Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Greek_stud

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
23
Like
475
Πόντοι
290
Ξέρει κανείς εάν σταμάτησε να εργάζεται η Jessica? Έχω καλέσει περιστασιακά τις τελευταίες 3 εβδομάδες, στην αρχή οι απαντήσεις ήταν 'δεν έχει έρθει ακόμα, δεν ξέρω τι ώρα θα έρθει', τελευταία οι απαντήσεις είναι κοφτά 'όχι δεν δουλεύει σήμερα'. Σήμερα που ρώτησα εάν έχει σταματήσει, η απάντηση ήταν 'σας είπα δεν δουλεύει σήμερα' (τσαντισμένα) δεν ήθελε να απαντήσει. Γνωρίζει κανείς κάτι; Αν μετακόμισε σε άλλο μαγαζί ή εάν σταμάτησε; Μήπως πάει για νέα πλαστική στήθους και μας έρθει ανανεωμένο το κορίτσι; :Ρ
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Ξέρει κανείς εάν σταμάτησε να εργάζεται η Jessica? Έχω καλέσει περιστασιακά τις τελευταίες 3 εβδομάδες, στην αρχή οι απαντήσεις ήταν 'δεν έχει έρθει ακόμα, δεν ξέρω τι ώρα θα έρθει', τελευταία οι απαντήσεις είναι κοφτά 'όχι δεν δουλεύει σήμερα'. Σήμερα που ρώτησα εάν έχει σταματήσει, η απάντηση ήταν 'σας είπα δεν δουλεύει σήμερα' (τσαντισμένα) δεν ήθελε να απαντήσει. Γνωρίζει κανείς κάτι; Αν μετακόμισε σε άλλο μαγαζί ή εάν σταμάτησε; Μήπως πάει για νέα πλαστική στήθους και μας έρθει ανανεωμένο το κορίτσι; :Ρ

Όχι ρε, πάνω που είχα όρεξη για ελαστική κωλοτρυπίδα μου έκοψες τη φόρα.. Πάλι η Άντζελα θα την πληρώσει..
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Μη μασάς φίλε, κι εγώ ενώ είχα πάει πολλές φορές για τη Τζέσσικα είχα φύγει απογοητευμένος, αλλά μες στις γιορτές τη πέτυχα..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Κάποιες μέρες δεν πηγαίνει ή πηγαίνει κατά τις 2 το μεσημεράκι...Επίσης το σάββατο σπάνια και τη Κυριακή ποτέ πλέον...Η υπηρεσία έτσι είναι σχεδόν με όλους...
 

Don-Juan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
6
Like
132
Πόντοι
280
Για να πετύχεις τη Jesica προτείνω να πάτε κατά της 10 το πρωί που ανοίγει το μαγαζί αλλιώς για να την πάρετε πρώτοι αλλιώς είναι πιθανότερο να κερδίσετε το joker παρά να τη βρείτε ελεύθερη
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.545
Πόντοι
41.447
Κάποιες μέρες δεν πηγαίνει ή πηγαίνει κατά τις 2 το μεσημεράκι...Επίσης το σάββατο σπάνια και τη Κυριακή ποτέ πλέον...Η υπηρεσία έτσι είναι σχεδόν με όλους...


ετσι ειναι
πλεον η Τζεσικα δουλευει καποιες ημερες παρτ ταιμ στο μαγαζι και ορισμενες ωρες

oποτε πλεον η ΜΟΝΗ ασφαλης και σιγουρη επιλογη ειναι η Αλισια στο μαγαζι

 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Μου μυρίζει ανεξαρτητοποίηση. Λογικά θα έχει κάνει την ατζέντα της τόσα χρόνια οπότε χαζή είναι να τα μοιράζεται με άλλους?
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
oποτε πλεον η ΜΟΝΗ ασφαλης και σιγουρη επιλογη ειναι η Αλισια στο μαγαζι

Και η Αλισια είναι Off για λίγες μέρες...

Μου μυρίζει ανεξαρτητοποίηση. Λογικά θα έχει κάνει την ατζέντα της τόσα χρόνια οπότε χαζή είναι να τα μοιράζεται με άλλους?

Άστο φίλε δεν παίζει αυτό....
 

Greek_stud

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
23
Like
475
Πόντοι
290
Μου μυρίζει ανεξαρτητοποίηση. Λογικά θα έχει κάνει την ατζέντα της τόσα χρόνια οπότε χαζή είναι να τα μοιράζεται με άλλους?

Αν έχει γίνει ανεξαρτητοποίηση μιά χαρά, αρκεί να μάθουμε στοιχεία επικοινωνίας...

Να σημειώσω ότι και σήμερα που κάλεσα στο τηλέφωνο, Jessica δεν δουλεύει, άρα κλείνουμε σχεδόν μήνα που δεν την έχω βρει καθόλου (με 3-4 τηλέφωνα την εβδομάδα). Αν κάποιος συναγωνιστής την πέτυχε εντός 2017 ας ενημερώσει. Εάν πάλι κάποιος της πέτυχε αλλού (ή έχει στοιχεία ανεξαρτητοποίησης) ας ενημερώσει πάλι. Αλλιώς περιμένουμε να εμφανιστεί νέο αστέρι στα μασατζίδικα...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.234
Πόντοι
41.443
Μου μυρίζει ανεξαρτητοποίηση. Λογικά θα έχει κάνει την ατζέντα της τόσα χρόνια οπότε χαζή είναι να τα μοιράζεται με άλλους?

αν ειναι ετσι για μενα πολυ καλα εκανε
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.234
Πόντοι
41.443
Αν έχει γίνει ανεξαρτητοποίηση μιά χαρά, αρκεί να μάθουμε στοιχεία επικοινωνίας...

Να σημειώσω ότι και σήμερα που κάλεσα στο τηλέφωνο, Jessica δεν δουλεύει, άρα κλείνουμε σχεδόν μήνα που δεν την έχω βρει καθόλου (με 3-4 τηλέφωνα την εβδομάδα). Αν κάποιος συναγωνιστής την πέτυχε εντός 2017 ας ενημερώσει. Εάν πάλι κάποιος της πέτυχε αλλού (ή έχει στοιχεία ανεξαρτητοποίησης) ας ενημερώσει πάλι. Αλλιώς περιμένουμε να εμφανιστεί νέο αστέρι στα μασατζίδικα...

και γιατι να πει ρε μαστορα κατι οποιος εχει στοιχεια? αν δεν θελει η ιδια τετοιες συστασεις?
η κοπελλα η ιδια αν θελει ανοιγει προφιλ εδω και το λεει.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.468
Πόντοι
12.930
τελευταία λείπει κι η Αλίσια νομίζω,
τουλαχιστον 2 φορες που έχω παει η υπηρεσία που συνηθως σου λεει π.χ . Τζεσσικα θα έρθει σε 2 ώρες, Αλίσια αργότερα, μου έλεγε δεν ξέρω, παρε αλλες κοπέλες!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.545
Πόντοι
41.447
τελευταία λείπει κι η Αλίσια νομίζω,
τουλαχιστον 2 φορες που έχω παει η υπηρεσία που συνηθως σου λεει π.χ . Τζεσσικα θα έρθει σε 2 ώρες, Αλίσια αργότερα, μου έλεγε δεν ξέρω, παρε αλλες κοπέλες!

οπως ανεφερε και ο Butts η Αλισια θα λειψει για καποιο διαστημα απο το μαγαζι
η υπηρεσια μπορει να λεει τις μαλακιες της....
τοσο δυσκολο ειναι να πουνε την αληθεια?
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
844
Πόντοι
86
Ελπίζω όχι για μεγάλο διάστημα ...
 

stamatis74

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
94
Πόντοι
0
ρε παιδιά παίζει φάση με δύο γύρους και γλωσσόφιλα???
 

Asrogath

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα, είναι ανοιχτό Κυριακές;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom