Νέα

Αφέντρα Γιώτα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dopey

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κοριτσάκι μου αφού δεν είσαι παθητική τον άντρα τι τον θέλεις;
Πες τα αλλού αυτά, μεροκάματο κάνετε και ο δικος σου δεν θέλει να σε γαμανε άλλοι ενω εσυ θέλεις άλλα του κάνεις το χατήρι
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
To Γιωτάκι είναι σούπερ έμαθα, αλλά δεν είμαι λάτρης του cuckolding και δεν ξέρω όταν παίζει, που κρύβει τον άντρα της.  :think:
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Καλή περίπτωση φαίνεται το Γιωτάκι, η εμφάνιση της προϊδεάζει για ωραία πράγματα. Ωστόσο φαίνεται να μας τα μπερδεύει λίγο, καθώς βλέπω την άμεση ή έμεση παρουσία του φίλου της, η οποία είναι βεβαίως αρκετή για να σε ξενερώσει πλήρως. Επειδή έχω ζήσει στο εξωτερικό, αυτό που έχω να πω είναι ότι η καραμέλα του "είμαι αφέντρα και συνεπώς δεν συζητώ για σεξ" είναι καθαρά ελληνική πατέντα, εκπορευόμενη από κάποιες που θέλουν να βγάλουν γρήγορα και άνετα χρήματα, από κάποια λιγούρια. Οπως παλιά υπήρχε το "στρίβειν δια του αρραβώνος" εδώ έχουμε το "στρίβειν δια της ποδολαγνείας". Ε, λοιπόν δεν είναι έτσι, στο εξωτερικό δεν έχουν στεγανά και αν η αφέντρα γουστάρει, μιά χαρά θα πηδηχτεί δίνοντας μάλιστα την αίσθηση ότι χρησιμοποιεί τον σκλάβο της για την ικανοποίηση της. Δεν είμαστε όλοι bi, και στο κάτω κάτω κάποιοι από εμάς δεν γουστάρουμε την παρουσία άλλων ανδρών, αλλά ούτε και αρκούματε στο να γλύφουμε απλά κάποια πόδια. Η Γιώτα φαίνεται να αξίζει μία δοκιμή, αλλά υπάρχουν πολλά αν που χρήζουν διευκρίνησης..
 

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Καλή περίπτωση φαίνεται το Γιωτάκι, η εμφάνιση της προϊδεάζει για ωραία πράγματα. Ωστόσο φαίνεται να μας τα μπερδεύει λίγο, καθώς βλέπω την άμεση ή έμεση παρουσία του φίλου της, η οποία είναι βεβαίως αρκετή για να σε ξενερώσει πλήρως. Επειδή έχω ζήσει στο εξωτερικό, αυτό που έχω να πω είναι ότι η καραμέλα του "είμαι αφέντρα και συνεπώς δεν συζητώ για σεξ" είναι καθαρά ελληνική πατέντα, εκπορευόμενη από κάποιες που θέλουν να βγάλουν γρήγορα και άνετα χρήματα, από κάποια λιγούρια. Οπως παλιά υπήρχε το "στρίβειν δια του αρραβώνος" εδώ έχουμε το "στρίβειν δια της ποδολαγνείας". Ε, λοιπόν δεν είναι έτσι, στο εξωτερικό δεν έχουν στεγανά και αν η αφέντρα γουστάρει, μιά χαρά θα πηδηχτεί δίνοντας μάλιστα την αίσθηση ότι χρησιμοποιεί τον σκλάβο της για την ικανοποίηση της. Δεν είμαστε όλοι bi, και στο κάτω κάτω κάποιοι από εμάς δεν γουστάρουμε την παρουσία άλλων ανδρών, αλλά ούτε και αρκούματε στο να γλύφουμε απλά κάποια πόδια. Η Γιώτα φαίνεται να αξίζει μία δοκιμή, αλλά υπάρχουν πολλά αν που χρήζουν διευκρίνησης..

βρε παιδια καθομαι και διαβαζω τα σχολια σας
και δεν μπορω να καταλαβω ενα πραγμα..........!!!!!!!!!!
τον φιλο μου τον εχετε δει πουθενα?????
εχει ερθει σε συνευρεση μαζι μου??????
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙΙΙΙΙΙ?????
δεν μπορω να καταλαβω λοιπον το κολλημα σας πιο ειναι?????
και αν θελετε σον και ντε να πηδηξε τε και οχι να γλειψετε μονο ποδια .....
!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΙΓΟ ΑΠΟ BDSM !!!!!!!!!!!!!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΛΙΓΟ
 

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
To Γιωτάκι είναι σούπερ έμαθα, αλλά δεν είμαι λάτρης του cuckolding και δεν ξέρω όταν παίζει, που κρύβει τον άντρα της.  :think:
μπαινει απο την κλειδαροτρυπα σαν τον casper το φαντασματακι και κρυβετε στην ντουλαπα
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Παιδια καλα λεει η γυναικα,θες να πηδηξεις και να να εχεις κ βδσμ?Πηγαινε σε μια αλλη.Οταν πεσει η δουλεια θα αλλαξει και η γιωτα.Αλλα ειστε προβατα οποτε παντα θα υπαρχουν ληγουρια που θα τα σκανε.Απλα και ωραια  :hi:
 

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια καλα λεει η γυναικα,θες να πηδηξεις και να να εχεις κ βδσμ?Πηγαινε σε μια αλλη.Οταν πεσει η δουλεια θα αλλαξει και η γιωτα.Αλλα ειστε προβατα οποτε παντα θα υπαρχουν ληγουρια που θα τα σκανε.Απλα και ωραια  :hi:
δεν παω να κανω καριερα,μην ανγχωνεσαι αν εχω δουλεια η οχι...
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Δεν νομίζω οτι καποιος απο εμας εχει  άγχος αν η καθε πουτανα θα εχει δουλειά και ο νταβάς της χαρτζιλίκι. ....πολυ αερα εχεις πάρει  αγαπητη
 

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Δεν νομίζω οτι καποιος απο εμας εχει  άγχος αν η καθε πουτανα θα εχει δουλειά και ο νταβάς της χαρτζιλίκι. ....πολυ αερα εχεις πάρει  αγαπητη
θελεις να μου το κοψεις;μην βγαζεις συμπερασματα αγαπητε μου αν δεν γνωριζεις τον αλλον,και να κοιτας λιγακι το καθρεφτη σπιτι σου,η μηπως εσπασε;
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Αλλαξε το swinger πρώτα, γιατι η παραπλάνηση δεν παει με οσες σέβονται την πελατεία τους.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Ο φιλος παραπανω κατι ξερει και καλα λεει,εξωτερικο κανουν και σεξ και το περνανε εντεχνα οτι χρησιμοποιουν το σκλαβο  :hi:
 

swingergiota

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
τι να κανουμε ρε παιδια δεν ειναι ολοι ιδιοι,και στην ολλανδια επιτρεπεται η παιδεραστια ,να συμφωνησω με αυτο....ενηλικες ελευθεροι ανθρωποι ειμαστε και κανουμε τις επιλογες μας...καλες η κακες αλλα δικες μας...
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
ναι ο αναθεματισμενος με ανακαλυψε χαχαχα

δεν έβγαλα 'τα άπλυτα στη φόρα' ούτε ανακάλυψα την αμερική ή έκανα τίποτα σπουδαίο. τσέκαρα τις φωτός του ενός προφίλ από google image και μου έβγαλε και το άλλο.

από κει και πέρα δεν σχολίασα ούτε αρνητικά ούτε θετικά. ο καθένας κρίνει και επιλέγει τι του ταιριάζει και τι του αρέσει.  ;)
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
τι να κανουμε ρε παιδια δεν ειναι ολοι ιδιοι,και στην ολλανδια επιτρεπεται η παιδεραστια ,να συμφωνησω με αυτο....ενηλικες ελευθεροι ανθρωποι ειμαστε και κανουμε τις επιλογες μας...καλες η κακες αλλα δικες μας...

:2funny: :2funny:

η φούντα μπορεί, η παιδεραστία με τίποτα. δεν ισχύει και καλό είναι να μην διαδίδουμε ράδιο αρβύλες. 

 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Μαλλον ολοι πρέπει να μαμησουμε αποψε...και να τα πούμε παλι ξεθολωμενοι

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom