Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.444
Like
1.459
Πόντοι
266
Έχω προφίλ από το 2012 και επισκέπτομαι το ατ από τον πρώτο καιρό που άνοιξε για να σου λύσω την απορία.
Το δικό σου προφίλ είναι του 2019.......
Είσαι όντως σε λάθος βάση γενικότερα.
Έχεις από το 2012 48 μηνύματα
5 μηνύματα το χρόνο
Ούτε ένα το μήνα
Έχω 2.800 μηνύματα
900 τόσο το χρόνο
Δεν πολύ ασχολείσαι με το site
Εγώ μπορώ να διαβάσω τα μηνύματά σου και να δω ποιος είναι σε λάθος βάση
Επειδή είναι λίγα
Εσύ μπορείς;

Και ότι συμβαίνει με σένα το λες για άλλο φίλο

Εγώ στον spyros73 αναφερόμουν που είναι μέλος από το 2005 και δεν συμμετέχει ενεργά

Και κάνεις κριτική σε μένα πάνω σε αυτό

Σκέφτεσαι τι λες;
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Έχεις από το 2012 48 μηνύματα
5 μηνύματα το χρόνο
Ούτε ένα το μήνα
Έχω 2.800 μηνύματα
900 τόσο το χρόνο
Δεν πολύ ασχολείσαι με το site
Εγώ μπορώ να διαβάσω τα μηνύματά σου και να δω ποιος είναι σε λάθος βάση
Επειδή είναι λίγα
Εσύ μπορείς;

Και ότι συμβαίνει με σένα το λες για άλλο φίλο

Εγώ στον spyros73 αναφερόμουν που είναι μέλος από το 2005 και δεν συμμετέχει ενεργά

Και κάνεις κριτική σε μένα πάνω σε αυτό

Σκέφτεσαι τι λες;

18.000 μηνύματα μπουρδολογίας δεν είναι ικανά να καλύψουν 100 μηνύματα ουσίας.

Τα 2.500 μηνύματα τα αύξησες μόνος σου σε 2.800 μηνύματα????

Πες στους διαχειριστές να σου κολλήσουν και ένσημα. Εγώ έχω δουλειά.

Επίσης δεν θέλω να διαβάσω τα μηνύματα σου γιατί δεν λένε και τίποτα εάν κρίνω από το εδώ διάλογο μας. Πάρε αγκαλιά τον fatsea και πορευτείτε. Όσο για τον hamster δεν θα πω τίποτα γιατί είναι πολύ πιο σοβαρός και από εσένα και από τον fatsea και ξέρει να σέβεται και δεν διασύρει κόσμο. Κάνει την δουλειά του όμορφα και αθόρυβα. Δεν είναι τυχαίο ότι μπορεί να πηγαίνει σε όποιο μαγαζί γουστάρει. Και μιλάω γιατί τον ξέρω.

Για τον spyros73 δεν τον έκραξα… άλλα είπα άλλα κατάλαβες. Απλά είπα ότι προφίλ σαν του spyros73 που ο άνθρωπος το έχει κάνει από το 2005!!!! δεν βρίσκει τον λόγο να συμμετέχει ενεργά.
Ξέρεις γιατί????
Γιατί μερικοί εδώ μέσα γαμάτε στην κυριολεξία ΟΛΑ τα thread. Το κατάλαβες βλάκα….
Για τον ίδιο λόγο φαντάζομαι ότι και ο hamster έχει απομακρυνθεί και δεν συμμετέχει ενεργά. Για τον ίδιο λόγο που και εγώ δεν συμμετείχα τόσα χρόνια.

Γνωρίζω τουλάχιστον 50 άτομα από το At, από swingers club, από παραλίες, που έχουν δημιουργήσει προφίλ εδώ μέσα και όλοι λένε το ίδιο πράγμα…. ‘’τι να μπω να γράψω για να κάθομαι να εξηγώ ή να απολογούμαι στον κάθε μαλάκα’’…

Το σαιτ εδώ που επικαλείσαι τάχα μου με την δραστηριότητα σου που μου έκανες περήφανα και την ανάλυση σου (900 μηνύματα τον χρόνο) το έχετε γαμήσει κυριολεκτικά εσύ και κάποιοι άλλοι με τις μαλακίες σας. Διαφορετικά δεν θα είχε 1500 επισκέπτες και 350 μέλη ενεργά στην καθημερινή ανάλυση. Θα έπρεπε η αναλογία αυτή να είναι ανάποδα να γράφουν καθημερινά 1500 άτομα και οι επισκέπτες να είναι 350 άτομα.

Μόνο κράξιμο τραμπούκα ρητορική μίσους και πολλά λόγια χωρίς ουσία. Πόσο κομπλεξικοί πχια???? Ανθρωπάκι του πληκτρολογίου….
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.444
Like
1.459
Πόντοι
266

18.000 μηνύματα μπουρδολογίας δεν είναι ικανά να καλύψουν 100 μηνύματα ουσίας.

Τα 2.500 μηνύματα τα αύξησες μόνος σου σε 2.800 μηνύματα????

Πες στους διαχειριστές να σου κολλήσουν και ένσημα. Εγώ έχω δουλειά.

Επίσης δεν θέλω να διαβάσω τα μηνύματα σου γιατί δεν λένε και τίποτα εάν κρίνω από το εδώ διάλογο μας. Πάρε αγκαλιά τον fatsea και πορευτείτε. Όσο για τον hamster δεν θα πω τίποτα γιατί είναι πολύ πιο σοβαρός και από εσένα και από τον fatsea και ξέρει να σέβεται και δεν διασύρει κόσμο. Κάνει την δουλειά του όμορφα και αθόρυβα. Δεν είναι τυχαίο ότι μπορεί να πηγαίνει σε όποιο μαγαζί γουστάρει. Και μιλάω γιατί τον ξέρω.

Για τον spyros73 δεν τον έκραξα… άλλα είπα άλλα κατάλαβες. Απλά είπα ότι προφίλ σαν του spyros73 που ο άνθρωπος το έχει κάνει από το 2005!!!! δεν βρίσκει τον λόγο να συμμετέχει ενεργά.
Ξέρεις γιατί????
Γιατί μερικοί εδώ μέσα γαμάτε στην κυριολεξία ΟΛΑ τα thread. Το κατάλαβες βλάκα….
Για τον ίδιο λόγο φαντάζομαι ότι και ο hamster έχει απομακρυνθεί και δεν συμμετέχει ενεργά. Για τον ίδιο λόγο που και εγώ δεν συμμετείχα τόσα χρόνια.

Γνωρίζω τουλάχιστον 50 άτομα από το At, από swingers club, από παραλίες, που έχουν δημιουργήσει προφίλ εδώ μέσα και όλοι λένε το ίδιο πράγμα…. ‘’τι να μπω να γράψω για να κάθομαι να εξηγώ ή να απολογούμαι στον κάθε μαλάκα’’…

Το σαιτ εδώ που επικαλείσαι τάχα μου με την δραστηριότητα σου που μου έκανες περήφανα και την ανάλυση σου (900 μηνύματα τον χρόνο) το έχετε γαμήσει κυριολεκτικά εσύ και κάποιοι άλλοι με τις μαλακίες σας. Διαφορετικά δεν θα είχε 1500 επισκέπτες και 350 μέλη ενεργά στην καθημερινή ανάλυση. Θα έπρεπε η αναλογία αυτή να είναι ανάποδα να γράφουν καθημερινά 1500 άτομα και οι επισκέπτες να είναι 350 άτομα.

Μόνο κράξιμο τραμπούκα ρητορική μίσους και πολλά λόγια χωρίς ουσία. Πόσο κομπλεξικοί πχια???? Ανθρωπάκι του πληκτρολογίου….
Ζητώ ταπεινά συγνώμη
Το 2 528 το είδα 2.825

Δεν άντεξες μέχρι τώρα μίλαγες χωρίς βρισιές τώρα άρχισες τις βρισιές
Κατά τα άλλα
Τραμπούκος ρητορική μίσους κράξιμο κάνουν άλλοι και όχι εγώ
Δεν έχω βρίσει ποτέ ποτέ κανένα
Ότι και να χει γράψει

Όπως παραδείγματος χάρη να λέει για πολλά μηνύματα μπουρδολογία σας που δεν τα έχει διαβάσει κι ούτε θέλει να τα διαβάσει
Απλώς συνθήματα και υποτίμηση συνομιλητή

Όσο αφορά την ουσία
Αν βλέπεις τον χάμστερ ή αν έχεις το τηλέφωνο του ή γενικά με όποιο τρόπο Αν θέλεις να επικοινωνήσεις μαζί του
Ρώτα τον αν αυτά που γράφω είναι αλήθεια ή ψέματα

Και αν πιστεύεις ότι η αλήθεια πρέπει να φανερώνεται
Γράψε εδώ τι σου είπε

Ξαναλέω για μία άλλη ακόμα φορά

Η διαφωνία μας οφείλεται σε δύο πράγματα

Το πρώτο αν έγιναν αυτά που έγραψα
Το δεύτερο άν εκθετω κόσμο με αυτά που έγραψα

Μπερδεύεις τα δύο κατά λάθος
η επίτηδες

Για το πρωτο

Τα πράγματα έγιναν θες δεν θες
Ότι και να λες για άλλα σινεμά που λες, που και εγώ τις λίγες φορές που έχω πάει σε αυτά δεν έχω δει κάτι παρόμοιο

Για το δεύτερο

Σου ξανά έγραψα

Στο πλαίσιο του συγκεκριμένου σινεμά και του τι συνέβαινε σε αυτό εγώ πιστεύω ότι με την αλήθεια που είπα δεν εξέθεσα κανέναν

Εσύ πιστεύεις ότι εξέθεσα

Το ξανά γραψα δεν λέω ότι εγώ ή εσύ έχεις άδικο
Είναι διαφορά το πώς το βλέπει ο καθένας

Και όπως είδες κλείνοντας παρότι εσύ με έβρισες ούτε σε τραμπούκισα ούτε σε υποτίμησα ούτε σε έβρισα


Και δεν έχει νόημα να το συνεχίσουμε Γιατί λέμε τα ίδια και τα ίδια

Και όσον αφορά το άνθρωπος του πληκτρολογίου τέτοιοι είναι αυτοί που πίσω από το πληκτρολόγιο λένε πράγματα που δεν μπορούν να στα πουν στα ίσια

Βρισιές κατηγορίες τραμπουκισμούς και λοιπά

Επειδή εγώ δεν τα κάνω αυτά
Ότι λέω μπροστά στο πληκτρολόγιο τα λέω και στο πρόσωπο χωρίς να βρίζω κανέναν να κατηγορώ κανέναν να υποτιμώ κανέναν ακόμα και αν διαφωνούμε

Εσύ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1

Γιατί μερικοί εδώ μέσα γαμάτε στην κυριολεξία ΟΛΑ τα thread. Το κατάλαβες βλάκα….
Για τον ίδιο λόγο φαντάζομαι ότι και ο hamster έχει απομακρυνθεί και δεν συμμετέχει ενεργά. Για τον ίδιο λόγο που και εγώ δεν συμμετείχα τόσα χρόνια.

Γνωρίζω τουλάχιστον 50 άτομα από το At, από swingers club, από παραλίες, που έχουν δημιουργήσει προφίλ εδώ μέσα και όλοι λένε το ίδιο πράγμα…. ‘’τι να μπω να γράψω για να κάθομαι να εξηγώ ή να απολογούμαι στον κάθε μαλάκα’’…

Το σαιτ εδώ που επικαλείσαι τάχα μου με την δραστηριότητα σου που μου έκανες περήφανα και την ανάλυση σου (900 μηνύματα τον χρόνο) το έχετε γαμήσει κυριολεκτικά εσύ και κάποιοι άλλοι με τις μαλακίες σας. Διαφορετικά δεν θα είχε 1500 επισκέπτες και 350 μέλη ενεργά στην καθημερινή ανάλυση. Θα έπρεπε η αναλογία αυτή να είναι ανάποδα να γράφουν καθημερινά 1500 άτομα και οι επισκέπτες να είναι 350 άτομα.

Μόνο κράξιμο τραμπούκα ρητορική μίσους και πολλά λόγια χωρίς ουσία. Πόσο κομπλεξικοί πχια???? Ανθρωπάκι του πληκτρολογίου….

Είχα πολύ καιρό να μπω εδω και έπεσα πάνω στο ποστ που εκανες και δεν κρατήθηκα. Να αγιάσει το στομα σου. πήγαινε στα ποστ που έχω παλαιοτερα να δεις πολεμο που μου άνοιξαν χωρίς κανένα απολύτως λογο. λεσ και το εχουν πάρει εργολαβια το σαιτ καποιοι. Με ειπαν κλώνο ότι προμοτάρω την επιχειρηση ότι ειμαι μεγας πουστης και οτι άλλο έβγαζε η νοσηρη τους φαντασία. Δημιουργήθηκε ένα προφίλ απο το πουθενα που ελεγε οτι με ηξερε και οπου και έμπαινα ακολουθούσε βρίζοντας με. Μέχρι και στο προφίλ του έβαζε γελοίες καρικατούρες λέγοντας ότι είμαι έτσι. Ξεφτιλισμένοι του κερατά.
Έκανα αναφορές στους διαχειριστές και δεν ασχολήθηκε κανένας. Κατά τα άλλα εάν μας ενοχλεί κάτι έχουμε το δικαίωμα της αναφοράς. Να χαμε να λεγαμε.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.382
Κριτικές
124
Like
6.600
Πόντοι
5.097
Είχα πολύ καιρό να μπω εδω και έπεσα πάνω στο ποστ που εκανες και δεν κρατήθηκα. Να αγιάσει το στομα σου. πήγαινε στα ποστ που έχω παλαιοτερα να δεις πολεμο που μου άνοιξαν χωρίς κανένα απολύτως λογο. λεσ και το εχουν πάρει εργολαβια το σαιτ καποιοι. Με ειπαν κλώνο ότι προμοτάρω την επιχειρηση ότι ειμαι μεγας πουστης και οτι άλλο έβγαζε η νοσηρη τους φαντασία. Δημιουργήθηκε ένα προφίλ απο το πουθενα που ελεγε οτι με ηξερε και οπου και έμπαινα ακολουθούσε βρίζοντας με. Μέχρι και στο προφίλ του έβαζε γελοίες καρικατούρες λέγοντας ότι είμαι έτσι. Ξεφτιλισμένοι του κερατά.
Έκανα αναφορές στους διαχειριστές και δεν ασχολήθηκε κανένας. Κατά τα άλλα εάν μας ενοχλεί κάτι έχουμε το δικαίωμα της αναφοράς. Να χαμε να λεγαμε.
Τυπε τι έγινε, σου έδωσαν άδεια από το ίδρυμα ή το εσκασες??
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21

18.000 μηνύματα μπουρδολογίας δεν είναι ικανά να καλύψουν 100 μηνύματα ουσίας.

Τα 2.500 μηνύματα τα αύξησες μόνος σου σε 2.800 μηνύματα????

Πες στους διαχειριστές να σου κολλήσουν και ένσημα. Εγώ έχω δουλειά.

Επίσης δεν θέλω να διαβάσω τα μηνύματα σου γιατί δεν λένε και τίποτα εάν κρίνω από το εδώ διάλογο μας. Πάρε αγκαλιά τον fatsea και πορευτείτε. Όσο για τον hamster δεν θα πω τίποτα γιατί είναι πολύ πιο σοβαρός και από εσένα και από τον fatsea και ξέρει να σέβεται και δεν διασύρει κόσμο. Κάνει την δουλειά του όμορφα και αθόρυβα. Δεν είναι τυχαίο ότι μπορεί να πηγαίνει σε όποιο μαγαζί γουστάρει. Και μιλάω γιατί τον ξέρω.

Για τον spyros73 δεν τον έκραξα… άλλα είπα άλλα κατάλαβες. Απλά είπα ότι προφίλ σαν του spyros73 που ο άνθρωπος το έχει κάνει από το 2005!!!! δεν βρίσκει τον λόγο να συμμετέχει ενεργά.
Ξέρεις γιατί????
Γιατί μερικοί εδώ μέσα γαμάτε στην κυριολεξία ΟΛΑ τα thread. Το κατάλαβες βλάκα….
Για τον ίδιο λόγο φαντάζομαι ότι και ο hamster έχει απομακρυνθεί και δεν συμμετέχει ενεργά. Για τον ίδιο λόγο που και εγώ δεν συμμετείχα τόσα χρόνια.

Γνωρίζω τουλάχιστον 50 άτομα από το At, από swingers club, από παραλίες, που έχουν δημιουργήσει προφίλ εδώ μέσα και όλοι λένε το ίδιο πράγμα…. ‘’τι να μπω να γράψω για να κάθομαι να εξηγώ ή να απολογούμαι στον κάθε μαλάκα’’…

Το σαιτ εδώ που επικαλείσαι τάχα μου με την δραστηριότητα σου που μου έκανες περήφανα και την ανάλυση σου (900 μηνύματα τον χρόνο) το έχετε γαμήσει κυριολεκτικά εσύ και κάποιοι άλλοι με τις μαλακίες σας. Διαφορετικά δεν θα είχε 1500 επισκέπτες και 350 μέλη ενεργά στην καθημερινή ανάλυση. Θα έπρεπε η αναλογία αυτή να είναι ανάποδα να γράφουν καθημερινά 1500 άτομα και οι επισκέπτες να είναι 350 άτομα.

Μόνο κράξιμο τραμπούκα ρητορική μίσους και πολλά λόγια χωρίς ουσία. Πόσο κομπλεξικοί πχια???? Ανθρωπάκι του πληκτρολογίου….
Σωστός απόλυτα !!!! Μπράβο !!
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Δεν υπάρχει πιο κουτή ερώτηση από αυτή....
Δηλαδή εάν σου πω τώρα ότι γίνετε φάση είσαι σίγουρος ότι θα την προλάβεις??
Γιατί για να ρωτάς δεν είσαι και δίπλα...
Μπορεί και να είναι .Γι αυτό είναι το σάιτ για ενημέρωση
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά. Έχω πάει σε αντίστοιχα μαγαζιά του χώρου αλλά σε αυτό όχι ακόμα. Θέλω να μάθω αν παίζει κόσμος και πότε;
Και κάποιος να μου πει πόσο είναι η είσοδος γιατί έχω μπερδευτεί.
Ο καθένας λέει κάτι διαφορετικό. Άλλος 10 άλλος 15.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
834
Κριτικές
66
Like
11.547
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα, Μύστη.
Όλα είναι σχετικά και τίποτα δεν είναι δεδομένο, στο συγκεκριμένο μαγαζί. Δεν υπάρχουν στάνταρ ώρες, για το πότε έρχονται ζευγάρια. Πάντως πηγαίνουν, όπως και μόνες γυναίκες, αν και η πλειοψηφία των πελατών είναι gay. Σαν χώρος είναι καθαρός και ασφαλής. Όσον αφορά το εισιτήριο, έχει δύο τιμές. Μία για την κεντρική σάλα και μία δεύτερη, ακριβότερη, για πρόσβαση σε όλους τους χώρους, καθώς διαθέτει υπόγειο με κλουβιά, glory holes και έξτρα χώρους.
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
116
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά. Έχω πάει σε αντίστοιχα μαγαζιά του χώρου αλλά σε αυτό όχι ακόμα. Θέλω να μάθω αν παίζει κόσμος και πότε;
Και κάποιος να μου πει πόσο είναι η είσοδος γιατί έχω μπερδευτεί.
Ο καθένας λέει κάτι διαφορετικό. Άλλος 10 άλλος 15.

10€ χώροι στο σινεμά
12€ όλοι οι χώροι
15€ ημερίσιο
 

DHMHTRHS44

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα...προσεχως ...αθηνα ..κεντρο,,,,καποια ιδεα για τον πρισμενο πουτσο μου??
 

Συνημμένα

  • SEX.jpg
    SEX.jpg
    10,4 KB · Εμφανίσεις: 79

Matikaiola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
41
Like
38
Πόντοι
0
Μαγκες ο χωρος ειναι καθαρος και περιποιημενος και ο κοσμος αψογος!

Πολυ πουτσα ομως..... μουνακι εχω να δω αρκετο καιρο....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.382
Κριτικές
124
Like
6.600
Πόντοι
5.097

Bradi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Αξίζει να πάμε να μας πάρουν ένα τσιμπουκι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: bise

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom