Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (8 μέλη και 28 επισκέπτες)

Σε ποιον θα δωσει το πρωταθλημα φετος ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

  • Κανενας

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Να δωθουν τα κυπελα σε παιδακια που πεινανε

    Ψήφοι: 22 17,1%
  • Μονο ο θρυλος αξιζει

    Ψήφοι: 22 17,1%
  • τα βυζια της μπακοδημου

    Ψήφοι: 56 43,4%
  • αεκ/παο μια επιλογη

    Ψήφοι: 12 9,3%
  • με μειον 10 βαθμους απο τους τωρα πρωτοπορους θα το παρει δικαια ο ΘΡΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 12 9,3%
  • Nα πάνε να γαμηθουν και οι δύο

    Ψήφοι: 17 13,2%
  • :alivedick:

    Ψήφοι: 5 3,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    129

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
ελα ντε ο καθενας με τα κολληματα του... :'(
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Διαφωνώ για κακή εμφάνιση και πισωγυρίσματα. Πρέπει να ξεχωρίζουμε μια άθλια εμφάνιση (εμφανίσεις καλοκαιριού) από μια φυσιολογική γκέλα. Μετά από 23423 νίκες στην έδρα μας κάναμε και μια ισοπαλία με μια ομάδα που είχε 85 στην άμυνα- τί να κάνουμε τώρα; Ατυχές αποτέλεσμα, αλλά δεν έγινε κάτι. Η ομάδα δεν ήταν κακή ούτε σήμερα ούτε προχτές. Προχωράμε χωρίς μουρμούρες και με πίστη.
Σήμερα η εμφάνιση Πάρντο δικαίωσε 100% τον προπονητή που τον άφησε έξω στην Ευρώπη. Θα δικαιωθεί και για άλλα αυτός και να μου το θυμηθείτε.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
Διαφωνώ για κακή εμφάνιση και πισωγυρίσματα. Πρέπει να ξεχωρίζουμε μια άθλια εμφάνιση (εμφανίσεις καλοκαιριού) από μια φυσιολογική γκέλα. Μετά από 23423 νίκες στην έδρα μας κάναμε και μια ισοπαλία με μια ομάδα που είχε 85 στην άμυνα- τί να κάνουμε τώρα; Ατυχές αποτέλεσμα, αλλά δεν έγινε κάτι. Η ομάδα δεν ήταν κακή ούτε σήμερα ούτε προχτές. Προχωράμε χωρίς μουρμούρες και με πίστη.
Σήμερα η εμφάνιση Πάρντο δικαίωσε 100% τον προπονητή που τον άφησε έξω στην Ευρώπη. Θα δικαιωθεί και για άλλα αυτός και να μου το θυμηθείτε.
Προχωράμε χωρίς μουρμούρες και με πίστη. :thumbsup:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Προχωράμε χωρίς μουρμούρες και με πίστη. :thumbsup:

Όχι παίδες διαφωνώ . Το σωστό είναι να αράζουμε σπιτάκι μας , καναπέ και μετά να κράζουμε όλο τον κόσμο..
Και ακόμα καλύτερα να μην έχουμε δει ούτε το παιχνίδι και κριτικάρουμε σύμφωνα με ότι διαβάσαμε στο ίντερνετ.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Αν και δεν με αφορά το θέμα, το μόνο σωστό σχόλιο (κι ας έχω συγκρουστεί παλαιότερα μαζί του) το έχει γράψει ο gp07.
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Κριτική μόνο απο το internet = όχι σωστή κριτική. Οι ομάδες στηρίζονται απ την παρουσία μας στο γήπεδο και μόνον εκεί.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
Όχι παίδες διαφωνώ . Το σωστό είναι να αράζουμε σπιτάκι μας , καναπέ και μετά να κράζουμε όλο τον κόσμο..
Και ακόμα καλύτερα να μην έχουμε δει ούτε το παιχνίδι και κριτικάρουμε σύμφωνα με ότι διαβάσαμε στο ίντερνετ.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναι κλασικα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Όχι παίδες διαφωνώ . Το σωστό είναι να αράζουμε σπιτάκι μας , καναπέ και μετά να κράζουμε όλο τον κόσμο..
Και ακόμα καλύτερα να μην έχουμε δει ούτε το παιχνίδι και κριτικάρουμε σύμφωνα με ότι διαβάσαμε στο ίντερνετ.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω παλι διαφωνω τυπε...επειδη φετος ειναι μια κομβικη χρονια για την ομαδα με εναν πρωτοφανη στα χρονικα πολεμο που δεχεται (απο ομαδες, δοικησεις, υφυπουργους, δικαστες, το 99%!!!! των ΑΡΔ κτλ.) πρεπει να παρουν το μπουλο απο το γηπεδο ολοι οι βαζελογαυροι και να μεινουν μονο αυτοι που νιωθουν...

για μενα φετος ειναι το δυσκολοτερο πρωταθλημα ολων των εποχων....ξεκινησε 1 μηνα μετα με το ετσι θελω, ξαναδιακοπηκε με το ετσι θελω, οι παιχτες μας ξενερωνουν (βλεπε δηλωσεις ιντεγιε, ελιονουσι), οριζονται οι διαιτητες που θελουν οι πουστηδες με το ετσι θελω (βλεπε σιδηροπουλος), κλαιγονται για διαιτησιες παρα το επικο σπρωξιμο που εχουν (βλεπε βαζελος), υπαρχει μια στρατια ΑΡΔ που ριχνουν λασπη στην ομαδα (βλεπε sαnοdna, spor fm, skai κτλ.) και τοσα ακομα που θα γινουν μεσα στην χρονια...μονο με συσπειρωση και διωξιμο των βαζελογαυρων θα ειναι καλα η ομαδα...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Για ποιον μιλάτε ρε παλληκάρια? Γιατί αν όλη αυτή η συζήτηση ξεκίνησε από το δικό μου ποστ, να ανεβάσουμε τα διαρκείας μας των τελευταίων 40 ετών να δουμε ποιος παει γήπεδο και ποιος καναπέ.

Να δούμε και πόσοι έχουν ζήσει πραγματικά το σύνθημα που τραγουδάνε " στα σκαλοπάτια και στα τσιμέντα..."
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
Για ποιον μιλάτε ρε παλληκάρια? Γιατί αν όλη αυτή η συζήτηση ξεκίνησε από το δικό μου ποστ, να ανεβάσουμε τα διαρκείας μας των τελευταίων 40 ετών να δουμε ποιος παει γήπεδο και ποιος καναπέ.

Να δούμε και πόσοι έχουν ζήσει πραγματικά το σύνθημα που τραγουδάνε " στα σκαλοπάτια και στα τσιμέντα..."
οχι ρε νικ γενικα λεμε εξαλλου εδω μεσα χρονια εχουν γινει ποστ και ποστ και φαινεται ποιος ειναι με σταθερες αποψεις για την ομαδα  και ποιος κολοτουμπας η κολοτουμπες λες και δε τα ξερεις..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Όχι NICK δεν ξεκίνησε από σένα. Αν και διαφωνώ για πισωγύρισμα κλπ. και το 'γραψα, αναφέρομαι στα γιούχα σήμερα και προχτές.
Το "βαζελόγαυροι" νόμιζα ότι ήταν υπερβολή κάποιων φανατικών μέχρι που τους είδα στο γήπεδο. Υπάρχουν άνθρωποι που μιλάνε/μουρμουράνε περισσότερο στις αγωνίες, παρά στις νίκες. Που βρίζουν περισσότερο παίχτες δικούς μας παρά αντιπάλων. Σκορπίσαμε τον βάζελο σε ένα ημίχρονο πριν μια αγωνιστική και όλα καλά, και σήμερα μουρμούρες και "γιατί δε βάζει Τσόρι" και τα ρέστα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
[size=30pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
[move] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]

URL]]
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Όχι NICK δεν ξεκίνησε από σένα. Αν και διαφωνώ για πισωγύρισμα κλπ. και το 'γραψα, αναφέρομαι στα γιούχα σήμερα και προχτές.
Το "βαζελόγαυροι" νόμιζα ότι ήταν υπερβολή κάποιων φανατικών μέχρι που τους είδα στο γήπεδο. Υπάρχουν άνθρωποι που μιλάνε/μουρμουράνε περισσότερο στις αγωνίες, παρά στις νίκες. Που βρίζουν περισσότερο παίχτες δικούς μας παρά αντιπάλων. Σκορπίσαμε τον βάζελο σε ένα ημίχρονο πριν μια αγωνιστική και όλα καλά, και σήμερα μουρμούρες και "γιατί δε βάζει Τσόρι" και τα ρέστα...

Είμαι από αυτούς που χειροκροτούν πάντα την ομάδα, δεν έχω γιουχάρει ποτέ ούτε παίχτη ούτε προπονητή, πλην του Ντούσκο που ήμουν πολέμιός του, αν και η ομαδα του ΄97 ήταν από τις καλύτερες που έχω δει.

Τους προπονητές της εξέδρας τους ξέρω χρόνια και πάντα τους σιχαινόμουν.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Είμαι από αυτούς που χειροκροτούν πάντα την ομάδα, δεν έχω γιουχάρει ποτέ ούτε παίχτη ούτε προπονητή, πλην του Ντούσκο που ήμουν πολέμιός του, αν και η ομαδα του ΄97 ήταν από τις καλύτερες που έχω δει.

Τους προπονητές της εξέδρας τους ξέρω χρόνια και πάντα τους σιχαινόμουν.


Μην το παίρνεις πάνω σου αδερφέ . Γενικό είναι το σχόλιο , αφού είσαι του γηπέδου τα βλέπεις και μόνος σου αυτά που λέμε  ;)
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΟ ΣΕΦ :grin:
Ντέρμπι «αιωνίων» στον ημιτελικό!
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός στο ΣΕΦ και Άρης-ΑΕΚ στο «Nick Galis Hall» τα ζευγάρια του κυπέλλου για τα ημιτελικά του θεσμού.

 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Γενικό συμπέρασμα Νοεμβρίου :

Ζούμε σε ένα μαγικό κόσμο όπου οι Ολυμπιακοί ειδικά αυτό το μήνα είναι δυσαρεστημένοι. 
Ψυχραιμία αδέρφια κι αυτό που περνάτε κατάκτηση του Ολυμπιακού είναι , υπήρχανε κάτι Νοέμβρηδες τη δεκαετία του 90 που αν είχαμε τα ίδια μυαλά θα είχαμε ομαδικές αυτοκτονίες τώρα...

Βέβαια όλα ξεκινάνε απ´ το :


[move][size=30pt]...ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩ
ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΘΡΥΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ..!!!
[/size]
[/move]
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Διαφωνώ για κακή εμφάνιση και πισωγυρίσματα. Πρέπει να ξεχωρίζουμε μια άθλια εμφάνιση (εμφανίσεις καλοκαιριού) από μια φυσιολογική γκέλα. Μετά από 23423 νίκες στην έδρα μας κάναμε και μια ισοπαλία με μια ομάδα που είχε 85 στην άμυνα- τί να κάνουμε τώρα; Ατυχές αποτέλεσμα, αλλά δεν έγινε κάτι. Η ομάδα δεν ήταν κακή ούτε σήμερα ούτε προχτές. Προχωράμε χωρίς μουρμούρες και με πίστη.
Σήμερα η εμφάνιση Πάρντο δικαίωσε 100% τον προπονητή που τον άφησε έξω στην Ευρώπη. Θα δικαιωθεί και για άλλα αυτός και να μου το θυμηθείτε.
Kαι για μενα δεν υπαρχει προβλημα με την ομαδα
Ειναι λογικο μετα απο τρεις εβδομαδες που η ομαδα πηγαινε ρολοι,οι παικτες να εχουν ντεφορμαριστει οπως και εμεις οι φιλαθλοι να εχουν ξενερωσει με τα συνεχη καπριτσια των αλλων που δεν εχουν ομαδα και πρεπει να κανουν μπουρδελο το πρωταθλημα
Ευτυχως οι γκελες του παναθηναικου που επρεπε να χασει αλλα και του Παοκ επανεφεραν τα πραγματα στη σωστη τους θεση
Μη ξεχναμε οτι προκριθηκαμε και απο τον ομιλο
Τελος για τσορι θα ελεγα οτι ετσι και αλλιως ειναι παρελθον επι της ουσιας ασχετα αν μπορει να βοηθησει στο πρωταθλημα ενω ο Μαριν κρινοντας απο την συμπεριφορα του οταν γινεται αλλαγη μεγαλος μ....ς
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Το άλλο το παραμύθι το ακούσατε; Θα παίξει αρκετά φέτος πιστεύω από αντικειμενικές αναλύσεις κλπ. Ότι ο πάοκ αν και παίζει την καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα λέει μας κάνει εντύπωση που έχασε απ' τον Ατρόμητο. ααααχαχαχα!  :2funny:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Το άλλο το παραμύθι το ακούσατε; Θα παίξει αρκετά φέτος πιστεύω από αντικειμενικές αναλύσεις κλπ. Ότι ο πάοκ αν και παίζει την καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα λέει μας κάνει εντύπωση που έχασε απ' τον Ατρόμητο. ααααχαχαχα!  :2funny:


Στημένο  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom