Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.882
Πόντοι
5.097
Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε….. Σου ανέφερα ενδεικτικά 3 χώρους στους οποίους εργαζόντουσαν γυναίκες στο ταμείο. Και σου είπα ότι ποτέ δεν το είδα να συμβαίνει αυτό όλα τα χρόνια που επισκέπτομαι και αυτούς τους χώρους. Δηλαδή η ταμίας να συμμετέχει στα δρώμενα της αίθουσας. Το ότι αφήνεις να εννοηθούν τέτοια πράγματα για ανθρώπους που εργάζονται σε ένα χώρο είναι τουλάχιστον ελεεινό.

Και σε ρωτάω ξανά….. το θεωρείς ωραίο???

Όσο για το ότι αναφέρεις σαν έγκυρη πηγή τον μαλακοφατσεα τι να σχολιάσω τώρα????? Για τον γελοίο καραμούζα που τον έχουν πάρει χαμπάρι όλοι εδώ μέσα με τις μαλακίες που γράφει συνέχεια και που τον έχουν πετάξει έξω από όλα τα μαγαζιά. ‘’όμοιος ομοίω αεί πελάζει’’.
Τυπε να μιλάς καλύτερα για τον τιτανοτεραστιο μυστη @John Fatseas και κοίτα να διαβάσεις καλά τα ποστ που έχει γράψει μπας και ξεστραβωθεις.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Έχω άποψη για το φατσεα και την έχω πει

Αφού εσύ δεν ήσουν τότε
Ποιος πρέπει να πει αν αυτό που είπα συμβαίνει εσύ που δεν ξέρεις
Η οσοι ήταν εκεί και συμμετείχαν στα δρώμενα;
Και εκεί από αυτούς που γράφουν εδώ σήμερα είναι ο Φατσέας και ο χάμστερ

Αυτή ήταν τι να κάνουμε
Και δεν θα πω ότι ήταν ο Φατσέας και ότι το είχε δει επειδή δεν σου αρέσει και επειδή τον έχουν διώξει

Δεν έχω καμία διάθεση να κατηγορήσω κανέναν
Και μάλιστα για πράγματα που όπως είπα έγιναν πριν από πολλά χρόνια

Σε αυτό το σινεμά έχουν περάσει αρκετές ταμίες
Δεν είπα ότι όλες έκαναν αυτή τη δουλειά
Είπα ότι μία το έκανε
Και μόνο με τον γκόμενό της

Και ποιος ξέρει καλύτερα εγώ που πήγαινα ή εσύ που δεν πήγαινες
Και βγάζεις συμπεράσματα από άλλα σινεμά

Και φυσικά έχει σημασία τα άλλα που σου έγραψα

Γιατί όταν σε ένα σινεμά δεν μπαίνουν γυναίκες και ζευγάρια
Και αρκετά από αυτά κάναν και παιχνίδια είναι το ίδιο με σινεμά που σχεδόν ποτέ δεν πάταγαν ζευγάρια;

θα τολμούσε μία ταμίας στο κοσμοπολιτ να κάνει με τον γκόμενο της κάτι που ποτέ ζευγάρι δεν είχε κάνει

Γιατί στο adult που δεκάδες ζευγάρια Το είχαν κάνει μπορούσε να το κάνει και ΜΙΑ από τις ταμίες με τον γκόμενο

Δεν ήταν περίεργο όπως θα ήταν στο κοσμοπολιτ και το Αβέρωφ

Δεν θα σου ξανά απαντήσω
Γιατί εσύ λες τι φαντάζεσαι
Ενώ εγώ λέω ότι έχω δει και όχι μόνο μία φορά

Η πραγματικότητα υπερέχει της φαντασίας

Εγώ μια ερώτηση απλή σου έκανα και εσύ γράφεις έκθεση ιδεών….. μέσα από ένα συνονθύλευμα μπερδεμένων αναμνήσεων και σκέψεων.....

Τι σχέση έχει εάν έρχονται ή δεν έρχονται ζευγάρια στο ατ ή εάν ερχόντουσαν 20 και τωρα 10??? :jerking:

ή τι έκανε το ζευγάρι μέσα και εάν κάποια πήρε πίπα????:jerking:

Το συμπέρασμα το ότι δεν ξέρω και δεν ήμουν εκεί από πού το έβγαλες???:jerking:

Μάλλον ήσουν στο χαζοπαρεάκι που καθόταν απέναντι:jerking:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε να μιλάς καλύτερα για τον τιτανοτεραστιο μυστη @John Fatseas και κοίτα να διαβάσεις καλά τα ποστ που έχει γράψει μπας και ξεστραβωθεις.

Δεν σε κατάλαβα???
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
484
Like
955
Πόντοι
81
Τυπε να μιλάς καλύτερα για τον τιτανοτεραστιο μυστη @John Fatseas και κοίτα να διαβάσεις καλά τα ποστ που έχει γράψει μπας και ξεστραβωθεις.
δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα εχουν βαλει με τον φατσεα,που γραφει τα ιδια οπως λενε ,ολοι γραφουν τα ιδια και τα ιδια
ο φατσεας μπορει να πρηζει αρχιδια με το τσακα τσουκα απτα πατατακια και το κομπολοι αλλα ειναι ιστορικος μυστης ηδονοβλεψιας πανιδονιστης ανωμαλιαρης ζιγκολο
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα εχουν βαλει με τον φατσεα,που γραφει τα ιδια οπως λενε ,ολοι γραφουν τα ιδια και τα ιδια
ο φατσεας μπορει να πρηζει αρχιδια με το τσακα τσουκα απτα πατατακια και το κομπολοι αλλα ειναι ιστορικος μυστης ηδονοβλεψιας πανιδονιστης ανωμαλιαρης ζιγκολο
Είναι απλό πως να το καταλάβεις όταν και εσύ ανήκεις στην ίδια κατηγορία
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
Για την ταμία έχει δίκιο ο φίλος πιο πάνω.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Κανεις μεσα τωρα για ενημερωση?

Δεν υπάρχει πιο κουτή ερώτηση από αυτή....
Δηλαδή εάν σου πω τώρα ότι γίνετε φάση είσαι σίγουρος ότι θα την προλάβεις??
Γιατί για να ρωτάς δεν είσαι και δίπλα...
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.558
Like
1.472
Πόντοι
266
Για την ταμία έχει δίκιο ο φίλος πιο πάνω.
Για ποια ταμια και ποιος φίλος;
Έχουν περάσει πολλές ταμίες από το adult
Μία με ξενικό όνομα έκανε αυτο
Καμία άλλη
Για να ξέρει κάποιος πράγματα και θάματα πρέπει ναι μπενει χρόνια στο adult ξέροντας τι κάνει η τι δεν κάνει κάθε ταμίας
Εσύ μπαίνεις από τότε που άνοιξε το adult και ξέρεις ότι όλες οι ταμίες δεν το κάναν;
Δεν χρειαζόταν να μπαίνεις από την αρχή για να ξέρεις για την μία ταμια αλλά μόνο την περίοδο που αυτή το έκανε
Και ένα καινούργιο που δεν το έχω πει μέχρι τώρα
Τις εποχές που υπήρχε μπαρ
Υπήρχαν και κοπέλες που σέρβιραν στο μπαρ
Μία και μόνο μία φορά μία και μόνο μία από αυτές τις κοπέλες
Έκανα λεσβιακό με πελάτισσα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.558
Like
1.472
Πόντοι
266
Θέλω να συμπληρώσω και να διευκρινίσω Το προηγούμενο μήνυμα
Όταν λέω μία φορά μία ταμίας μία κοπέλα που δούλευε στο μπαρ πάντα λέω από αυτά που έχω δει
Τόσα χρόνια που είναι ανοιχτό το σινεμά κανένας δεν είναι όλες τις ώρες και όλες τις μέρες
Πιθανό λοιπόν να έχουν γίνει πράγματα όταν δεν ήμουνα μέσα που δεν τα ξέρω
Δεν λέω για πράγματα που μου λένε οι άλλοι εκτός αν μου τα έχουν πει πολλοί διαφορετικοί άλλοι και όχι μόνο ένας ή δύο

Έτσι λοιπόν κάποιοι που έχουν πάει λίγες φορές ξέρουν για αυτές τις φορές
Και όχι τι συμβαίνει τις φορές που δεν έχουν πάει

Η ταμίας που για αυτή υπάρχει η διαφωνία εκείνη την εποχή δεν το έχει κάνει μία φορά αλλά πολλές φορές άρα όποιος πήγαινε εκείνη την εποχή ήταν απίθανο να μην το είχε δει

Αυτό που έγινε μία φορά με την κοπέλα που δούλευε στο μπαρ
Εκείνος που ήτανε την ίδια μέρα μόνο θα το χε δει
Και όπως και προείπα μπορεί να έχει ξανακάνει αυτή η άλλες και να μην ήμουν εγώ μέσα

Συμπέρασμα
Μπορείς σίγουρα να πεις έγινε αυτό γιατί το είδα
Δεν μπορείς με σιγουριά δεν έγινε αυτό γιατί μπορεί να μην ήσουν παρων
Αν κάτι όμως σε μία συγκεκριμένη περίοδο έχει γίνει πολλές φορές και πήγαινεςστο σινεμά εκείνη την περίοδο είναι απίθανο να μην το ήξερες
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Μία και μόνο μία φορά μία και μόνο μία από αυτές τις κοπέλες
Έκανα λεσβιακό με πελάτισσα
Να μπορούσες να συντάξεις και μια σωστή πρόταση. Μάλλον θα ακούγες πολύ Βοσκόπουλο που έλεγε το ''μία μόνο μία και στον κόσμο καμία''
Και έκανες λεσβιακό και με πελάτισσα???


Θέλω να συμπληρώσω και να διευκρινίσω Το προηγούμενο μήνυμα
Όταν λέω μία φορά μία ταμίας μία κοπέλα που δούλευε στο μπαρ πάντα λέω από αυτά που έχω δει

Πιθανό λοιπόν να έχουν γίνει πράγματα όταν δεν ήμουνα μέσα που δεν τα ξέρω
Το πιθανότερο είναι αυτό, να μην είδες. Γιατί άμα δεις είσαι και μαρτυριάρης.....


Δεν λέω για πράγματα που μου λένε οι άλλοι εκτός αν μου τα έχουν πει πολλοί διαφορετικοί άλλοι και όχι μόνο ένας ή δύο

Έτσι λοιπόν κάποιοι που έχουν πάει λίγες φορές ξέρουν για αυτές τις φορές

Έτσι και εσύ σαν κάποιους άλλους εδώ μέσα λες αυτά που σου μετέφεραν και το αναπαράγεις.

Συμπέρασμα
Μπορείς σίγουρα να πεις έγινε αυτό γιατί το είδα
Δεν μπορείς με σιγουριά δεν έγινε αυτό γιατί μπορεί να μην ήσουν παρων
Αν κάτι όμως σε μία συγκεκριμένη περίοδο έχει γίνει πολλές φορές και πήγαινεςστο σινεμά εκείνη την περίοδο είναι απίθανο να μην το ήξερες

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
Όταν κάποιος ξέρει δεν έχει λόγο να μιλάει ΠΟΛΥ. Αυτός που λέει πολλά συνήθως δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα και προσπαθεί με την φλυαρία να κερδίσει τις εντυπώσεις.

Αυτός είναι κανόνας στην ζωή.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.558
Like
1.472
Πόντοι
266
Να μπορούσες να συντάξεις και μια σωστή πρόταση. Μάλλον θα ακούγες πολύ Βοσκόπουλο που έλεγε το ''μία μόνο μία και στον κόσμο καμία''
Και έκανες λεσβιακό και με πελάτισσα???



Το πιθανότερο είναι αυτό, να μην είδες. Γιατί άμα δεις είσαι και μαρτυριάρης.....




Έτσι και εσύ σαν κάποιους άλλους εδώ μέσα λες αυτά που σου μετέφεραν και το αναπαράγεις.



ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
Όταν κάποιος ξέρει δεν έχει λόγο να μιλάει ΠΟΛΥ. Αυτός που λέει πολλά συνήθως δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα και προσπαθεί με την φλυαρία να κερδίσει τις εντυπώσεις.

Αυτός είναι κανόνας στην ζωή.
Αν πιστεύεις ότι όποιος γράφει μεγάλα κείμενα φλυαρεί για να κερδίσει τις εντυπώσεις μην διαβάσεις το κείμενο μου και επομένως μην απαντήσεις

Το έκανε το έγραψα έκανα,ζητάω ταπεινά συγνώμη
Συγχαρητήρια πού κατάλαβες ότι από αυτο δεν ξέρω να συντάξω πρόταση

Έχω ξαναγράψει ότι ξέρω πολύ περισσότερα που δεν τα γράφω
Για να μην εκθέσω κόσμο
Και σε αυτά που γράφω και πού ξέρω ονόματα δεν λέω τα ονόματα

Κάποιος να λέει ότι δεν έγινε κάτι από αυτά που λέει ο άλλος
Σε περίπτωση που έχει γίνει μία φορά κάνει λάθος
Γιατί φυσικά δεν μπορεί να ήταν όλες τις φορές στο μαγαζί
Και όταν λέει ότι δεν έχει γίνει
Χωρίς να ξέρει μιλάει

Αυτό έγινε στην περίπτωση της κοπέλας που δούλευε στο μπαρ και ΕΚΑΝΕ( όχι έκανα το μοιραίο λάθος που έγραψα ) λεσβιακό με πελάτισσα

Στην περίπτωση της ταμίας που έγινε πολλές φορές τώρα δεν λες ότι δεν έγινε αλλά με λες μαρτυριάρη

Την πρώτη φορά με κατηγορούσες ότι άδικα κατηγορώ ταμίες και τώρα ότι
μάλλον είμαι μαρτυριάρης

Επαναλαμβάνω δεν μεταφέρω ότι λένε οι άλλοι παρά μόνο αν είναι πολλοί

Στις δύο συγκεκριμένες περιπτώσεις δεν μου είπαν
Ήμουν παρών
Μία φορά με την κοπέλα στο μπαρ
Και πολλές φορές με την ταμία

Το μαγαζί δουλεύει πολλά χρόνια
Πολλές κοπέλες έχουν δουλέψει εκεί
Δεν λέω για όλες τις κοπέλες που έχουν δουλέψει στο μαγαζί
Λέω μόνο για δύο από αυτές

Τι με κατηγορείς λοιπόν;
Ότι κατηγορώ υπαλλήλους;
Μα δεν κατηγορώ

Πιστεύω ότι στο πλαίσιο που λειτουργεί αυτό το μαγαζί μπορούν χωρίς η με ενθάρρυνση
από τον ιδιοκτήτη μικρό μέρος από αυτές να κάνουν αυτά που τους αρέσουν όπως έγινε με τις προαναφερόμενες

Και ουδόλως με νοιάζει αν δεν το πιστεύεις
Εδώ δεκάδες λέγανε ότι δεν πιστεύουν ότι μπενουνε ζευγάρια

Όσοι ήταν από παλιά πελάτες ξέρουν αν λέω αλήθεια ή όχι
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Αν πιστεύεις ότι όποιος γράφει μεγάλα κείμενα φλυαρεί για να κερδίσει τις εντυπώσεις μην διαβάσεις το κείμενο μου και επομένως μην απαντήσεις

Το έκανε το έγραψα έκανα,ζητάω ταπεινά συγνώμη
Συγχαρητήρια πού κατάλαβες ότι από αυτο δεν ξέρω να συντάξω πρόταση

Έχω ξαναγράψει ότι ξέρω πολύ περισσότερα που δεν τα γράφω
Για να μην εκθέσω κόσμο
Και σε αυτά που γράφω και πού ξέρω ονόματα δεν λέω τα ονόματα

Κάποιος να λέει ότι δεν έγινε κάτι από αυτά που λέει ο άλλος
Σε περίπτωση που έχει γίνει μία φορά κάνει λάθος
Γιατί φυσικά δεν μπορεί να ήταν όλες τις φορές στο μαγαζί
Και όταν λέει ότι δεν έχει γίνει
Χωρίς να ξέρει μιλάει

Αυτό έγινε στην περίπτωση της κοπέλας που δούλευε στο μπαρ και ΕΚΑΝΕ( όχι έκανα το μοιραίο λάθος που έγραψα ) λεσβιακό με πελάτισσα

Στην περίπτωση της ταμίας που έγινε πολλές φορές τώρα δεν λες ότι δεν έγινε αλλά με λες μαρτυριάρη

Την πρώτη φορά με κατηγορούσες ότι άδικα κατηγορώ ταμίες και τώρα ότι
μάλλον είμαι μαρτυριάρης

Επαναλαμβάνω δεν μεταφέρω ότι λένε οι άλλοι παρά μόνο αν είναι πολλοί

Στις δύο συγκεκριμένες περιπτώσεις δεν μου είπαν
Ήμουν παρών
Μία φορά με την κοπέλα στο μπαρ
Και πολλές φορές με την ταμία

Το μαγαζί δουλεύει πολλά χρόνια
Πολλές κοπέλες έχουν δουλέψει εκεί
Δεν λέω για όλες τις κοπέλες που έχουν δουλέψει στο μαγαζί
Λέω μόνο για δύο από αυτές

Τι με κατηγορείς λοιπόν;
Ότι κατηγορώ υπαλλήλους;
Μα δεν κατηγορώ

Πιστεύω ότι στο πλαίσιο που λειτουργεί αυτό το μαγαζί μπορούν χωρίς η με ενθάρρυνση
από τον ιδιοκτήτη μικρό μέρος από αυτές να κάνουν αυτά που τους αρέσουν όπως έγινε με τις προαναφερόμενες

Και ουδόλως με νοιάζει αν δεν το πιστεύεις
Εδώ δεκάδες λέγανε ότι δεν πιστεύουν ότι μπενουνε ζευγάρια

Όσοι ήταν από παλιά πελάτες ξέρουν αν λέω αλήθεια ή όχι

Άκου φίλε για να τελειώνει αυτή η μαλακία επιτέλους γιατί εγώ δεν διαφώνησα στα υπόλοιπα που γράφεις και γιατί χάθηκε η ουσία.

Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να είσαι το καλύτερο παιδί. Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να είσαι παλιός πελάτης του ατ. Εσύ αμφιβάλλεις για εμένα χωρίς να επιβεβαιώνεται αυτό από κάπου. Και δεν θεωρώ ότι προφίλ τύπου fatsea θα έπρεπε να τα επικαλείσαι ως έγκυρα για τους ισχυρισμούς σου. Πες κάποιον άλλο βρε αδερφέ. Τον μυθομανή διάλεξες?

Η ερώτηση που σου έκανα ήταν η εξής: είναι ωραίο να ξεφτιλίζει κάποιος ή να αφήνει υπονοούμενα για ανθρώπους που εργάζονται??? Για εμένα προσωπικά είναι ελεεινό και ανήθικο. Αυτό είπα. Δεν είπα κάτι άλλο. Ούτε αμφισβήτησα εάν είσαι παλιός πελάτης ή όχι, και που πραγματικά δεν με ενδιαφέρει.

Πετάχτηκε κάποιος σάλιας να ρωτήσει εάν η ξανθιά στο ταμείο παίζει…. Και μάλιστα ζήτησε και συμβουλές για το πώς να την προσεγγίσει. Άκουσον άκουσον…. Και έρχεσαι εσύ στην συνέχεια να επιβεβαιώσεις ότι κάποτε έκαναν παιχνίδι και οι εργαζόμενοι.

Αυτή ήταν η ένσταση μου. Για να τελειώνει αυτό. Θα συμφωνήσουμε?

Ξέρεις κάτι όπως θα δεις το προφίλ μου είναι παλιό και όμως παρότι το έφτιαξα που σημαίνει ότι έβρισκα κάποιο ενδιαφέρον στην αρχή, άρχισα να απέχω γιατί έβλεπα ‘’αλεξιπτωτιστές’’ να κάνουν μόνο επιθέσεις να λένε με απόλυτη βεβαιότητα πράγματα που κάποιος άλλος τους είπε να αναπαράγουν ψέματα να χλευάζουν κόσμο, και εν τέλει να χαλάνε μια ατμόσφαιρα στην οποία οι υπόλοιποι περνούσαμε όμορφα. Σου αρέσει αυτό?
 

Cuck_tsoda

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Γεια σας, παίζει κανένας δυνατός γαμιας να γουστάρει να ξεκωλιασει πουστρακι όμορφο με κωλαρα Παρασκευή ή Σάββατο στο downtown?
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.558
Like
1.472
Πόντοι
266
Άκου φίλε για να τελειώνει αυτή η μαλακία επιτέλους γιατί εγώ δεν διαφώνησα στα υπόλοιπα που γράφεις και γιατί χάθηκε η ουσία.

Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να είσαι το καλύτερο παιδί. Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να είσαι παλιός πελάτης του ατ. Εσύ αμφιβάλλεις για εμένα χωρίς να επιβεβαιώνεται αυτό από κάπου. Και δεν θεωρώ ότι προφίλ τύπου fatsea θα έπρεπε να τα επικαλείσαι ως έγκυρα για τους ισχυρισμούς σου. Πες κάποιον άλλο βρε αδερφέ. Τον μυθομανή διάλεξες?

Η ερώτηση που σου έκανα ήταν η εξής: είναι ωραίο να ξεφτιλίζει κάποιος ή να αφήνει υπονοούμενα για ανθρώπους που εργάζονται??? Για εμένα προσωπικά είναι ελεεινό και ανήθικο. Αυτό είπα. Δεν είπα κάτι άλλο. Ούτε αμφισβήτησα εάν είσαι παλιός πελάτης ή όχι, και που πραγματικά δεν με ενδιαφέρει.

Πετάχτηκε κάποιος σάλιας να ρωτήσει εάν η ξανθιά στο ταμείο παίζει…. Και μάλιστα ζήτησε και συμβουλές για το πώς να την προσεγγίσει. Άκουσον άκουσον…. Και έρχεσαι εσύ στην συνέχεια να επιβεβαιώσεις ότι κάποτε έκαναν παιχνίδι και οι εργαζόμενοι.

Αυτή ήταν η ένσταση μου. Για να τελειώνει αυτό. Θα συμφωνήσουμε?

Ξέρεις κάτι όπως θα δεις το προφίλ μου είναι παλιό και όμως παρότι το έφτιαξα που σημαίνει ότι έβρισκα κάποιο ενδιαφέρον στην αρχή, άρχισα να απέχω γιατί έβλεπα ‘’αλεξιπτωτιστές’’ να κάνουν μόνο επιθέσεις να λένε με απόλυτη βεβαιότητα πράγματα που κάποιος άλλος τους είπε να αναπαράγουν ψέματα να χλευάζουν κόσμο, και εν τέλει να χαλάνε μια ατμόσφαιρα στην οποία οι υπόλοιποι περνούσαμε όμορφα. Σου αρέσει αυτό?
Το πρώτο σου μύνημα για το ατ ήταν το 2019
Μιλάμε για πολύ πιο πριν
Πάνω σε αυτό βασίστηκα και είπα ότι μπορεί και να μην ήσουν

Οι άνθρωποι που ήταν εκείνη την εποχή και γράφουν ακόμα είναι ο Φατσέας και ο χάμστερ
Αφού εκεί ήταν και τα είδαν να μην τους επικαλεστώ;
Και εγώ έχω γράψει ότι ο Φατσέας λέει πολλά ψέματα
Αλλά τότε ήταν εκεί τι να κάνουμε και τα έχει δει
Τότε που μιλάμε στο ΑΤ αυτά που έκαναν η ταμίας και η barwoman
Μέσα στο γενικότερο πλαίσιο του τι γινόταν στο μαγαζί δεν θεωρείτο ξεφτίλα
Κάποιες από τις εργαζόμενες τους άρεσε να συμμετέχουν στα δρώμενα
Δεν το θεωρώ ξεφτίλα αυτό
Ούτε ήταν κάτι κρυφό
Γινόταν στις πάνω καμπίνες με ανοιχτές τις κουρτίνες με τη ταμια και στο μπαρ μία φορά με την barwoman
Εδώ υπάρχουν τα πραγματικά γεγονότα και η άποψη

Το πραγματικό γεγονός είναι ότι αυτά γίνονταν
Εδώ δεν υπάρχει ναι μεν αλλά

Η άποψη Η δικη μου ήταν ότι να τα γράψω αυτά δεν θεωρώ ότι ξεφτιλίζω κάποιον η κάποιες
Αν εσύ θεωρείς ότι δημοσιοποιώντας αυτά τα γεγονότα ξεφτιλίζω κάποιες
Είναι άποψή σου σεβαστή στην οποία διαφωνούμε
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Το πρώτο σου μύνημα για το ατ ήταν το 2019
Μιλάμε για πολύ πιο πριν
Πάνω σε αυτό βασίστηκα και είπα ότι μπορεί και να μην ήσουν

Έχω προφίλ από το 2012 και επισκέπτομαι το ατ από τον πρώτο καιρό που άνοιξε για να σου λύσω την απορία.
Το δικό σου προφίλ είναι του 2019.......
Είσαι όντως σε λάθος βάση γενικότερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom