Νέα

Zoo σάιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gymnasths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Ερωτηση. Παιζει κανενα call girl ανεξαρτητο στο zoo.gr. Αν ναι θα ηθελα και username παρακαλω. Α και αν εχει κανενας λεπτομεριες για τις γκομενες. Ευχαριστωωωωω!!!!
 

poulios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Μαγκες ολοι δικιο εχουμε,ετσι ειναι η χωρα μας,μπορει να εισαι το πιο γαματο ατομο και αν δε δουλευεισ σε μπαρ η κλαμπ δε βγαζεισ γκομενα,οι γυναικες την εχουν δει πολυ ασχημα μα την παρτι τους.Εσεις βεβαια στην Αθηνα εχετε κ αλλεσ επιλογες ετοιμεσ!!!!!Εμεισ στην επαρχια την εχουμε βαμμενη!
 

poulios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Μια ερωτηση χρεωνεσαι οταν μπαινεισ για τσατ στο ζοο?
 

poulios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Και κατι αλλο μαγκες,ασ ειχαμε τον τουρισμο που ειχαμε το 80,τοτε που οι γκομενες ερχοταν μονο να πηδηχτουν και μετα να δεισ τισ ελληνιδες τι θα κανανε που θα τισ ειχαμε στο φτυσιμο.Ενας θειοσ μου που εζησε την Αθηνα του 80 δεν πλησιαζαν ελληνιδα ολο ξενες,Ωραιεσ εποχες!
 

poulios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
ΕΥχαριστω φιλε,οταν στελνεισ πριβε μηνυματα?Οταν κατι σε χρεωνει στο λεει η στο τελοσ του μηνα το αντιλαμβενεσαι?
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
120
Πόντοι
0
απο το ζοο στον ενα χρονο που κανω τσατ...εχω πηδηξει...πανω απο 20 γκομενες επιλεκτικα....συν εχω αλλες τοσες να με ΄΄κυνηγανε''...
απο τσατ γενικα...εχω γαμησει πανω απο 40......και εχω γνωρισει 10δες....σε συναντησεις κτλ...
Πειραζει που ειμαι κ μεγαλη φιρμα πειραζει?
Οχι δε πειραζειιιιιιιιιι_____________
Οι σκατοφατσες ειναι λογικο να μη με πιστεψουν....αλλα στη πουτσαρα μου!
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
απο το ζοο στον ενα χρονο που κανω τσατ...εχω πηδηξει...πανω απο 20 γκομενες επιλεκτικα....συν εχω αλλες τοσες να με ΄΄κυνηγανε''...
απο τσατ γενικα...εχω γαμησει πανω απο 40......και εχω γνωρισει 10δες....σε συναντησεις κτλ...
Πειραζει που ειμαι κ μεγαλη φιρμα πειραζει?
Οχι δε πειραζειιιιιιιιιι_____________
Οι σκατοφατσες ειναι λογικο να μη με πιστεψουν....αλλα στη πουτσαρα μου!

Και μετα ο sexoxotatos,παντρευτηκε την καλη νεραιδα και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα...
                                                         ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ρε σεις, μην είστε μαλάκες και κράζετε κόσμο στα καλά καθούμενα. Υπάρχουν ένα σωρό παραμυθάδες, σίγουρα, αλλά υπάρχουν και γατόνια φιλαράκια που έχουν βγάλει και γαμήσει μία χαρά γκομενάκια μέσω site γνωρισμιών και chat.
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
ΕΥχαριστω φιλε,οταν στελνεισ πριβε μηνυματα?Οταν κατι σε χρεωνει στο λεει η στο τελοσ του μηνα το αντιλαμβενεσαι?

Για prive chat κάτι χρεώνεσαι, εχεις κάποια mail free και οι απαντήσεις μετά είναι δωρεάν αλλά έχει καβάντζες με λίστες φίλων κλπ
Τεσπα θα ενημερωθεις μέσα στο σαιτ περισσότερο. :helpplea:
Δεν χρεώνεσαι ΤΙΠΟΤΑ χωρις την γνωση σου, σε ρωτάει εκείνη την στιγμή οτιδήποτε κι αν κάνεις.
Και μην νομίζεις τίποτα τρελλες χρεώσεις
πχ στέλνεις ενα μηνυμα (1 ευρώπουλο περίπου αν θυμάμαι καλά) και πέρνεις 20 coins απο κεί και πέρα ότι κάνεις είναι 3 - 4 coins (απο αυτά που ήδη έχεις).
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων ΔΕΝ κάνω διαφήμιση, σε 1,5 χρόνο έχω στείλει 1 (ένα) μήνυμα. :jerking:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
απο το ζοο στον ενα χρονο που κανω τσατ...εχω πηδηξει...πανω απο 20 γκομενες επιλεκτικα....συν εχω αλλες τοσες να με ΄΄κυνηγανε''...
απο τσατ γενικα...εχω γαμησει πανω απο 40......και εχω γνωρισει 10δες....σε συναντησεις κτλ...
Πειραζει που ειμαι κ μεγαλη φιρμα πειραζει?
Οχι δε πειραζειιιιιιιιιι_____________
Οι σκατοφατσες ειναι λογικο να μη με πιστεψουν....αλλα στη πουτσαρα μου!

Κατούρα και λίγο!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απο το ζοο στον ενα χρονο που κανω τσατ...εχω πηδηξει...πανω απο 20 γκομενες επιλεκτικα....συν εχω αλλες τοσες να με ΄΄κυνηγανε''...
απο τσατ γενικα...εχω γαμησει πανω απο 40......και εχω γνωρισει 10δες....σε συναντησεις κτλ...
Πειραζει που ειμαι κ μεγαλη φιρμα πειραζει?
Οχι δε πειραζειιιιιιιιιι_____________
Οι σκατοφατσες ειναι λογικο να μη με πιστεψουν....αλλα στη πουτσαρα μου!

ααααααααα....... εσυ εισαι μεγαλο κελεπουρι......!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
εκτος κι αν καθε φορα που εκανε τσατ τραβαγε κι απο μια μα..........  ετσι δικαιολογουνται αυτες οι επιδοσεις.........
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες ακούστε. Σε λογικές συνθηκες τα νούμερα που λέει ο συναγωνιστης ειναι για γέλια. Εαν όμως ο ανθρωπος είναι σε ένα chat room απο το πρωί μεχρι το βράδυ σε καθημερινη βαση μπορει και να του κατσει. Θα μπορούσε να του κάθεται μια γκόμενα την εβδομαδα. Εγω τον παλιο καλο καιρό είχα μαμησει μεχρι και δυο διαφορετικες μεσα σε δυο μερες... αλλα δεν εκανα τιποτα άλλο μονο τσατ... και βεβαια τοτε ήταν άλλες οι εποχές.

Τωρα βεβαια για την ποιοτητα των μουνιων... μην τρελαθούμε κιολας δεν ήταν και οι θεες.

Αλλά πέρασα καλά...
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
επειδή κάποτε είχα ένα συνάδελφό μου που με είχε πρήξει ότι κάθε φορά που πήγαινε στο Jackson Hall (παρασκευή και σάββατο) έγβαζε από μια σούπερ γκόμενα και τη σκυλοπήδαγε (μάλιστα μου είπε ότι είναι εύκολο να βρεις πια θέλει, αυτή που πάντα καθόταν αριστερά προς την έξοδο ήταν κάτι σαν σημάδι... :o) το άκουγα και κάποια στιγμή φρίκαρα και άρχισα να του λέω να πάω μαζί του να δω απλώς από μακριά πως παίζει το παιχνίδι (να μάθω δήθεν και εγώ)...εκεί άρχισε τις δικαιολογίες σήμερα παντρεύεται φίλος μου, την άλλη με πονάει ο κ...ος μου, την παράλλη χάλασε το μίξερ στο σπίτι κτλ κτλ. Μέχρι που μια μέρα μετά από μερικές φορές ακόμα που έλεγε τις ίδιες παπαρολογίες του είπε το εξής: "Μάγκα μου άμα ΜΙΑ φορά με πας και δω ότι βγάζεις γκόμενα και την παίρνεις να πας να γαμ...θείς μαζί της εγώ θα σου δώσω ένα χιλιάρικο ευρώ εκείνη την ώρα με την προϋπόθεση ότι θα συναντηθούμε τυχαία και θα μου το πεις εκείνη την ώρα μπροστά της..." Από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Πέρασε κανένας μήνας άρχισα να τον ρωτάω τι έγινε ρε πως πάνε τα πηδήματα και μου είπε "το έκοψα μωρε βαρέθηκα με όλες αυτές τις π....νες θέλω να βρω καμιά καλή κοπέλα να παντρευτώ...!".
Έτσι λοιπόν και εγώ προτείνω στον αγαπητό φίλο με τις 40 και πλέον (ναταν 1,2,3 άντε 5 σε 1 χρόνο πάει στο καλό) να με καλέσει μια μέρα στο σπίτι του, να δώ ότι κλείνει ραντεβού με μια από το ΖΟΟ χωρίς να την ξέρει από πριν (θα καταλάβω από το διάλογο), να βγεί έξω και να την πηδήξει και εγώ θα του δώσω 3 χιλιάρικα....αλλιώς θα πρέπει να τον εξετάσει ειδικός ψευδολόγος.
Με αυτά θέλω να πω ότι εντάξει υπάρχουν γυναίκες - κοπέλες που ψάχνονται (γνωστό είναι αυτό) ακόμα και στα sites αλλά όχι τέτοια ποσοστά και όχι έτσι φόρα παρτίδα. Το δουλεύουν πολύ καλά από μικρές το σύστημα όλες οι δήθεν για να είναι τόσο αληθινό και παραδεισένιο μόνο για σένα φίλε μου...και αυτά περί τρόπων και στυλ μην τα ακούω γιατί βγάζω καντήλες. Εγώ χωρίς να είμαι και super star κάποια μέρα την έπεσε σε μια σε μια δεξίωση...με τα πολλά (και αφού μετά από μέρες ούτε εγώ πιστευα τι έλεγα και πόσο καλά τα είχα φέρει) πλησίασε κάποια στιγμή η νύφη που άκουσε ένα μόνο τμήμα της συζήτησης μας και είπε: " Χ..(ας πούμε το όνομά μου)....αχ....Χ αν μου τα έλεγες όλα αυτά πριν 5-6 ώρες θα σου έκανα τα πάντα, πασά μου θα σε είχα...". Και τότε πήρε μπρος και η γκόμενα που μέχρι εκείνη την ώρα με άκουγε σα ζόμπι αλλά κατέγραφε στο δίσκο της....και είπε το φοβερό "εεε...άσε μας και μας να κάνουμε την τύχη μας...." Μετά από την ατάκα αυτή της τύπισσας και αφού πλέον ήταν έτοιμη να αποδεχθεί το πέσιμο μου την έκανα δια του στρίβειν....καταλάβατε που πήγε το μυαλό της...στην αποκατάσταση απλά το επεξεργαζόταν.... :cheesy:
 

Επισκέπτης
επειδή κάποτε είχα ένα συνάδελφό μου που με είχε πρήξει ότι κάθε φορά που πήγαινε στο Jackson Hall (παρασκευή και σάββατο) έγβαζε από μια σούπερ γκόμενα και τη σκυλοπήδαγε (μάλιστα μου είπε ότι είναι εύκολο να βρεις πια θέλει, αυτή που πάντα καθόταν αριστερά προς την έξοδο ήταν κάτι σαν σημάδι... :o) το άκουγα και κάποια στιγμή φρίκαρα και άρχισα να του λέω να πάω μαζί του να δω απλώς από μακριά πως παίζει το παιχνίδι (να μάθω δήθεν και εγώ)...εκεί άρχισε τις δικαιολογίες σήμερα παντρεύεται φίλος μου, την άλλη με πονάει ο κ...ος μου, την παράλλη χάλασε το μίξερ στο σπίτι κτλ κτλ. Μέχρι που μια μέρα μετά από μερικές φορές ακόμα που έλεγε τις ίδιες παπαρολογίες του είπε το εξής: "Μάγκα μου άμα ΜΙΑ φορά με πας και δω ότι βγάζεις γκόμενα και την παίρνεις να πας να γαμ...θείς μαζί της εγώ θα σου δώσω ένα χιλιάρικο ευρώ εκείνη την ώρα με την προϋπόθεση ότι θα συναντηθούμε τυχαία και θα μου το πεις εκείνη την ώρα μπροστά της..." Από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Πέρασε κανένας μήνας άρχισα να τον ρωτάω τι έγινε ρε πως πάνε τα πηδήματα και μου είπε "το έκοψα μωρε βαρέθηκα με όλες αυτές τις π....νες θέλω να βρω καμιά καλή κοπέλα να παντρευτώ...!".
Έτσι λοιπόν και εγώ προτείνω στον αγαπητό φίλο με τις 40 και πλέον (ναταν 1,2,3 άντε 5 σε 1 χρόνο πάει στο καλό) να με καλέσει μια μέρα στο σπίτι του, να δώ ότι κλείνει ραντεβού με μια από το ΖΟΟ χωρίς να την ξέρει από πριν (θα καταλάβω από το διάλογο), να βγεί έξω και να την πηδήξει και εγώ θα του δώσω 3 χιλιάρικα....αλλιώς θα πρέπει να τον εξετάσει ειδικός ψευδολόγος.
Με αυτά θέλω να πω ότι εντάξει υπάρχουν γυναίκες - κοπέλες που ψάχνονται (γνωστό είναι αυτό) ακόμα και στα sites αλλά όχι τέτοια ποσοστά και όχι έτσι φόρα παρτίδα. Το δουλεύουν πολύ καλά από μικρές το σύστημα όλες οι δήθεν για να είναι τόσο αληθινό και παραδεισένιο μόνο για σένα φίλε μου...και αυτά περί τρόπων και στυλ μην τα ακούω γιατί βγάζω καντήλες. Εγώ χωρίς να είμαι και super star κάποια μέρα την έπεσε σε μια σε μια δεξίωση...με τα πολλά (και αφού μετά από μέρες ούτε εγώ πιστευα τι έλεγα και πόσο καλά τα είχα φέρει) πλησίασε κάποια στιγμή η νύφη που άκουσε ένα μόνο τμήμα της συζήτησης μας και είπε: " Χ..(ας πούμε το όνομά μου)....αχ....Χ αν μου τα έλεγες όλα αυτά πριν 5-6 ώρες θα σου έκανα τα πάντα, πασά μου θα σε είχα...". Και τότε πήρε μπρος και η γκόμενα που μέχρι εκείνη την ώρα με άκουγε σα ζόμπι αλλά κατέγραφε στο δίσκο της....και είπε το φοβερό "εεε...άσε μας και μας να κάνουμε την τύχη μας...." Μετά από την ατάκα αυτή της τύπισσας και αφού πλέον ήταν έτοιμη να αποδεχθεί το πέσιμο μου την έκανα δια του στρίβειν....καταλάβατε που πήγε το μυαλό της...στην αποκατάσταση απλά το επεξεργαζόταν.... :cheesy:
για το 1ο σκελος...ενημερωσε με να ερθω μαζι κ βαζω 5.000 οποτε θα μας παρει ο γαμιας 8.000...
για το 2ο σκελος...απλα all time classic ελληνιδες...
 

Επισκέπτης
απο το ζοο στον ενα χρονο που κανω τσατ...εχω πηδηξει...πανω απο 20 γκομενες επιλεκτικα....συν εχω αλλες τοσες να με ΄΄κυνηγανε''...
απο τσατ γενικα...εχω γαμησει πανω απο 40......και εχω γνωρισει 10δες....σε συναντησεις κτλ...
Πειραζει που ειμαι κ μεγαλη φιρμα πειραζει?
Οχι δε πειραζειιιιιιιιιι_____________
Οι σκατοφατσες ειναι λογικο να μη με πιστεψουν....αλλα στη πουτσαρα μου!
γαμια....μπορεις να μου πεις συνολο κιλων????
ασε μη μπεις σε κοπο....με 40 διαφορετικα γκομενακια γυρω στα 50-60 κιλα βγαζουμε 2.2 τονους...αν εχεις πηδηξει εσυ τοσες (40) γκομενες πιστευω οτι ηταν πανω απο 70 κιλα η καθε μια δλδ σε προχειρο υπολογισμο γυρω στους 3 τονους λιπους πηδηξες κ μη μου πεις πηδηξα κ κατω απο 65 κιλα γιατι τοτε θα εμοιαζαν με τον κουασιμοδο οι περισσοτερες...οποτε χαρισμα σου...γιατι δν πιστευω οτι κανεις εδω μεσα στο σαιτ γαμαει γκομενα ανω τον 65 κιλων εκτος απ τους βιτσιωζους που τους δικαιολογω...κ γκομενα που να μοιαζει στον κουασιμοδο,γιατι τοτε δν υπηρχε λογος να τρεχει στα μπουρδελα...θα εκανε χαρες σαν κ σενα στις ελληνιδες κ μετα αυτες δν θα μας εσπαγαν τ¨αρχιδια οπως τωρα οι περισσοτερες....καλημερα...
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Για το zoo φημολογείται πάντως έντονα ότι τα περισότερα προφίλ είναι μούφα. Σημειώστε, ότι το μίνιμουμ αποστολής δωρεάν μηνυμάτων είναι μόλις τρία. Μετά χρεώνεσαι.

ΑΝ είναι αληθής η φήμη, ποιο είναι το αποτέλεσμα;;;

Κάποιος που επιζητεί εναγωνίως να βρεί γκόμενα, στέλνει ένα σωρό μηνύματα, χρεούμενος με ένα σωρό zoo coins (και πολλά, πολλά ευρουλάκια, και τελικά, τα περισσότερα από τα μηνύματα, καταλήγουν σε fake γκόμενες.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Για το zoo φημολογείται πάντως έντονα ότι τα περισότερα προφίλ είναι μούφα. Σημειώστε, ότι το μίνιμουμ αποστολής δωρεάν μηνυμάτων είναι μόλις τρία. Μετά χρεώνεσαι.

ΑΝ είναι αληθής η φήμη, ποιο είναι το αποτέλεσμα;;;

Κάποιος που επιζητεί εναγωνίως να βρεί γκόμενα, στέλνει ένα σωρό μηνύματα, χρεούμενος με ένα σωρό zoo coins (και πολλά, πολλά ευρουλάκια, και τελικά, τα περισσότερα από τα μηνύματα, καταλήγουν σε fake γκόμενες.


Προφανώς και είναι έτσι, φίλε μου!
 

Επισκέπτης
και εγω πιστευω οτι κατι παιζει. Προσφατα, γιατι πριν κανα 6μηνο δεν ηταν ετσι.

αν πας αναζητηση για, πχ, παντρεμενες, βγαζει δεκαδες προφιλ εκ των οποιων απαντησεις δεν παιρνεις...(ενω εχεις πληρωσει 3 κοινς για καθε νεο μηνυμα, μετα το τριτο).

σιγουρα ενα 50-60% των προφιλ ειναι φεικ (μη πω και παραπανω). τα μονα που σιγουρα ειναι αληθινα ειναι αυτα του στυλ 1,62 ψος 85 κιλα, τα οποία και δεν ενδιαφερουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom