Νέα

«Χώσιμο» σε Ιερόδουλες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ναι εσενα περιμεναμε να μαθουμε οτι δεν ειναι κατσικες τα μελη του σαιτ :2funny:
respect-040.GIF
respect-059.GIF
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Και γι'αυτη τη γαμοδιαφημιση που λεγαμε...απλα παραθετω κι ενα ποστ..σχετικα φρεσκο..και που σε τελευταια αναλυση..δεν ανοιξα εγω το συγκεκριμενο θρεντ,ουτε ειναι δικο μου,ουτε το εφερα απο το σπιτι μου..


mou_aresi_h_mounila
Ανώτερος

Αποσυνδεδεμένος

Φύλο:
Είμαι εδώ επειδή...: Μου αρέσουν οι ΚΩΛΑΡΕΣ
Μηνύματα: 248



τετοια μουνια ειναι για τα γαμανε ολοι..


  Απ: Κολωνού 30Α
« Απάντηση #2310 στις: 06/01/08, 13:01 » Παράθεση

πρεπει να ειναι παντως μουναρα.καλυτερα να μην δειξεις σε κανεναν φωτογραφια κατερινα για να μας ξηταρεις την φαντασια,αμα τα εχουμε ολα στο πιατο παει¨..ασε που εαν μας δειξεις θα κατσουμε μπροστα στην οθονη κ θα    μην την χαλασουμε καινουργια οθονη
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
mou_aresi_h_mounila
Ανώτερος

Αποσυνδεδεμένος

Φύλο:
Είμαι εδώ επειδή...: Μου αρέσουν οι ΚΩΛΑΡΕΣ
Μηνύματα: 248



τετοια μουνια ειναι για τα γαμανε ολοι..


  Απ: Κολωνού 30Α
« Απάντηση #2312 στις: 06/01/08, 13:01 » Παράθεση

εγω δεν εχω παει αλλα για να λετε για σιλικονη για κοκκινες στριγκαρες με αγιοβασιλιατικα σκουφια κλπ ειναι ανωμαλαρα η κατερινα.εγω προτεινω σε οσους το σκεφτονται να πανε με κλειστα ματια k να μην    γιατι τοτε 




Αχαχαχαχαχαχαχα....Βρηκα κι αλλο!!!
computer-22.gif
 

Επισκέπτης
μπουυυυυυυυχχχχχχχχχχχχχχχχχααααααααααααααχχχχχχχχχχαααααααααααχχχχχχχχχχχαααααααααχαχαχαχαα.καλα μιλαμε για τρελη καυλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
παλι καλα που εισαι τοσο εξυπνη καυλιαρα μου κ τα καταλαβαινεις οτι σου κανω διαφημιση μοππππουχαχαχαχαχαχαχααχα
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
εγώ απορώ το pm της κατερίνας69 γιατί δεν σβήστηκε απο μοντς γιατί είχε λεχθεί ότι τα πμ δεν πρέπει να βγαίνουν δημόσια στο φόρουμ  :think:
 

Επισκέπτης
τα ειχα γραψει οταν ειχα πρωτο μπει στο site
 

MSCA

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
εγώ απορώ το pm της κατερίνας69 γιατί δεν σβήστηκε απο μοντς γιατί είχε λεχθεί ότι τα πμ δεν πρέπει να βγαίνουν δημόσια στο φόρουμ  :think:


βγαινουν δεν βγαινουν στο φορουμ καποιοι με δικαιωματα ονοματα δεν λεμε τα διαβαζουν,οποτε μην σκας
 

Επισκέπτης
εγω παντως πολυ το γουσταρω αυτο που εκανε η κατερινουλα γιατι πανω που νομιζα οτι εξαφανιστηκε κ το thread θα τελειωνε την αναζωπηρωσε τη φωτια μππππποοουυυυυυχαχαχαχαχαχαχαχα
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εκει που ηταν ενα θεμα για "χωσιμο" στα κοριτσια ξαφνικα ξεκατινιαζομαστε μονοι μας
ρε πλακα εχει ... συνεχιστε ετσι θα παμε μπροστα με επικοδομητικη κριτικη
 

paragwgos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
και φυσικα εγω σαν μελος πληρωνω και συνησφερω στις πληροφοριες του σαιτ.δεν αυτοδιαφημιζομαι να κονομαω οπως αυτες και μετα να βριζω τους υπευθυνους και να λενε να διαγραψουν και ποστ που δεν τους συμφερει οπως κανουνε αυτες.φυσικα οι υπευθυνοι ειναι μπαρουτιασμενοι και τις γραφουν και στα αρχιδια τους και καλα κανουν βεβαια.εδω στις κριτικες για την κατερινα διαβασαμε οτι ειναι η 'θεα του ερωτα'.και με το που πηγα στο μπουρδελο της βλεπω μια 40αρα συνομηλκη μου μιλφ δηλαδη, με τιγκα κρεμα στο μουνι που κολυμπαει μπακαλαος εκει μεσα,ουτε αρχιδια εγλυφε και ηταν απο τις ξεπετες του αιωνα.για να μην πω και τις αλλες 'ντιβες' που ειναι μελη εδω οτι ειναι κατω του μετριου και παρουσιαζονται απο μερικους πουτανοκαψουρηδες ως θεες.ελεος να μαθουμε να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους καποια στιγμη.

Χαχαχα σωστος ο moi.Eτσι για να μαθαινουν και οι νεοτεροι

Aσε τωρα που θα μεινει απο δουλεια προσπαθει να κανει τα παντα για να μαζεψει κανενα πελατακο πουτανοκαψουρη για να συντηρειτε η θειτσα  :2funny:

Η μηπως να κανει καμια πλαστικη ακομα να συμαζεψει τα ασυμαζευτα ξερει εκεινη ;)
 

paragwgos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
εχεις δικιο συναδερφε.δεν μενει να υποκλιθω στην σοφια και στην εξυπναδα αυτων των γυναικων που τις εχουν μαμησει ολα τα εθνη των αρσενικων ειδων,που εχουν δει τον καθε ξοφλημενο ανωμαλο να βγαζει τα βιτσια του πανω τους και φυσικα που τρωνε μαπες και χεζονται σε πρωην ανατολικους νταβαδες.αυτες οι γυναικες μιλαμε ειναι η γνωση του κοσμου.και η κατερινα69 κραταει τα σκιπτρα της μαθησης για τον ανθρωπινο ψυχισμο και συναισθημα.εχει κανει τρελες σπουδες στο τσαρδι της.τι να λεμε τωρα  :o


Πες τα μεγαλε!!!
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Επειδη βαριεμαι να σε μπινελικωσω και σ'αυτο το θρεντ..απλα αντιγραφω οτι σου ειπα σε ενα αλλο..και παει λεγοντας..
Να δουμε...τι θα καταλαβεις..!!!



Τελικα ρε ΒΛΑΜΜΕΝΕ παραγωγε...θα σε βρισκω κι εδω μπροστα μου..αρκετα δεν μας εχεις ζαλισει τον ερωτα στο chat?ΕΛΕΟΣ ρε..τραβα στο site που πας και μας βριζεις ολους εδω..
Ηρθες για να δειξεις τα φωτα σου ρουφιανε?
Πες κι εδω οτι ειμαι γρια ξεδοντιαρα ναρκωμανης και με γαμουν οι ξενοι?
Πες ρε βλαμμενε..
Να δουμε τι εντυπωση παλι θα κανεις..
Εμενα με ξερουν πλεον..κι οποιος δεν με ξερει μπορει να με δει..
Εσυ ποιος εισαι βρε βλαμμενε?

Υ.Γ. Αν ειναι δυνατον κυριοι μοντς..μην σβηστει αυτο το ποστ..
    Σιχαθηκα πια τους μαλακες εδω μεσα...ελεος...!!!!

    Και για οσους δεν ξερουν τον παραγωγο..μη ξεγελιεστε με τ'αστερακια του εδω περα..
    Ειναι παλιος-βλαμμενος..και κατα συρροη κλωνος..!!!
 

Επισκέπτης
ρε σεις που το ξεθαψατε αυτο????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
αξεχαστες στιγμες παντως εχουμε ζησει σε αυτο το θρεντ :rockon: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom