Νέα

Ο καθηγητής και η καθηγήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KWSTAS22C
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Μια μέρα πήγα να την πάρω απ το λύκειο που δούλευε την ώρα του διαλείμματος.Το σχολείο της ήταν πολυ μακριά απ το δικό μου. Είχε μερικους μήνες που είχε αρχίσει να δουλεύει εδώ . Πήγα στο γραφείο των καθηγητών να ρωτήσω που είναι η γυναίκα μου γιατί χάθηκα. Το κτήριο ήταν τεράστιο και είχε κυρίως αγόρια μιας και ήταν επαγγελματικό λύκειο . Αφού βρήκα το γραφείο, μου μίλησε ένας κυρίως μεσήλικας. Ήταν ο υποδιευθυντής, γύρο στα 50 χρονών. Κοντός με φαλάκρα και μουστακι, και πολλά περιττά κιλά που τον έκαναν να ιδρώνει με το παραμικρό .
Μόλις μπήκα ήταν αραχτος στο γραφείο του και έφερνε πισω στην καρέκλα ενώ είχε τα χέρια του πισω απ το κεφαλι του και βογγουσε
- ωωχχχχ τι ρου....
- ε συγγνώμη μια ερώτηση ήθελα να κανω;

Εκείνος ξαφνιαστηκε και έκατσε κανονικά στην καρέκλα του. Και μου είπε - Σασ παρακαλω κυριε! Πως μπενετε έτσι μέσα χτυπήστε και καμια πορτα πρωτα.
- ΕΕ με συγχωρείτε χτυπησα αλλά μάλλον δεν ακουσατε.
-Χτυπήστε ξανά τότε εδώ είναι γραφείο ξέρετε ποσο φόρτο εργασίας έχουμε.
- ναι συγγνώμη. Ε ξέρετε ψάχνω τι γυναίκα μου είναι καθηγήτρια εδώ.
- καθηγήτρια ; ποια ειναι η γυναίκα σας ;
- Η Σοφία.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
- ω την κυρία Σοφία !
- ε ναι τι παθατε ;
- χα τιποτα τιποτα....
Εξαριρετη καθηγήτρια και πολυ εργατική.
Η καλυτερη φιλόλογος.
- ναι το ξερω είναι πολυ καλη.
- έχει πολλές γλωσσολογικες ικανότητες.
- μήπως ξέρετε σε ποια αίθουσα είναι ; ηρθα να την παρω.
- Εεεεε ναι.. Ξέρετε... Θα αργήσει λίγο...
- ναι το ξερω ήρθα νησί ώρα νωρίτερα. Σε μησί ώρα δεν τελειώνει το μάθημα;
- οχι... το τμήμα που έχει μάθημα έγραφε διαγώνισμα και τελείωσαν όλοι νωρίτερα. Και έτσι την έστειλα σε μια εξωτερική δουλειά.
- α θα αργήσει δηλαδή;
- ε Οχι πολυ αν θέλετε να την περιμενετε εδώ στην παρακατω αίθουσα. Και μόλις έρθει θα της πω να έρθει να σας βρει.
-Εντάξει ευχαριστώ.



Έτσι πήγα εκεί που μου ειπε ο υποδιευθυντής. Η Σόφη σήμερα θα τελείωνε στις 12 . Η ώρα ήταν 11:40 ήταν ώρα μαθήματος . Είχαμε συμφωνήσει να περάσω κατά της 12 να την πάρω. Αλλά τελείωσα νωρίτερα. Έτσι είδα λίγο και τον εργασιακό της χώρο. Το κτήριο ήταν παλιό και σε κακή κατάσταση. Δεν της ταίριαζε τέτοιο σχολείο. Ενω παντού έβλεπες μαθητές που έμοιαζαν χούλιγκαν. Ακριβώς το στυλ που σιχαινόμουν απο παιδί αλυταμπουρες.Την ίδια γνώμη είχε και η γυναίκα μου. Αλλά δεν ήταν τόσο αυστηρή όσο εγώ. Αλλά είχε μια ψυχραιμία μια ηρεμία πάντα. Και κατάφερνε να ηρεμεί τα πνεύματα στην τάξη χωρίς να φωνάζει συνεχώς. Πάντως αυτό το σχολείο δεν της ταίριαζε.Η γυναίκα μου ήταν μορφωμένη γυναίκα και τις ταίριαζε καλύτερα ένα σχολείο με καλύτερους μαθητές με πιο ανεβασμένο επίπεδο γνώσεων. Όπου και να κοιτούσα έβλεπα αλυτάμπουρες να καπνίζουν . Ακομα και εν ώρα μαθήματος πολλοι απο αυτους κάθονταν έξω στην πισω πλευρα του προαυλιου τους έβλεπα απ το παραθυρο και καποιοι κάθονταν έξω απο τις τάξεις τους. Ποτέ δεν κατάλαβα τι έβρισκαν τα κορίτσια σε αυτούς τους τύπους .Όμως πάντα είχαν τις πιο ωραίες κοπέλες στα χρόνια μου. Ήταν το σάπιο μηχανάκι που είχαν κάποιοι ή το τσιγάρο που καπνίζανε ; Ποτέ δεν κατάλαβα. Πάντα πείραζαν τα κορίτσια με χυδαίο τρόπο. Ενώ πάντα μείωναν και το έπαιζαν μάγκες σε ήσυχα παιδία και καλους μαθητές όπως ήμουν εγώ στο σχολείο. Ευτυχώς όμως τώρα τα πράγματα άλλαξαν εγώ μεγάλωσα έγινα καθηγητής. Και η γυναίκα μου το ίδιο, έτσι δεν είμαστε ίσα και όμοια μαζί τους. Και μόνο που είμαστε καθηγητές μας σέβονται. Ή έστω μας φοβούνται. Ξέρουν ότι θα υπάρξουν συνέπειες αν μου κάνουν τον μάνγκα ή αν αντί μιλήσουν στον καθηγητή ή την καθηγήτρια τους. Όσο σκεφτόμουν αυτά στην αίθουσα που μου είπε ο υποδιευθυντής. Είχα αφαιρεθεί στις σκέψεις μου.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Η ώρα περνουσε , περιμενα αρκετη ώρα , είχε παει ήδη 12 και πεντε . Βαρέθηκα να περιμενω και σηκώθηκα να βγω εξω να παρω τηλεφωνο την γυναίκα μου. Να δω αν θα αργουσε πολυ. Όπως βγήκα στο διάδρομο είδα λιγο πιο κάτω έξω απο μια αίθουσα τη γυναίκα μου να μιλάει με έναν μαθητή.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.338
Πόντοι
5.896
....μαγκα μου, μια στην βιαζουν στο καμπινγκ, μια στην ξεκωλιαζει ο ξαδελφος στο χωριο, την αλλη στην πηδαει ο ανταγωνιστης γυμναστης, τελος την παρτουζονουν οι πιτσιρικαδες στο σχολειο! Δν την βγαζεις στο κλαρι καλυτερα, τουλαχιστον θα μαζευεις και την εισπραξη?!!?!? :sunglasses::sunglasses::sunglasses:
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Ήταν ένας πιτσιρικάς και τη ρώταγε για το μάθημα . Ενώ ο τρόπος που την κοιτούσε ήταν κάπως περίεργος. Απ τη μια ήταν σαν λιγούρης κι απ την άλλη ήταν σαν να την θαύμαζε κάπως. Πάντως το μάτι του όλο και τρυγιρνούσε στο ντεκολτέ της γυναίκα μου . Εκείνη τη μέρα φορουσε μια γκρι μπλουζα με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ και απο κατω μια μαυρη στενή φουστα. Όταν έφυγε χαιρέτησα τη γυναίκα μου και της είπα σαν αστείο -Το τσογλάνι είδες πως σε κοίταζε ε; Έτσι μου ρθε να του ρίξω φάπα . Ενώ αυτή χασκογέλασε ειρωνικά. -Ναι μου θέλει και γυναίκα το σκατό. Όσο μπόι του λείπει τόσο γλώσσα έχει. Ο μπόμπιρας. Και γελάσαμε μαζί. Όντως είχε δίκιο ακόμα και για την ηλικία του ήταν πολυ μικρόσωμος γύρω στο 1,50 με 1,55. Η γυναίκα μου τον περνούσε ένα κεφάλι με τακούνι εφτά πόντους .Αυτος επίσης είχε αρκετά περιττά κιλά . Μελαχρινός αρκετά και με ένα ψηλοάσχημο αλλά και αστείο πρόσωπο κατά μια έννοια. Το πρόσωπο του επίσης είχε πολλά σπυριά μάλλον λόγο ακμής και τα μαλλιά του ήταν σγουρά και λίγο φουντωτά σαν μια μικρή αφάνα.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Δεν ήταν παράξενο που του γυάλισε η όμορφη καθηγήτρια του. Δεν ήταν ο μόνος. Αλλά αυτός ένα λόγο παραπάνω μιας και δύσκολα θα έβρισκε κοπέλα. Ενώ η γυναίκα μου είπε - Σίγουρα θα πάει τώρα στην τουαλέτα να παίξει το μικροσκοπικό πουλάκι του. Και γελάσαμε και οι δυό. Ενώ η γυναίκα μου συμπλήρωσε - Είμαι σίγουρη ότι η κοιλιά του θα το κρύβει και θα είναι πολυ δύσκολο για αυτόν έστω και να δει το μικρό του πουλάκι. Και γελάσαμε και οι δυο. Ενώ φύγαμε μαζί.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Μόλις μπήκα ήταν αραχτος στο γραφείο του και έφερνε πισω στην καρέκλα ενώ είχε τα χέρια του πισω απ το κεφαλι του και βογγουσε
- ωωχχχχ τι ρου....
- ε συγγνώμη μια ερώτηση ήθελα να κανω;

Εκείνος ξαφνιαστηκε και έκατσε κανονικά στην καρέκλα του. Και μου είπε - Σασ παρακαλω κυριε! Πως μπενετε έτσι μέσα χτυπήστε και καμια πορτα πρωτα.
- ΕΕ με συγχωρείτε χτυπησα αλλά μάλλον δεν ακουσατε.
-Χτυπήστε ξανά τότε εδώ είναι γραφείο ξέρετε ποσο φόρτο εργασίας έχουμε.
- ναι συγγνώμη. Ε ξέρετε ψάχνω τι γυναίκα μου είναι καθηγήτρια εδώ.
- καθηγήτρια ; ποια ειναι η γυναίκα σας ;
- Η Σοφία.
Σε ξανακαλωσοριζω Φιλτατε Κωσταντινε....φιλικη συμβουλη.....μην τους ακους....εσυ να πεις την ιστορια σου οσο και να επιμενουν οι Βαρβαροι να σου βαζουν τρικλοποδιες.....δεν αναγνωριζουν το συγγραφικο σου ταλεντο.....
Προσεξε το ορθογραφικο γιατι δεν πειθεις για Καθηγητης με τοσα ορθογραφικα λαθη.....αλλα καταλαβαινω.....πανω στην εξαρση σου και στον συγγραφικο σου οιστρο θα κανεις και λαθη.....
Θα βοηθουσε μια φωτο με την Σοφια....για να παρει φωτια το νημα....
Αν θες βοηθεια μην διστασειςνα την ζητησεις...συγγραφικη....ερωτικη...να βγουμε για φαγητο. ...να γνωρισω και εσενα και την Σοφια....να σε βοηθησω να γραψεις περισσοτερες ερωτικες ιστοριες......
Στο θεμα τωρα....φαινεσαι ευγενικος ανθρωπος....πως μπαινεις ετσι...διευθυντης ειναι.....μην χανεις τους τροπους σου...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
- ω την κυρία Σοφία !
- ε ναι τι παθατε ;
- χα τιποτα τιποτα....
Εξαριρετη καθηγήτρια και πολυ εργατική.
Η καλυτερη φιλόλογος.
- ναι το ξερω είναι πολυ καλη.
- έχει πολλές γλωσσολογικες ικανότητες.
- μήπως ξέρετε σε ποια αίθουσα είναι ; ηρθα να την παρω.
- Εεεεε ναι.. Ξέρετε... Θα αργήσει λίγο...
- ναι το ξερω ήρθα νησί ώρα νωρίτερα. Σε μησί ώρα δεν τελειώνει το μάθημα;
- οχι... το τμήμα που έχει μάθημα έγραφε διαγώνισμα και τελείωσαν όλοι νωρίτερα. Και έτσι την έστειλα σε μια εξωτερική δουλειά.
- α θα αργήσει δηλαδή;
- ε Οχι πολυ αν θέλετε να την περιμενετε εδώ στην παρακατω αίθουσα. Και μόλις έρθει θα της πω να έρθει να σας βρει.
-Εντάξει ευχαριστώ.



Έτσι πήγα εκεί που μου ειπε ο υποδιευθυντής. Η Σόφη σήμερα θα τελείωνε στις 12 . Η ώρα ήταν 11:40 ήταν ώρα μαθήματος . Είχαμε συμφωνήσει να περάσω κατά της 12 να την πάρω. Αλλά τελείωσα νωρίτερα. Έτσι είδα λίγο και τον εργασιακό της χώρο. Το κτήριο ήταν παλιό και σε κακή κατάσταση. Δεν της ταίριαζε τέτοιο σχολείο. Ενω παντού έβλεπες μαθητές που έμοιαζαν χούλιγκαν. Ακριβώς το στυλ που σιχαινόμουν απο παιδί αλυταμπουρες.Την ίδια γνώμη είχε και η γυναίκα μου. Αλλά δεν ήταν τόσο αυστηρή όσο εγώ. Αλλά είχε μια ψυχραιμία μια ηρεμία πάντα. Και κατάφερνε να ηρεμεί τα πνεύματα στην τάξη χωρίς να φωνάζει συνεχώς. Πάντως αυτό το σχολείο δεν της ταίριαζε.Η γυναίκα μου ήταν μορφωμένη γυναίκα και τις ταίριαζε καλύτερα ένα σχολείο με καλύτερους μαθητές με πιο ανεβασμένο επίπεδο γνώσεων. Όπου και να κοιτούσα έβλεπα αλυτάμπουρες να καπνίζουν . Ακομα και εν ώρα μαθήματος πολλοι απο αυτους κάθονταν έξω στην πισω πλευρα του προαυλιου τους έβλεπα απ το παραθυρο και καποιοι κάθονταν έξω απο τις τάξεις τους. Ποτέ δεν κατάλαβα τι έβρισκαν τα κορίτσια σε αυτούς τους τύπους .Όμως πάντα είχαν τις πιο ωραίες κοπέλες στα χρόνια μου. Ήταν το σάπιο μηχανάκι που είχαν κάποιοι ή το τσιγάρο που καπνίζανε ; Ποτέ δεν κατάλαβα. Πάντα πείραζαν τα κορίτσια με χυδαίο τρόπο. Ενώ πάντα μείωναν και το έπαιζαν μάγκες σε ήσυχα παιδία και καλους μαθητές όπως ήμουν εγώ στο σχολείο. Ευτυχώς όμως τώρα τα πράγματα άλλαξαν εγώ μεγάλωσα έγινα καθηγητής. Και η γυναίκα μου το ίδιο, έτσι δεν είμαστε ίσα και όμοια μαζί τους. Και μόνο που είμαστε καθηγητές μας σέβονται. Ή έστω μας φοβούνται. Ξέρουν ότι θα υπάρξουν συνέπειες αν μου κάνουν τον μάνγκα ή αν αντί μιλήσουν στον καθηγητή ή την καθηγήτρια τους. Όσο σκεφτόμουν αυτά στην αίθουσα που μου είπε ο υποδιευθυντής. Είχα αφαιρεθεί στις σκέψεις μου.
Καλα το πας....ξεκινησε η Σοφια τα Τσιμπουκια απο την 1-2 Παραγραφο......
Να προσεξεις τον διευθυντη....φαινεται μουνοπανο.....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ήταν ένας πιτσιρικάς και τη ρώταγε για το μάθημα . Ενώ ο τρόπος που την κοιτούσε ήταν κάπως περίεργος. Απ τη μια ήταν σαν λιγούρης κι απ την άλλη ήταν σαν να την θαύμαζε κάπως. Πάντως το μάτι του όλο και τρυγιρνούσε στο ντεκολτέ της γυναίκα μου . Εκείνη τη μέρα φορουσε μια γκρι μπλουζα με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ και απο κατω μια μαυρη στενή φουστα. Όταν έφυγε χαιρέτησα τη γυναίκα μου και της είπα σαν αστείο -Το τσογλάνι είδες πως σε κοίταζε ε; Έτσι μου ρθε να του ρίξω φάπα . Ενώ αυτή χασκογέλασε ειρωνικά. -Ναι μου θέλει και γυναίκα το σκατό. Όσο μπόι του λείπει τόσο γλώσσα έχει. Ο μπόμπιρας. Και γελάσαμε μαζί. Όντως είχε δίκιο ακόμα και για την ηλικία του ήταν πολυ μικρόσωμος γύρω στο 1,50 με 1,55. Η γυναίκα μου τον περνούσε ένα κεφάλι με τακούνι εφτά πόντους .Αυτος επίσης είχε αρκετά περιττά κιλά . Μελαχρινός αρκετά και με ένα ψηλοάσχημο αλλά και αστείο πρόσωπο κατά μια έννοια. Το πρόσωπο του επίσης είχε πολλά σπυριά μάλλον λόγο ακμής και τα μαλλιά του ήταν σγουρά και λίγο φουντωτά σαν μια μικρή αφάνα.
του πιτσιρικα τα μαλλια ετσι οπως τα περιγραφεις σαν μουνακι μου φαινονται....σγουρα...φουντωτα....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Δεν ήταν παράξενο που του γυάλισε η όμορφη καθηγήτρια του. Δεν ήταν ο μόνος. Αλλά αυτός ένα λόγο παραπάνω μιας και δύσκολα θα έβρισκε κοπέλα. Ενώ η γυναίκα μου είπε - Σίγουρα θα πάει τώρα στην τουαλέτα να παίξει το μικροσκοπικό πουλάκι του. Και γελάσαμε και οι δυό. Ενώ η γυναίκα μου συμπλήρωσε - Είμαι σίγουρη ότι η κοιλιά του θα το κρύβει και θα είναι πολυ δύσκολο για αυτόν έστω και να δει το μικρό του πουλάκι. Και γελάσαμε και οι δυο. Ενώ φύγαμε μαζί.
εδω εχω ενσταση.....που ξερει η Σοφια οτι εχει ο πιτσιρικας μικρο πουλακι...???και γιατι αναφερεις τη λεξη ''πουλακι''???χαθηκαν οι λεξεις ψωλη????πουτσα....???
Μηπως εισαι η Σοφια???
 

MOYNOPILOT

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
185
Πόντοι
0
αντε κωστα,αργεις?πλαθουμε κουλουρακια ηδη
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
249
Like
831
Πόντοι
81
Σε ξανακαλωσοριζω Φιλτατε Κωσταντινε....φιλικη συμβουλη.....μην τους ακους....εσυ να πεις την ιστορια σου οσο και να επιμενουν οι Βαρβαροι να σου βαζουν τρικλοποδιες.....δεν αναγνωριζουν το συγγραφικο σου ταλεντο.....
Προσεξε το ορθογραφικο γιατι δεν πειθεις για Καθηγητης με τοσα ορθογραφικα λαθη.....αλλα καταλαβαινω.....πανω στην εξαρση σου και στον συγγραφικο σου οιστρο θα κανεις και λαθη.....
Θα βοηθουσε μια φωτο με την Σοφια....για να παρει φωτια το νημα....
Αν θες βοηθεια μην διστασειςνα την ζητησεις...συγγραφικη....ερωτικη...να βγουμε για φαγητο. ...να γνωρισω και εσενα και την Σοφια....να σε βοηθησω να γραψεις περισσοτερες ερωτικες ιστοριες......
Στο θεμα τωρα....φαινεσαι ευγενικος ανθρωπος....πως μπαινεις ετσι...διευθυντης ειναι.....μην χανεις τους τροπους σου...
Μάλλον γράφει με το αριστερό χέρι γιατί το δεξί είναι απασχολημένο.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.176
Like
15.978
Πόντοι
3.556
:wanker::wanker::wanker:

bbc life GIF
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Οι μέρες κυλούσαν. Μετά από μερικές μέρες η γυναίκα μου μου είπε ότι ο συγκεκριμένος μαθητής ο Τόλης της ζήτησε να του κάνει ιδιαίτερα στα Γερμανικά αλλά και στα φιλολογικά μιας και ήταν πολυ αδύναμος μαθητής. Αυτή φυσικά δέχτηκε με μια πικρία .Γιατί ήταν πολυ αδύναμος μαθητής, πολύ τεμπέλης με ένα ηλίθιο χιούμορ εντελώς κρύο. Όμως και ένα ακόμα εισόδημα θα ήταν απαραίτητο. Έτσι τον πρόσθεσε στο πρόγραμμα της. Οι μέρες κυλούσαν φυσιολογικά και τα πράγματα αλλά και τα οικονομικά μας καλυτερεύανε. Αν και από ένα διάστημα και μετά η γυναίκα μου άρχισε να πέφτει ψυχολογικά λόγο του φόρτου εργασίας. Λέγαμε θα κάνουμε υπομονή δυο τρία χρόνια να μαζέψουμε χρήματα και μετά θα χαλαρώναμε. Θα μειώναμε τα ιδιαίτερα. Ίσως η γυναίκα μου να τα σταματούσε τελείως. Ένα διάστημα η γυναίκα μου ήταν χάλια δε μιλιόταν. Εγώ έκανα τα πάντα να τη στηρίξω αλλά δεν ήταν εύκολο. Τη ρωτούσα τι έχει και μου έλεγε ότι δεν είναι τίποτα και απλά είναι κουρασμένη. Το σεξ είχε μειωθεί κατακόρυφα πλέων το κάναμε μια στις δεκαπέντε. Συνέχεια υπέφερε από ημικρανίες. Και είχε συνέχεια νεύρα. Τελικά μετά από ένα δύσκολο μήνα η γυναίκα μου φάνηκε να καλυτέρευσε ψυχολογικά και σωματικά και φαινόταν καλύτερα. Μια μέρα γύρισα απ το τελευταίο ιδιαίτερο που είχα γύρω στης 8 το απόγευμα. Μόλις μπήκα μέσα άκουσα ομιλίες. Και η Σοφη είχε ιδιαίτερα σήμερα τελείωνε 7 και μησι. Σήμερα πήγε λίγο παραπάνω .
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.535
Like
13.448
Πόντοι
3.506
Τύπε νηματοθέτη δεν χρειάζεται να γράφεις όλη την ιστορία, γράψε πρόλογο - επίλογο και θα πιάσουμε το νόημα :confused:
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Σήμερα πήγε λίγο παραπάνω . Θα είχαν μείνει πίσω. Αυτός ο Τόλης με είχε ενημέρωση η γυναίκα μου ήταν ο χειρότερος μαθητής της και πολυ αμελής. Τελικά αφού μπήκα στο σπίτι γρήγορα κατάλαβα ότι οι ομιλίες ήταν από σιντιπλειερ. Μερικές φορές έκαναν λίσενινγκ στα Γερμανικά . Και ακούγονταν το σιντί. Τελικά μετά από κανένα τέταρτο το σιντί σταμάτησε να παίζει. Και μετά από λίγο η Σοφη και ο μαθητής της βγήκαν έξω. Και στάθηκαν λίγο μπροστά στην πόρτα και μιλούσαν. Η γυναίκα μου του έλεγε για το μάθημα .Και τι να προσέξει πιο πολυ ενώ αυτο το βλήμα κοιτούσε το ντεκολτέ της γυναίκα μου. Μετά απο λίγο προχώρησαν κι άλλο προς το σαλόνι. Και με είδαν και αφού με χαιρέτισαν η Σοφία ξεπροβόδησε τον Τολη. Ενώ όπως πήγαινε αυτή μπροστά για να ανοίξει την πόρτα σαν να μου φάνηκε ότι αυτός κοιτούσε τον κώλο της . Αφού έφυγε και γω θύμωσα με τον βλάκα , μετά κάτσαμε για φαγητό και της είπα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.176
Like
15.978
Πόντοι
3.556
Σήμερα πήγε λίγο παραπάνω . Θα είχαν μείνει πίσω. Αυτός ο Τόλης με είχε ενημέρωση η γυναίκα μου ήταν ο χειρότερος μαθητής της και πολυ αμελής. Τελικά αφού μπήκα στο σπίτι γρήγορα κατάλαβα ότι οι ομιλίες ήταν από σιντιπλειερ. Μερικές φορές έκαναν λίσενινγκ στα Γερμανικά . Και ακούγονταν το σιντί. Τελικά μετά από κανένα τέταρτο το σιντί σταμάτησε να παίζει. Και μετά από λίγο η Σοφη και ο μαθητής της βγήκαν έξω. Και στάθηκαν λίγο μπροστά στην πόρτα και μιλούσαν. Η γυναίκα μου του έλεγε για το μάθημα .Και τι να προσέξει πιο πολυ ενώ αυτο το βλήμα κοιτούσε το ντεκολτέ της γυναίκα μου. Μετά απο λίγο προχώρησαν κι άλλο προς το σαλόνι. Και με είδαν και αφού με χαιρέτισαν η Σοφία ξεπροβόδησε τον Τολη. Ενώ όπως πήγαινε αυτή μπροστά για να ανοίξει την πόρτα σαν να μου φάνηκε ότι αυτός κοιτούσε τον κώλο της . Αφού έφυγε και γω θύμωσα με τον βλάκα , μετά κάτσαμε για φαγητό και της είπα
τύπε μια παρενθεση να πουμε, εσυ δεν εισαι που εκανες κουβεντα με τον εαυτο σου στο νήμα του καμ μπακετ του κοψιαλη; :undecided::undecided::undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom