Νέα

Η πρώτη μου φορά με άντρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parthenoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 240
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.145
Κριτικές
90
Like
32.219
Πόντοι
24.700
SOS βοήθεια Άγιέ μου, μου έστειλε και μένα.  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:



Βοήθεια να καθαρίσω το ινμποξ μου με μπεταντιν και καθαρό οινόπνευμα.  :truce: :truce: :truce: :truce: :truce: :truce: :truce: :truce:

Που προβοσκιδοβόσκει αυτός ο Τσιμημής, τώρα που τον έχουμε ανάγκη;;;  :S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.313
Κριτικές
124
Like
6.392
Πόντοι
5.097
PARTY πιπας σε βαρκιζα(παρκιν) κ bonus περιοχη καβουρι (παρκιν)παραλια αυριο πεμπτη κ παρασκευη :-)
οσοι πιστοι προσελθετε .....!
θα τηρηθει σειρα προτερεωτητας
μηνυματα εδω πμ η skype
σας περιμενω

Τύπε είναι τόσο ρομαντικά στην βάρκιζα και στο καβούρι για να κάνεις τσιμπούκια???
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.145
Κριτικές
90
Like
32.219
Πόντοι
24.700
Ετοιμάσου για την πρώτη σου φορά με άντρα τύπε.

:S :S :S

Θέλει, λέει, να μου αποδείξει πόσο καλές πίπες κάνει, γιατί θίχτηκε η υπόληψή του ως πούστης, από την απαξιωτική ανάρτηση μου...  :S
 

Επισκέπτης
Θέλει, λέει, να μου αποδείξει πόσο καλές πίπες κάνει, γιατί θίχτηκε η υπόληψή του ως πούστης, από την απαξιωτική ανάρτηση μου...  :S

Εχουν υποληψη οι πουστηδες;Κοιτα τι μαθαινεις μεσα σε αυτο σαι....θησαυρος γνωσεων. :S :S :S
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Θέλει, λέει, να μου αποδείξει πόσο καλές πίπες κάνει, γιατί θίχτηκε η υπόληψή του ως πούστης, από την απαξιωτική ανάρτηση μου...  :S

Σήμερα μάθαμε και κάτι τύπε. Ότι έχουν υπόληψη και οι πούστηδες.

:S :S :S
 

Επισκέπτης
Τυποι μου εστειλε και μενα pm η ανθρωπινη ρουφηχτρα απο Βαρκιζα σε εξαλλη κατασταση που ειπα οτι οι πουστηδες δεν εχουν υποληψη.... :S :S :S
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Μου έστειλε και εμένα ήδη 2 ΠΜ η αγάμητη πούστρα με την αιματοβαμμένη κωλοτρυπίδα τύποι.

:S :S :S
 

Επισκέπτης
Μου έστειλε και εμένα ήδη 2 ΠΜ η αγάμητη πούστρα με την αιματοβαμμένη κωλοτρυπίδα τύποι.

:S :S :S

Τυπε με κεφαλαια γραμματα και κατι ασυναρτησιες για τις πουτανες που μας κανουν οτι θελουν και 500 ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ενδιαμεσα; :S :S :S
 

Επισκέπτης
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FB ΜΕ ΜΠΑΝΑΡΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΛΙΛΑΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ :headbang: :headbang: :headbang:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.593
Πόντοι
3.656
Θέλει, λέει, να μου αποδείξει πόσο καλές πίπες κάνει, γιατί θίχτηκε η υπόληψή του ως πούστης, από την απαξιωτική ανάρτηση μου...  :S


Σήμερα μάθαμε και κάτι τύπε. Ότι έχουν υπόληψη και οι πούστηδες.

:S :S :S


Τυποι μου εστειλε και μενα pm η ανθρωπινη ρουφηχτρα απο Βαρκιζα σε εξαλλη κατασταση που ειπα οτι οι πουστηδες δεν εχουν υποληψη.... :S :S :S


τυποι τι σας κανει να πιστευετε οτι οι πουστηδες δεν εχουν υποληψη;    :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    867,6 KB · Εμφανίσεις: 127

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom