Νέα

Ο γυμναστής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Telis85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Ρε σεις, φτάνει πια, μην ασχολείστε άλλον με τον λακαμά τον @Telis85 . Τα ίδια και τα ίδια, με κλεμμένες ιστορίες από τσόντες και copy/paste τα ίδια σε κάθε story. Ελεος πια... Είπαμε, δεν έχει ζωή και του τη γεμίζουμε, αλλά ας πάει στο Αγιο Όρος να ησυχάσει, στο φινάλε.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
Τέλη μην τους ακούς. Η ιστορία σου τα σπάει, έχει σασπένς, έχει αίσθημα, έχει απλήρωτη ΔΕΗ, έχει τρυφερότητα και κυρίως έχει και τις ατυχείς περιπέτειες της καημένης της Όλγας.

Φιλικά πάντα θα μου επιτρέψεις να σου επισημάνω ότι η σχέση της Όλγας με τους χοντρούς θυμίζει κάπως το ανέκδοτο με τον κυνηγό και τον αρκούδο :

Ήτανε κάποτε ένας κυνηγός αρκούδων και πάει στο δάσος να κυνηγήσει. Βλέπει πίσω από έναν θάμνο το πόδι μιας αρκούδας. Βγάζει την καραμπίνα, σημαδεύει και αρχίζει να πυροβολεί συνεχώς μέχρι να αδειάσει το όπλο. Μετά κοιτά για πτώμα αρκούδας αλλά τίποτα. Ξαφνικά κάτι του χτυπά την πλάτη, γυρίζει και βλέπει έναν μεγάλο απειλητικό αρκούδο που του λέει:
-Γι αυτό που έκανες θα μου πάρεις πίπα αλλιώς θα σε σκοτώσω.
Τι να κάνει ο άνθρωπος, το έκανε και έφυγε νευριασμένος, ορκιζόμενος ότι θα εκδικηθεί. Την άλλη μέρα ξαναπήγε, στο ίδιο μέρος, κουβαλώντας αυτή τη φορά πολυβόλο. Πίσω από ένα θάμνο βλέπει το αυτί της αρκούδας, βγάζει το πολυβόλο και αρχίζει να ρίχνει μέχρι που άδειασε η γεμιστήρα. Κοιτά για πτώμα αρκούδας αλλά δυστυχώς τίποτα. Ξαφνικά του χτυπά πάλι την πλάτη, γυρίζει και βλέπει πάλι τον αρκούδο που του λέει αυτή τη φορά:
-Επειδή ξαναπροσπάθησες να με σκοτώσεις αυτή τη φορά θα στήσεις κώλο αλλιώς θα σε πετσοκόψω.
Τι να κάνει ο άνθρωπος το κάνει, ο αρκούδος τον ξεκολιάζει, και φεύγει, πραγματικά νευριασμένος, απειλώντας τον αρκούδο ότι κάποτε θα καταφέρει να τον σκοτώσει.
Την άλλη μέρα έρχεται με ένα μπαζούκα και ψάχνει τον αρκούδο. Πίσω από κάτι φυτά διακρίνει το περίγραμμα του, οπότε σημαδεύει και ΜΠΑΜ. Σίγουρος πλέον ότι τον σκότωσε ψάχνει για το πτώμα του, αλλά τίποτα !
Γυρίζει όλο τρόμο πίσω του και βλέπει τον γνωστό αρκούδο με την πούτσα σηκωμένη που του πιάνει το αυτί και του λέει:

- πες την αλήθεια, δεν έρχεσαι στο δάσος για το κυνήγι ...............
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Που κολλάει αυτή η ιστορία με την γυναίκα μου ;δεν το καταλαβαίνω
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
20
Like
22.743
Πόντοι
8.346
Κ η γυναίκα σου στο γυμναστήριο δεν πάει γ δουλειά. Αλλά γ ξεκώλιασμα αφού εσύ είσαι τζουφιος
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Κ η γυναίκα σου στο γυμναστήριο δεν πάει γ δουλειά. Αλλά γ ξεκώλιασμα αφού εσύ είσαι τζουφιος
Η γυναίκα μου παει για δουλειά στο γυμναστήριο. Και όχι για ξεκωλιασμα. Και δεν είμαι Τζουφιος
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.905
Πόντοι
13.636
Που κολλάει αυτή η ιστορία με την γυναίκα μου ;δεν το καταλαβαίνω
Αναπνέουμε για να διαβάσουμε το επεισόδιο που οι χοντρομπαλάδες θα διακορευσουν και την δική σου κολωτρυπίδα ... :coffee:
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Αναπνέουμε για να διαβάσουμε το επεισόδιο που οι χοντρομπαλάδες θα διακορευσουν και την δική σου κολωτρυπίδα ... :coffee:
Την δική μου όχι. Την δική σου θα διακορευσουν
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Η γυναίκα μου παει για δουλειά στο γυμναστήριο. Και όχι για ξεκωλιασμα. Και δεν είμαι Τζουφιος
καμια φωτο απτην κωλαρα της γυναικας σου εχεις Τελη;
γιατι απο ιστοριες εχουμε χορτασει, να δουμε λιγο κωλο να ανοιξει το ματι μας ρε αδερφε.
Τοσοι την γαμανε, εμεις θα αρκεστουμε σε λιγο μπανιστηρι
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
καμια φωτο απτην κωλαρα της γυναικας σου εχεις Τελη;
γιατι απο ιστοριες εχουμε χορτασει, να δουμε λιγο κωλο να ανοιξει το ματι μας ρε αδερφε.
Τοσοι την γαμανε, εμεις θα αρκεστουμε σε λιγο μπανιστηρι
Δεν την γαμαει κανεις εκτός από εμένα
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Οχι παλι θα με πηραζε το ίδιο. Απλά τώρα δεν καταλαβαίνω και τον λόγο και δεν καταλαβαίνω και πως έγινε
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
20
Like
22.743
Πόντοι
8.346
Οχι παλι θα με πηραζε το ίδιο. Απλά τώρα δεν καταλαβαίνω και τον λόγο και δεν καταλαβαίνω και πως έγινε
Τι ακριβώς δεν καταλαβαινεις.. εχεις γαριδακι , εχουν μελιτζάνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom