Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 195K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.317
Like
15.812
Πόντοι
3.556
Κουράγιο φιλαράκι.

Εύχομαι να είναι καλά και σύντομα στην αγκαλιά σου.

(δεν θέλω σχόλια από κακεντρεχείς χρήστες)
Είσαι ευγενική ψυχή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για πες δυο τρία να ξέρουμε και εμείς.
Πρώτη Σερρών, κοκκινόχωμα Καβάλας και Πολύκαστρο Κιλκίς..
Εγγυημένα πράγματα..
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.997
Πόντοι
3.936

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ενώ μετά από λίγο άρχισε να φωνάζει ακόμα πιο δυνατά -αχ αχ Αααααχ για καντσάιο ντα! για καντσάιο! Ααααααααχχχ! Ενώ το παχυδερμο συνέχιζε πισω της να κινείται μέσα στο μουνι της σαν να μην υπάρχει αυριο. Τώρα ο ήχος απο τις απανωτές εισχωρησεις της βρωμοπουτσας του στο μουνί της Στέλλας ακουγωνταν δυνατά ενώ τα βρωμικα και τριχωτα αρχίδια του χτυπούσαν πανω στο μουνι της γυναίκας μου. Μετά από λίγο η γυναίκα μου σταμάτησε να αναστενάζει τόσο δυνατά απ τον πονο . Άνοιξε τα μάτια και γυρισε το κεφάλι πισω ξανά και τον κοιτουσε όπως αυτός συνέχισε να της το βάζει δυνατά. Ενώ ο Κώστας της το ξανά έδωσε στο στόμα. Μετά από λίγο ο λιγουρης ο Νώντας φώναξε - ωχχχ καυλα μου ωχχχ πουτανα ! Ωχχχ και τραβήχτηκε από μέσα της και άρχισαν να τρέχουν υγρά απ το μουνι της γυναίκας μου. Ενώ αυτός συνέχισε να χυνει πανω στα οπίσθια της Στέλλας. - ωχχχ παρτα τσουλάρα ! Παρτα πουτανα ! Ο βρωμιαρης την ήξερε λίγες μέρες μόνο και όχι μόνο της το έχωσε στο μουνι αλλά του έφυγαν και χυσια μέσα της. - πω πω καυλα μου! τι ξεκωλιάρα είσαι συ! Με ξεζουμισες. Είπε ενώ τινάζει την πουτσα του στα κωλομέρια της γυναίκας μου. Και μετά πηγε μπροστά της και άρχισε να της πιανει τα βυζιά και να κοπαναει την πουτσα του στο προσωπο της. Ο Κώστας τότε σταμάτησε να της δίνει τον πουτσο του στο στόμα της τραβήχτηκε και πηγε πισω της ενώ ο Νώντας της τον έχωσε στο στόμα αυτός. - έτσι καθάρισε τον καλά βυζαρου μου. Ωχχχ έτσι γλυψτο κιόλας ναι! Ωχχχ τι πουτανα που είσαι! Ωχχχ ρουφα το έτσι! Ο Κώστας τώρα μπήκε απότομα με δυο ατσαλες κινήσεις στο μουνι της Στέλλας. Και άρχισε να τη γαμαει αργά αλλά το εχωνε με δυναμη. Η γυναίκα μου μουγκριζε χωρίς να μπορεί να φωνάξει εξαιτίας του νωντα που είχε χώσει την πουτσα του στο στόμα της. Ενω ο Ανδρέας είχε κάτσει σε μια καρέκλα και τραβουσε βίντεο. Ο Βρωμοκωστας όσο περνουσε η ώρα ανέβαζε ρυθμό ώσπου έφτασε σε σημείο να της το βάζει σαν τον Νώντα. Ενώ της είπε - μας καυλωσες πολυ σημερα και θα το πληρωσεις ! Είπε και αρχισε ένα άγριο σφυροκόπημα ενώ σε κάποιες φάσης της έριχνε μπατσωκωλια
Όπως της έριχνε μπατσοκωλια ο λιγουρης ο Κώστας η γυναίκα μου έβγαλε απ το στόμα της τον πουτσο του Νώντα και του είπε - αχ αχ Κώστα αχ αχ είσαι τόσο άγριος ! τόσο σκληρός! αχ αχ. - ωχ πιο σκληρός απ τον άντρα σου; - αχ αχ ναι! Ναι αχ καμιά σχέση! -Ωχχ πορνη θα φας πιλυ πουτσο σήμερα. Μας καυλωσες με τα ξέκωλα που φόραγες. - αχ τι να κανα αχ εχει τόσο κάψα σημερα. - ο καιρός σου φταίει πορνη . - αχ ναι ειναι τόσο καυτος. - ωχ εισαι η καλύτερη πουτανα που έχω δει.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Αχ αχ είσαι τόσο μεγάλος...αγρικος . - ωχ μεγαλυτερος απ τον άντρα σου ; - αχ αχ ναι ναι! Αχ αχ πολυ μεγαλυτερος αχ αχ.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
9
Like
3.281
Πόντοι
456
Μανωλιο ακομα δεν το βρηκες το νιδιο;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
786
Κριτικές
12
Like
2.180
Πόντοι
496
Σε ποιό χωρίο γίνονται αυτά ρε να περάσω καμιά μέρα.
Έχω φτάσει σελίδα 9 και ο τύπος γράφεις δύο -τρείς φορές τα ίδια σεντόνια.Σε λίγο θα βγούν τα προικιά για το γάμο που τα απλώνουν στον γιούκο.
Παναθεμάσε βραδυάτικο που άρχισα να σε διαβάζω. Τουλάχιστον σκέφτεσαι να το πουλήσεις μπάς και γίνει ταινία να δούμε τον Κωστάκη τον χαλιαμούτρα.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
3
Like
4.161
Πόντοι
456
Σε ποιό χωρίο γίνονται αυτά ρε να περάσω καμιά μέρα.
Έχω φτάσει σελίδα 9 και ο τύπος γράφεις δύο -τρείς φορές τα ίδια σεντόνια.Σε λίγο θα βγούν τα προικιά για το γάμο που τα απλώνουν στον γιούκο.
Παναθεμάσε βραδυάτικο που άρχισα να σε διαβάζω. Τουλάχιστον σκέφτεσαι να το πουλήσεις μπάς και γίνει ταινία να δούμε τον Κωστάκη τον χαλιαμούτρα.
Ακόμα μας λέει το επαναληπτικό επεισόδιο στο χωριό.
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.034
Κριτικές
19
Like
5.294
Πόντοι
1.446
Και ομως οταν ξεκινησε την ιστορια 5 μηνες πριν ειχε προοπτικες.Τελικα καταντησε μια αηδια
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
786
Κριτικές
12
Like
2.180
Πόντοι
496
Έχω φτάσει σελίδα 32 και έχω κάνει 2 στομάχια απο τα γέλια.
Που αλλού θα τα βρείτε αυτά ρε.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
786
Κριτικές
12
Like
2.180
Πόντοι
496

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.441
Κριτικές
5
Like
7.352
Πόντοι
1.336
Τι σου φάνηκε τόσο αστείο τα λιγούρια που εκβίασαν τη γυναίκα μου;
Ρε συ φίλε ..ενταξει ειπαμε σε πιστεψαμε ..Την εκβιασαν ..ολα καλα ολα ωραια
Παμε τωρα παρα κατω
περιεγραψε μας λιγο εκβιασμο ...
:zfuck:
:fuck1::jade:
Να δουμε της το καρφωσαν στο κωλαρακι ..
Μας εχει φαει η αγωνια
Γυρισε ...μπορουσε να παρει τα ποδια της ...
Μη μας σκας και εσυ
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
786
Κριτικές
12
Like
2.180
Πόντοι
496
- μ ναι ...δε .. σε περιμενα .... Αυτή μιλουσε με παυσεις ενώ που και που ακουγωταν στο βίντεο και λίγο ο κωστας που βογγουσε ωχχχ ωχ. Ενώ αυτή συνέχισε να μιλάει στο τηλέφωνο. - αχ ναι.. μωρό μου.. έχεις δίκιο.... έπρεπε να.. σε περιμενω ... Σε μια φάση όπως μιλουσε το παχυδερμο ο κωστας τραβήχτηκε πιο πισω στον καναπέ και πηγε και έκατσε παρα δίπλα στην άκρη του και τώρα φάνηκε η ψωλη του ενώ δεν άργησε να φανει και το κεφάλι της Στέλλας που έβγαινε απ το τραπέζι και ανέβηκε κι αυτή στον καναπέ και έσκυψε πανω στον πουτσο του και άρχισε να τον ρουφάει. Ενώ δεν είχε το κινητό στα χέρια. Θα έπαιζε θέατρο πριν σκέφτηκα. Μετά από λίγο χτυπησε όμως το κινητό της αυτή στην αρχή δεν έδωσε σημασία συνέχισε να ρουφάει την βρωμοπουτσα του Κώστα. Αλλά το κινητό συνέχισε να χτυπάει. Τότε αυτή το σήκωσε ενώ εκείνη την ώρα ο Κώστας ανά σηκώθηκε στον καναπέ και οδήγησε τη Στέλλα να κατέβει απ τον καναπέ και να γονατίσει στο πατωμα ανάμεσα στα ποδια του. Αυτή τον ακολουθησε χωρίς να αντισταθεί ιδιαίτερα. Όπως κατέβαινε απ τον καναπέ αυτός της έπιασε τον κωλο ενώ τα στήθη της φάνηκαν στην κάμερα που ήταν μισό βγαλμενα έξω απ την μπλουζα. Αυτή γονάτισε μπροστά του και με το ένα χέρι κρατουσε το κινητό και με το άλλο του έπιασε τον πουτσο. Και του τον έπαιζε ενώ άρχισε να τον ρουφάει μέχρι τη μέση τουλάχιστον. Έμεινα βλεπωντας να περνει όλο αυτό το πραγμα στο στόμα της. Μετά άρχισε να μιλάει - αχ ελα βρε μωρο μου;δεν σ ακουω.... Καλά.. Κάνει.. διακοπές.... Και συνέχισε να ρουφάει. Ενώ σταματουσε συχνά για να μιλήσει στο κινητό. - ΜΜΜ.. Ναι.. τώρα σε.. Ακουω καλυτερα... Ναι... Α μην ανησυχείς. Δεν θα φαω... πολυ. ένα ....αγγουρι ....πηρα . Και συνέχισε την πιπα στο παχυδερμο. Ενώ αυτός είχε τη μια χερουκλα του στα βυζιά της και την άλλη πισω απ το κεφάλι της και το εσπρωχνε πανω στην πουτσα του. Μετά από λίγο σταμάτησε και απάντησε ξανά χλαπ τώρα ο ήχος απ τα χείλη της ακουστικε δυνατά καθώς έβγαινε. - μμ ναι... αχ αφου ξέρεις ποσο τα λατρευω τα...λαχανικά... Και ειδικά το.. Αγγούρι.... Αχ μωρό μου δεν μπορείς να φανταστείς τι νόστιμα αγγούρια έχετε στο χωριό. Αχ ναι.. Ξέρω δε σ αρέσουν ναι. Μμμ εγώ τρελενομαι. Είπε και άρχισε τις πιπες ξανά. Μετά απάντησε ξανά. - αχ μα φυσικά... και τα φόρεσα. Το ξερω οτι ειναι τα αγαπημένα σου.... Και όχι μόνο..... Εεε εννοώ ότι.. Όλα σ αρέσουν. Απ τα εσώρουχα μου. Μμμ ναι αυτά φοραω. Μετά άρχισε ξανά να το ρουφάει.

Ρε μαλάκα όντως τώρα έκατσες γαμώ την πεθαμένη ζωή σου και έγραψες αυτό το κατεβατό + άλλα πόσα.
Δεν έχεις τίποτα άλλο να κάνεις γαμημένε κερατά.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
9
Like
3.281
Πόντοι
456
Μανλιο αμπερ αλερτ την εβγαλες την Κυρια;
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
3
Like
4.161
Πόντοι
456
Αυτή είναι η πραγματικότητα για το Μανωλιό και τη γυναίκα του
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
786
Κριτικές
12
Like
2.180
Πόντοι
496
Δε με δέρνει καμια μαλακια και δεν είμαι φασολακης
Σε λίγο θα μου πείς και ότι η γυναίκα σου είναι παρθένα, γυναίκα σου αν ζούσε δηλαδή και είταν υπαρκτό πρόσωπο.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
3
Like
4.161
Πόντοι
456
Τι κάθεστε και ασχολείστε εδώ ο ίδιος δεν ασχολείται πια με τις παπάτζες του.Έτσι μπαίνει 1-2 φορές την εβδομάδα και κάτι γράφει.Βάζω στοίχημα ότι όσο τα γράφει παίζει και το πουλί του μπας και χύσει γιατί αλλιώς δεν του σηκώνεται κάν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom