Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Μπασκετική ερώτηση . Υπάρχει ένας εδώ μέσα , που να παρακολουθεί μπάσκετ (κανονικά όχι οπαδικά 3 παιχνιδια το χρόνο) και να έχει ρίξει και 5 σουτ σε μια μπασκέτα , που δεν πιστεύει ότι τα κουμπαράκια από τότε που πήγαν πακέτο στην Τουρκία κοροϊδεύουν τον κόσμο ?
Ο Ιβκοβιτς μπορεί να μην διαχειρίστηκε τον πακτωλό του μελιτζάνα , αλλά παρουσίασε ένα συνονθύλευμα , ο δε μελιτζάνας με ένα σκασμό λεφτά (δεν ισχύει για τον Κωστάκη που δεν πήγε για τα λεφτά αλλά για να παίζει πολύ και να γίνει ηγέτης .. :jerking: , μην ψαρώνετε τίποτα από τα 2 δεν έγινε) πήγε να πάρει Ευρωλίγκα με τον Χριστοδούλου (έλειπε ο Γκόντας και ο Κορομηλάς..) τον Ντίξον των 160 εκατοστών με τα χέρια στην ανάταση και κάτι λοιπούς μισθοφόρους που τυγχάνει να σουτάρουν καλά από μακριά..

Είχε και το θράσος ο μελιτζάνας να μιλήσει για διαιτησία που για να τον στείλουν στον τελικό ξεφτιλίστηκαν 3 διαιτητές (κανένας δεν κρίθηκε ικανός για τον τελικό) και κατάφερε να γίνει η πρώτη ομάδα (ενδεχομένως μετά τον εξασφύριχτο )  που γύρισε διαφορά 20 πόντων σε τόσο κρίσιμο παιχνίδι χωρίς να κάνει φάουλ...

Μία από χόρτα τους έκανε η ΤΣΣΚΑ και τα υπόλοιπα τα ηρωικά καλύτερα να τα πούνε για τον Λαμόνικα και τους άλλους 2..

Και επειδή κάτι παιδιά του ..Σωλήνα έχουν ανοίξει το κουτάκι με τις μαλακίες για συμβόλαια που ανανεώθηκαν ενώ δεν έπρεπε και για άλλα που δεν ανανεώθηκαν λανθασμένα και που είναι το μέλλον και @@ , να έχουν υπ'όψιν ότι ελέω Γιανγκ και μόνο δεν ήταν εκεί ο Θρύλος και το τι πανηγύρι θα γινόταν φρόντισε να το προεξοφλήσει ο Ιτούδης από την 2η μόλις αγωνιστική του τοπ 16 με τις δηλώσεις του περί άμυνας στον Πειραιά κτλ κτλ

Νταξ μην εισαι υπερβολικος μπορει να μην το πηρε η Φενερ αλλα επαιξε ωραιο μπασκετ και δικαια εφτασε στον τελικο...Καμια σχεση με το μπουρδελο του Ντουντα...Του χρονου στην Πολη θα εχει και αλλη ευκαιρια λογικα...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.655
Like
25.847
Πόντοι
5.006
Έρχεται η βδομάδα των παθών αύριο του λαθρεμπορα  στη μπαλλα και τη πέμπτη στο μπασκετακι του Δημητράκη...το μπάσκετ 3-0 με 3-1 το κόβω το πολυ να πάει...για πλάκα... :hi: και στη μπαλα κανένα τριμπαλο το κόβω.   :2funny: :boobies:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τυπε πιο πολλες φορες ακουσες την λεξη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ απο τον σπικερ παρα  αυτων που παιζανε...ΥΓ1  το κλαμμα οι τουρκοι το χουνε στο dna τους <βλεπε αεκτζηδες>...απο την 3η περιοδο εκλαιγε ο αλλος!!!Υ.Γ.2 τετοιες ανατροπες ΜΟΝΟ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ εχει δημιουργησει ψυχολογικα  στην τσσκα και σε ολους σας!!!
περασμενα μεγαλεια διηγωντας τα να κλαις.Το ειπα απο την αρχη της σαιζον οτι καμια απο τις 2 ομαδες δεν προκειται να παει φαιναλ φορ και λεγατε τις συνηθισμενες παπαριες.Του χρονου που θα ειναι ακομη πιο μειωμενο το μπατζετ θα ειναι ακομη χειροτερα τα πραγματα.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.655
Like
25.847
Πόντοι
5.006
περασμενα μεγαλεια διηγωντας τα να κλαις.Το ειπα απο την αρχη της σαιζον οτι καμια απο τις 2 ομαδες δεν προκειται να παει φαιναλ φορ και λεγατε τις συνηθισμενες παπαριες.Του χρονου που θα ειναι ακομη πιο μειωμενο το μπατζετ θα ειναι ακομη χειροτερα τα πραγματα.
και τι πάει να πει αυτό βρε εξυπνακια.όταν το πήρε ο Ολυμπιακός στη κωνσταντινουπολη πάλι τελευταίο φαβορί ηταν και το μικρότερο μπάτζετ είχε...η τραυματισμοί δε παίζουν ρόλο?..κάποτε είχαμε 30 εκατομυρια μπάτζετ με κλειζα παπαλουκα τσιλντρες και δε μπορούσαμε να το πάρουμε...όλο μαλακίες εισαι πρώτος σε αυτό...και στο λονδινο που το πηρε πάλι το μικρότερο μπάτζετ ειχε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
και τι πάει να πει αυτό βρε εξυπνακια.όταν το πήρε ο Ολυμπιακός στη κωνσταντινουπολη πάλι τελευταίο φαβορί ηταν και το μικρότερο μπάτζετ είχε...η τραυματισμοί δε παίζουν ρόλο?..κάποτε είχαμε 30 εκατομυρια μπάτζετ με κλειζα παπαλουκα τσιλντρες και δε μπορούσαμε να το πάρουμε...όλο μαλακίες εισαι πρώτος σε αυτό...και στο λονδινο που το πηρε πάλι το μικρότερο μπάτζετ ειχε.
Δεν ειχες σπανουλη ομως τοτε,που σε εχει παρει απο το χερακι και σου εχει δωσει τιτλους,οσο και να τον βριζετε,ηταν μια ομαδα μονος του καποτε.
Σπανουλης δευτερος δεν υπαρχει,οπως και διαμαντιδης.Τελειωσαν αυτοι,τελειωσε και το Ελληνικο μπασκετ.Απλα πραγματα.Θα το δουμε στην πορεια.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τωρα στο σκαι στην εκπομπη για την ανακατασκευη της λεωφορου εδειξε την ιστορια του γηπεδου και ολες ΤΙΣ ΠΡΩΤΙΕΣ που ειχε (καθισματα, προβολεις, χλοοταπητας, ευρωπη κλπ)
το οτι εμαθε τους ελληνες πολιτισμενο ποδοσφαιρο που μεχρι τοτε ηταν κατσικανιαρηδες γιδογαμηδες και παιζανε ξυπολυτοι στην καρβουνοσκονη
να τα βλεπει αυτα το αφεντικο που ειρωνευοτανε ταχα μου ταχα μου υπερασπιζομενος τους γυφτους της τρουμπας
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.655
Like
25.847
Πόντοι
5.006
Δεν ειχες σπανουλη ομως τοτε,που σε εχει παρει απο το χερακι και σου εχει δωσει τιτλους,οσο και να τον βριζετε,ηταν μια ομαδα μονος του καποτε.
Σπανουλης δευτερος δεν υπαρχει,οπως και διαμαντιδης.Τελειωσαν αυτοι,τελειωσε και το Ελληνικο μπασκετ.Απλα πραγματα.Θα το δουμε στην πορεια.
καλά ο σπανουλης έχει ακόμα ο άλλος τελείωσε...
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Σωστα. Πού ακουστηκε για το ηθος ενος γαυρου να μπαινει σε παραγκες για να παιρνει κουπες με τις ευλογιες της διαιτησιας. Οι γαυροι δεν ξερουν απο τετοια.

Για ποια ομαδα πρωτοχρησιμοποιηθηκε η λεξη "παραγκα"?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.675
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
Δεν ειχες σπανουλη ομως τοτε,που σε εχει παρει απο το χερακι και σου εχει δωσει τιτλους,οσο και να τον βριζετε,ηταν μια ομαδα μονος του καποτε.
Σπανουλης δευτερος δεν υπαρχει,οπως και διαμαντιδης.Τελειωσαν αυτοι,τελειωσε και το Ελληνικο μπασκετ.Απλα πραγματα.Θα το δουμε στην πορεια.
αν και υποστηριζουμε αλλη ομαδα εχεις απολυτ δικαιο αφου πλεον λογω κρισης οι ελληικες ομαδες δεν μπορουν να κρατησου παιχτες και οτι καλο νεο  βγαινει θα το παιρνουν οι ρωσσοι και τουκοι αφου αυτοι και λεφτα εχουν και δεν εχουν φοροεισπρακτικη πολιτικη της ευρωπαικης ενωσης οπως οι ελληνικες και ισπανικες ομαδες οποτε θα εξαγουμε παιχτες προπονητες οπως η γιουγκοσλαβια στα 90 s
διπτι ταλεντο υπαρχει και επισης το know how να κανουμε ομαδες και ειμαστε καιαπο σκληρο μετταλο στο θεμα μπασκετ αλλα δυστυχως οτι καλο βγαινι αμεσως θα το παιρνουν οι τουρκοι και ρωσσοι
ελπιζω να βγω ψευτης για το μελλον
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.623
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.357
Πόντοι
14.565
τωρα στο σκαι στην εκπομπη για την ανακατασκευη της λεωφορου εδειξε την ιστορια του γηπεδου και ολες ΤΙΣ ΠΡΩΤΙΕΣ που ειχε (καθισματα, προβολεις, χλοοταπητας, ευρωπη κλπ)
το οτι εμαθε τους ελληνες πολιτισμενο ποδοσφαιρο που μεχρι τοτε ηταν κατσικανιαρηδες γιδογαμηδες και παιζανε ξυπολυτοι στην καρβουνοσκονη
να τα βλεπει αυτα το αφεντικο που ειρωνευοτανε ταχα μου ταχα μου υπερασπιζομενος τους γυφτους της τρουμπας
Δεν ειρωνεύομαι καθόλου δικέ μου. Γενιές και γενιές φιλάθλων γαλουγήθηκαν απ' τις πρωτιές αυτές. Άλλοι έγιναν βάζελοι απ' τα καθίσματα, άλλοι απ' τους προβολείς, άλλοι απ΄τον χλοοτάπητα.... Τί αφίσα είχες εσύ μικρός στο δωμάτιό σου; Με τους προβολείς ή τα καθίσματα;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.675
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
Δεν ειρωνεύομαι καθόλου δικέ μου. Γενιές και γενιές φιλάθλων γαλουγήθηκαν απ' τις πρωτιές αυτές. Άλλοι έγιναν βάζελοι απ' τα καθίσματα, άλλοι απ' τους προβολείς, άλλοι απ΄τον χλοοτάπητα.... Τί αφίσα είχες εσύ μικρός στο δωμάτιό σου; Με τους προβολείς ή τα καθίσματα;
με τον τελικο του γουμπλει ,, θα σου απαντησει :grin: :grin: :grin: :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.623
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.357
Πόντοι
14.565
Απ' το σκατογήπεδό τους πάντως ό,τι καλύτερο έχει να θυμηθεί κανείς, είναι αυτό:

[youtube=700,500]PhCh6KJ89E4[/youtube]

δε χορταίνεται με τίποτα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
προσοχη γιατι το πουλι ειναι παντου αμερικανακια

KALWS_IRTHE_TO_DOLLARIO_-_1.jpg
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.623
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.357
Πόντοι
14.565
Οκ. Πώς το πήρες όταν το έμαθες;
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Καταγγελία :

Προ ολίγου παίρνω τηλέφωνο στο τσοντοκάναλο , να καταθέσω τον οβολό μου και να χαραχθεί και το δικό μου όνομα στη λαγοφλώρο .

-Καλησπέρα , μου λέει μια γκόμενα
-Καλησπέρα της λέω κι εγώ
-Τι θα καταθέσετε , μου λέει
-Την αγάπη μου κι ένα 50ρικο της λέω
-Το όνομά σας, μου λέει (μάλλον για να το χαράξουνε τα συνεργεία των γκέι του τριόροφου πουστάδικου ..)
-Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς, της λέω

Και μου το 'κλεισε η ξεκωλιάρα..

Το 'χασες το 50ρικο μπανιστιρτζή , να βάζεις πιο ευγενικές γκόμενες στο τηλεφωνικό κέντρο άλλη φορά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom