Νέα

Πανδώρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
911
Like
827
Πόντοι
86
Είναι αγγελίες πολύ παλιές, αν βλέπουμε τις ίδιες. Τα δοκίμασα και τα δύο τηλέφωνα μπας και, αλλά καμία τύχη.
φαίνεται γεράσανε και πηγανε για απόσυρση. τι κρατάνε παλιές ανενεργές αγγελίες δε καταλαβαίνω γιατί?
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
49
Like
4.868
Πόντοι
5.646
Είναι αγγελίες πολύ παλιές, αν βλέπουμε τις ίδιες. Τα δοκίμασα και τα δύο τηλέφωνα μπας και, αλλά καμία τύχη.
Σε studio στο Γκαζι ήταν.Λογικα θα έκλεισε αν δεν σηκώνει τηλέφωνα
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
488
Κριτικές
22
Like
1.509
Πόντοι
1.071
Σε studio στο Γκαζι ήταν.Λογικα θα έκλεισε αν δεν σηκώνει τηλέφωνα
Το οποίο στο Γκάζι είχε ανοίξει αρκετά πρόσφατα. Το θέμα είναι τώρα που μάλλον έκλεισε, πως την βρίσκουμε;
Μια μέρα το πέτυχα ανοιχτό και ήταν μέσα μια 100 κιλά, που δεν φαντάστηκα καν πως είναι η πουτάνα. Νόμιζα πως ήταν η τσατσά, αλλά όταν τελείωσε να λέει τα προγράμματα, μου ανακοίνωσε πως τελικά αυτή είναι η εκδιδόμενη. Τρελή ξενερα!!
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
πάντως για έναν περίεργο λόγο, ενώ προχθές αν έκανες αναζήτηση στο Google με το όνομα Αφέντρα Πανδώρα σου έβγαζε πέντε έξι links, σήμερα δεν υπάρχει τίποτα! κάποιος ζήτησε από την Google να τα αφαιρέσει...

περίεργα πράγματα...
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
488
Κριτικές
22
Like
1.509
Πόντοι
1.071
επιτελους τα καταφερα! Σε αυτές τις παλιές αγγελίες, το ένα τηλέφωνο ισχύει ακόμα και καταφερα να την βρω! Εστειλα μηνυμα και απάντησε.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
534
Like
625
Πόντοι
86
επιτελους τα καταφερα! Σε αυτές τις παλιές αγγελίες, το ένα τηλέφωνο ισχύει ακόμα και καταφερα να την βρω! Εστειλα μηνυμα και απάντησε.
Μπραβο λεβεντη μου μπραβο, διαβασεs τι εχουν γραψει ολοι παραπανω και σε προηγουμενεs σελιδεs ??
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
488
Κριτικές
22
Like
1.509
Πόντοι
1.071
Μπραβο λεβεντη μου μπραβο, διαβασεs τι εχουν γραψει ολοι παραπανω και σε προηγουμενεs σελιδεs ??
Ναι ρε φιλε τα διαβασα. Απλως δεν τα πολυ πιστευω γιατι εχω κανει προγραμμα με Πανδωρα πολλες φορες και εχω περασει τρομερα. Ουτε μου φανηκε εκτος εαυτου και πρεζακι ουτε λεφτα μου εκλεψε ουτε τιτοτα. Η δική μου εμπειρια ειναι με μια φουλ επαγγελματια.
Εχεις καποιοα προσωπικη εμπειρια που κατι δεν πήγε καλα μαζι της;
 

yannis_40

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
23
Like
43
Πόντοι
0
Ναι ρε φιλε τα διαβασα. Απλως δεν τα πολυ πιστευω γιατι εχω κανει προγραμμα με Πανδωρα πολλες φορες και εχω περασει τρομερα. Ουτε μου φανηκε εκτος εαυτου και πρεζακι ουτε λεφτα μου εκλεψε ουτε τιτοτα. Η δική μου εμπειρια ειναι με μια φουλ επαγγελματια.
Εχεις καποιοα προσωπικη εμπειρια που κατι δεν πήγε καλα μαζι της;
Θα συμφωνήσω και εγώ, ότι π΄ρόκειται για εξαιρετική "φούλ επαγγελματία" !
Έχω βρεθεί μαζί της αρκετές φορές τα 4-5 τελευταία χρόνια και πράγματι είναι εξαιρετική, έξυπνη και Κυρία !
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
Όπου και αν έχει πάει την διώχνουν,πίνει χρόνια τώρα.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
Ναι ρε φιλε τα διαβασα. Απλως δεν τα πολυ πιστευω γιατι εχω κανει προγραμμα με Πανδωρα πολλες φορες και εχω περασει τρομερα. Ουτε μου φανηκε εκτος εαυτου και πρεζακι ουτε λεφτα μου εκλεψε ουτε τιτοτα. Η δική μου εμπειρια ειναι με μια φουλ επαγγελματια.
Εχεις καποιοα προσωπικη εμπειρια που κατι δεν πήγε καλα μαζι της;
Ναι έχω εγώ, τίποτα δεν πήγε καλά,στο πρίαμος παγκράτι την είχα δει.
 

Ypopodio

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Εξαφανισμενη και απο τα σοσιαλ εντελως ειναι νομιζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom