γαμημηένο το βύσμα SATA :new_shocked::tickedoff::tickedoff::tickedoff:.
Γίνονται πουθενά επισκευές δίσκων???
Κανένα άλλο τρόπο να διαβαστούν τα δεδομένα??
Θεωρητικά, εάν (και μιλάμε για ένα ΜΕΓΑΛΟ εάν) το βύσμα έσπασε χωρίς να βραχυκυκλώσουν τα πινάκια/επαφές, τότε παίζει να βρείς κάπου, κάποιον, να σου περάσει ένα βύσμα, έστω προσωρινά, για να περάσεις τα αρχεία σε άλλο δίσκο. Αλλιώς, μόνο σε υπηρεσίες data recovery...
Και στις δύο περιπτώσεις, όμως, το ερώτημα δεν είναι αν γίνεται να διαβαστούν τα δεδομένα... το ερώτημα είναι αν αξίζει το κόστος αυτής της διαδικασίας. Με ένα γρήγορο γκουγκλάρισμα, η ανάκτηση δεδομένων ξεκινά απο τα 80 ευρώ, αν μιλάμε για πλήρως λειτουργικό δίσκο που έγινε διαγραφή/φορμάτ, και φτάνουμε μέχρι και πάνω απο 1000 ευρώ, αναλόγως της φυσικής βλάβης στο δίσκο. Οπότε, αν δεν έχει μέσα πολύ σημαντικά δεδομένα, τότε δεν βλέπω πόσο μπορεί να αξίζει το κόστος μιας τέτοιας επιλογής...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

λοιπον μαγκες.....το προβλημα ειναι περισσοτερο ιντερνετικο....Με το κινητο απο το γραφειο μπαινω κανονικα σε ορισμενα σαιτ...μολις ερθω σπιτι,μου βγαζει μυνημα DNS PROBE FINISHED..... εχει κανεις καμια ιδεα???
κανένα ρεσέτ το ρούτερ έκανες στο σπίτι;
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Κύριοι :mrs-help::mrs-help::mrs-help::mrs-help:

Καρβούνιασε το λαπτοπ. Έβγαλα τον δίσκο για να μεταφέρω αρχεία και έσπασε το γαμημηένο το βύσμα SATA :new_shocked::tickedoff::tickedoff::tickedoff:.
Γίνονται πουθενά επισκευές δίσκων???
Κανένα άλλο τρόπο να διαβαστούν τα δεδομένα??
Είναι ένας τύπος στο insomnia.gr που κάνει ανάκτηση απο δίσκους. (simpack - Insomnia.gr)
Η βλάβη σου ακούγεται εύκολη, οπότε δεν νομίζω να σου ζητήσει πολλά.
Αν πιάνουν τα χέρια σου, μπορείς να το κάνεις και μόνος σου, αλλά χρειάζεσαι άλλο δίσκο να πάρεις ανταλλακτικό.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.822
Like
3.084
Πόντοι
1.706
Θεωρητικά, εάν (και μιλάμε για ένα ΜΕΓΑΛΟ εάν) το βύσμα έσπασε χωρίς να βραχυκυκλώσουν τα πινάκια/επαφές, τότε παίζει να βρείς κάπου, κάποιον, να σου περάσει ένα βύσμα, έστω προσωρινά, για να περάσεις τα αρχεία σε άλλο δίσκο. Αλλιώς, μόνο σε υπηρεσίες data recovery...
Και στις δύο περιπτώσεις, όμως, το ερώτημα δεν είναι αν γίνεται να διαβαστούν τα δεδομένα... το ερώτημα είναι αν αξίζει το κόστος αυτής της διαδικασίας. Με ένα γρήγορο γκουγκλάρισμα, η ανάκτηση δεδομένων ξεκινά απο τα 80 ευρώ, αν μιλάμε για πλήρως λειτουργικό δίσκο που έγινε διαγραφή/φορμάτ, και φτάνουμε μέχρι και πάνω απο 1000 ευρώ, αναλόγως της φυσικής βλάβης στο δίσκο. Οπότε, αν δεν έχει μέσα πολύ σημαντικά δεδομένα, τότε δεν βλέπω πόσο μπορεί να αξίζει το κόστος μιας τέτοιας επιλογής...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


κανένα ρεσέτ το ρούτερ έκανες στο σπίτι;
...........Έσπασε και μια επαφή...................

Μάλλον θα κάνω του αποκάτω σου, θα πάρψ κανένα άλλο δίσκο και βλέπουμε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.363
Πόντοι
3.846
Κύριοι :mrs-help::mrs-help::mrs-help::mrs-help:

Καρβούνιασε το λαπτοπ. Έβγαλα τον δίσκο για να μεταφέρω αρχεία και έσπασε το γαμημηένο το βύσμα SATA :new_shocked::tickedoff::tickedoff::tickedoff:.
Γίνονται πουθενά επισκευές δίσκων???
Κανένα άλλο τρόπο να διαβαστούν τα δεδομένα??
Πώς έσπασες τύπε το βύσμα σατα;;
Μιλάμε για χοντρό πλαστικό ενσωματωμένο πάνω στο δίσκο, όχι κανένα καλωδιάκι που λυγίζει εύκολα.

Για πες πώς το κατάφερες από περιέργεια.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.822
Like
3.084
Πόντοι
1.706
Πώς έσπασες τύπε το βύσμα σατα;;
Μιλάμε για χοντρό πλαστικό ενσωματωμένο πάνω στο δίσκο, όχι κανένα καλωδιάκι που λυγίζει εύκολα.

Για πες πώς το κατάφερες από περιέργεια.
Όταν πήγα να βγάλω το πλαστικό κάλυμα του λαπτοπ δεν είδα μια γαμημένη βίδα και ζορίστηκε λίγο ο δίσκος. Όταν τώρα γράφω λίγο, εννοώ λίγο.
Μετά που έβαλα το καλώδιο έγινε η ζημιά.....
Υπ΄ όψιν το λαπτοπ το είχα ανοίξει 5 δις φορες στο παρελθόν.....
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Παιδια κανενα free προγραμμα για να ανοιγουμε, περιστρεφουμε αρχεια pdf εχετε να προτεινετε?
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.745
Πόντοι
216
...........Έσπασε και μια επαφή...................

Μάλλον θα κάνω του αποκάτω σου, θα πάρψ κανένα άλλο δίσκο και βλέπουμε.
Eαν μπορείς να αλλάξεις το βύσμα χωρίς να χρειαστείς κολλητήρι, όλα καλά με τον άλλο δίσκο για ανταλλακτικά. Αν όμως χρειαστείς κολλητήρι, μάλλον άστο καλύτερα, εκτός και αν είσαι τεχνικός ή σοβαρός χομπίστας στο χώρο και έχεις τον εξοπλισμό για να αποφύγεις ζημιά στο pcb του σκληρού... στατικός, λάθος κόλληση, παραπάνω καλάϊ που βραχυκυκλώνει επαφές, οι περιπτώσεις που μπορεί να πας για μαλλί και να βγείς γουλί είναι σχεδόν άπειρες όταν μιλάμε για υποσυστήματα υπολογιστή, κυρίως για σκληρούς laptop Που είναι 2.5 ιντσών. Εαν σου καεί το pcb (η πλακέτα του σκληρού) τότε μόνο με data recovery ξαναβλέπεις τα αρχεία που έχει μέσα... και, εκεί, πάμε στο προηγούμενό μου πόστ.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.745
Πόντοι
216
Παιδια κανενα free προγραμμα για να ανοιγουμε, περιστρεφουμε αρχεια pdf εχετε να προτεινετε?
όταν εννοείς "περιστρέφουμε" μιλάς για να κάνεις rotate το αρχείο, για να μπορείς να το διαβάσεις;
Για άνοιγμα pdf, οποιοσδήποτε browser σήμερα μια χαρά τα ανοίγει. Chrome, Opera, Firefox, όλοι πλέον διαβάζουν pdf. Επίσης, για βασικό rotation, ο chrome τουλάχιστον, έχει ένα κουμπί rotate όταν ανοίγεις αρχεία pdf.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Το θέμα μου αυτήν την φορά δεν αφορά pc problem αλλά ερώτηση: ήρθε η ώρα να αρχίσω να χρησιμοποιώ το δεύτερο laptop μου και να δρομολογήσω φορμάτ στο παρόν που είναι υποδεέστερο. Μετέφερα όλα μου τα αρχεία και θα σβήσω cookies και ιστορικο περιήγησης. Αυτό που δεν ξέρω να κάνω και για αυτό ζητώ την συνδρομή σας είναι πως αποθηκεύω και μεταφέρω αποθηκευμένες διευθύνσεις ιστοσελίδων? π.χ. οδηγίες μια συσκευής, μια τσόντα που μου άρεσε, κάποιον ενδιαφέρον άρθρο που έχω σε υπερσύνδεσμο κτλ

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.188
Πόντοι
456
Το θέμα μου αυτήν την φορά δεν αφορά pc problem αλλά ερώτηση: ήρθε η ώρα να αρχίσω να χρησιμοποιώ το δεύτερο laptop μου και να δρομολογήσω φορμάτ στο παρόν που είναι υποδεέστερο. Μετέφερα όλα μου τα αρχεία και θα σβήσω cookies και ιστορικο περιήγησης. Αυτό που δεν ξέρω να κάνω και για αυτό ζητώ την συνδρομή σας είναι πως αποθηκεύω και μεταφέρω αποθηκευμένες διευθύνσεις ιστοσελίδων? π.χ. οδηγίες μια συσκευής, μια τσόντα που μου άρεσε, κάποιον ενδιαφέρον άρθρο που έχω σε υπερσύνδεσμο κτλ

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Αν χρησιμοποιείς Google Chrome και κανεις log in τοτε κανει sync με όλα τα Google chrome που ειχεις ανοιχτα :)
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.325
Κριτικές
3
Like
6.909
Πόντοι
1.486
Το θέμα μου αυτήν την φορά δεν αφορά pc problem αλλά ερώτηση: ήρθε η ώρα να αρχίσω να χρησιμοποιώ το δεύτερο laptop μου και να δρομολογήσω φορμάτ στο παρόν που είναι υποδεέστερο. Μετέφερα όλα μου τα αρχεία και θα σβήσω cookies και ιστορικο περιήγησης. Αυτό που δεν ξέρω να κάνω και για αυτό ζητώ την συνδρομή σας είναι πως αποθηκεύω και μεταφέρω αποθηκευμένες διευθύνσεις ιστοσελίδων? π.χ. οδηγίες μια συσκευής, μια τσόντα που μου άρεσε, κάποιον ενδιαφέρον άρθρο που έχω σε υπερσύνδεσμο κτλ

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Μεταφορά σελιδοδεικτων δεν σου κανει?Όλοι οι browsers εχουν αντιγραφη...
ΥΓ: Πώς τα εχω μάθει ο πούστης..Ας ειναι καλά ο LONEMARVEL Και ο LEON!!! :tooth: :tooth:
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36
Το θέμα μου αυτήν την φορά δεν αφορά pc problem αλλά ερώτηση: ήρθε η ώρα να αρχίσω να χρησιμοποιώ το δεύτερο laptop μου και να δρομολογήσω φορμάτ στο παρόν που είναι υποδεέστερο. Μετέφερα όλα μου τα αρχεία και θα σβήσω cookies και ιστορικο περιήγησης. Αυτό που δεν ξέρω να κάνω και για αυτό ζητώ την συνδρομή σας είναι πως αποθηκεύω και μεταφέρω αποθηκευμένες διευθύνσεις ιστοσελίδων? π.χ. οδηγίες μια συσκευής, μια τσόντα που μου άρεσε, κάποιον ενδιαφέρον άρθρο που έχω σε υπερσύνδεσμο κτλ

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Εκτος του Sync που ανέφερε κάποιος φίλος και την συμβουλή του ναυάρχου μπορείς να πάρεις backup (copy) και τους φακέλους από τους ή των browser που χρησιμοποιηούσες. Απλά ανοίγεις των Windows explorer επιλέγεις να εμφανίζονται τα κρυφά αρχεία και πας στον φάκελο AppData->Local εκει θα βρεις τους φακέλους από τους browser πχ. Mozilla, Google εαν πας σε όποιο θέλεις και μεσα εκεί θα βρεις κάποιον φάκελο που λέγεται Profiles->εκει θα δεις κάοιους φακέλους τους κάνεις copy. Στο κανουργιο ανοίγεις μια φορά των browser που θέλεις των κλείνεις και έπειτα πας στον ίδιο φάκελο αλλά κάνεις paste μόνο το περιεχόμενο απο τους φακέλους που πήρες backup.
Ελπίζω να βοήθησα εάν θελεις παραπάνω λεπτομέρειες ρωτάς
 

Συνημμένα

  • DirLocation.JPG
    DirLocation.JPG
    91,3 KB · Εμφανίσεις: 83
  • DirLocation2.JPG
    DirLocation2.JPG
    10,4 KB · Εμφανίσεις: 83
  • DirLocation3.JPG
    DirLocation3.JPG
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 88

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Το θέμα μου αυτήν την φορά δεν αφορά pc problem αλλά ερώτηση: ήρθε η ώρα να αρχίσω να χρησιμοποιώ το δεύτερο laptop μου και να δρομολογήσω φορμάτ στο παρόν που είναι υποδεέστερο. Μετέφερα όλα μου τα αρχεία και θα σβήσω cookies και ιστορικο περιήγησης. Αυτό που δεν ξέρω να κάνω και για αυτό ζητώ την συνδρομή σας είναι πως αποθηκεύω και μεταφέρω αποθηκευμένες διευθύνσεις ιστοσελίδων? π.χ. οδηγίες μια συσκευής, μια τσόντα που μου άρεσε, κάποιον ενδιαφέρον άρθρο που έχω σε υπερσύνδεσμο κτλ

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
πας στο bookmark manager και κάνεις export ......αυτό δημιουργεί ένα αρχείο ,με όλα μέσα και το φορτώνεις σε όποιον υπολογιστή θέλεις,πάλι από το bookmark manager αλλά με insert.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
Καλημεραααααααα!
Ηρθε επιτέλους η ωρα να σας ξανα-σπασω τα @ρχι@@@ ! :rockon::rockon::rockon:
Το ερωτημα ειναι απλό,αλλα θελω τεκμηρίωση.
Μπαινω σε καποιες σελίδες για κατεβασμα ταινιων/σειρων-κανονικων ταινιων ,οχι τσοντες!-
Μου ηρθε ενα μηνυμα χτες απο το διαχειριστη μιας εξ αυτων, ότι λόγω καταγγελιων, τους εχει "λοκαρει" η διωξη ηλ. εγκληματος και για να αποφυγουμε το μπλοκαρισμα,πρεπει να αλλαξουμε DNS στο router.Εδωσαν και καποια βιντεακια για οδηγίες απο το youtube.
Oι ερωτησεις μου ειναι οι ακόλουθες και μη γελασει κανεις,θα τον χωσω μεσα!:ak:
-Η αλλαγη DNS επηρεαζει το σερφαρισμα σε αλλες διευθυνσεις, πχ πολιτικα/αθλητικα/τσοντες (:buck2:) κλπ?
-Το σερφαρισμα αλλαζει ταχυτητα?Πιο γρηγορο,πιο αργο κλπ?
-Η Cosmote που εχω σαν παροχο μπορει να με τσεκαρει?
-Στο εργοστασιακο router που εχω γινεται η αλλαγη?
-Επηρεαζεται γενικότερα η λειτουργια του Laptop,γινεται δηλαδη πιο ευαλωτο σε "επιθεσεις" ,ιους,σκουλήκια κλπ?
Τις απαντησεις σας παρακαλώ μεχρι τη ληξη ωραρίου εργασίας!:hi::hi::hi:
ποιο dns σου ειπαν να βαλεις ?
επειδη το εχω κανει κανα δυο φορες , αυτο που παρατηρησα ειναι οτι μπορει να υπαρχει μια ελαχιστη καθυστερηση η οποια δεν σε ενοχλει.για την cosmote δεν μπορω να σου απαντησω διοτι εχω άλλη εταιρια. ουτε για το ρουτερ σου συνεπως. οσο για την ασφαλεια του υπολογιστη σου , ο κινδυνος ειναι ο ιδιος με την dns που εχεις. υπαρχει ενα πολυ δυνατο προγραμμα που το εχω πληρωσει για να το εχω.περυσι ειχα φαει αυτον τον ιο που στα σβηνει ολα και μετα σου ζητανε λεφτα ( ευτυχως δεν μου ζητησαν κι ευτυχως δεν ειχα κατι που να ηταν τοσο σημαντικο) και ηταν το μονο απο τα 5-6 που δοκιμασα και το βρηκε και το αφαιρεσε. εαν θες κατι παραπανω p.m. me .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom