Νέα

Απο γυναίκα Ετεροφυλική Δυο μερες μονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Μαρή Πενταγιώ, τάβλι το πέρασες το μπιλιάρδο?
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Σορρυ παιδες τωρα βλεπω τα μνμτα σας, μολι γυρισα απτο γυμναστηριο.

Λοιπον για τις μπαλες του μπιλιαρδου νομιζα οτι το ξερατε. Εμεις στο σπιτι βρηκαμε δυο βαλιτσακια το ενα ειχε πολυχρωμε μπαλες και το αλλο ειχε μονο κιτρινες και κοκκινες. Εγω πηρα αυτο με τις διχρωμες. Δε μου γεννηθηκε καποια απορια νομιζα οτι ετσι ειναι ολες οι μπαλες. Γενικα με το μπιλιαρδο δεν εχω τελεια σχεση, παλαιοτερα οταν επαιζε ο γκομενος μου καποια χτυπηματα τα εκανα εγω με τη στεκα και μαλιστα επειδη δεν ειχα σταθερο χερι ουτε δυναμη με κρατουσε αυτος απο πισω και ουσιαστικα ριχναμε μαζι. Αυτη δλδ ειναι ολη η επαφη μου με το σπορ γιαυτο και δε το περιμενα οταν ειχα φτασει να εχω δυο μπαλες μονο. Απο κει και περα ολα τα αλλα ειναι φιγουρα που εκανα για να πειραξω το παιδι.
Εγω και ο υπερφιαλος εαυτος μου! Ελα αφου με ξερετε!! :cheesy:

 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
τουλάχιστον σιγουρεψαμε ότι εισαι γυναικα,οχι κανας μουστακαλής  :grin:

καλα γυναικα δεν το λες ακριβως.
κοριτσακι με κοιλουμπα και ελιες στο δεξι κωλομερι μου ακουγεται καλυτερος χαρακτηρισμος
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
@ pentagiotisa

Τοσο η λογοτεχνια οσο και η "λογοτεχνια" για να αποκτησουν "ειδικο βαρος" απαιτουν και αίμα !!

Μονο με σπερμα η συνταγη δεν βγαινει !!  :grin:

Γιατί απλα "ξεπεφτει" σε γλυκαναλατη γαργαλιστικη φαντασιωση αγαμητων σαρανταρων νοικοκυρων που για καποιους λογους εχασαν το σεξουαλικο τραινο στα νειατα τους :grin:

Φιλικά πάντα !! :hi: :hi:

 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Καθίστε παιδιά, τώρα συγγράφει τη συνέχεια, δεν μπορεί 5-6 γαμήσια θα έπαιξαν ακόμη  :tooth:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
@ pentagiotisa

Τοσο η λογοτεχνια οσο και η "λογοτεχνια" για να αποκτησουν "ειδικο βαρος" απαιτουν και αίμα !!

Μονο με σπερμα η συνταγη δεν βγαινει !!  :grin:

Γιατί απλα "ξεπεφτει" σε γλυκαναλατη γαργαλιστικη φαντασιωση αγαμητων σαρανταρων νοικοκυρων που για καποιους λογους εχασαν το σεξουαλικο τραινο στα νειατα τους :grin:

Φιλικά πάντα !! :hi: :hi:

Aφου εχεις εντρυφησει βρε στο θεμα γτ δεν αφηνεις τα οδοιπορικα και να μας δειξεις εσυ την πεμπτουσια της λογοτεχνιας μεσα απο τα δικα σ παντα ματια?!

Φιλικα το οχι ασιατοστουμπικο μωρο της παρεας! ;)
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
καλα γυναικα δεν το λες ακριβως.
κοριτσακι με κοιλουμπα και ελιες στο δεξι κωλομερι μου ακουγεται καλυτερος χαρακτηρισμος

γιατι το λες ρε φιλε την ξερης ?
εγω παντος καβλοσα με την ιστορια της και περημενω τη συνεχια να  :bigdick: αλλη μια
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
γιατι το λες ρε φιλε την ξερης ?
εγω παντος καβλοσα με την ιστορια της και περημενω τη συνεχια να  :bigdick: αλλη μια

οσες γραφουν εδω μεσα κατα πολυ μεγαλο ποσοστο (>90%) ειναι σαυρες
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Ξεκουραζομαστε λιγο και αποφασιζουμε να παμε βολτα στη πολη! Πρωτη φορα στα μερη μου οποτε πρεπει να τους ξεναγησω. Στελνω μηνυμα σε Εκεινον και τον ρωταω αν θελει να ερθει να μας βρει

δεν θα έρθω, ο ψυχολόγος μου είπε ότι η μυθομανής πρώην μου κάνει κακό
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Aφου εχεις εντρυφησει βρε στο θεμα γτ δεν αφηνεις τα οδοιπορικα και να μας δειξεις εσυ την πεμπτουσια της λογοτεχνιας μεσα απο τα δικα σ παντα ματια?!

Φιλικα το οχι ασιατοστουμπικο μωρο της παρεας! ;)

Γιατι θελει πολυ χρονο για να γραψεις κατι που να "στεκεται" τοσο απο πλευρας υφους οσο και απο πλευρας περιεχομενου στο bou.com

Κατι ξεκινησα απο τις περρπετειες μου στα νειατα μου στη Νοτιο Αμερικη. Θελει ακομη δουλεια ομως.

Μεχρι τοτε παρε μια γευση απο δυο διαφορετικες ιστοριες στην Ασια.





:hi: :hi:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Γιατι θελει πολυ χρονο για να γραψεις κατι που να "στεκεται" τοσο απο πλευρας υφους οσο και απο πλευρας περιεχομενου στο bou.com

Κατι ξεκινησα απο τις περρπετειες μου στα νειατα μου στη Νοτιο Αμερικη. Θελει ακομη δουλεια ομως.

Μεχρι τοτε παρε μια γευση απο δυο διαφορετικες ιστοριες στην Ασια.



://

:hi: :hi:

τι να σου πω εμενα δε με ενδιαφερει να παρω νομπελ λογοτεχνιας ουτε καθομαι να προσεξω τη δομη το περιεχομενο και τη γραμματικη/συντακτικο  των οσων γραφω. Δε με ενδαφερει καθολου. Για μενα οι σκεψεις και τα βιωματα ειναι χειμαρρος που με παρασερνει...τη δινη αυτη θελω να διηγηθω ..και αυτο κανω :)
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Γιατι θελει πολυ χρονο για να γραψεις κατι που να "στεκεται" τοσο απο πλευρας υφους οσο και απο πλευρας περιεχομενου στο bou.com

Κατι ξεκινησα απο τις περρπετειες μου στα νειατα μου στη Νοτιο Αμερικη. Θελει ακομη δουλεια ομως.

Μεχρι τοτε παρε μια γευση απο δυο διαφορετικες ιστοριες στην Ασια.





:hi: :hi:

οραια μουνακια φιλε, αλλα το φαη φενετε να ειναι μαυρα χαλια
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Μια χαρα είναι τα ακριδοκατσαριδοσκουλικα

τραγανα τραγανα  :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
τι να σου πω εμενα δε με ενδιαφερει να παρω νομπελ λογοτεχνιας ουτε καθομαι να προσεξω τη δομη το περιεχομενο και τη γραμματικη/συντακτικο  των οσων γραφω. Δε με ενδαφερει καθολου. Για μενα οι σκεψεις και τα βιωματα ειναι χειμαρρος που με παρασερνει...τη δινη αυτη θελω να διηγηθω ..και αυτο κανω :)

Ετσι ειναι σε ολους στην αρχη.

Αυτος ο χειμαρος ειναι η εμπνευση.

Αν ομως δεν τον "κουνανταρεις" δεν μεταδιδεται ευκολα στους αλλους.

Καθενας με το στυλ του ομως !! :hi:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
τι να σου πω εμενα δε με ενδιαφερει να παρω νομπελ λογοτεχνιας ουτε καθομαι να προσεξω τη δομη το περιεχομενο και τη γραμματικη/συντακτικο  των οσων γραφω. Δε με ενδαφερει καθολου. Για μενα οι σκεψεις και τα βιωματα ειναι χειμαρρος που με παρασερνει...τη δινη αυτη θελω να διηγηθω ..και αυτο κανω :)
Μωρή θα έρθεις να σε πάω σε μέρη εξωτικά να φάμε ακρίδες?
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
οραια μουνακια φιλε, αλλα το φαη φενετε να ειναι μαυρα χαλια

Το φαγητο στα καλα εστιατορια ειναι εξαιρετικο !!

Αυτα που ποσταρα ειναι απο παγκους σε street food και προφανως "ακραιο" και για αυτο αξιομνημονευτο.

Τελος παντων εδω σταματαω γιατι δεν θελω να χαλασω το thread της φιλης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom