Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Έχεις δίκιο. Ψάχνεις λογική εκεί που κάποιες φορές απουσιάζει.
Αλλά ο καθένας εκθέτει τελικά τον εαυτό του πάνω από όλα. Το μυαλό του και τις αρχές του με αυτά που γράφει.
Δυστυχώς σε αυτή τη δουλειά ενώ πάω να εξυπηρετήσω και η συμπεριφορά που βγάζουν κάποιοι είναι αχαρακτήριστη. Δεν χρειάζονται τέτοιοι κακοί πελάτες. Και το αποτέλεσμα είναι κάποιες φορές να την πληρώνουν και άλλοι εξαιτίας των αυτών των κακών.
Αχ γλυκιά μου Μαρίνα...
Τυχερή αυτή που σε έχουμε γνωρίσει...

Εγώ θα πω λίγο πώς την γνώρισα την Μαρίνα..και μπήκε μέσα στην καρδιά μου.. έτσι μίας καί τό νήμα είναι τής ενημέρωσης..

Αδιαφορώ για χαρακτηρισμούς αγαπούλι προμοτορα και τα σχετικά...

Τότε στο Λαγουμιτζή.
Διάβασα κριτικές,να είναι καλά τα παιδιά που γράφουν.. καί αφού είχα τηλέφωνο τής κυρίας Σοφίας.. κλείνω ραντεβού με Μαρίνα από την προηγούμενη μέρα. (χωρίς να την έχω δει και να με έχει δεί ποτέ)

Όντως όταν μπήκε στο δωμάτιο που με είχε ανεβάσει η κυρία Σοφία.(η Μαρίνα δεν προλάβαινε)
Ήταν σαν να την ήξερα.. ζεστή δεκτική... άλλο πράγμα..
Πέρασα μαζί τής αρκετά ραντεβού από τότε.. πολλές φορές και δίωρα..
Μετά τό σεξ καθόταν και μου έκανε μασάζ που ακόμα θυμάμαι την ανακούφιση..
Το σημαντικότερο είναι ότι εκτός από αυτά γνώρισα έναν καλό άνθρωπο που όντως είχα πληρώσει για τον χρόνο του, αλλά δεν εστίαζε εκεί αλλά στο τη είναι αυτό που θα με κάνει να νιώσω καλύτερα.

Τώρα έχω καιρό να την δω από κοντά... και μπήκα εδώ να διαβάσω νέα της..

Δεν ξέρω πού είναι το σωστό η το λάθος σε όλα αυτά που γράφετε..
Αλλά είναι λυπηρό να απολογείται και να μπαίνει στην διαδικασία να εξηγεί την προσωπική συνομιλία που είχε με κάποιον.

Προσωπικά τό θεωρώ άνανδρο .

Μαρίνα είναι αρκετή εδώ που σε αγαπάνε... τώρα γιατί ασχολείσαι;
Γιατί;
Γιατί είσαι πολύ καλό παιδί..!!
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, να ρωτήσω, η Μαρίνα που μιλάμε όλοι εδώ, δεν είναι αυτή που πριν μερικά χρόνια δούλευε στην Πατησίων 131????
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Ρε παιδιά, να ρωτήσω, η Μαρίνα που μιλάμε όλοι εδώ, δεν είναι αυτή που πριν μερικά χρόνια δούλευε στην Πατησίων 131????
ταμπλεξες
η Μαρινα ποτέ δεν δουλεψε στην Πατησιων 131.
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Πράγματι τότε τα έμπλεξα... Ευχαριστώ παιδιά
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
380
Like
707
Πόντοι
81
Ρε παιδιά ένας το τηλ του μαγαζιού.. πουθενά δε το βρίσκω
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
380
Like
707
Πόντοι
81
Ευχαριστώ..πήρα τηλ μόνο 3 μου πε..ούτε καν Αλεξάνδρα που κάποιος έγραψε μια ωραία κριτική..την μαρίνα που γίνεται ντόρος την κρύβουν..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.720
Κριτικές
15
Like
11.370
Πόντοι
3.846
Ευχαριστώ..πήρα τηλ μόνο 3 μου πε..ούτε καν Αλεξάνδρα που κάποιος έγραψε μια ωραία κριτική..την μαρίνα που γίνεται ντόρος την κρύβουν..
Αφού δουλεύει μόνο με δικά της ραντεβού, μην το ψάχνεις για τη Μαρίνα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Αφού δουλεύει μόνο με δικά της ραντεβού, μην το ψάχνεις για τη Μαρίνα.
Μην το ζαλίζουμε χωρίς λόγο, αφού η Μαρίνα όπως και η Τζούλια λείπουν σε άδεια. Το έγραψε ο Fifas2022 στην πρόσφατη κριτική του.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.793
Πόντοι
1.011
Αφού δουλεύει μόνο με δικά της ραντεβού, μην το ψάχνεις για τη Μαρίνα.
Εχω περασει συχνα απ το μαγαζι αυτο..μπας και πετυχω ολες αυτες..μαρινα-αλεξανδρα...κλπ..ποτε δε τις πετυχα..μαλλον εχουν ζητηση...και τις κλεινουν πελατες...δε νομιζω να τις κρυβουν τα μαγαζια...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.720
Κριτικές
15
Like
11.370
Πόντοι
3.846
Εχω περασει συχνα απ το μαγαζι αυτο..μπας και πετυχω ολες αυτες..μαρινα-αλεξανδρα...κλπ..ποτε δε τις πετυχα..μαλλον εχουν ζητηση...και τις κλεινουν πελατες...δε νομιζω να τις κρυβουν τα μαγαζια...
σαφώς και τις κρύβουν όταν δεν τις δίνουν ποτέ σε ραντεβού και σου λένε ξεκάθαρα ότι δουλεύουν μόνο με δικά τους ραντεβού.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.674
Πόντοι
3.990
σαφώς και τις κρύβουν όταν δεν τις δίνουν ποτέ σε ραντεβού και σου λένε ξεκάθαρα ότι δουλεύουν μόνο με δικά τους ραντεβού.
Και ποια σεριφισα σκαρφίστηκε όλο αυτό λέω;;;; Άρχισε και έκρυβε κοπέλες και έτσι αναγκάστηκαν να την παρακάμψουν και να δίνουν τα προσωπικά τους τηλέφωνα και να κάνουν τα ραντεβού τους . Ποια παχουλή κουκλίτσα στην πόρτα ;;ποια;;;;
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Εχω περασει συχνα απ το μαγαζι αυτο..μπας και πετυχω ολες αυτες..μαρινα-αλεξανδρα...κλπ..ποτε δε τις πετυχα..μαλλον εχουν ζητηση...και τις κλεινουν πελατες...δε νομιζω να τις κρυβουν τα
Την Αλεξάνδρα δεν είναι και τόσο δύσκολο να την βρει κανείς. Απλά δεν δουλεύει κάθε μέρα. Πάρε ένα τηλέφωνο πριν.
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Πολυ καλη ηταν εκεινη στο 131! Απ οσα διαβαζω γι αλλη προκειται..να δουλευει καπου?

Αυτό είναι το ερώτημα. Εγώ εκείνη τη Μαρίνα από την Πατησίων 131 ψάχνω παντού και δεν τη βρίσκω. Είχαμε φοβερή χημεία και ήταν καταπληκτική.... Αλλά που να είναι άραγε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom