Νέα

Αφέντρα Γιώτα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Την καλύτερη δουλεια κάνει παντως η κοπελιά. Και το μεροκαματακι να βγαινει.....και δεν την πηδαει και κανεις...(υποθετω)
  Αυτες ειναι επενδυσεις :)
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
για διατάσεις σκάει η τύπισσα, και μετά σκάει Χόρχε να λιπάνει πατούρες!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Τσακάλια ειστε ολοι.  Εγω πιστεύω το μωρο τον εχει στείλει τον αλλον και μαλλον πανω του εμαθε να σκιζει κωλαράκια....ισως μπει να μας πει μονη της
 

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
με μια μικρή ματιά στο προφίλ της στο xhamster και τσεκάροντας τις φωτογραφίες, βρήκα αυτή την αγγελία, στην οποία υπάρχει ίδια φωτογραφία

ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΟ ΖΕΥΓΆΡΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ

σ αυτήν την αγγελία δίνονται άλλα στοιχεία και άλλο προφίλ xhamster που είναι αυτό  
 

(νομίζω έχει ξαναγραφτεί εδώ μέσα κάπου)
κλεμμενες ειναι
 

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
λοιπον για να σας φυγει η απορια οσοι τελος παντων την εχετε,εγω παιρνω ενα δωρακι σε καθε συναντηση,απο κει και περα ποτε δεν εχω κανει ραντεβου σαν παθητικη μονη μου και ας ηταν δελεαστικα χρηματα....δεν  μ αρεσει  χωρις την παρουσια του δικου μου που καλως η κακος ειναι εγκεφαλικο ζητημα....ετσι οι περισοοτερες συνευρευσεις που κανανμε σαν ζευγαρι ηταν με bi ανδρες ,σφου γι αυτους ειμαστε μια φυσικη τρανς...ετσι προεκυψε και το bdsm που το γουσταρω πολυ περισσοτερο απο τον να με πηδανε οπως μερικοι λετε...εχω γινει αρκετα καλη πανω σε αυτο και φυσικα χωρις να ειμαι παθητικη....
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
λοιπον για να σας φυγει η απορια οσοι τελος παντων την εχετε,εγω παιρνω ενα δωρακι σε καθε συναντηση,απο κει και περα ποτε δεν εχω κανει ραντεβου σαν παθητικη μονη μου και ας ηταν δελεαστικα χρηματα....δεν  μ αρεσει  χωρις την παρουσια του δικου μου που καλως η κακος ειναι εγκεφαλικο ζητημα....ετσι οι περισοοτερες συνευρευσεις που κανανμε σαν ζευγαρι ηταν με bi ανδρες ,σφου γι αυτους ειμαστε μια φυσικη τρανς...ετσι προεκυψε και το bdsm που το γουσταρω πολυ περισσοτερο απο τον να με πηδανε οπως μερικοι λετε...εχω γινει αρκετα καλη πανω σε αυτο και φυσικα χωρις να ειμαι παθητικη....
κοριτσάκι μου αφού δεν είσαι παθητική τον άντρα τι τον θέλεις;
Πες τα αλλού αυτά, μεροκάματο κάνετε και ο δικος σου δεν θέλει να σε γαμανε άλλοι ενω εσυ θέλεις άλλα του κάνεις το χατήρι
 

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
κοριτσάκι μου αφού δεν είσαι παθητική τον άντρα τι τον θέλεις;
Πες τα αλλού αυτά, μεροκάματο κάνετε και ο δικος σου δεν θέλει να σε γαμανε άλλοι ενω εσυ θέλεις άλλα του κάνεις το χατήρι
εφορια εισαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom