Νέα

Ο καθηγητής και η καθηγήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KWSTAS22C
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Γεια σας είμαι ο Κώστας 44 ετών γύρω στο 1,70 ύψος περίπου 80 κιλά με ελάχιστα περιττά κιλά. Σχετικά εμφανίσιμος ξανθός και γενικά με καλή εμφάνιση. Παντρεμένος με μια πολυ όμορφη γυναίκα την Σοφία ή Σόφη οπως την φωνάζαμε οι δικοί της άνθρωποι. Ήταν 34 ετών . Γύρω στο 1,65 ύψος και 60 κιλά περίπου με κάστανα μακριά μαλλιά . Ήμουν τρέλα ερωτευμένος με τη γυναίκα μου γιατί συνδύαζε τον τύπο της έξυπνης αλλά και όμορφης γυναίκας.Είχε πάντα ένα ύφος σοβαρό. Αλλά ήταν τόσο όμορφη που συνδύαζε το σοβαρό και το σέξι ταυτόχρονα.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Είμαστε και οι δυο καθηγητές. Εγώ κάνω μαθηματικά και η γυναίκα μου είναι φιλόλογος.Εγω δουλευα σε ένα γενικό λύκειο. Ενώ η γυναίκα μου ενώ δουλευε στην αρχή σε φροντιστήριο κατάφερε μετά απο λίγα χρόνια να βρει δουλειά σε ένα επαλ.Εγώ φέτος είχα την δευτερα και την πρωτη λυκείου ενώ η γυναίκα μου έκανε μου είπε κυρίως σε τμήματα της δευτερας και της τριτης λυκείου.Η γυναίκα μου ήταν πάντα μια γυναίκα πολυ σέξι που είχε μια αριστοκρατική ομορφιά . Το πλούσιο στήθος της. Το καλίγραμμο με υπέροχες καμπύλες κορμί της. Η στενή της μέση. Τα καλλίγραμμα πόδια της. Και οι καλοσχηματισμένοι και τουρλωτοί γλουτοί της απο τη γυμναστική που έκανε συχνά. Ήταν μια γυναίκα που πρόσεχε πολύ τον εαυτό της.Τα ρούχα της είχαν πάντα στο σχολείο ένα σοβαρό τόνο. Αλλά ταυτόχρονα σχεδόν πάντα αναδείκνυαν και το υπέροχο κορμί της με ωραίο τρόπο χωρίς να γίνεται ποτέ ιδιαίτερα προκλητική .
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Παρόλα αυτά πολλές φορές παρατηρούσα και έξω σε εξόδους μας αλλά και όταν δουλευαμε παλια μαζί σε ένα φροντιστήριο ότι δεν περνούσε ποτέ απαρατήρητη ,όχι μόνο από τους καθηγητές αλλά και από τους μαθητές.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Tην Καλησπερα Φιλε Κωστα....επιτελους....ανοιξε ενα νημα με ερωτικο περιεχομενο....ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΩΣΤΑ..!!!σε στηριζω!!!!
e9537932c8ce5c692c7f3a67f7d4dcdc.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Η γυναίκα μου ποτέ δεν φορούσε μπλούζες με πολύ βαθύ ντεκολτέ ή μίνι φούστες. Όμως λόγο του υπέροχου κορμιού της και λόγο ότι είχε φοβερές καμπύλες με υπέροχα καλλίγραμμα ποδια και ένα κώλο σκέτη κόλαση. Τραβούσε πολύ συχνά τα αντρικά βλέμματα.Φυσικά όλα αυτά ήταν σχετικά περιορισμένα με το σεμνό της ντύσιμο στο σχολείο. Κυρίως μόνο σε εξόδους μας φρόντιζε να τα επιδεικνύει. Το μόνο που δεν ήταν εύκολο να κρύψει ήταν το απίστευτα πλούσιο στήθος της που διαγράφονταν ακόμα και από κλειστές μάλλινες μπλούζες που φορούσε το χειμώνα . Για να μη μιλήσω για το καλοκαίρι καλύτερα εκεί ήταν ακόμα πιο δύσκολα τα πράγματα. Δευτερη χρόνια σε αυτό το σχολείο για εμένα. Η προηγούμενη είχε πάει σχετικά καλά και η φετινή φαινόταν να έχει τις ίδιες προοπτικές.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Κάπου στα μέσα της χρονιάς όμως τα οικονομικά μας δυσκόλεψαν γιατί πήραμε ένα δάνειο και αγοράσαμε το νέο μας σπίτι. Αρχικά η σεξουαλική μας ζωή πριν ήταν πολυ καλή . Το κάναμε τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα. Μερικές φορές και δύο. Γενικά δεν ήταν συντηρητική γυναίκα αλλά είχε κάποιες αναστολές. Και δυστυχώς είχαμε κάποιες διαφορές. Ασ πούμε για πρωκτικό δεν ήθελε ούτε να το ακούσει. Αλλά κατά τα αλλά τα βρίσκαμε και με το παραπάνω. Από τότε που πήραμε το δάνειο εκτός απ το σχολείο αρχίσαμε και οι δυο τα ιδιαίτερα . Έτσι το σεξ πέρασε σε δεύτερη μοίρα. Μια φορά την εβδομάδα άλλες φορές μία φορά στις δέκα μέρες. Εγώ ήθελα αλλά η γυναίκα μου ήταν συνέχεια πτώμα. Εγώ έκανα ιδιαίτερα μετά το σχολείο στα μαθηματικά σε 5 διαφορετικά άτομα την εβδομάδα.. Η γυναίκα μου έκανε σε δυό κορίτσια φιλολογικά. Ενώ πρόσφατα πριν δυο εβδομάδες είχε αρχίσει να κάνει και γερμανικά σε άλλους δυό μαθητές μιας και εκτός από φιλόλογος μιλούσε άπταιστα αγγλικά και γερμανικά σε επίπεδο προφίσενσι.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Δεν διαβασα τιποτα αλλα μηπως σε λενε Μανωλιο και ησουν καποτε γυμναστης;
Καλησπερα Φιλε Isidor....με το μαλακο.....θα μας φυγει και ο Καθηγητης.....ετσι διωξαμε-τε και τον Μανωλακι και το Στελιο.....αντε...να διωξουμε και τον Κωστα.....με το Μαλακοοοοοοοοο!!!!!!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
9
Like
3.281
Πόντοι
456
Καλησπερα Φιλε Isidor....με το μαλακο.....θα μας φυγει και ο Καθηγητης.....ετσι διωξαμε-τε και τον Μανωλακι και το Στελιο.....αντε...να διωξουμε και τον Κωστα.....με το Μαλακοοοοοοοοο!!!!!!!
Απλα ηθελα να το γραψω πρωτος :rockon:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Απλα ηθελα να το γραψω πρωτος :rockon:
η τελευταια παραγραφος που εγραψε ο Φιλτατος Κωστας ειναι ολα τα λεφτα....προβλεπω αγρια γαμισια .....παρτουζες με μαθητες....πλακωμουνια.....τσιμπουκια με παρσιμο κωλοτρυπιδας....απλως θελει λιγο στηριξη να απελευθερωθει και να μας πει τα γεγονοτα....
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
9
Like
3.281
Πόντοι
456
η τελευταια παραγραφος που εγραψε ο Φιλτατος Κωστας ειναι ολα τα λεφτα....προβλεπω αγρια γαμισια .....παρτουζες με μαθητες....πλακωμουνια.....τσιμπουκια με παρσιμο κωλοτρυπιδας....απλως θελει λιγο στηριξη να απελευθερωθει και να μας πει τα γεγονοτα....
ας σταματησουμε τα μεταξυ μας μηνυματα γιατι περασαν 20 λεπτα και ο Κωστας δεν ανεβασε τιποτα.Κωστακη περιμενουμε,εγω ειδοποιω τους υπολοιπους σχολιαστες των παχυδερμων/μποντιμπιλντεραδων και φερνω ποπ κορν
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Μια μέρα πήγα να την πάρω απ το λύκειο που δούλευε την ώρα του διαλείμματος.Το σχολείο της ήταν πολυ μακριά απ το δικό μου. Είχε μερικους μήνες που είχε αρχίσει να δουλεύει εδώ . Πήγα στο γραφείο των καθηγητών να ρωτήσω που είναι η γυναίκα μου γιατί χάθηκα. Το κτήριο ήταν τεράστιο και είχε κυρίως αγόρια μιας και ήταν επαγγελματικό λύκειο . Αφού βρήκα το γραφείο, μου μίλησε ένας κυρίως μεσήλικας. Ήταν ο υποδιευθυντής, γύρο στα 50 χρονών. Κοντός με φαλάκρα και μουστακι, και πολλά περιττά κιλά που τον έκαναν να ιδρώνει με το παραμικρό .
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Πες μας ρε φιλε την ιστορια ολη, μας κανεις και ανυπομονουμε...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.722
Κριτικές
62
Like
40.092
Πόντοι
8.530

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
9
Like
3.281
Πόντοι
456
Μια μέρα πήγα να την πάρω απ το λύκειο που δούλευε την ώρα του διαλείμματος.Το σχολείο της ήταν πολυ μακριά απ το δικό μου. Είχε μερικους μήνες που είχε αρχίσει να δουλεύει εδώ . Πήγα στο γραφείο των καθηγητών να ρωτήσω που είναι η γυναίκα μου γιατί χάθηκα. Το κτήριο ήταν τεράστιο και είχε κυρίως αγόρια μιας και ήταν επαγγελματικό λύκειο . Αφού βρήκα το γραφείο, μου μίλησε ένας κυρίως μεσήλικας. Ήταν ο υποδιευθυντής, γύρο στα 50 χρονών. Κοντός με φαλάκρα και μουστακι, και πολλά περιττά κιλά που τον έκαναν να ιδρώνει με το παραμικρό .
Αυτοι οι τυποι που δεν τους πιανει το ματι σου ειναι ανελεητοι κωλογαμιαδες...Εγω το ειπα παντως...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατι μιλας για τη γυναικα σου στον παρελθοντα χρονο;
Ηταν ομορφη, ηταν 34...
Θα εχει ασχημο τελος η ιστορια; :priest:
Αμπερ αλερτ θα βγει οποτε ειναι ενα ενδεχομενο
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.903
Πόντοι
13.636

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom