Νέα

Ο γυμναστής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Telis85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
ναι...ναι....ναι....με αυτο το πλευρο να κοιμασαι...οταν του εκανε νοημα το Ολγακι εσπασε την πορτα και βγηκε σιφουνας.....
2019_1145_84_animatedgif01.gif
Τι νόημα του έκανε η Όλγα; το πολυ πολυ να τον φώναξε να έρθει για να της ανοίξει το ψυγείο. Γιατί ο τσιφούτης φοβόταν μην του κλέψουν τα παγωτα . Και τα κλειδώνει συνέχεια. Ερχόταν πελατης για παγωτο ξεκλειδωνε και επερνε το παγωτο και ξανακλειδωνε
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.111
Πόντοι
3.556
Λοιπόν μάγκες ο Στέλιος Telis85 , Πανοφανης που γράφει ολεσ Τις ιστορίες κλπ κλπ δεν είναι άνδρας . Μάλλον είναι μια καυλιαρα γυναίκα που φαντασιώνεται ότι της τα κάνουν όλα αυτά ενώ βλέπει ο άνδρας της και μας τα γράφει ως ο cuckold ημιgay κερατάς και μας καυλωνει .
Ετσι ακριβως. Αν ηταν αντρας θα εγραφε για παρτουζες με πολλες βυζαρουδες milf
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Ότι την κερασε πυραυλο το ξερω . Γιατί και μια φορά που περασαμε μαζί απ το περιπτερο την κερασε έναν με βανίλια τους 4Χ4 . Αλλά η Όλγα δεν ήθελε γιατί προσεχει τη διατροφή της και του είπε - κυριε Στάθη δεν τρώω παγωτα παχαινουν. - ελα βρε ολγακι ένα παγωτακι ειναι σιγά. Δεν έχεις ανάγκη εσυ. Αλλά το μουνακι της αποκλείεται να εσταζε.
να που στα λεω και δεν με πιστευεις...4 επι 4...τυχαιο???δεν νομιζω....συμβολικο.....ηθελε να την δειξει το μεγεθος....γιαυτο
και τι ειπε ενα παγωτακι ειναι ,βεβαια ενα τσιμπουκακι ηθελε να πει....αλλα ησουν παρον....
Το μουνακι της εσταζε καυλα...εσυ δεν το παρατηρησες...αλλα ο περιπτερας παω στοιχημα οτι το πηρε χαμπαρι....για αυτο πηγε την επομενη μερα.....ταχα-ταχα μου για να χαλασει ψιλα....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Τι νόημα του έκανε η Όλγα; το πολυ πολυ να τον φώναξε να έρθει για να της ανοίξει το ψυγείο. Γιατί ο τσιφούτης φοβόταν μην του κλέψουν τα παγωτα . Και τα κλειδώνει συνέχεια. Ερχόταν πελατης για παγωτο ξεκλειδωνε και επερνε το παγωτο και ξανακλειδωνε
μην εισαι προπετης..το ψυγειο το κλειδωνει γιατι πανε να παρουν παγωτα και ξεχνουνται ...λες και ψαχνουνε ψωλες...ποια ειναι η μεγαλυτερη και φευγει η ψυξη...μην κοιτας που το Ολγακι το εκανε επιτηδες
για να αισθανθει την ψωλη του αναμμεσα στα ποδια της.....
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
να που στα λεω και δεν με πιστευεις...4 επι 4...τυχαιο???δεν νομιζω....συμβολικο.....ηθελε να την δειξει το μεγεθος....γιαυτο
και τι ειπε ενα παγωτακι ειναι ,βεβαια ενα τσιμπουκακι ηθελε να πει....αλλα ησουν παρον....
Το μουνακι της εσταζε καυλα...εσυ δεν το παρατηρησες...αλλα ο περιπτερας παω στοιχημα οτι το πηρε χαμπαρι....για αυτο πηγε την επομενη μερα.....ταχα-ταχα μου για να χαλασει ψιλα....
Δεν νομίζω να ήταν συμβολικό. Αν και με την προστυχια που τον δέρνει αυτόν δεν είναι απίθανο να της το είπε σαν υπονοουμενο. Αλλά η Όλγα αποκλείεται να έπιασε το υπονοουμενο του ιποποταμου. Είναι αθώα και καλοπροαίρετη γυναίκα. Αν καταλάβαινε ότι της το λέει με πονηρο σκοπό θα τον έβριζε και δεν θα δεχόταν να παρει το παγωτο
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Δεν νομίζω να ήταν συμβολικό. Αν και με την προστυχια που τον δέρνει αυτόν δεν είναι απίθανο να της το είπε σαν υπονοουμενο. Αλλά η Όλγα αποκλείεται να έπιασε το υπονοουμενο του ιποποταμου. Είναι αθώα και καλοπροαίρετη γυναίκα. Αν καταλάβαινε ότι της το λέει με πονηρο σκοπό θα τον έβριζε και δεν θα δεχόταν να παρει το παγωτο
τι αθωα ειναι.....αφου πλακωθηκε στα γαμισια με τους αλλους...anyway...περιμενω τι ανιψακι...πως θα το χωσεις στην ιστορια.....αντε να σε βοηθησω.....ειναι ανιψιος του περιπτερα.....
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τι έγινε με τους άλλους. Δεν μπορώ να την καταδικάσω πριν μάθω πως έφτασε σε αυτή την κατάσταση. Και αν της έκαναν κάτι πριν. Και γενικά πως κατέληξε να συμβεί κάτι τέτοιο.
 

mooblade8024

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2015
Μηνύματα
27
Like
727
Πόντοι
80
Γεια σας, με λένε Στέλιο και είμαι 34 χρονών. Είχα σπουδάσει γυμναστική ακαδημία και από μικρή ηλικία ασχολούμουν με τη σωματική διάπλαση επαγγελματικά, μέχρι και τον τελευταίο χρόνο. Μέχρι πέρυσι ήμουν γύρω στο 1,75 ύψος και 120 κιλά αλλά φέτες. Με πολύ μυϊκή μάζα φυσικά και λόγο του body building. Τα τελευταία τρία χρόνια περίπου είμαι παντρεμένος με την Όλγα, 29 χρονών. Η Όλγα είναι και αυτή γυμνάστρια στο επάγγελμα.Την είχα γνωρίσει στη σχολή. Τελειόφοιτος τότε, χρωστούσα κάτι μαθήματα, αυτή ήταν πρωτοετής. Γρήγορα αναπτύχθηκε μια έλξη και καταλήξαμε μαζί. Φυσικά και της άρεσαν οι άντρες με πολύ γυμνασμένο σώμα όπως εγώ. Άλλωστε και αυτή ήταν μια γυναίκα που τραβούσε όλα τα αντρικά βλέμματα πάνω της. Δεν είχε απλά γυμνασμένο κορμί, είχε και τις τέλειες αναλογίες. Είχε ένα πολύ όμορφο γλυκό αλλά και σέξι πρόσωπο, μέτριο ανάστημα για γυναίκα, γύρω στο 1,60 με 1,62 και 50 κιλά. Είχε μακριά μαύρα μαλλιά που έπεφταν μέχρι την πλάτη της.

Παρά τη γυμναστική που έκανε το σώμα της δεν είχε χάσει καθόλου από τη θηλυκότητα της... το αντίθετο. Τα ατέλειωτα πόδια της και οι σμιλευμένοι και τουρλωτοί γλουτοί της ήταν κάτι που πάντα τράβαγε την προσοχή κάθε άντρα. Αλλά αυτό που με τρέλαινε σε αυτήν επίσης, ήταν το υπέροχο πλούσιο στήθος της που δεν είχε χαλάσει καθόλου λόγω γυμναστικής. Ήταν μια πανέμορφη σέξι γυναίκα, από το όμορφο πρόσωπό της και το διαπεραστικό της βλέμμα, τα λεπτά χέρια της, το πλούσιο στήθος της που πάντα ξεχώριζε και έκανε υπέροχη αντίθεση με τους σχετικά λεπτούς της ώμους, τη λεπτή της μέση και τους τουρλωτούς ανορθωμένους γλουτούς της, μέχρι τα υπέροχα πόδια της. Πραγματικά δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από όλα αυτά τα μοντέλα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Κάποιες φορές το παράκανε λίγο με την εμφάνιση της στη δουλειά. Κάποια κολάν που ήταν πολύ εφαρμοστά, κάποιες μπλούζες με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ, αλλά πάντα μου έλεγε ότι όλες τα ίδια φοράνε και ότι είναι νορμάλ. Εγώ ζήλευα όταν την κοιτούσαν οι άλλοι άντρες σαν υπερθέαμα, αυτή δεν έδινε σημασία. Πριν δυο χρόνια ήμουν στα καλύτερα μου αγωνιστικά και προετοιμαζόμουν για ένα πολύ μεγάλο αγώνα body building. Και οι δυο μας περνούσαμε ατελείωτες ώρες στο γυμναστήριο, αλλά πάντα βρίσκαμε χρόνο για εμάς και η σεξουαλική μας ζωή ήταν στα καλύτερα της. Το κάναμε σχεδόν κάθε μέρα. Εκτός από τους τελευταίους μήνες πριν τον αγώνα που έπρεπε να προσέχω. Δεν ήταν το καλύτερο μας αλλά ξέραμε ότι θα κρατούσε για λίγο η αποχή. Μερικούς μήνες πριν τον αγώνα ήρθε στο γυμναστήριο ένας παλιός συμφοιτητής μου που δεν είχαμε καλές σχέσεις.
βρε αρχιδα αυτο ειναι ιστορια απο xstream
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
τι αθωα ειναι.....αφου πλακωθηκε στα γαμισια με τους αλλους...anyway...περιμενω τι ανιψακι...πως θα το χωσεις στην ιστορια.....αντε να σε βοηθησω.....ειναι ανιψιος του περιπτερα.....
Σίγουρα στη φάση με το παγωτο η Όλγα δεν κατάλαβε το υπονοουμενο. Γιατί όταν της είπε αυτός ένα παγωτακι είναι μόνο. η Όλγα του είπε. - ε Οχι και παγωτακι αυτό είναι τεράστιο. Θα χει πολες θερμίδες. . Πόσες έχει;Φαντάζομαι κι αυτες θα είναι επί 4
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Δεν ξέρω τι έγινε με τους άλλους. Δεν μπορώ να την καταδικάσω πριν μάθω πως έφτασε σε αυτή την κατάσταση. Και αν της έκαναν κάτι πριν. Και γενικά πως κατέληξε να συμβεί κάτι τέτοιο.
ρε Τελη θα μας τρελλανεις??εσυ γραφεις την ιστορια...εμας ρωτας τι εγινε με τους αλλους????
Μωρη κουφαλα...κλεβεις πονεμενες ιστοριες και τις παρουσιαζεις για δικες σου????απο το Xstream????
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Δεν κλέβω εγώ την ανέβασα εκεί. Με τους άλλους είδα μια πολυ ωραια γυναίκα με δυο αγυμναστα τσογλανια. Κάτι που δεν κολλάει. Κάτι δεν παει καλα. Αποκλείεται η Όλγα να τους έκατσε ετσι απλά
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
ρε Τελη θα μας τρελλανεις??εσυ γραφεις την ιστορια...εμας ρωτας τι εγινε με τους αλλους????
Μωρη κουφαλα...κλεβεις πονεμενες ιστοριες και τις παρουσιαζεις για δικες σου????απο το Xstream????
Και στη φάση με το παγωτο η Όλγα δεν κατάλαβε το υπονοουμενο. Γιατί όταν της είπε αυτός ένα παγωτακι είναι μόνο. η Όλγα του είπε. - ε Οχι και παγωτακι αυτό είναι τεράστιο. Θα χει πολες θερμίδες. . Πόσες έχει;Φαντάζομαι κι αυτες θα είναι επί 4
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Σίγουρα στη φάση με το παγωτο η Όλγα δεν κατάλαβε το υπονοουμενο. Γιατί όταν της είπε αυτός ένα παγωτακι είναι μόνο. η Όλγα του είπε. - ε Οχι και παγωτακι αυτό είναι τεράστιο. Θα χει πολες θερμίδες. . Πόσες έχει;Φαντάζομαι κι αυτες θα είναι επί 4
οταν τα καταπινε απο τους αλλους δεν την πειραζαν οι θερμιδες???αλλα ξεχασα...οι αλλοι ηταν φραγκατοι....ο δικος μας ειναι αλλη κοινωνικη ταξη...ο φτωχος περιπτερας...ο ανθρωπος του μοχθου....ο φουκαρας βιοπαλαιστης.....
Μωρη Καριολα..πες οτι ηταν ταξικο γαμισι.....κατσε....θα σε φτιαξω ...θα παρω τηλεφωνο τον Κουτσουμπα...να σε ξεσκισει.....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Δεν κλέβω εγώ την ανέβασα εκεί. Με τους άλλους είδα μια πολυ ωραια γυναίκα με δυο αγυμναστα τσογλανια. Κάτι που δεν κολλάει. Κάτι δεν παει καλα. Αποκλείεται η Όλγα να τους έκατσε ετσι απλά
ωπα...ωπα.....γραφεις εκει...γραφεις και απο εδω....δεν μας τα λες καλα....σε ποσα ταμπλο το παιζεις???
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
οταν τα καταπινε απο τους αλλους δεν την πειραζαν οι θερμιδες???αλλα ξεχασα...οι αλλοι ηταν φραγκατοι....ο δικος μας ειναι αλλη κοινωνικη ταξη...ο φτωχος περιπτερας...ο ανθρωπος του μοχθου....ο φουκαρας βιοπαλαιστης.....
Μωρη Καριολα..πες οτι ηταν ταξικο γαμισι.....κατσε....θα σε φτιαξω ...θα παρω τηλεφωνο τον Κουτσουμπα...να σε ξεσκισει.....
Ποια ρε αυτά τα τσουτσέκια φραγκατοι; δεν έχουν φράγκα ουτε συνδρομή να πληρώσουν
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
οταν τα καταπινε απο τους αλλους δεν την πειραζαν οι θερμιδες???αλλα ξεχασα...οι αλλοι ηταν φραγκατοι....ο δικος μας ειναι αλλη κοινωνικη ταξη...ο φτωχος περιπτερας...ο ανθρωπος του μοχθου....ο φουκαρας βιοπαλαιστης.....
Μωρη Καριολα..πες οτι ηταν ταξικο γαμισι.....κατσε....θα σε φτιαξω ...θα παρω τηλεφωνο τον Κουτσουμπα...να σε ξεσκισει.....
Τι άνθρωπος του μοχθου... Αυτός ο κλέφτης; που εχει το καλυτερο περασμα και το χει μονοπώλιο τα δίνει όλα σε διπλή τιμή
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
Και στη φάση με το παγωτο η Όλγα δεν κατάλαβε το υπονοουμενο. Γιατί όταν της είπε αυτός ένα παγωτακι είναι μόνο. η Όλγα του είπε. - ε Οχι και παγωτακι αυτό είναι τεράστιο. Θα χει πολες θερμίδες. . Πόσες έχει;Φαντάζομαι κι αυτες θα είναι επί 4
Eδω σου γαμιεται με τους χοντρους μεσα στο γυμναστηριο με ανοιχτα τα φωτα και σε πειραξε το παγωτο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom