Νέα

Ο γυμναστής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Telis85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Γεια σας, με λένε Στέλιο και είμαι 34 χρονών. Είχα σπουδάσει γυμναστική ακαδημία και από μικρή ηλικία ασχολούμουν με τη σωματική διάπλαση επαγγελματικά, μέχρι και τον τελευταίο χρόνο. Μέχρι πέρυσι ήμουν γύρω στο 1,75 ύψος και 120 κιλά αλλά φέτες. Με πολύ μυϊκή μάζα φυσικά και λόγο του body building. Τα τελευταία τρία χρόνια περίπου είμαι παντρεμένος με την Όλγα, 29 χρονών. Η Όλγα είναι και αυτή γυμνάστρια στο επάγγελμα.Την είχα γνωρίσει στη σχολή. Τελειόφοιτος τότε, χρωστούσα κάτι μαθήματα, αυτή ήταν πρωτοετής. Γρήγορα αναπτύχθηκε μια έλξη και καταλήξαμε μαζί. Φυσικά και της άρεσαν οι άντρες με πολύ γυμνασμένο σώμα όπως εγώ. Άλλωστε και αυτή ήταν μια γυναίκα που τραβούσε όλα τα αντρικά βλέμματα πάνω της. Δεν είχε απλά γυμνασμένο κορμί, είχε και τις τέλειες αναλογίες. Είχε ένα πολύ όμορφο γλυκό αλλά και σέξι πρόσωπο, μέτριο ανάστημα για γυναίκα, γύρω στο 1,60 με 1,62 και 50 κιλά. Είχε μακριά μαύρα μαλλιά που έπεφταν μέχρι την πλάτη της.

Παρά τη γυμναστική που έκανε το σώμα της δεν είχε χάσει καθόλου από τη θηλυκότητα της... το αντίθετο. Τα ατέλειωτα πόδια της και οι σμιλευμένοι και τουρλωτοί γλουτοί της ήταν κάτι που πάντα τράβαγε την προσοχή κάθε άντρα. Αλλά αυτό που με τρέλαινε σε αυτήν επίσης, ήταν το υπέροχο πλούσιο στήθος της που δεν είχε χαλάσει καθόλου λόγω γυμναστικής. Ήταν μια πανέμορφη σέξι γυναίκα, από το όμορφο πρόσωπό της και το διαπεραστικό της βλέμμα, τα λεπτά χέρια της, το πλούσιο στήθος της που πάντα ξεχώριζε και έκανε υπέροχη αντίθεση με τους σχετικά λεπτούς της ώμους, τη λεπτή της μέση και τους τουρλωτούς ανορθωμένους γλουτούς της, μέχρι τα υπέροχα πόδια της. Πραγματικά δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από όλα αυτά τα μοντέλα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Κάποιες φορές το παράκανε λίγο με την εμφάνιση της στη δουλειά. Κάποια κολάν που ήταν πολύ εφαρμοστά, κάποιες μπλούζες με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ, αλλά πάντα μου έλεγε ότι όλες τα ίδια φοράνε και ότι είναι νορμάλ. Εγώ ζήλευα όταν την κοιτούσαν οι άλλοι άντρες σαν υπερθέαμα, αυτή δεν έδινε σημασία. Πριν δυο χρόνια ήμουν στα καλύτερα μου αγωνιστικά και προετοιμαζόμουν για ένα πολύ μεγάλο αγώνα body building. Και οι δυο μας περνούσαμε ατελείωτες ώρες στο γυμναστήριο, αλλά πάντα βρίσκαμε χρόνο για εμάς και η σεξουαλική μας ζωή ήταν στα καλύτερα της. Το κάναμε σχεδόν κάθε μέρα. Εκτός από τους τελευταίους μήνες πριν τον αγώνα που έπρεπε να προσέχω. Δεν ήταν το καλύτερο μας αλλά ξέραμε ότι θα κρατούσε για λίγο η αποχή. Μερικούς μήνες πριν τον αγώνα ήρθε στο γυμναστήριο ένας παλιός συμφοιτητής μου που δεν είχαμε καλές σχέσεις.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
94
Like
46.252
Πόντοι
17.311
1) στελιος λες, με νικνεημ... τελης ??? :rolleyes:
2) εισαι 34 λες και ημερομηνια εχεις... 1985 ??? :rolleyes::rolleyes:
3) 1,60-1,62 η γκομενα λες και εχει... ατελειωτα ποδια ??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κατι δε μας λες καλα ρε παιχτη και πριν συνεχισεις... μη ξεχασεις το καμπινγκ :sunglasses:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.662
Κριτικές
47
Like
15.139
Πόντοι
5.885
Εδω λέει οτι ειναι1,75 και120 κιλά
Τέτοιες μαλακίες
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.591
Πόντοι
3.656
Γεια σας, με λένε Στέλιο και είμαι 34 χρονών. Είχα σπουδάσει γυμναστική ακαδημία και από μικρή ηλικία ασχολούμουν με τη σωματική διάπλαση επαγγελματικά, μέχρι και τον τελευταίο χρόνο. Μέχρι πέρυσι ήμουν γύρω στο 1,75 ύψος και 120 κιλά αλλά φέτες. Με πολύ μυϊκή μάζα φυσικά και λόγο του body building. Τα τελευταία τρία χρόνια περίπου είμαι παντρεμένος με την Όλγα, 29 χρονών. Η Όλγα είναι και αυτή γυμνάστρια στο επάγγελμα.Την είχα γνωρίσει στη σχολή. Τελειόφοιτος τότε, χρωστούσα κάτι μαθήματα, αυτή ήταν πρωτοετής. Γρήγορα αναπτύχθηκε μια έλξη και καταλήξαμε μαζί. Φυσικά και της άρεσαν οι άντρες με πολύ γυμνασμένο σώμα όπως εγώ. Άλλωστε και αυτή ήταν μια γυναίκα που τραβούσε όλα τα αντρικά βλέμματα πάνω της. Δεν είχε απλά γυμνασμένο κορμί, είχε και τις τέλειες αναλογίες. Είχε ένα πολύ όμορφο γλυκό αλλά και σέξι πρόσωπο, μέτριο ανάστημα για γυναίκα, γύρω στο 1,60 με 1,62 και 50 κιλά. Είχε μακριά μαύρα μαλλιά που έπεφταν μέχρι την πλάτη της.

Παρά τη γυμναστική που έκανε το σώμα της δεν είχε χάσει καθόλου από τη θηλυκότητα της... το αντίθετο. Τα ατέλειωτα πόδια της και οι σμιλευμένοι και τουρλωτοί γλουτοί της ήταν κάτι που πάντα τράβαγε την προσοχή κάθε άντρα. Αλλά αυτό που με τρέλαινε σε αυτήν επίσης, ήταν το υπέροχο πλούσιο στήθος της που δεν είχε χαλάσει καθόλου λόγω γυμναστικής. Ήταν μια πανέμορφη σέξι γυναίκα, από το όμορφο πρόσωπό της και το διαπεραστικό της βλέμμα, τα λεπτά χέρια της, το πλούσιο στήθος της που πάντα ξεχώριζε και έκανε υπέροχη αντίθεση με τους σχετικά λεπτούς της ώμους, τη λεπτή της μέση και τους τουρλωτούς ανορθωμένους γλουτούς της, μέχρι τα υπέροχα πόδια της. Πραγματικά δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από όλα αυτά τα μοντέλα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Κάποιες φορές το παράκανε λίγο με την εμφάνιση της στη δουλειά. Κάποια κολάν που ήταν πολύ εφαρμοστά, κάποιες μπλούζες με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ, αλλά πάντα μου έλεγε ότι όλες τα ίδια φοράνε και ότι είναι νορμάλ. Εγώ ζήλευα όταν την κοιτούσαν οι άλλοι άντρες σαν υπερθέαμα, αυτή δεν έδινε σημασία. Πριν δυο χρόνια ήμουν στα καλύτερα μου αγωνιστικά και προετοιμαζόμουν για ένα πολύ μεγάλο αγώνα body building. Και οι δυο μας περνούσαμε ατελείωτες ώρες στο γυμναστήριο, αλλά πάντα βρίσκαμε χρόνο για εμάς και η σεξουαλική μας ζωή ήταν στα καλύτερα της. Το κάναμε σχεδόν κάθε μέρα. Εκτός από τους τελευταίους μήνες πριν τον αγώνα που έπρεπε να προσέχω. Δεν ήταν το καλύτερο μας αλλά ξέραμε ότι θα κρατούσε για λίγο η αποχή. Μερικούς μήνες πριν τον αγώνα ήρθε στο γυμναστήριο ένας παλιός συμφοιτητής μου που δεν είχαμε καλές σχέσεις.

τυπε τετοιο σεντονι ουτε ο ντοπας christos savvidis :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.591
Πόντοι
3.656
Στέλιο, να τον προσέχεις τον παλιό συμφοιτητή.
Κάτι μου λέει οτι θα σου σουβλίσει τη σύζυγο. :fuck2:

τυπε λες νς μας τη φερει ο τυπος και καταληξει εκεινος σε καμια αλληλομαλακια με τον γυμναστη; :confused::confused::confused:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.111
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα παίδες δεν πρόλαβα να το διαβάσω όλο. Η παρτουζα με τα γουρούνια έγινε ή θ γίνει στο επόμενο επεισόδιο;
 
Τελευταία τροποποίηση:

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Μερικούς μήνες πριν τον αγώνα ήρθε στο γυμναστήριο ένας παλιός συμφοιτητής μου που δεν είχαμε καλές σχέσεις αυτός τότε όταν πρωτογνώρισα την Όλγα την γνώριζε από πιο παλιά μιας και έκανε παρέα με μια ξαδέρφη της . Ο τύπος μάλλον είχε φάει κόλλημα με την Όλγα αλλά αυτή του είχε ρίξει άκυρο. Εδώ που τα λέμε δεν ήταν για τα μούτρα του. Παρόλο που σπούδαζε κι αυτός γυμναστική ακαδημία ποτέ δεν είχε ιδιαίτερα γυμνασμένο σώμα ήταν γύρω στο 1,80 ύψος και πάντα είχε κάποια περιττά κιλά περίπου κάπου στα 100 κιλά . Λίγα μεν αλλά δεν δικαιολογούνταν στην ηλικία μας και για τη δουλειά μας. Όταν τα πρώτο φτιάξαμε με την Όλγα αυτός με έβλεπε ανταγωνιστικά κάπως. Με κόντραρε σε κιλά που σηκώναμε στο γυμναστήριο κλπ. Τελικά μετά από καιρό χαθήκαμε. Τώρα όταν τον είδα στο γυμναστήριο τρόμαξα να τον γνωρίσω είχε γίνει μποντιμπιλτερ κι αυτός. Και μάλιστα θα κατέβαινε κι αυτός στους αγώνες που θα και γώ. Το αποτέλεσμα του ήταν καλύτερο απ το δικό μου ενώ ήταν πολυ λιγότερα χρόνια στο χώρο. Τρία χρόνια απ ότι μου είπε. Αυτός κάπου κάπου έκανε τον μάγκα με προκαλούσε είτε να κάνουμε αγώνα ποιός θα σηκώσει τα πιο πολλά σε μια άσκηση η ποιός θα κάνει τις περισσότερες επαναλήψεις. Και επειδή με είχε νικήσει κανά δυό φορές,είχε σηκώσει περισσότερα κιλά από εμένα έκανε και τον μάγκα στην Όλγα .Λες και μόνο αυτός μπορούσε να σηκώσει κιλά και είχε σώμα. Εννοείται πως η γυναίκα μου δεν έδινε σημασία. Εγώ κάποιες φορές θα τον πλάκωνα αλλά η γυναίκα μου με συγκρατούσε. Ενώ δεν απαντούσα πάντα στις προκλήσεις του. Κάποιες φορές το έβλεπα σαν ευγενή άμιλα και πίστευα ότι μου έκανε καλό για να προπονούμαι περρισσότερο .
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.662
Κριτικές
47
Like
15.139
Πόντοι
5.885
Να το κοιτάξεις αυτό με την ευγενή άμιλα
Επίσης 120 κιλά φέτες και να σου ρίχνει ο μπουχέσας δεν λέει
Πρέπει να ανέβεις κιλά
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.662
Κριτικές
47
Like
15.139
Πόντοι
5.885
Σε ασκησιολόγιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom