Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.882
Πόντοι
5.097
Τυπε δυστυχως θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα. Εχω παει παρα πολλες φορες και σε μερες και ωρες που υποτιθεται σκανε γυναικες και ζευγαρια(δηλαδη ΣΚ),,αλλα τιποτα.
Τυπε να κάνεις παράπονα στον ταμία που δεν σ ενημέρωσε τι ώρα θα έρθουν τα ζευγάρια/ γυναίκες και πηγές τσάμπα.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.521
Κριτικές
7
Like
2.980
Πόντοι
736
και αφου εκανες μαλακια γιατι στην ερωτηση μου συνεχισες να υποστηριζεις την θεωρια σου; γιατι απλα ηθελες να ριξεις την λασπη σου κομπλεξικε. Ας διορθωνες το ποστ. Καλα στα ειπε ο συναδελφος
Μετά το καταλαβα ότι έκανα μαλάκια.και παλι συγνώμη. Είναι σουπερ τέλεια στο μαγαζι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

diakoreytis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0
Κωστακη ρωτησε τον το φτυσιμο που εφαγε απο την sexyjoanna το σκουπισε η ακομα εχουν μεινει τα σαλια της στην μουρη του.
αιντε με τον καθε ενα γελοιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Καποια πραγματα τελικα δεν αλλαζουν. Περασα παλι κατα τις 23:00 ειχε σχετικα λιγο κοσμο, αλλα μια απο τα ιδια. Οι τσόντες μονο εχουν παει προς το χειροτερο και καποιες στιγμες δε βλεπονται. Οι ιδιοι τριγυριστες με το πουλί ανα χειρας και οταν σε βλεπουν τον παιζουν ξεφουσκωτο μπας και τσιμπησεις. Διαφοροι ορθιοι σε γωνιες που ακομα δεν εχω καταλαβει τι περιμενουν. Στους καναπεδες κατι γινοταν ανα διαστήματα, κατι που μου θυμισε φακα που οποιος μπει πεφτει στην παγιδα καποιας απροσδιοριστης πουτσας στο σκοταδι. Αν και πηγα για να τρυπησω κανα κωλαρακι, οι διαθεσεις ηταν αλλη μια φορα μονο για πιπες αντε καμμια μαλακια. Κατα τις 00:00 εσκασε και η σταθερα του at, ο δροσερος με κολαν και στρινγκ, που εψαχνε κι αυτος καποια φαση.
Θα επιχειρησω να ξαναπαω Σαββατο μπας και ειναι αλλιως.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Τυπε δυστυχως θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα. Εχω παει παρα πολλες φορες και σε μερες και ωρες που υποτιθεται σκανε γυναικες και ζευγαρια(δηλαδη ΣΚ),,αλλα τιποτα.
Καλά το είπες Υποτίθεται. Από που πήρες πληροφόρηση? και πόσο αξιόπιστη ήταν η πηγή σου? Και ποιος ξέρει πραγματικά την ημέρα την ώρα και την σύνθεση που θα πάει κάποιος ή ένα ζευγάρι?
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Καποια πραγματα τελικα δεν αλλαζουν. Περασα παλι κατα τις 23:00 ειχε σχετικα λιγο κοσμο, αλλα μια απο τα ιδια. Οι τσόντες μονο εχουν παει προς το χειροτερο και καποιες στιγμες δε βλεπονται. Οι ιδιοι τριγυριστες με το πουλί ανα χειρας και οταν σε βλεπουν τον παιζουν ξεφουσκωτο μπας και τσιμπησεις. Διαφοροι ορθιοι σε γωνιες που ακομα δεν εχω καταλαβει τι περιμενουν. Στους καναπεδες κατι γινοταν ανα διαστήματα, κατι που μου θυμισε φακα που οποιος μπει πεφτει στην παγιδα καποιας απροσδιοριστης πουτσας στο σκοταδι. Αν και πηγα για να τρυπησω κανα κωλαρακι, οι διαθεσεις ηταν αλλη μια φορα μονο για πιπες αντε καμμια μαλακια. Κατα τις 00:00 εσκασε και η σταθερα του at, ο δροσερος με κολαν και στρινγκ, που εψαχνε κι αυτος καποια φαση.
Θα επιχειρησω να ξαναπαω Σαββατο μπας και ειναι αλλιως.

Αγαπητέ φίλε δυστυχώς τα πράγματα που δεν αλλάζουν είναι η διάθεση για απαξίωση και η ανάγκη στο να βγάζουμε μόνο χολή. Φαντάζομαι ότι ο οποιοσδήποτε θα έπρεπε να καταλαβαίνει ότι σ’ ένα χώρο που μπαίνουν πολλοί και διαφορετικοί άνθρωποι η επιλογή των ταινιών θα πρέπει να ποικίλει ώστε να καλύπτονται όλοι. Οπότε είναι απόλυτα φυσιολογικό κάποια στιγμή να μην μας καλύπτει αυτό που βλέπουμε όσο θα θέλαμε. Είναι λυπηρό να βλέπουμε την φάση μόνο αρνητικά και ποτέ θετικά.
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
973
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
446
καλησπερα παιδια η ξανθια στη ρεσεψιόν μπαινει και αυτη στο παιχνιδι η απλος υπάλληλος ???
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.882
Πόντοι
5.097

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.558
Like
1.472
Πόντοι
266
καλησπερα παιδια η ξανθια στη ρεσεψιόν μπαινει και αυτη στο παιχνιδι η απλος υπάλληλος ???
Αρκετά πιο παλιά μία ταμίας μαζί με τον γκόμενο της έμπαιναν μέσα πήγαιναν σε καμπίνες με ανοιχτή την πόρτα έκαναν παιχνίδι μόνο οι δυο τους για να παίρνουνε μόνο μάτι οι πελάτες όχι για συμμετοχή
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
χωρις πλακα τωρα .. μπαινει και αυτη στο παιχνιδι ... και αν ναι πως την προσεγγίζεις ??

Μόνο για πλάκα μπορεί να το πάρει κάποιος με αυτά που ρωτάς και μάλιστα κακόγουστη. :jerking:
:jerking:
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Αρκετά πιο παλιά μία ταμίας μαζί με τον γκόμενο της έμπαιναν μέσα πήγαιναν σε καμπίνες με ανοιχτή την πόρτα έκαναν παιχνίδι μόνο οι δυο τους για να παίρνουνε μόνο μάτι οι πελάτες όχι για συμμετοχή

Αγαπητέ φίλε δεν είναι καθόλου ωραίο και θα το χαρακτήριζα ως πρόστυχο και ελεεινό να βγάζεις τέτοιες φήμες ''κρυμμένος'' πίσω από το πληκτρολόγιο σου. Τόσα χρόνια ποτέ δεν το είδα αυτό να συμβαίνει πουθενά. Ούτε στο Αβέρωφ ούτε στο Κοσμοπολίτ ούτε στις καμπίνες που ήταν στον όροφο απέναντι από το Αθηναικό. Ντροπή σου.....:headbang:
:headbang::jerking::jerking:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.558
Like
1.472
Πόντοι
266
Αγαπητέ φίλε δεν είναι καθόλου ωραίο και θα το χαρακτήριζα ως πρόστυχο και ελεεινό να βγάζεις τέτοιες φήμες ''κρυμμένος'' πίσω από το πληκτρολόγιο σου. Τόσα χρόνια ποτέ δεν το είδα αυτό να συμβαίνει πουθενά. Ούτε στο Αβέρωφ ούτε στο Κοσμοπολίτ ούτε στις καμπίνες που ήταν στον όροφο απέναντι από το Αθηναικό. Ντροπή σου.....:headbang:
:headbang::jerking::jerking:
Δεν φταίει η κοπέλα τίποτα να πω το όνομά της
Απλώς λέω ότι ήτανε ξενικό όνομα
Τι σχέση έχει το Αβέρωφ το cosmopolit και το βίντεο show με το adult theater νυν downtown

Όταν άνοιξε πριν από αρκετά χρόνια το adult theater
Ερχόντουσαν και πολλά ζευγάρια

Σάββατο ας πούμε ήταν αδύνατον να μη δεις καμιά δεκαριά ζευγάρια και βέβαια και καμιά πενηνταριά άντρες
Η πλειοψηφία των ζευγαριών των οποίων έπαιζε είτε μεταξύ τους είτε με άντρες

Δεν υπήρχαν αυτά σε άλλα σινεμά

Στις σελίδες 13 19 και 28 θα δεις για γκόμενες που είχαν μπει στο σινεμά και της γάμησε όλο τοσινεμά

Ενδεικτικά στη σελίδα 28 στο μήνυμα 555 αντίγραφω

πιστεύω είναι θέμα τύχης να πετύχεις ζευγάρι, εγώ έχω συναντήσει 3 φορές. Τη μια φορά η γυναίκα πήρε πίπα από όλους όσους ήθελαν και χωρίς καπότα. Εγώ αν και ήθελα προτίμησα να μην της το δώσω γιατί την είχαν κάνει χάλια από τα σπέρματα σε σημείο που σιχάθηκα

Γινόντουσαν αυτά στο Αβέρωφ και στο cosmopolit;

Παλιοί όπως ο χάμστερ και ο Φατσέας τα θυμούνται αυτά

Όπως και την Αννούλα που δεν θέλω να πω λεπτομέρειες για να μην εκθέσω καταστάσεις

Και όσον αφορά το αρχικό σου μήνυμα δεν την εκθέτω αφού δεν λέω όνομα
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Δεν φταίει η κοπέλα τίποτα να πω το όνομά της
Απλώς λέω ότι ήτανε ξενικό όνομα
Τι σχέση έχει το Αβέρωφ το cosmopolit και το βίντεο show με το adult theater νυν downtown

Όταν άνοιξε πριν από αρκετά χρόνια το adult theater
Ερχόντουσαν και πολλά ζευγάρια

Σάββατο ας πούμε ήταν αδύνατον να μη δεις καμιά δεκαριά ζευγάρια και βέβαια και καμιά πενηνταριά άντρες
Η πλειοψηφία των ζευγαριών των οποίων έπαιζε είτε μεταξύ τους είτε με άντρες

Δεν υπήρχαν αυτά σε άλλα σινεμά

Στις σελίδες 13 19 και 28 θα δεις για γκόμενες που είχαν μπει στο σινεμά και της γάμησε όλο τοσινεμά

Ενδεικτικά στη σελίδα 28 στο μήνυμα 555 αντίγραφω

πιστεύω είναι θέμα τύχης να πετύχεις ζευγάρι, εγώ έχω συναντήσει 3 φορές. Τη μια φορά η γυναίκα πήρε πίπα από όλους όσους ήθελαν και χωρίς καπότα. Εγώ αν και ήθελα προτίμησα να μην της το δώσω γιατί την είχαν κάνει χάλια από τα σπέρματα σε σημείο που σιχάθηκα

Γινόντουσαν αυτά στο Αβέρωφ και στο cosmopolit;

Παλιοί όπως ο χάμστερ και ο Φατσέας τα θυμούνται αυτά

Όπως και την Αννούλα που δεν θέλω να πω λεπτομέρειες για να μην εκθέσω καταστάσεις

Και όσον αφορά το αρχικό σου μήνυμα δεν την εκθέτω αφού δεν λέω όνομα

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε….. Σου ανέφερα ενδεικτικά 3 χώρους στους οποίους εργαζόντουσαν γυναίκες στο ταμείο. Και σου είπα ότι ποτέ δεν το είδα να συμβαίνει αυτό όλα τα χρόνια που επισκέπτομαι και αυτούς τους χώρους. Δηλαδή η ταμίας να συμμετέχει στα δρώμενα της αίθουσας. Το ότι αφήνεις να εννοηθούν τέτοια πράγματα για ανθρώπους που εργάζονται σε ένα χώρο είναι τουλάχιστον ελεεινό.

Και σε ρωτάω ξανά….. το θεωρείς ωραίο???

Όσο για το ότι αναφέρεις σαν έγκυρη πηγή τον μαλακοφατσεα τι να σχολιάσω τώρα????? Για τον γελοίο καραμούζα που τον έχουν πάρει χαμπάρι όλοι εδώ μέσα με τις μαλακίες που γράφει συνέχεια και που τον έχουν πετάξει έξω από όλα τα μαγαζιά. ‘’όμοιος ομοίω αεί πελάζει’’.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.558
Like
1.472
Πόντοι
266
Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε….. Σου ανέφερα ενδεικτικά 3 χώρους στους οποίους εργαζόντουσαν γυναίκες στο ταμείο. Και σου είπα ότι ποτέ δεν το είδα να συμβαίνει αυτό όλα τα χρόνια που επισκέπτομαι και αυτούς τους χώρους. Δηλαδή η ταμίας να συμμετέχει στα δρώμενα της αίθουσας. Το ότι αφήνεις να εννοηθούν τέτοια πράγματα για ανθρώπους που εργάζονται σε ένα χώρο είναι τουλάχιστον ελεεινό.

Και σε ρωτάω ξανά….. το θεωρείς ωραίο???

Όσο για το ότι αναφέρεις σαν έγκυρη πηγή τον μαλακοφατσεα τι να σχολιάσω τώρα????? Για τον γελοίο καραμούζα που τον έχουν πάρει χαμπάρι όλοι εδώ μέσα με τις μαλακίες που γράφει συνέχεια και που τον έχουν πετάξει έξω από όλα τα μαγαζιά. ‘’όμοιος ομοίω αεί πελάζει’’.
Έχω άποψη για το φατσεα και την έχω πει

Αφού εσύ δεν ήσουν τότε
Ποιος πρέπει να πει αν αυτό που είπα συμβαίνει εσύ που δεν ξέρεις
Η οσοι ήταν εκεί και συμμετείχαν στα δρώμενα;
Και εκεί από αυτούς που γράφουν εδώ σήμερα είναι ο Φατσέας και ο χάμστερ

Αυτή ήταν τι να κάνουμε
Και δεν θα πω ότι ήταν ο Φατσέας και ότι το είχε δει επειδή δεν σου αρέσει και επειδή τον έχουν διώξει

Δεν έχω καμία διάθεση να κατηγορήσω κανέναν
Και μάλιστα για πράγματα που όπως είπα έγιναν πριν από πολλά χρόνια

Σε αυτό το σινεμά έχουν περάσει αρκετές ταμίες
Δεν είπα ότι όλες έκαναν αυτή τη δουλειά
Είπα ότι μία το έκανε
Και μόνο με τον γκόμενό της

Και ποιος ξέρει καλύτερα εγώ που πήγαινα ή εσύ που δεν πήγαινες
Και βγάζεις συμπεράσματα από άλλα σινεμά

Και φυσικά έχει σημασία τα άλλα που σου έγραψα

Γιατί όταν σε ένα σινεμά δεν μπαίνουν γυναίκες και ζευγάρια
Και αρκετά από αυτά κάναν και παιχνίδια είναι το ίδιο με σινεμά που σχεδόν ποτέ δεν πάταγαν ζευγάρια;

θα τολμούσε μία ταμίας στο κοσμοπολιτ να κάνει με τον γκόμενο της κάτι που ποτέ ζευγάρι δεν είχε κάνει

Γιατί στο adult που δεκάδες ζευγάρια Το είχαν κάνει μπορούσε να το κάνει και ΜΙΑ από τις ταμίες με τον γκόμενο

Δεν ήταν περίεργο όπως θα ήταν στο κοσμοπολιτ και το Αβέρωφ

Δεν θα σου ξανά απαντήσω
Γιατί εσύ λες τι φαντάζεσαι
Ενώ εγώ λέω ότι έχω δει και όχι μόνο μία φορά

Η πραγματικότητα υπερέχει της φαντασίας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom