Νέα

«Χώσιμο» σε Ιερόδουλες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Εαν δεν σε ενδιαφερει αν της κανεις η οχι διαφημιση τοτε μη το λες και το ξαναλες...

οχι μονο εσυ βασικα αλλα και οσοι ειπανε για διαφημισεις και ιστοριες...

Τα λεφτα της τα κερδιζει,δεν στα τρωει ;)
Σου δινει κατι και εσυ την πληρωνεις ;)
ωραία μέχρι εδώ και δεν διαφωνούμε.Αλλά μην μας το παίζετε και 'ξύπνιες' οκ? ιδιαίτερα για τις τρείς που έχουν χεστεί στο promotion και στην διαφήμηση και λένε και κακά λόγια για τους πελάτες.Εσύ για να είμαι δίκαιος δεν κάνεις διαφημιση γιατί δεν έχεις θρέντ δικό σου και δεν ψάχνεσαι για πουτανοκαψούρηδες.Ούτε έχεις θάψει κόσμο και οπότε δεν σε συγκρίνω με τις άλλες.
 

Επισκέπτης
Εαν δεν σε ενδιαφερει αν της κανεις η οχι διαφημιση τοτε μη το λες και το ξαναλες...

οχι μονο εσυ βασικα αλλα και οσοι ειπανε για διαφημισεις και ιστοριες...

Τα λεφτα της τα κερδιζει,δεν στα τρωει ;)
Σου δινει κατι και εσυ την πληρωνεις ;)

καυλιαρα μου πρωτα απο ολα εαν διαβασεις τα ποστ μου λεω οτι καλα κανει κ κανει διαφημιση.ελευθερια λογου εχουμε κ μαλιστα μαγκια της το εχω πει που κανει αυτο γιατι ειναι ξυπνια οπως κ εσυ.τωρα για τα αλλα που λες δεν διαφωνω εαν διαβασεις αυτα που γραφω δεν εχουν καμια σχεση με την διαφημιση
 

MSCA

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Εαν δεν σε ενδιαφερει αν της κανεις η οχι διαφημιση τοτε μη το λες και το ξαναλες...

οχι μονο εσυ βασικα αλλα και οσοι ειπανε για διαφημισεις και ιστοριες...

Τα λεφτα της τα κερδιζει,δεν στα τρωει ;)
Σου δινει κατι και εσυ την πληρωνεις ;)

Προσωπικα δεν την διαφημιζω αλλα κατακρινω τον υπουλο τροπο που πλησιαζει μελη-πελατες.

Εαν δεν ηθελε να διαφημιστει πολυ απλα θα μπορουσε να πει οτι δεν ειναι ιεροδουλος ουτε θα εκανε εγγραφη στο σαιτ χρησιμοποιοντας το μαιλ του κολωνου30.

Αυτες ειναι κουτοπονηριες που εμεις που δεν ειμαστε μουνοδουλοι της βλεπουμε ξεκαθαρα χωρις παροπιδες

Και το τελευταιο μπουρδελο να ηταν στον κοσμο δεν θα πηγαινα,και η τελευταια πουτανα να ηταν παλι δεν θα πηγαινα.Αυτη επρεπε να μας πληρωνει και οχι να την πληρωνουμε.Βρεθηκαν ανθρωποι να πανε μαζι της και θα την πληρωσουμε???Δεν παμε καλα μου φαινεται
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ενταξει kostis20 εαν δεν σου αρεσει αλλαζεις θρεντ και μην μας πρηζεις αλλο
είσαι ο δεύτερος φίλε που το λέει αυτό σήμερα.και να σου πω το πιστεύω και γω γιατί έχει αρκετές ομοιότητες με κείνο το βόδι που μας ζάλιζε τ'αρχίδια ότι ερωτεύτηκε πουτάνα.βρίζει τις ελληνίδες γενικά και κάνει και κολιάτζα σε ελληνίδα πουτάνα.κλασσική περίπτωση ψυχοπαθή.Οπότε βγάζουμε συμπέρασμα οτι ο Whitey είναι ο παλιός kostis_20 που έλεγε ότι δεν θα ξαναμπεί στο σαϊτ.Κρίμα που μπήκε και μας τα πρήζει ΟΛΩΝ ΜΑΣ!
 

MSCA

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Ελπιζω οσοι πατε κολωνου30 να εχετε κανει εμβολια για εμπολα...
 

MSCA

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Το μεγαλο λαθος του σαιτ ηταν που σου εκανε συνεντευξη και σε διαφημισε...Δυσφημιστηκε το ιδιο και προβληθηκες εσυ!!!

 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
καυλιαρα μου πρωτα απο ολα εαν διαβασεις τα ποστ μου λεω οτι καλα κανει κ κανει διαφημιση.ελευθερια λογου εχουμε κ μαλιστα μαγκια της το εχω πει που κανει αυτο γιατι ειναι ξυπνια οπως κ εσυ.τωρα για τα αλλα που λες δεν διαφωνω εαν διαβασεις αυτα που γραφω δεν εχουν καμια σχεση με την διαφημιση

Σιγουρα εχουμε ελευθερια λογου για αυτο και μπορουμε να λεμε τις αποψεις μας ασχετο αν
δεν συμφωνουν με τους υπολοιπους...

Και δεν αναφερθηκα μονο σε σενα για το θεμα διαφημισης,ισως εσενα πηρε περισσοτερο η μπαλα...λολ..σορυ ;)

Αλλα εφ'οσον συμφωνουμε με το θεμα διαφημισης..δεν τιθεται περαιτερω συζητηση νομιζω :cheesy:

Α!και θα σε παρακαλεσω να μη με λες καυλιαρα,προτιμω το ονοματακι μου :)
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Αντε κανε και συ την διαφημισουλα σου!!!Φαινεται το μαθατε ολες το κολπο γιατι σας εκοψε η λορδα

Νομιζεις ε?
Κανε μου την χαρη και οταν γραφεις να σκεφτεσαι πρωτα :grin:
Δεν το εχουν ολοι το προνομιο αυτο το ξερω αλλα προσπαθησε...μπορεις :2funny:

 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ο kostis_20 η αλλιώς Whitey δεν θα πάρει μέρος στην συζήτηση? Να μας πει πόσο ωραία ήταν που γνώρισε τον έρωτα της ζωής του μέσα στο μπουρδέλο (που εγώ αμφιβάλω να έγινε και αυτό αλλά τζέρτζελο να γίνεται).Ποιός moi μου λετε τώρα για εμπερίες και γνώσεις.Εδώ έχουμε τον μέγιστο Whitey με πολλαπλό nick account για να μας ζαλίζει τα παπάρια.ο υπερασπιστής των καμμένων και των 'κακόμοιρων' πουτάνων  :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο kostis_20 η αλλιώς Whitey δεν θα πάρει μέρος στην συζήτηση? Να μας πει πόσο ωραία ήταν που γνώρισε τον έρωτα της ζωής του μέσα στο μπουρδέλο (που εγώ αμφιβάλω να έγινε και αυτό αλλά τζέρτζελο να γίνεται).Ποιός moi μου λετε τώρα για εμπερίες και γνώσεις.Εδώ έχουμε τον μέγιστο Whitey με πολλαπλό nick account για να μας ζαλίζει τα παπάρια.ο υπερασπιστής των καμμένων και των 'κακόμοιρων' πουτάνων  :2funny:

χεχε φιλε εχεις χασει την μπαλα τελιως να πουμε...χαχαα αρχιζω τελικα να σπαω πλακα πολυ.
Συνεχισε....οι εμπειριες σου και τα λογικα σου επιχειρηματα μας εχουν καθηλωσει.Κανεις δεν θα επεμβει στον μονολογο σου.
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ελπιζω οσοι πατε κολωνου30 να εχετε κανει εμβολια για εμπολα...

Exεις κανει εγγραφη μολις πριν δυο μερες και ολα σου τα ποστ ειναι για τη κατερινα. Με το παραπανω σου ποστ δυο πραγματα μπορω να υποθεσω.

1. Εισαι κανας νταβας του μεταξουργειου.

2. Η' εισαι ενας κομπλεξικος  που ηδονιζεται να βριζει ανωνυμα και επανηλειμενα, το ιδιο ατομο, μεσα σε ενα θρεντ. 


edit panosboss:Όχι ύβρεις που θίγουν την τιμή του εκάστοτε συνομιλητή μας σύμφωνα με τους κανόνες του forum. Διάλογο χωρίς τέτοιες εκφράσεις με πολιτισμένες αντιπαραθέσεις.
 

MSCA

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Exεις κανει εγγραφη μολις πριν δυο μερες και ολα σου τα ποστ ειναι για τη κατερινα. Με το παραπανω σου ποστ δυο πραγματα μπορω να υποθεσω.

1. Εισαι κανας νταβας του μεταξουργειου.

2. Η' εισαι ενας κομπλεξικος  που ηδονιζεται να βριζει ανωνυμα και επανηλειμενα, το ιδιο ατομο, μεσα σε ενα θρεντ. 


Υπαρχει ελευθερια λογου.Στο ξαναλεω εαν δεν σου αρεσει μην διαβαζεις.Εγω δεν βριζω μην ριχνεις το επιπεδο
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Exεις κανει εγγραφη μολις πριν δυο μερες και ολα σου τα ποστ ειναι για τη κατερινα. Με το παραπανω σου ποστ δυο πραγματα μπορω να υποθεσω.

1. Εισαι κανας νταβας του μεταξουργειου.

2. Η' εισαι ενας κομπλεξικος  που ηδονιζεται να βριζει ανωνυμα και επανηλειμενα, το ιδιο ατομο, μεσα σε ενα θρεντ. 


edit panosboss:Όχι ύβρεις που θίγουν την τιμή του εκάστοτε συνομιλητή μας σύμφωνα με τους κανόνες του forum. Διάλογο χωρίς τέτοιες εκφράσεις με πολιτισμένες αντιπαραθέσεις.


H μπορει να την γουσταρει και να μην του εχει καθησει :2funny: :2funny:
Και δεν εννοω στη δουλεια της...εκτος εννοω ;)
 

MSCA

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
H μπορει να την γουσταρει και να μην του εχει καθησει :2funny: :2funny:
Και δεν εννοω στη δουλεια της...εκτος εννοω ;)



Στο ειπα και πριν οτι και η τελευταια γυναικα να ηταν στον κοσμο δεν θα την επαιρνα.Δεν συνηθιζω να εχω νορμαλ σχεσεις με γυναικες που εχουν μηδενισμενο κοντερ
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από εμένα.
Καταρχήν θέλω να πω στον παρεξηγημένο φίλο moi ότι αυτά που λέει (ασχέτως τον τρόπο που τα λέει) ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. (+1)

Οσο για εσένα φίλε poutanoleon και εσύ μας θυμίζεις κάποιον.  :grin:. Γιαυτό θέλω να σε ρωτήσω και κάτι.. έχεις αναφέρει αρκετές φορές ότι πληρώνεις το 50αρακι σου, είσαι ΄΄κύριος΄΄ και γαμάς.

Τι εννοείς ότι είσαι ΄΄κύριος΄΄; Τους μιλάς στον πληθυντικό των κοριτσιών; Τους συστήνεσαι κάνοντας χειραψία;
Τις προσέχεις να μην πονάνε την ώρα που της γαμάς; Τις ρωτάς αν το απολαμβάνουν και αυτές;

Ρε φίλε μήπως το έχεις μπερδέψει και πας σε αυτά τα κορίτσια για να σε κάνουν να νιώσεις λίγο ΄΄κύριος΄΄;
Γιατί πολύ απλά αν ήσουν κύριος δε θα επιδεικνυόσουν (εδώ μέσα) σε μια ιερόδουλη για το αν σε θυμάται που της τον φόραγες στη Φυλής;

Φίλε kostis_20 αν και είσαι ΠΟΛΥ ΑΚΥΡΟΣ σε πολλά από αυτά που γράφεις έχεις πλάκα εγώ γελάω. (+2)  :rockon: :rockon:

 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Οσο για εσένα φίλε poutanoleon και εσύ μας θυμίζεις κάποιον.  :grin:. Γιαυτό θέλω να σε ρωτήσω και κάτι.. έχεις αναφέρει αρκετές φορές ότι πληρώνεις το 50αρακι σου, είσαι ΄΄κύριος΄΄ και γαμάς.

Τι εννοείς ότι είσαι ΄΄κύριος΄΄; Τους μιλάς στον πληθυντικό των κοριτσιών; Τους συστήνεσαι κάνοντας χειραψία;
Τις προσέχεις να μην πονάνε την ώρα που της γαμάς; Τις ρωτάς αν το απολαμβάνουν και αυτές;

Ρε φίλε μήπως το έχεις μπερδέψει και πας σε αυτά τα κορίτσια για να σε κάνουν να νιώσεις λίγο ΄΄κύριος΄΄;
Γιατί πολύ απλά αν ήσουν κύριος δε θα επιδεικνυόσουν (εδώ μέσα) σε μια ιερόδουλη για το αν σε θυμάται που της τον φόραγες στη Φυλής;
αν σου θυμίζω κάτι πέστο μην το κρύβεις. Όταν λέω κύριος μάστορα εννοώ πληρώνω, γαμάω, φέυγω.Πληθυντικούς,χειραψίες και να προσέχω μην πονάνε η να ρωτάω αν το απλαμβάνουν είναι παπαριές που κατέβασες απο το κεφάλι σου γιατί δεν έγραψα τέτοιες μαλακίες.
Παληκάρι μου μπερδεμένο εγώ πάω σε αυτά τα κορίτσια να γαμήσω και να φύγω να πάω στη δουλειά μου.Δεν πάω να βρω γκόμενα στα μπουρδέλα όπως θα κάνεις εσυ φαντάζομαι  ;) Δεν κατακρίνουμε αυτό όμως μάστορά μου και μαγκιά του όποιος το κάνει.Να μην μας ζαλίζουν τα αρχίδια με τις ξερολιασμένες μαλακίες τους οι πουτάνες στο φόρουμ και είμαστε οκ.και τώρα αν βρίζουν και πελάτες κάποιες 'ντίβες' όπως αναφέρθηκε απο κάποιους εδώ να τις πενέψετε ακόμα πιο πολύ. Τις απόψεις μας λέμε φίλε και τίποτα άλλο.Αν χαλιέσαι άλλαξε σελίδα
 

Επισκέπτης
Εαν δεν σε ενδιαφερει αν της κανεις η οχι διαφημιση τοτε μη το λες και το ξαναλες...

οχι μονο εσυ βασικα αλλα και οσοι ειπανε για διαφημισεις και ιστοριες...

Τα λεφτα της τα κερδιζει,δεν στα τρωει ;)
Σου δινει κατι και εσυ την πληρωνεις ;)

βασικα μια διευκρινηση τα λεφτα μου τρωει ειναι με ερωτηματικο δεν ειπα οτι μου τα τρωει
 

MSCA

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Δυστηχως καποια αναπαντητα ερωτηματα παρεμειναν...Η μαλλον για την ακριβεια εγιναν γαργαρα.Ευτυχως για να καταλαβουν και οι ιδιες οτι δεν μασαμε κουτοχορτο εδω μεσα.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Δυστηχως καποια αναπαντητα ερωτηματα παρεμειναν...Η μαλλον για την ακριβεια εγιναν γαργαρα.Ευτυχως για να καταλαβουν και οι ιδιες οτι δεν μασαμε κουτοχορτο εδω μεσα.

Ναι εσενα περιμεναμε να μαθουμε οτι δεν ειναι κατσικες τα μελη του σαιτ :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom