Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 92 26,9%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 51 14,9%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 80 23,4%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 119 34,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    342

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.178
Κριτικές
8
Like
26.987
Πόντοι
6.536
Tην Καλημερα στους συναγωνιστες ...αντε....να πω και εγω τα δικα μου...
΄΄Φιλος΄΄....μεγαλη κουβεντα ...''ο αδελφος που επιλεγεις....''
Με 5 ποτα και 7 μπουρδελοτσαρκες δεν γινεται ο αλλος Φιλος σου....πολλες φορες ερχονται ανθρωποι στην ζωη μας για καποιο λογο...ισως για να παμε ενα βημα πισω...η ενα βημα μπροστα....να περασουμε καταστασεις και να ωριμασουμε ..
σε ποιο μικρη ηλικια ημουνα αρνητικος....τωρα δεν ξερω....
Διαβασα ολους τους συναγωνιστες....και ολοι εχετε ενα μερος δικιο...''αλλα'' υπαρχει ενα γαμημενο'' αλλα'' ....
Καλα να περνατε......
Με 5 ποτά εννοείται ότι έγινε φίλος σου.

:grin:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.119
Πόντοι
206
Εμένα αν το εκανε φίλος αυτο θα τον έστελνα στο κατ και αυτον και τη γκομενα.
Εγω λιγο αφορμή θελω να αρχισω το ξυλο και ειδικα αν με πιασει το νευρο κανω κατι χτυπηματα νοκ αουτ.
Μια φορα μια γκομενα που ειχα τσιλιμπουρδισε με εναν ο τυπας μαγκακος και επεσε τοσο ξύλο αφου μου ελεγαν ρε θα τον σκοτώσεις,μου ειχαν γυρισει τα μυαλα και τα μάτια αναποδα η γκόμενα κατουριστηκε επανω της και ηταν 3 ατομα πανω μου να.με σταματήσουν.
 
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
207
Like
598
Πόντοι
81
Πρέπει να είσαι τριμάλακας να σε τουμπάρει αν δεν έχεις ενδώσει.
Αν σου σε έχει στείλει δε και καμμιά φωτό στην μπανιέρα της, να γαμάει το μουνάκι της με δονητή και να σου λέει "σε θέλω" την έχεις στο χέρι για τα περαιτέρω αν χρειαστεί....
ΑΝ και μόνο ΑΝ στην έχει πέσει όπως γράφεις. Πουτσόδουλη είναι και φαίνεται. Άμα γουστάρεις ορμάς και γαμάς.
Στην περίπτωση του "τριμαλάκα" που λες ξηγιέσαι αμερικάνικα, βρίσκεις καλή δικηγορίνα (πάντα μετράει αν είναι γυναίκα) και τους τα παίρνεις στα δικαστήρια. Έτσι, ενθύμιο φιλίας.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.542
Κριτικές
75
Like
13.985
Πόντοι
25.036

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
Πόσο λιγούρια και ζώα είσαστε μερικοί εδώ μέσα… Και είστε ίδιοι που χαλάτε όλη την πιάτσα..
Ρε μαλάκες βρε ζωάδια του κερατά, Ο κόσμος όλος έξω είναι γεμάτος γυναίκες πουτάνες και βίζιτες και θα πηγαίνατε στην γυναίκα του φίλου σας ;;;;; Αν ένα πράγμα έχει μείνει ζωντανό σ αυτό τον κόσμο ακόμα, Τη στιγμή που οι εποχές που ζούμε όλα έχουνε διαλυθεί, είναι η φίλοι,ο καφές μαζί τους και οι κουβέντες … Μην τα γαμάτε όλα για μια γκόμενα και να γαμησι…γίνεστε χειρότερες πουτάνες
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
791
Κριτικές
15
Like
3.554
Πόντοι
1.436
Το αιώνιο ερώτημα, ανάμεσα σε παρέες αντρών:
-Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου;
Και θα το κάνω πιο δύσκολο το ερώτημα...Δε μιλάμε να προσπαθήσει κάποιος να την ρίξει.
Μιλάμε να σου την πέσει αυτή και να στο δώσει στο πιάτο...
Εκεί τι κάνεις; Οέοο;
Καλή ψήφο.
Όχι. Ποτέ. Για κανέναν λόγο.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
2
Like
5.415
Πόντοι
1.056
Το λες στον φίλο την χωρίζει και μετά την πηδάς, case closed
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
675
Like
1.505
Πόντοι
206
Επειδή έγινε βαρετό το post μήπως να ειπωθούν ιστορίες από γκόμενες φίλων μας που πηδηξαμε?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.425
Πόντοι
2.816
μου την επεσε εκεινη ( τσιμπουκωνοντας ενα δαχτυλο μου ) και ενω μ εφτιαξε ,τελικα ΔΕΝ το εκανα ,ουτε κ ειπα τπτ στο φιλο
Τύπε εγώ όταν μου γλείφουν τα δάχτυλα οι γκόμενες δεν νιώθω άνετα, προτιμώ να μου γλείφουν τον πούτσο.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.425
Πόντοι
2.816
Η φράση είσαι για τον πούτσο προκύπτει για όποιον ενδίδει σε αυτόν χωρίς κανένα φράγκο. ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Η φράση είσαι για τον πούτσο προκύπτει για όποιον ενδίδει σε αυτόν χωρίς κανένα φράγκο. ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Η φράση είσαι για τον πούτσο προκύπτει για όποιον ενδίδει σε αυτόν χωρίς κανένα φράγκο. ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ!
Να ένας ακόμα ηθικολόγος..

Σε ποιά ενορία λειτουργας παπά-Σουστα;
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.005
Κριτικές
56
Like
19.241
Πόντοι
13.636
Εμένα αν το εκανε φίλος αυτο θα τον έστελνα στο κατ και αυτον και τη γκομενα.
Εγω λιγο αφορμή θελω να αρχισω το ξυλο και ειδικα αν με πιασει το νευρο κανω κατι χτυπηματα νοκ αουτ.
Μια φορα μια γκομενα που ειχα τσιλιμπουρδισε με εναν ο τυπας μαγκακος και επεσε τοσο ξύλο αφου μου ελεγαν ρε θα τον σκοτώσεις,μου ειχαν γυρισει τα μυαλα και τα μάτια αναποδα η γκόμενα κατουριστηκε επανω της και ηταν 3 ατομα πανω μου να.με σταματήσουν.
karate helicopter GIF

Τύπε κάτσε φρόνιμα θα γίνει ζημιά ... :knuppel:
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Γυναίκα φίλου ποτέ γκάηζ ..
Στην παρέα, δεν κοιτάμε ακόμη κ τις πρώην γκόμενες φίλων .. Μιλάω για τους πολύ κολλητούς ..
(Πρώην γκόμενες απλών γνωστών το συζητάμε αν κ εφόσον έχουν χωρίσει κάποιο διάστημα ..)

Και αυτό έχει κοστίσει στην παρέα (δεν πέσανε γαμήσια, που θα μπορούσαν να είχαν πέσει ... μιλάμε για 50άρηδες ..)

Κάποτε πήδηξα την μικρότερη αδερφή ενός αδελφικού φίλου (από το σχολείο μέχρι το πανεπιστήμιο κ στο στρατό μαζί) και το κουβάλαγα μια 10ετία σαν βάρος μέσα μου .. Μια ακόμη στις τόσες δεν άξιζε να τινάξω μια φιλία στον αέρα ..
Με έσωσε ότι τελικά έφυγαν απο Αθήνα και χαθήκαμε μετά στην πορεία
Με ρην αδερφή γιατι να υπαρχει προβλημα;Εκτος αν της φερθεις με αθλιο τροπο,και την πληγωσεις,γιατι να εχει λογο ο φιλος?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.425
Πόντοι
2.816

Εσύ @harry273 αδικείσαι.Έπρεπε να είσαι υποψήφιος.Θα σου άξιζε η πρώτη θέση
Μόνο ο Χάρης; εμείς τίποτα;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.939
Κριτικές
5
Like
11.918
Πόντοι
3.786
Μόνο ο Χάρης; εμείς τίποτα;
Ο Χάρης,ο Χάρης.Κοίτα τι έγραψε.Ο τύπος είναι μισάνθρωπος: "δεν υπάρχει μεγαλύτερη απόλαυση από το να βλέπεις κάποιον και να ξέρεις ότι του έχεις γαμήσει την γυναίκα"
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.425
Πόντοι
2.816
Ο Χάρης,ο Χάρης.Κοίτα τι έγραψε.Ο τύπος είναι μισάνθρωπος: "δεν υπάρχει μεγαλύτερη απόλαυση από το να βλέπεις κάποιον και να ξέρεις ότι του έχεις γαμήσει την γυναίκα"
Ο Χάρης ξεχνάει ότι κάποιος μπορεί να τον βλέπει και να λέει κοίτα το μαλακα.. του γάμησα τη γυναίκα.. αλλά αυτό είναι εκτός θέματος..
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.005
Κριτικές
56
Like
19.241
Πόντοι
13.636
Σε εξόδους σε μεγάλες πίστες της προηγούμενης δεκαετίας , ο φίλος νιόπαντρος με το ξεκωλάκι , εγώ τότε ελεύθερος , σηκωνόταν για τσιφτετέλια η τύπισσα , κουνούσε τη γκωλάρα της και όλο το μπουζουξίδικο να κοιτάζει κάπως έτσι :bigdick:

όταν γύριζε στο τραπέζι μας αντί να πάει στον σύζυγο , ερχόταν και καθόταν πάνω μου τρίβοντας τον κώλο της πάνω στην πούτσα μου μπροστά στον άντρα της που μπεκρούλιαζε δίχως αύριο , μην μπορώντας να διαχειριστεί την τύχη και τις συνθήκες που έφεραν αυτό το πατόμουνο στην ζωή του .

Εσείς οι ηθικοί , οι υπεράνω , οι έχοντες σεβασμό ας μην τη ξεκωλιάζατε .

Μιλάμε πάντα για προσωπικές σχέσεις μεταξύ ενηλίκων με κρίση .

Το ζευγάρι τελικά δεν έκλεισε χρόνο , αφού αυτή γαμιώταν παράνομα ακόμα και όταν είχαν σχέση , πριν παντρευτούν .
Ένας γάμος συμφερόντων που δεν κατέληξε πουθενά .
Για την "κυρία" άλλη μία πούτσα στο παλμαρέ της , ο φίλος είχε πολύ σοβαρότερα προσωπικά προβλήματα να διαχειριστεί από το αν έφαγε μια πούτσα πάνω ή κάτω η σύζυγος ...

Κάτι γράφτηκε πιο πάνω πολύ εύστοχο μετά από 7 σελίδες παπαρολογίας .

Η κάθε γυναίκα δεν είναι ιδιοκτησία κανενός .
Είναι μόνο του εαυτού της ... :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
675
Like
1.505
Πόντοι
206
Σε εξόδους σε μεγάλες πίστες της προηγούμενης δεκαετίας , ο φίλος νιόπαντρος με το ξεκωλάκι , εγώ τότε ελεύθερος , σηκωνόταν για τσιφτετέλια η τύπισσα , κουνούσε τη γκωλάρα της και όλο το μπουζουξίδικο να κοιτάζει κάπως έτσι :bigdick:

όταν γύριζε στο τραπέζι μας αντί να πάει στον σύζυγο , ερχόταν και καθόταν πάνω μου τρίβοντας τον κώλο της πάνω στην πούτσα μου μπροστά στον άντρα της που μπεκρούλιαζε δίχως αύριο , μην μπορώντας να διαχειριστεί την τύχη και τις συνθήκες που έφεραν αυτό το πατόμουνο στην ζωή του .

Εσείς οι ηθικοί , οι υπεράνω , οι έχοντες σεβασμό ας μην τη ξεκωλιάζατε .

Μιλάμε πάντα για προσωπικές σχέσεις μεταξύ ενηλίκων με κρίση .

Το ζευγάρι τελικά δεν έκλεισε χρόνο , αφού αυτή γαμιώταν παράνομα ακόμα και όταν είχαν σχέση , πριν παντρευτούν .
Ένας γάμος συμφερόντων που δεν κατέληξε πουθενά .
Για την "κυρία" άλλη μία πούτσα στο παλμαρέ της , ο φίλος είχε πολύ σοβαρότερα προσωπικά προβλήματα να διαχειριστεί από το αν έφαγε μια πούτσα πάνω ή κάτω η σύζυγος ...

Κάτι γράφτηκε πιο πάνω πολύ εύστοχο .

Η κάθε γυναίκα δεν είναι ιδιοκτησία κανενός .
Είναι μόνο του εαυτού της ... :hi:
Ετσιιιι τέτοιες ιστορίες θελουμεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom