Νέα

Κι ομως συνεβη! Τρακαρισμα κατεληξε σε αγριο σεξ! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
δεν ξερω τι διαδρομες κανει η μη γκομενα, εκεινο που ξερω ειναι οτι πρεπει η κωλαρα της να σου αρεσε! Τα γουστα μας ταιριαζουν!  :rockon:
μαλάκα αστειεύεσαι;; να τον είχα αυτόν τον κώλο να τον γαμούσα ένα μήνα! πραγματικά ο τέλειος κώλος no joke
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
το εγραψα η γκομενα ηταν ψιλοαδουλευτη πισω γι αυτο ζοριστηκε..η φωτο δεν ειναι αμεσως μετα το σεξ..ειναι κανα 20λεπτο μετα..παντως σε κοβω εμπειρο..οντως ηταν αδουλευτη η τρυπα της μικρης.. :wanker:


εκατσε μαζι σου και 20 λ μετα το γαμησι και μετα απο τοσο εκβιασμο?μας εχεις φλομωσει στο ψεμα :vomit:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
καλα μαγκες, μην τον αποπαιρνετε τον τυπο, γιατι εγω, κι εγω, ο ανανιας το χω ζησει αυτό!
Αλλα σε πιο αγρια φαση-μετωπικη εθνικη, εβγαινα για θηβα να παρω κατι πατατες από έναν κουνιαδο καρνταση που χω, και σκαει πανω μου με 110 τυπισσα στην εξοδο!
Γινονται όλα χαλια, αερόσακοι ανοιγμένοι, αιματα, θρυψαλλα παντου, με το που παω να βγω, σκαει ο ΜΟΥΝΑΡΟΣ μεσα στην θεση του συνοδηγου, μες στα αιματα με ανοιγμενη μουρη και μου λεει 'γαμα με οσο προλαβαινεις'.....
ακολουθησε τρελα, τυποι μου! απλα δυσκολευτηκα λιγο να βγαλω την κολωνα του τιμονιού από τ @@ μου αλλα οκ, την εσκισα από παντου! ακομα κι απ το ματι που μολις ειχε φυγει!
ωραια ηταν, τυποι μου...
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
'γαμα με οσο προλαβαινεις'..


θεος!!!
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
καλημερα.. τωρα ομως που θα πας συνεργειο και θα σου ζητησει κανενα 80 αρι για το φαναρι και κανενα 150αρι για τον προφυλακτηρα( για γνησια ) + το ξενοδοχειο Μαααααααλον δεν ηταν και πολυ συμφερουσα η συμφωνια )))))))))))))
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
επι πληρωμή να πήγαινε πιο λίγα θα πληρωνε.................... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Kεντραρω τον παπαρο στην κωλοτρυπα

Τις ιδιες εκφρασεις δεν χρησιμοποιουσε και αυτος που ειχε γραψει την ιστορια με την κωφαλαλη πορνη???


αγριο σεξ με κωφαλαλη πορνη..σιχαθηκα τον εαυτο μου..
« στις: 12/03/15, 01:01 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
..κεντραρα τον παπαρο στην?κωλοχωριστρα της
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.211
Πόντοι
6.056
Αμα ειναι αυτος ο ωραιοτερος κωλος που εχεις δει τυπε τρομαζω στην ιδεα πως θα ειναι ο χειροτερος.
οτι ναναι λες ρε γκασμα και συ?
μια χαρα κωλος ειναι στη φωτο

ασχετα αν η ιστορια φιδαρει...
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Καλησπερα τυποι! Πριν λιγες μερες μου συνεβη ενα απιστευτο περιστατικο!  Επεστρεφα σπιτι μου αργα το βραδυ, υστερα απο μια βολτιτσα στον Πειραια, οταν ξαφνικα εκει  που ημουν σταματημενος  στο φαναρι  στην οδο Δεληγιαννη, εξω απο τον σταθμο Λαρισης,ενιωσα ενα δυνατο τρανταγμα, και  τρομαξα, μια και ημουν χαλαρος εκεινη την στιγμη..κοιταω στον καθρεφτη και βλεπω πισω απο το αμαξι μου να εχει κολλησει ενα σμαρτ! Κατεβαινω κατω εξαλλος, ετοιμος για καυγα! Με το που κατεβαινω και πλησιαζω το σμαρτ βλεπω εκπληκτος οτι στην θεση του οδηγου καθοτανε ενα μανουλι αλλο πραγμα! Πλησιαζω της κανω νοημα να κατεβασει το τζαμι, και την ρωταω:  τι εγινε? Γιατι δεν πατησατε φρενο? Αχ! Δεν ξερω τι εγινε συγγνωμην ηταν η απαντηση που εισεπραξα απο το μανουλι! Της λεω με αυστηρο υφος:  για κατεβειτε κατω παρακαλω..Κατεβαινει η μπεμπα και τι να δω ρε παιδια! Μιλαμε για σπουδαιο κομματι! Γκομεναρα! Δεν πιστευα στα ματια μου!! Της λεω κοιτατε τι κανατε! Εγινε ζημια! Η αληθεια ειναι ο τι η ζημια ηταν μικρη, ενα σπασμενο φαναρι και ενας ραγισμενος προφυλακτηρας! Ωχ, συγγνωμην και παλι μου λεει η γκομενα! Δεν προλαβα να φρεναρω! Ημουν πολυ κοντα οταν μου μιλουσε και αντιληφθηκα οτι η αναπνοη της μυριζε αλκοολ! Εχετε πιει της λεω! Οχι, οχι μου λεει πανικοβλητη! Ενα ουισκακι μονο γιατι ημουν στα γενεθλια μιας φιλης μου! Της λεω καλα, ελατε λιγο στην ακρη να φωναξουμε την Αστυνομια για τα περαιτερω! Την Αστυνομια?? Οχι, οχι σας παρακαλω λεει η γκομεναρα! Λεω γιατι? Πρεπει ναρθει να μας ανταλλαξει στοιχεια, αλλοιως η ασφαλιστικη δεν θα πληρωσει!  Μα εκει ακριβως ειναι το προβλημα λεει το μωρο! Δεν εχω ασφαλεια και εχω πιει και λιγο θα βρω μπελα..σας παρακαλω, μην φωναξετε Αστυνομια και αυριο θα σας δωσω τα διπλα απ οσο κοστιζει η ζημια! Τι λες κοπελα μου, της λεω με αυστηρο υφος! Πλακα κανεις τωρα? Και που ξερω εγω οτι θα με πληρωσεις? Αχ, σας τ’ορκιζομαι μου λεει πανικοβλητο το μωρο! Μην φωναξετε την Αστυνομια και θα σας πληρωσω! Βλεποντας τον πανικο που διακατειχε την γκομενα, περασε απ το μυαλο μου μια πονηρη σκεψη! Γιατι να μην εκμεταλλευτω την φαση? Γυρναω και της λεω κοιταξτε μπορουμε να τα βρουμε αλλοιως σαν πολιτισμενοι ανθρωποι! Δλδ λεει πως? Της λεω, να, σκεφτομαι οτι δεν εχω ορεξη να παω ακομα σπιτι μου, θελετε να μου κανετε λιγη παρεα για το υπολοιπο της βραδιας? Αχ, θα το θελα πολυ αλλα ειναι  ηδη αργα, περασμενες 2 και πρεπει να παω σπιτι μου. Ενταξει της λεω τοτε να φωναξουμε την Αστυνομια και μετα φευγετε..Οχι! οχι! Σας παρακαλω απαντησε η γκομενα..να μην μακρυγορω την πειθω τελικα να μπει στο αμαξι μου για να συνεχισουμε την βραδια, με ανταλλαγμα να μην φωναξω το 100..Καταληγουμε σε γνωστο οτελ της περιοχης που λεγεται οτι ανηκει σε γνωστο πολιτικο προσωπο..Ανεβαινουμε στο δωματιο, και αφου υπηρξε ενα 20λεπτο διαπραγματευσεων στο οποιο η γκομενα... προσπαθουσε να αποφυγει το μοιραιο, τελικα πειστηκε οτι αν δεν γδυθει για τα περαιτερω τοτε δεν ξεμπλεκει απο μενα! Τελικα γδυθηκαμε, πεσαμε στο κρεββατι, και χυμαω πανω της οπως ο πεινασμενος λυκος στο θηραμα του! Την φιλουσα με παθος στο στομα, ενω 2 δαχτυλα μου ειχαν ηδη βυθιστει στον κολπο της..παρατηρησα οτι η γκομενα δεχοτανε παθητικα τα παντα, οτι και αν εκανα..Της εδωσα πιπα και της τον εχωνα βαθεια ως το λαρυγγι, σχεδον την επνιγα! Ειχα πλεον καυλωσει απιστευτα, ειχε ερθει η ωρα του παλουκωματος! Την βαζω στα 4 και βλεπω παιδια μια υπεροχη θεα! Μια απιστευτη κωλαρα, που ομοια της δεν εχω ξαναδει, τουλαχιστον σε Ελληνιδα. Kεντραρω τον παπαρο στην κωλοτρυπα και μολις παω να σπρωξω ακουω την πρωτη διαμαρτυρια: Οχι! Οχι απο κει ποναει δεν μ αρεσει! Σταματα της λεω αυστηρα, ενταξει? Συνεχισα να σπρωχνω ωσπου μπηκε πλεον το κεφαλι στον πρωκτο της! Μια τσιριδα εφυγε απο το στομα της γκομενας..αααααχχχχχ! σιγα, σιγα ποναει! Σπρωχνω κι αλλο και στο  τελος της τον καρφωνω ολον μεσα! Οι φωνες της γκομενας πρεπει να ακουστηκαν σε ολη την περιοχη! Της τον ειχα ολον μεσα, δεν καρφωνα, απλα την κρατουσα απ τα καπουλια και απολαμβανα το θεαμα, το καβλι μου βυθισμενο στην κωλαρα της και την γκομενα να χτυπιεται και να ουρλιαζει..ειχε το στομα της ορθανοικτο και τα ματια της σχεδον γουρλωμενα, και ταυτοχρονα ουρλιαζε..αααααχχχχχχ δεν μπορω! Ποναω πολυ! Αρχισα να σφυροκοπω και εγινε το σωσε! Η γκομενα χτυπιοτανε ουρλιαζε, παρακαλουσε, και γω πραγματικα απολαμβανα την ολη φαση..Ανεβασα στροφες ξεσκιζοντας στην κυριολεξια τον κωλο της που εκεινη την ωρα ενιωθα οτι πραγματικα μου στραγγαλιζε τον π@@τσο! Η ολη φαση κρατησε περιπου 12 λεπτα, δεν μπορεσα να κρατησω περισσοτερο και πεταξα τα φλοκια μου μεσα στη κωλαρα της!  Η γκομενα φαινοτανε αποκαμωμενη εξαντλημενη, σαν ναχε περασει οδοστρωτηρας απο πανω της! Καποια στιγμη σηκωθηκε και πηγε να κανει ντους. Οταν βγηκε της ζητησα να βγαλω μια φωτο την κωλαρα της! Στην αρχη αρνηθηκε αλλα με λιγη επιμονη τα καταφερα και το αποτελεσμα θα το δειτε στο επομενο ποστ!  Ντυθηκαμε, την πηγα πισω στο αμαξι της, και απο τοτε οσες φορες και να προσπαθησα  να  επικοινωνησω  βρηκα το τηλ της κλειστο! Αυτη ηταν η φαση που βιωσα εκεινο το βραδυ, ενιωσα πραγματικα σαν να ειχα πιασει το τζοκερ! Στο επομενο ποστ θα ανεβει και η φωτο της γκομενας με την κωλαρα της σε πρωτο πλανο!  :hi:

Ρε φίλε... εκτός από της παπαροφαντασιώσεις σου... έχεις κάτι να μας πεις? Να ρωτήσω εγώ?  Με την πιτσιρίκα από τα Νότια Προάστια που σου έφαγε την περιουσία... τι έγινε???    :2funny: :2funny: :2funny:
Είσαι για πολλές ντομάτες..!!!
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
αν είναι αλήθεια πρόκειται γισ μεγάλο μαλάκα που εκμεταλεύτηκε έτσι την περίσταση... και καυχιέται για κάτι τέτοιο?
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
καλημερα.. τωρα ομως που θα πας συνεργειο και θα σου ζητησει κανενα 80 αρι για το φαναρι και κανενα 150αρι για τον προφυλακτηρα( για γνησια ) + το ξενοδοχειο Μαααααααλον δεν ηταν και πολυ συμφερουσα η συμφωνια )))))))
οι τιμές που λες είναι για after market φανάρι από γ.β. ή για μτχ , 150€ είναι στοκαρισμα και βαφή ο προφυλακτήρας χωρίς να δουν εαν θέλει ίσιωμα - αλλαγή τραβερσα , βάση προφυλακτήρα και αυτά χωρίς ΦΠΑ ή μαύρα . Τώρα θα μου πεις στο παραμύθι ... σορυ, στο περιστατικό που βίωσε ο συνάδελφος είχε πέσει λέει smart? Και δη ανασφάλιστο . Οι ασφαλιστες του συναδέλφου και του θυματοσ , παντος πρέπει να είναι και άσχετοι εαν δεν τους έχουνενημερώσει για αυτά τα περιστατικά
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
οι τιμές που λες είναι για after market φανάρι από γ.β. ή για μτχ , 150€ είναι στοκαρισμα και βαφή ο προφυλακτήρας χωρίς να δουν εαν θέλει ίσιωμα - αλλαγή τραβερσα , βάση προφυλακτήρα και αυτά χωρίς ΦΠΑ ή μαύρα . Τώρα θα μου πεις στο παραμύθι ... σορυ, στο περιστατικό που βίωσε ο συνάδελφος είχε πέσει λέει smart? Και δη ανασφάλιστο . Οι ασφαλιστες του συναδέλφου και του θυματοσ , παντος πρέπει να είναι και άσχετοι εαν δεν τους έχουνενημερώσει για αυτά τα περιστατικά
εγω πιστευω οτι δεν μας τα ειπε ολα ο αφηγητης και τελικα τηνπηραν και οι ασφαλιστες :2funny:
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
ρε φιλε μηπος θυμασε αν ειναι το παλιο smart η το καινουργιο η πρωην μου ειχε smart και αυτος ο κολος κατι μου θυμισε.
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
ρε φιλε μηπος θυμασε αν ειναι το παλιο smart η το καινουργιο η πρωην μου ειχε smart και αυτος ο κολος κατι μου θυμισε.
μην ανησυχης φιλε δεν ειναι η πρωην σου γιατι και αυτος δεν ξερει αν τρακαρε :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Συνεχομενες ιστοριες για αγριους, καμια προσοχη στην λεπτομερια.
Κανενα καλο τρολ θα βρεθει σε αυτο το site επιτελους;
Δεν εχω προβλημα με τετοιες παπατζες, απλα καλο ειναι να εχουν και λιγο "πλακα".
Ο τυπος ειναι πιο γραφικος και απο την Σαντορινη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom