Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
28
Like
22
Πόντοι
0
Σήμερα θα έχουμε κίνηση ένεκα απεργίας αύριο;;;;;
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Παίζει τίποτα τώρα να περάσω που είμαι κοντά για δουλειά?
 

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Τώρα: ένα ωραίο κρασάκι κάνει βόλτα στο σινεμά.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Επίσκεψη, χθες, μετά από πολλούς μήνες. Μπήκα μετά τις 18:30 και έφυγα μετά τις 20:30. Πολύ λίγος κόσμος και σχεδόν όλοι τους gay. Στην πρώτη αναγνωριστική βόλτα δεν είδα κάτι το αξιοσημείωτο. Μόνο έναν πούστη, στον πρώτο όροφο του υπογείου, ο οποίος φορούσε ένα στριγκάκι και περίμενε, στημένος, μπας και τον πηδήξει κανένας. Κατεβαίνοντας, ένας τύπος νόμιζε ότι με ήξερε και μου έπιασε την κουβέντα. Ήταν ομοφυλόφιλος, αλλά ωραίος χαρακτήρας. Συζητήσαμε και σχολιάσαμε τα κακώς κείμενα του κινηματογράφου. Δεν με ενόχλησε, ούτε μου έκανε κάποια ανήθικη πρόταση. Όση ώρα έκατσα στο σινεμά, δεν μπήκε καμία γυναίκα. Είδα κάποιους να τον παίζουν, στα όρθια, στην αριστερή γωνία της οθόνης και τον τύπο με τον στριγκάκι να τον γαμάει ένας γέρος, στα πίσω καθίσματα. Η τσόντα που έπαιζε ήταν τραγική, καθώς έδειχνε μία νεαρή να την κατουράνε 6 άτομα και αυτή να τα πίνει. Απαράδεκτο θέαμα, επιπέδου Αβέρωφ και Κοσμοπολίτικ. Αηδίασα και έστρεφα το βλέμμα μου αλλού, στις ακραίες σκηνές. Συνοψίζοντας, το μαγαζί έχει πάρει την κάτω βόλτα. Οι θαμώνες έχουν μειωθεί σημαντικά και οι γυναίκες είναι είδος προς εξαφάνιση. Εγώ δεν πρόκειται να ξαναπάω, εάν δεν μάθω ότι έχουν αλλάξει κάποια πράγματα.
Σαν να βλέπεις την ταινία 8mm με τον Nicolas Cage
 

btmagori

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα ..τι λέει στο συγκεκριμένο?έχει τίποτα?αξίζει να το επισκεφθώ?
 

Quaresma 2.0

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.166
Κριτικές
8
Like
6.603
Πόντοι
1.336
διαβαζω οτι ειναι αποκρουστικο για στρειτ...
κριμα
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Χθεσινη επισκεψη στο σινεμα στις 19.00, δεκα ατομα ατομα ολοι κιολοι.στις 21.00 ηρθε κροσσακι σικατο με ταγιερ,τιραντακι,γυαλια μυωπας και φουστα1Επιασε αμεσως δουλεια απο καμπινα σε καναπε και στον επανω οροφο!
23.00 ηρθαν δυο ζευγαρια που γνωριζονταν μεταξυ τους.Γυρω στα 50 ολοι τους!
Οι κυριες ηταν μια ψηλη κοκκινομαλλα αδυνατη πολυ και η αλλη ξανθια μετριου αναστηματος μπαμπατσικη.
Ηρθε πρωτα το πρωτο ζευγαρι και μετα το δευτερο οπου οταν συναντηθηκαν επεσε γλωσσοφιλο για χαιρετισμο μεταξυ των κυριων!
Εκαναν μια βολτα στον επανω οροφο και κατεληξαν πρωτο τραπεζι πιστα (στους καναπεδες)
Για αρχη τα ζομπι ηταν πολυ διακριτικα!
Η αμηχανια μεταξυ των κυριων ηταν στην επιφανεια καθως μιλουσαν και γελουσαν δυνατα με παρατηρησεις απο τους δικους τους να μιλανε πιο χαμηλα!

Ξεκινησαν μπαλαμουτι οι κυριες και επεσε και ψαλιδακι μεταξυ τους!
Μπηκαν στο εργο και οι γαμιαδες τους!
Το σικατο κροσσακι ειχε ενεργο ρολο να χαιδευει και να χουφτωνει την ξανθια κυρια αλλα και να πιπωνει τους γαμιαδες για ζεσταμα οπως κανουν στις τσοντες!

Τα ζομπι μαζευτηκαν διακριτικα γυρω τους...περιπου 15 ατομα συνολικα.
Εκεινη την ωρα σκαει μαυρος.
Εδω ειμαστε σκεφτηκα και θα παιξουν μονο με αυτον!
Υποθετω πως τον ειχαν ψαρεψει απο το ιντερνετ γιατι σε καθε μου επισκεψη στο σινεμα δεν εχω πετυχει ποτε και ο ενας γαμιας αμεσως τον χαιρετησε και τον προσκαλεσε να χωθει στη δικια του την κοκκινομαλλα οπως και εγινε!

Ειδαν τα ζομπι αυτη την κινηση και κατεβασαν ολοι παντελονια!

Οι αττακες της βραδιας : "Αουτςςςςς" " ωχ συγνωμη λαθος"
"θες πουτσο μωρο μου?" "εχω δυο στα χερια και αλλους 15 που περιμενουν"
"τι φτυνεις?" "καλα δεν θα καταπιω και τα χυσια του καθενα"
"ελα Ρασελ (ψευδωνυμο μαυρου) ορμα να γαμησεις"
" Νεστορα ( λεει η ξανθια) μου γαμαει το κωλαρακι" "καλα σου κανει"


οσο οι γαμιαδες αφηναν το κοινο να τους γαμαει τις γυναικες? με πρωταγωνιστη τον μαυρο γισ ζεσταμα τους εγλυφαν τις πουτσες κατι πουστρακια!

Κλασσικα ο αφεντικος εμφανιστηκε, εκανε παρατηρηση σε εναν πρηξαρχιδο οτι απαγορευεται να χαζευει στο κινητο...

και πηγε και πηρε ματι για λιγα λεπτα απο αυτη την επικη παρτουζα!
Γαμησαν ή και εδωσαν πιπα ΟΛΟΙ...κυριως στην ξανθια οπου απο ενα σημειο και μετα εφτυνε στο πατωμα τα χυσια!
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Στο υπογειο, ηρεμη η κατασταση με ενα κροςς στημενο στην πολυθρονα και ντυμενο ολοκληρο με διχτυωτο καλσον και ωραιο εσωρουχο!

Με καυλωσε και μπηκα μεσα του, κερασε και ποντικοσκατο, αλλα οπως εχουμε αναφερει και παλαιοτερα για αυτες τις καλτ καταστασεις ζουμε!!!!
Στους επανω οροφους να παιζουν γκευ αλλαξοκωλιες!

Το ζευγαρι με την ξανθια κυρια μολις ηρεμισε η παρτουζα, κατεβηκε στον κατω οροφο.
Εκαναν τη βολτα τους και ανακαλυψαν την κροςς...μπηκαν και οι δυο στο μικρο αυτο δωματιο...και επαιξαν...ακουγοταν να βογγαει το κροςς...η κυρια να ρουφαει και ο αντρας? της να γαμαει?δεν καταλαβα τι παιζοταν γιατι τουε επιασαν οι ντροπες και ειχαν κλεισει την κουρτινα...και ενα ζομπι ηταν ακριβως απο εξω και κοιταγε για την παρτυ του, καθως τον ειχε πεταξει εξω και κοιτουσε ενοχικα οποιον πλησιαζε για να δει τι φαση γινοταν εκει μεσα!

Κατα την διαρκεια της επανω παρτουζας παρουσιαστηκε και αλλο ενα κρος, μελαχροινο,αδυνατο και ψηλο..οπου νταραβεριστηκε με εναν ψηλο σε μια καμπινα διπλα απο την πιστα και μετα το εχασα!!
 

btmagori

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
Ευτυχώς που δεν έκανα κίνηση δηλ.απλα μου αρέσει η φάση σε σινεμά .κατα τα άλλα έχω κ αντρακια κ ζευγάρια που παίζω.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
253
Πόντοι
21
Σήμερα εμαθα ήταν κροσακι σε καμπίνα και τ Εσκίζε ένας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie
Εγγρ.
6 Νοε 2022
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom