Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.882
Like
68.233
Πόντοι
12.756
Δεν πιστευω οτι ευθυνεται για την κλωνο-επιθεση ο Λακης.
Ειναι προφανές ότι πρόκειται για δουλειά της παρέας του αρχιμασόνου, κατόπιν ρητών πιεστικων εντολων του προς τους υποτακτικούς του
Είναι και προφανές κι όλας :2funny::2funny::2funny:
Ηλίθιε κατατρεγμενε !!!
Η φανερή ψηφοφορία δεν σου άρεσε και εσένα για να μπορείς να βγάζεις τώρα παραμύθια και δράκους ότι σε ψηφίζουν κλώνοι ...
Λογικό, γιατί θα σου γαμιοταν η ψυχούλα αν έβλεπες ότι σε ψηφίζουν κανονικά μέλη..
Τώρα το αφήγημα σου είναι οι κλώνοι :2funny::2funny:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Friday The 13Th Halloween GIF by Paramount Movies


Θα τα κάνω όλα λίμπα ...
Εσύ τυπαρα μου από χθες τα εχεις κάνει όλα κολυμπυθροξυλα ,ακόμη δεν έχεις σταματήσει?:embarrased::O
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Είναι και προφανές κι όλας :2funny::2funny::2funny:
Ηλίθιε κατατρεγμενε !!!
Η φανερή ψηφοφορία δεν σου άρεσε και εσένα για να μπορείς να βγάζεις τώρα παραμύθια και δράκους ότι σε ψηφίζουν κλώνοι ...
Λογικό, γιατί θα σου γαμιοταν η ψυχούλα αν έβλεπες ότι σε ψηφίζουν κανονικά μέλη..
Τώρα το αφήγημα σου είναι οι κλώνοι :2funny::2funny:
Δηλ σύμφωνα με την θεωρία του,
εχει πέσει ολόκληρη πλεκτάνη από 15 άτομα ξερω γω...το ότι απλά είναι Μαλακας δεν υπάρχει καν σαν επικρατεστερο σεναριο στο μυαλό του.Ρε...με αυτα και με αυτα που λέει καταντάει χαριτωμένος ο μπαγασας..
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.885
Κριτικές
30
Like
20.271
Πόντοι
8.746
Οποίος πηδαει γυναικα φιλου του ειναι ξεφτίλας .
Μια φορα ενα τυπακι στενοχωρημενο ημουν 26 ετων τοτε αυτος ηταν 30 ετων ετοιμος να αυτοκτονησει.
Του λεω τι επαθες ρε φιλε ασε μου λεει η κοπελα μου τα εμπλεξε με το φιλο μου τον ταδε,ο ταδε ηταν ενας 1.90 ελαφρα γυμνασμενος καινοχι μονο του πηδηξε τη κοπέλα του πουλησε τσαμπουκά και μαγκιά μπροστα στη καριολα.
Ο τύπος αδυνατος 1.70 θα τις ετρωγε και δεν φτανει η προδοσια μονο αλλα βγηκε και κερατας και γδαρμενος.
Εγω αυτον τον ειχα αχτι γιατί μου κολαγε σε ενα γυμανστηριο που πηγαιναμε και του ασε θα τον φτιαξω.
Τλεος παντων μετα απο 6 μερες τον πετυχαινω με τη γκόμενα η γκομενα μια 1.65 μελαχροινη απο κρητη φοιτητρια τέλειοφοιτη.
Παω στο μερος του και του λεω ρε ξεφτιλα αλλες γκομενες δεν έβρισκες να πηδησεις του φιλου σου βρήκες?μου λεει εμένα γουστάρει η ταδε την να τον κάνει τον μαλάκα τον αλλον,του λεει να τον χωριζε και μετα να τα φτιαχνε μαζι σου οχι να φαει κερατο και να μη το ξερει,και μου λεει οτι γουσταρουμε κανουμε και με σπρωχνει,εγω 1.80 απλα πολυ πιο γυμνασμενος,παιρνω φορα και το δινω μια κλωτσιά στο στερνο καιντου κανω κεφαλοκλειδωμα παει να.με χτυπησει κεφάλι του πιανω το χερι καιντο αλλο ενω το κεφάλι του κατω και καταφέρνει λογο υψους να ξεφυγει,τον αφηνω και τοναρχιζω σε δεξι κροσε μπηκαν αλλοι στη μεση μετα εγινε τζαρτζαλο.
Την αλλη μερα το λεω στο τυπο τι εγινε και μολις τον ειδε με πρησμένο ματιμου λεει φιλε αισθανομαι οτι πηρα το αιμα μου πίσω.
Να γιατί αγαπάμε τον βιτάμα.
Αυθεντικός, καθαρός, γλαφυρός, ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ.

Δώστε του την ευκαιρία να ξεδιπλώσει ΟΛΟ το ταλέντο που κρύβει μέσα του...

Ο μάνατζερ
Rebirthed Sapiens Sapiens
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.238
Κριτικές
26
Like
10.964
Πόντοι
3.246
Α, να πω και κατι αλλο παρεμπιπτοντως.
Διαφορα τυπακια εδω μεσα, τα οποια βγαινουν τωρα και με ειρωνευονται, κατα καιρους εχουν ΕΝΤΡΟΜΟΙ ζητησει την νομικη μου συμβουλη με πμ, επειδη καιγοταν ο κωλος τους, και μετα με ευχαριστουσαν απο βαθους καρδιας αφου τους συμβουλεψα σωστα.

Και ρωτω εσας λοιπον.
Να βγαλω δημοσια τα πμ αυτα?
Αφου με ανακηρυσσετε μαλακα της χρονιας, γιατι να μην το κανω? Ενας μαλακας, κάνει μαλακίες. Ναι?

Μην ανησυχειτε, τυπακια. Δεν θα το κανω. Αλλά δεν ξερετε ποσο γελοιοι γινεστε.
Φανταζομαι οτι και στο σχολειο που πηγαινες ετσι σε φωναζαν....:D::rockon::priest:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.119
Πόντοι
206
Να γιατί αγαπάμε τον βιτάμα.
Αυθεντικός, καθαρός, γλαφυρός, ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ.

Δώστε του την ευκαιρία να ξεδιπλώσει ΟΛΟ το ταλέντο που κρύβει μέσα του...

Ο μάνατζερ
Rebirthed Sapiens Sapiens
Αν ήσουν τοτε στο περιστατικό θα αλλαζες βρακι.
Μανατζερ???ποσο χαζοβιολης εισαι?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.870
Like
11.546
Πόντοι
3.656
Διαπιστώνω ότι ο ρυθμός ανάπτυξης της απήχησης της μαλακίας σε αυτόν τον διαγωνισμό είναι σταθερός και δεν έχουμε μεγάλες εκπλήξεις.

Ανοίξτε τις ψήφους για να μην βαλτώσει το νήμα :wanker:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.921
Like
23.396
Πόντοι
6.056
Μεγαλύτερη μαγκιά τώρα.....
Αποκαλύψτε τις ψήφους να ξεροχύσουμε.

:wanker::wanker::wanker:
αστο να πα να γαμηθει τωρα αυτο

εχει ατομα εδω που την ακουσαν σαν τον μπελα λουγκοζι ο ρολος τους εγινε η πραγματικοτιτα τους και δεν θα προλαβαινουν τα ασθενοφορα να μαζευουν φρικαρισμενους λεμε :2funny:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.119
Πόντοι
206
Διαπιστώνω ότι ο ρυθμός ανάπτυξης της απήχησης της μαλακίας σε αυτόν τον διαγωνισμό είναι σταθερός και δεν έχουμε μεγάλες εκπλήξεις.

Ανοίξτε τις ψήφους για να μην βαλτώσει το νήμα :wanker:
Αυτο λεμε οτι εχει κορεστει αν ειναι να πεσουν οι ψηφοι θα πεσουν,ο νικητής φαινεται απο την αρχη εκτος και αν ειναι ντέρμπι
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.458
Like
4.715
Πόντοι
1.706
Για να είμαστε σωστοί, μιας και ο Syndrome δεν έβαλε το κόκκινο κουμπάκι εμφάνιση αποτελεσματων, έριξα μια ψήφο στον πρώτο στη λίστα ώστε να έχω εικόνα. Οπότε ο Αnemodoura έχει μία ψήφο λιγότερη.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.921
Like
23.396
Πόντοι
6.056
Αυτο ειναι συγκαλυμμένη εκβίαση ξεκαθαρα, και εχει ως στοχο την αποκομιση οφέλους. Εγω με τα λεγομενα μου δεν προσδοκω καποιο οφελος. Εκτος αν θεωρειται οφελος η εύλογη προσδοκία μου να μην με ειρωνευονται και να μιλουν απαξιωτικα και υποτιμητικα καποιοι ευεργετηθεντες. Και παλι ομως, ημουν σαφης οτι δεν θα αποκαλυψω τιποτα. Απλως υπογραμμισα την κακοήθεια. Η διαφορά ειναι περισσοτερο απο ευδιακριτη
αλεξαρα ξερεις οτι σε συμπαθω και σου ειπα κιολας απο περυσι οτι δεν σε ψηφιζω στην μαλακια διαγωνισμο γιατι δεν σε θεωρω μαλακα

ο μαλακας ειναι παντα μαλακας... εσυ το γαμας μονο στα πολιτικα (αλλα οκ ολοι καπου ειναι κολλημενοι σε βαθμο μαλακιας)

αυτο χθες ηταν φαλτσοστεκια ομως μωρ αδερφακι μου

εισαι νομικος και λες οτι θα βγαλεις σεντρα πμ με δικαστικα τρεχαματα που καποιος σου εμπιστευτηκε επειδη σε ειρωνευεται στο φορουμ?

ξερω οτι δεν θα το εκανες να πουμε αλλα νταξ παρτο πιο χαλαρα ρε bro :confused:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.920
Like
3.175
Πόντοι
1.706
Μεγαλύτερη μαγκιά τώρα.....
Αποκαλύψτε τις ψήφους να ξεροχύσουμε.

:wanker::wanker::wanker:
Του το έγραψα όταν το ξεκίνησε αλλά είπε πως το έχουν αναλάβει πλέον οι μοντς και φανερή ψηφοφορία δεν........
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.119
Πόντοι
206
αλεξαρα ξερεις οτι σε συμπαθω και σου ειπα κιολας απο περυσι οτι δεν σε ψηφιζω στην μαλακια διαγωνισμο γιατι δεν σε θεωρω μαλακα

ο μαλακας ειναι παντα μαλακας... εσυ το γαμας μονο στα πολιτικα (αλλα οκ ολοι καπου ειναι κολλημενοι σε βαθμο μαλακιας)

αυτο χθες ηταν φαλτσοστεκια ομως μωρ αδερφακι μου

εισαι νομικος και λες οτι θα βγαλεις σεντρα πμ με δικαστικα τρεχαματα που καποιος σου εμπιστευτηκε επειδη σε ειρωνευεται στο φορουμ?

ξερω οτι δεν θα το εκανες να πουμε αλλα νταξ παρτο πιο χαλαρα ρε bro :confused:
ΤΙ πιο χαλαρα ρε ολα πανω του εχουν πεσει.
Τωρα ο χοσε αρμαντο του ζηταει αλλο ενα 2χιλιαρο ο κουλης αποντην αλλη στριμωχνει τους δικηγορους και τους υπερφορολογειι θα μπαίνεις σε δικηγορικό γραφειο και θα βλεπεις να βαζουν γραφειο μεχρι και στη τουαλετα,διαμερισματα με υπαλληλους θα γινουν τα δικηγορικα γραφεία, το ρευμα παιρνει την ανιουσα,τα λουκανικα που τρωει και τα ζαμπον το ιδιο,το σαξο θελει τελη κυκλοφοριας τωρα τελος του χρονου,εδω μεσα τον εβγαλαν μαλακα με στεμα ολα ανάποδα του πανε
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.063
Like
18.478
Πόντοι
3.656
αστο να πα να γαμηθει τωρα αυτο

εχει ατομα εδω που την ακουσαν σαν τον μπελα λουγκοζι ο ρολος τους εγινε η πραγματικοτιτα τους και δεν θα προλαβαινουν τα ασθενοφορα να μαζευουν φρικαρισμενους λεμε :2funny:
:rockon::confused::confused::confused:
bow-count-dracula.gif

scared-count-dracula.gif
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.568
Like
22.953
Πόντοι
6.256
Κατά το ίδιο σκεπτικό κανείς δεν ζήτησε την άποψή σας.

Συνεπώς κρατήστε τις απόψεις σας, καθώς και τις υποδείξεις σας για τους σφογγοκωλάριους σας .
Ουτε ο δικηγορος σου ζητησε να κανεις τον δικηγορο του και να του φτιαξεις την αγιογραφια του και να μας ζαλιζεις τα αρχιδια ποσες σελιδες τωρα.....το νημα ειναι για χαβαλε και σκουπιδιασμα.Οποιος το παιρνει στα σοβαρα και μιλαει για αηθεις επιθεσεις στο πλεον ανηθικο φορουμ του ιντερνετ ειναι τελειως εκτος τοπου και χρονου....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.568
Like
22.953
Πόντοι
6.256
Η BOUEFA με περηφάνεια ανακοινώνει πως μετά τη χτεσινή μέρα αυξάνει το μετοχικό της κεφάλαιο και πλέον η αξία της έχει πολλαπλασιαστεί και ευχαριστεί όσους συνέβαλαν σε αυτό. :heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
Υπενθυμίζουμε πως έχετε 8 ψήφους και υπάρχει δυνατότητα αλλαγής ψήφου αν κάποιος σας πείσει περισσότερο ή λιγότερο για την αξία του. :rockon::rockon::rockon:
Πωπω ρε φιλε και σαν κλωνος παλι απο χιουμορ μηδεν.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom