Νέα

Αφέντρα Γιώτα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
τεσπα δεν θα ερθω σε  αντιπαραθεση οτι υπηρξε ομως και προσωρινα ηταν νομιμο...οπως η κτηνοβατες στην γερμανια...χαλαρωσε παντως και γω απο τις ιδιες πηγες μαζι σου διαβαζω ,απλα εσυ εισαι τζεημς μποντ και τα ανακαλυπτεις ολα χαχαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: dopey

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
τεσπα δεν θα ερθω σε  αντιπαραθεση οτι υπηρξε ομως και προσωρινα ηταν νομιμο...οπως η κτηνοβατες στην γερμανια...χαλαρωσε παντως και γω απο τις ιδιες πηγες μαζι σου διαβαζω ,απλα εσυ εισαι τζεημς μποντ και τα ανακαλυπτεις ολα χαχαχαχαχα


ούτε αυτό ισχύει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Καλή περίπτωση φαίνεται το Γιωτάκι, η εμφάνιση της προϊδεάζει για ωραία πράγματα. Ωστόσο φαίνεται να μας τα μπερδεύει λίγο, καθώς βλέπω την άμεση ή έμεση παρουσία του φίλου της, η οποία είναι βεβαίως αρκετή για να σε ξενερώσει πλήρως. Επειδή έχω ζήσει στο εξωτερικό, αυτό που έχω να πω είναι ότι η καραμέλα του "είμαι αφέντρα και συνεπώς δεν συζητώ για σεξ" είναι καθαρά ελληνική πατέντα, εκπορευόμενη από κάποιες που θέλουν να βγάλουν γρήγορα και άνετα χρήματα, από κάποια λιγούρια. Οπως παλιά υπήρχε το "στρίβειν δια του αρραβώνος" εδώ έχουμε το "στρίβειν δια της ποδολαγνείας". Ε, λοιπόν δεν είναι έτσι, στο εξωτερικό δεν έχουν στεγανά και αν η αφέντρα γουστάρει, μιά χαρά θα πηδηχτεί δίνοντας μάλιστα την αίσθηση ότι χρησιμοποιεί τον σκλάβο της για την ικανοποίηση της. Δεν είμαστε όλοι bi, και στο κάτω κάτω κάποιοι από εμάς δεν γουστάρουμε την παρουσία άλλων ανδρών, αλλά ούτε και αρκούματε στο να γλύφουμε απλά κάποια πόδια. Η Γιώτα φαίνεται να αξίζει μία δοκιμή, αλλά υπάρχουν πολλά αν που χρήζουν διευκρίνησης..
  :hi:
Μην λέμε ότι θέλουμε και ότι μας βολεύει. Και γω έχω κάνει στο εξωτερικό και αυτό που λες δεν είναι σωστό. Δεν ισχύει για όλες τις Mistress πως κάνουν σεξ. Μην παραπλανάμε τον κόσμο Υπάρχουν αυτές που δεν κάνουν σεξ και κάποιες άλλες που κάνουν. Το αν είναι σωστό η όχι, αυτό είναι αλλουνού παππά ευαγγέλιο. Το θέμα είναι να ξέρεις από πριν τι παρέχει μια αφέντρα και τι όχι και να μην τρώς πακέτο. Απο την στιγμή που η άλλη σου λεεί είναι αφέντρα, δεν θεωρείς δεδομένο και το σέξ.
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Καλησπέρα Γιώτα.
Πως μπορώ να σε βρω? Στείλε μου σε παρακαλώ το τηλέφωνο σου
 

johnnyathens

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2013
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
0
ωραιο τυπακι η γιωτα
πεντακαθατη και καυλιαρα
 

Dimaaggelos

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
εχουμε  πληροφοριες  για  αυτην

η γιωτα με εχει γαμησει πολλες φορες, τι θελεις να μαθεις? Την τελευταια φορα που με γαμησε, με εδεσε και σε καποια φαση λυσαξε, με γαμουσε με μανια και μετα μου εχωσε ενα δονητη που δεν ειχα ξαναχωρεσει, εσπρωχνε με δυναμη, δεν ηξερα τι γινεται μεχρι που μου ανοιξε ο κωλος.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: dopey

Dimaaggelos

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αρκετά πρόθυμοι νεαρή ηλικία μερικά κιλάκια παραπάνω που δεν είναι κακό Όχι αρκετά ψηλή αρκετά γλυκιά προσιτές τιμές δεν παίρνει πρωτοβουλίες δεν της πάει και πολύ για αφέντρα προσπαθεί
 

nihilism

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2011
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Bump. Ασχολείται ακόμα η κα. Γιώτα; Το email της/σας δε λειτουργεί
 

stapwak

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες εχουμε κανενα νεο απο την Γιωτα? Τo email δεν λειτουργει και εχω χασει το τηλ της!
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
όχι διαθέσιμη πλέον.
 

stapwak

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κατάλαβα.... Πάει την χάσαμε και αυτή. Γνωρίζει κάποιος, κάποια αγγελία για αντίστοιχα προγράμματα;
 

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
260
Πόντοι
21
πολλες κοπελλες πλεον ,ανεξάρτητες η πρακτορειακες εχουν συμπεριλαβει το bdsm στο βασικο πακετο μαζι με στοματικο ακαποτο, χυσιμο στο στομα η προσωπο , σεξ κλπ. υπαρχει και γνωστο γραφειο , ονόματα δεν λεω μην παρεξηγηθώ.οι κοπελλεσ βεβαια στον ενεργητικο ρολο. εκει που δυσκολευει λιγο και θελει ψαξιμο και τροπο είναι να βρεις την κοπελλα που θα το δεχτει παθητικα και μεσα βεβαια σε λογικα ορια και αφου πρωτα την κανεις να σ εμπιστευ8ει.συμπερασμα λοιπον για οποιον θελει παθητικο bdsm το βλεπω λιγο ανοητο και πεταμενα λεφτα να επιλεξει αφεντρα που δεν δεχεται σεξ
 

stapwak

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω, έχει χαλάσει η πιάτσα θεωρώ. Πλέον στις αγγελίες, ακόμα και από γνωστά πρακτορεία, άλλες φώτο βλέπεις, άλλες κοπέλες έρχονται. Ανεξάρτητες έχουν μείνει μόνο κάτι μιλφς προς gilf και κάτι γυναίκες 90 κιλών...
Πλέον για να περάσεις καλά και να σου έρθει αυτό που πραγματικά γράφει η αγγελία, πρέπει να τα σκάσεις χοντρά... Και εγώ δεν είμαι σε αυτή την κατηγορία. (γενικά μιλάω όχι μόνο για bdsm)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom