Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
To Λιζάκι λες (Λίζα) και εκείνη παλιότερα στο Στ29. Πολύ καλό σέρβις να δοκιμάσεις...  ;)
Ποια λεs φιλε ? την κοντολιζα την πιτσιρικα που ηταν στην ζανα και εξαφανιστηκε ?? (μια κοντουλα με μαυρα μακρια μαλια ).... γιατι την εχασα απο την ζανα κανα χρονο και τωρα !!! για δωσε ινφο σε παρακαλω !!! χαιρετω !!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ελα να τελειωνουμε.... :blahblah1:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ποια λεs φιλε ? την κοντολιζα την πιτσιρικα που ηταν στην ζανα και εξαφανιστηκε ?? (μια κοντουλα με μαυρα μακρια μαλια ).... γιατι την εχασα απο την ζανα κανα χρονο και τωρα !!! για δωσε ινφο σε παρακαλω !!! χαιρετω !!!

Ναι φίλε μου αυτή είναι !!
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
   Χαιρομαι οταν  βλεπω ατομα που καταλαβαινουν  ακριβως τι  εννοω  οταν  γραφω  ενα ποστ για καποια μανταμ που εχω φαει  , αλλωστε  δεν  χρειαστηκα  ποτε να τα κανω ταληρα ουτε  για το  Χορχε  που ανακαλυπτει  κρυμενα  μοντελακια με  συνθηματικα στο  Συγγρου και τρολαρει  κοσμο ουτε σε κανεναν  να  δωσω  εξηγησεις ποσες φορες πηρα την μια και ποσες την  αλλη , αλλωστε τα  αγαπαω τα παιδια εδω  μεσα και τον  Χορχακο  με τις πλακες του και τα καζα του δεν τον παρεξηγω  ... αλλωστε ειμαι καθαρο  φορ περιοχης δεν συνηθιζω να  τρωω  την ντριπλα απο κανεναν  ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin:
  Οπως   επισης  θα  πω  οτι αυτοι που με ξερουν και με διαβαζουν στο  σαιτ ξερουν οτι ουτε αγαπουλης ειναι ο  Chicha  κι ουτε του αρεσει να προμοταρει καποια , ποτε και για κανενα  λογο , αλλο  αν καψουρευεται  καμοια νεαρη λαδοκορη  που και που ,  σορρυ  αλλα ειμαι  ευαλωτος  στην καψουρα  :- :- :s&m_2: :s&m_2:
   Και  τελος θα καταληξω  για αλλη μια φορα  σε  αυτο που σημειωσε κι ο nick9x  οτι τα περισσοτερα  ραντεβου  μας ειναι  αρκετες φορες και θεμα χημειας  , αν  την  γνωρισες καποια  απ την  αρχη που ξεκινσε μπορει να βρηκατε  καλη χημεια και να  ειναι  αστερι , αστερι και να σταζει καυλα δεν μπορει να  ειναι  ολες με  ολους ,  αυτο δεν παιζει ξεχαστε το αλλη  χημεια βγαζει  ενας νεαρος γλυκοτσουτσουνος  κι αλλη ενα ωριμος  μπαρμπας  με  μπυροκοιλια η αρκουδιαρης  με τριχες παντου ,  δεν  χρειαζεται και πολυ  σκεψη .... :- :- :-
  Και παμε  και στο τελευταιο  σκελος  , κοπελες  σαν  την  Λια ,  Μονικα απο  Συγγρου , Μαριαννα απο Καλλιροης ,  Χριστινακι απο 3ης Σεπτεμβ  κλπ κλπ  , ειναι  λαδοκορες που εχουνε  κλεισει πανω απο 5ετια  στα λαδομαγαζα  ,  λογικο  ειναι πλεον  μερικες να  το κακουνε  και λιγο  αγγαρια μερικες μερες ,  αν δεν  ειναι σε ορεξατη  μερα η  αν τσακωθηκαν με τον  γκομενο  η αν ειναι στα νταουν τους ψυχολογικα  η αν , αν , αν ,  οποτε  μην τα θεωρουμε  δεδομενα ολα ,  ουτε  η  Μονικα  θα κανει  πλεον τα  γαμησια που  εκανε  οταν  την  επερνα  εγω το 2012 κ  013  στο  Στουρναρη ,  ειναι πως  της το  γυριζει  της καθε μιας  το  ξεφτιλικι  και τα χυσιματα  που τρωει καθημερινα  εκει μεσα ,  οπως  αυτο  που συμβαινει και με την  Μαριαννα  τωρα  η  οποια  οταν  την πρωτογνωρισα  εκανε  τα καλυτερα πορνοσταρικα  γαμησια  εβερ , την επερνα 3 με  4 φορες το μηνα  μερικες φορες και 2 φορες την  βδομαδα , το τι  ξεκωλιασματα της  εριχνα και  τι  λουσιματα  σε μαπα  και στομα δεν περιγραφεται , μεχρι που με τα πολλα χυσιματα και με τα πολλα χιλιομετρα που  εφαγε  εκει μεσα , πλεον  εχει  τεμπελεψει  σαν  χαρακτηρας εχει  αγριεψει και στο  παιζει και  ιστορια καμοια  φορα μες στο  δωματιο ,  τελευταια φορα  της  εδωσα μια  ευκαιρια πριν το καλοκαιρι  που περασα μαζι της και ηταν η χειροτερη  εμπειρια που  ειχα ενω την ξερω  χρονια ,  οποτε και με  αυτην την  εκλεισα  τη  χημεια μου κι εκλεισε κι ο κυκλος  μου μαζι  της .
 Αυτα  λοιπον  για τις λαδοκορες  και  ειδικα  γι  αυτες που τα  εχουνε φαει τα χιλιομετρα τους , βεβαια παντα θα  υπαρχουνε και οι φιλοτιμες  κορασιδες που ξεκιναν τωρα κι  εκτιμουν μεχρι και το τελευταιο  σεντ απο  αυτα που δινουμε ,  οποτε παντα θα εχουμε καινουργιες λαδοκορες και παντα  θα φτιαχνουμε καινουργια  στανταρακια ...... μεχρι να παλιοσουνε κι αυτες , tale  quale  λοιπον ολα  ειναι στον κυκλο  της ζωης ,  αυτα  τα ολιγα  παιδες μου  Καλεςε  Γιορτεςε  σε ολους  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Πραγματικά πόσο δίκιο έχεις ρε συ Chicha! Από τα πιο <<του δε πόιντ>> ποστ με το οποίο συμφωνώ απόλυτα! Ειδικά με τη περίπτωση της Μαριάννας που για μένα αποτελεί τη μεγαλύτερη απώλεια(παρόλο που εργάζεται κανονικότατα) στο πορνοντόμ της καθημερινότητας μου. Δε ξέρω κατά πόσο είναι ευθύνη της ίδιας της Μαριάννας ή γενικότερη αλλαγή πολιτικής του συγκεκριμένου ήδη ιστορικού μαγαζιού καθώς δεν ήταν μόνο η Μαριάννα που προσέφερε υψηλού επιπέδου πορνοσταρικές εμπειρίες και το κυριότερο χωρίς έξτρα χρεώσεις και πρηξαρχίδιασμα. Τέλος πάντων, για μένα που ακόμα και τις εποχές του υψηλού ανταγωνισμού η Μαριάννα βρισκόταν ένα ''τσικ'' ψηλότερα από τις υπόλοιπες που πρόσφεραν αντίστοιχο πορνσταρ εξπίριενς και βρίσκω κι άλλους από δω μέσα που θα συμφωνήσουν, δείχνει ότι τα πράγματα στο χόμπυ το οποίο εξασκούμε(και επενδύουμε) δεν είναι και τόσο απλά.  Ως χόμπυ βέβαια το βλέπουμε από τη δική μας πλευρά, επειδή από τη πλευρά των κοριτσιών είναι η δουλειά τους! Επομένως λογικό είναι ότι όσες νυμφομανιακές τάσεις και να έχουν, ειδικά όταν δουλεύουν με τους ρύθμούς που δουλεύει η Μαριάννα(θα τη δείτε στο πρόγραμμα βαρδιών κάθε μέρα και Κυριακές, -εκτός απ'τις δύσκολες μέρες κι ελάχιστες σύντομες άδειες- για πάνω από πέντε χρόνια), κάποια στιγμή να επέλθει κάποιο burnout, ή αλλαγή των συνθηκών, του ανταγωνισμού και της πολιτικής του μαγαζιού(όσο και ν'ακούγεται αστείο για τα μαγαζιά του είδους. Πάντως τελευταία φορά που την είδα (όταν πήρα την Ελίζαμπεθ σε σύντομο πέρασμα της πάλι απ'το μαγαζί πριν τα Χριστούγεννα, που με τα έξτρα μού φυγε ένα κατοστάρικο) πέρασε απ'το μυαλό μου η σκέψη να της έδινα ακόμα μια ευκαιρία παρόλο του τελευταίου ξενερώματος πριν ένα χρόνο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.631
Κριτικές
190
Like
48.756
Πόντοι
41.443
Η τζέσικα δουλεύει σήμερα;

παρε τηλ ρε μαν στο μαγαζι να ρωτησεις. δεν ειναι τοσο δυσκολο. το τηλ υπαρχει εδω.

και να δουλευει ομως ειναι δυσκολο να την πετυχεις ελευθερη.
τρεις φορες πηγα τον περασμενο μηνα και δεν την πετυχα ελευθερη. κι οχι μονο εγω.
 

hardivic

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Η αλήθεια ειναι οτι το έψαξα αρκετα το τηλ πριν γράψω αλλα δεν το βρήκα, ειμαι και απο κινητό και δε βολευει πολυ...βρήκα ενα κινητο κάπου στο Google  αλλα δεν ξέρω σν ισχύει...το ξέρω οτι ειναι δύσκολο να την πετύχεις ελεύθερα...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.631
Κριτικές
190
Like
48.756
Πόντοι
41.443
Η αλήθεια ειναι οτι το έψαξα αρκετα το τηλ πριν γράψω αλλα δεν το βρήκα, ειμαι και απο κινητό και δε βολευει πολυ...βρήκα ενα κινητο κάπου στο Google  αλλα δεν ξέρω σν ισχύει...το ξέρω οτι ειναι δύσκολο να την πετύχεις ελεύθερα...


εδω εισαι λοιπον. τωρα το ΄χεις.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Στο παραπάνω λινκ λέει πάντως,  ότι είναι ανοιχτά καθημερινά  και απο  9 το βράδυ  έως .. 6 το πρωί .. :o :rolleyes:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Στο παραπάνω λινκ λέει πάντως,  ότι είναι ανοιχτά καθημερινά  και απο  9 το βράδυ  έως .. 6 το πρωί .. :o :rolleyes:
λογικά δεν πρέπει να ισχύει το 24ωρο ωράριο, ίσως είναι παλιά καταχώρηση. Δοκιμή σε νορμάλ ώρες.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.439
Πόντοι
4.895
Και ΣαββατοΚύριακα με μειωμένο προσωπικό νομίζω. (προσωπικό ασφαλείας...(
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
649
Κριτικές
2
Like
816
Πόντοι
86
Και ΣαββατοΚύριακα με μειωμένο προσωπικό νομίζω. (προσωπικό ασφαλείας...(
Αν δουλευουν τα δυο δυνατα χαρτια (Τζεσικα-Αλισια) τοτε ας ειναι μειωμενο το προσωπικο!
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
649
Κριτικές
2
Like
816
Πόντοι
86
Θα περασω μια βολτα να δω ποιες εχει σημερα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom