Νέα

Κι ομως συνεβη! Τρακαρισμα κατεληξε σε αγριο σεξ! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Ακόμα δε πήρατε χαμπαρι ότι σας δουλεύει; Την φωτο έψαξε λίγο στο internet την βρήκε εκεί και την ανέβασε εδώ μαζί με την πιο Μούχα ιστορία που έχω δεί ποτέ! Δυστυχία σου Ελλάς με τα τέκνα που γεννας!Κανένα πετυχημένο τρολ της προκοπής δεν έχει;
ποιο χαζος και ασχετος πεθαινεις! δεν ειδες την ημερομηνια που εχει πανω τυπωμενη η φωτο? οσο για το αν την βρηκα στο ιντερνετ ψαξε με το google image  να δεις αν υπαρχει ασχετε!  :headbang::headbang:
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
εκατσε μαζι σου και 20 λ μετα το γαμησι και μετα απο τοσο εκβιασμο?μας εχεις φλομωσει στο ψεμα :vomit:
μηπως την περασες για πουτανα, οπως εισαι συ που μολις τελειωσει ο πελατης φευγεις σφαιρα να πας στον επομενο?  οσο για το ψεμα που λες οτι σε εχω φλομωσει κοιτα τα δικα σου πουσαι 55 και το παιζεις 40αρα! τι να σου πω απο ειλικρινεια  σκιζεις! ρε τραβα ρε γιαγιακα σε κανα παπα να εξομολογηθεις μπας και σωσεις την αμαρτωλη ψυχη σου που κανεις ακομα στα γεραματα την πουτανα!
 

swadow

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
6
Like
621
Πόντοι
316
την αλλη φορα πεστου του σειρηνακη να γραψεται μαζι ενα σεναριο μπορει να σε κανει και σκηνοθετη ποτε δεν ξερεις;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.543
Κριτικές
12
Like
6.342
Πόντοι
2.646

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.011
Like
1.423
Πόντοι
216
Ακόμα δε πήρατε χαμπαρι ότι σας δουλεύει; Την φωτο έψαξε λίγο στο internet την βρήκε εκεί και την ανέβασε εδώ μαζί με την πιο Μούχα ιστορία που έχω δεί ποτέ! Δυστυχία σου Ελλάς με τα τέκνα που γεννας!Κανένα πετυχημένο τρολ της προκοπής δεν έχει;

τύπε απλά ζηλεύεις επειδή δε σου έχει τύχει τέτοιο περιστατικό και απλά εσύ θα καλούσες σα μαλάκας την αστυνομία να συλλάβει το μωρό. Ο τύπος όμως το χειρίστηκε έξυπνα και η ιστορία του έχει βάση. Μη γίνεσαι εμπαθής και κακοπροαίρετος!
 

psolarmenistiz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
804
Like
1.121
Πόντοι
206
Καλά ρε πυργιωτη respect...τετοια σενάρια ούτε ο σπιλμπεργκ.χαραμιζεσαι στο ελλαντα.τι Χόλιγουντ κ μαλακιες... :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
4087685_f520.jpg
 

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
ποιο χαζος και ασχετος πεθαινεις! δεν ειδες την ημερομηνια που εχει πανω τυπωμενη η φωτο? οσο για το αν την βρηκα στο ιντερνετ ψαξε με το google image  να δεις αν υπαρχει ασχετε!  :headbang::headbang:
Λυπάμαι που σε απογοητευω αλλά στο internet υπάρχουν άπειρες φώτο!
 

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
τύπε απλά ζηλεύεις επειδή δε σου έχει τύχει τέτοιο περιστατικό και απλά εσύ θα καλούσες σα μαλάκας την αστυνομία να συλλάβει το μωρό. Ο τύπος όμως το χειρίστηκε έξυπνα και η ιστορία του έχει βάση. Μη γίνεσαι εμπαθής και κακοπροαίρετος!
Εχεις δίκιο τυπε!Θα πάω κι εγώ βόλτα με το διαστημόπλοιο μου να τρακαρω καμία εξωγήινη γκομενα για αλλαγή και θα σας δείξω και φωτο από το διαστημόπλοιο. Ισως πάω και σε μπουρδέλο σε κάποιον μακρινό πλανήτη!Ετοιμαζω αποσκευές κι έφυγα!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.212
Like
21.157
Πόντοι
5.506
Παιδια ειλικρινα σας λεω οταν ειδα γυμνη την γκομενα  επαθα πλακα..μιλαμε για κορμαρα..πως θες να το κανουμε μου ειπε..θα το κανουμε απ τον κωλο της απαντησα ψυχρα! τα υπολοιπα τα διαβασατε στο αρχικο ποστ.. :fuck2:


Noμίζω τύπε οτι αυτό είναι που μέτρησε.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Πάντως εμένα αν μου συνέβαινε τέτοια φάση και με είχε ποιάσει τόσο τρελή αγαμίαση και ενέδιδα να μου καθήσει να τη γαμήσω ξεχρεωνοντας τόσο φτηνά (η γκόμενα) , τότε δεν υπήρχε περίπτωση να το αναρτήσω πουθενά και θα το κράταγα για μένα.
Ο λόγος είναι οτι όλοι και με το δίκιο τους θα με έλεγαν καραμαλάκα του κερατά.
Ουσιαστικά η γκόμενα σε "γάμησε" και όχι εσύ αυτή , αν αναλογιστείς οτι η ζημιά που σου έκανε στο αμάξι είναι πιθανώς πολλαπλάσια από τα 100-120 ευρώ που θα έδινες να ξεσκίσεις σε hotel το καλύτερο call-girl.
Αλλά είπαμε: Το κάτω κεφάλι τρώει το πάνω και καλά κάνουν και οι γκόμενες και εκμεταλλεύονται κάτι σκεπάρνια σαν και του λόγου σου.
Άντε τώρα και στο συνεργείο να σου πουν τη λυπητερή και την επόμενη φορά που θα σου σκάσει από πίσω κανένα άλλο γκομενάκι να δω αν θα θέλεις να το γαμήσεις...(ή να σε "γαμήσει").
Με τις υγείες σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom