Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Gopro

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μπάστα. Εκφράζεις παράπονο;;; Με το συμπάθειο αλλά είμαστε σοβαροί; το τηλέφωνο στον πασα ένα; και μετά διαβάζουμε κάτι ...ωραία στο site;
Είσαι πάνω από τέσσερα χρόνια μέλος στο site. Και έχεις μόνο 3 σχόλια. Στα πρώτα δύο ζητάς info για παλιά λαδοκόρη. Και ζητάς το τηλέφωνο της Μαρίνας στο 3ο σχόλιο. Το λοιπόν εσύ τι έχεις προσφέρει τόσο καιρό στην κοινότητα; για σκέψου. Να είμαστε αντικειμενικοί και ισορροπημένοι
Να ξέρεις ότι έχω βρεθεί με τη Μαρίνα τουλάχιστον τις 3 πλασιες φορές από σένα και πολλούς άλλους εδώ όπως επίσης και με τζεσικα και πολλές άλλες το ότι δεν βγαίνω να το κάνω βουοοοο δεν σημαίνει κάτι .. απλά το διάστημα που έγινε η φάση με τη μαρίνα και έκλεινε τα δικα της ραντεβού εγώ για τους λόγους μου είχα αποτραβηχτεί όποτε άσε τις εξυπνάδες για κανενα πιο έξυπνο από σένα
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
530
Like
934
Πόντοι
86
Να ξέρεις ότι έχω βρεθεί με τη Μαρίνα τουλάχιστον τις 3 πλασιες φορές από σένα και πολλούς άλλους εδώ όπως επίσης και με τζεσικα και πολλές άλλες το ότι δεν βγαίνω να το κάνω βουοοοο δεν σημαίνει κάτι .. απλά το διάστημα που έγινε η φάση με τη μαρίνα και έκλεινε τα δικα της ραντεβού εγώ για τους λόγους μου είχα αποτραβηχτεί όποτε άσε τις εξυπνάδες για κανενα πιο έξυπνο από σένα
Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες σου.
Το ίδιο πράγμα λέμε αγαπητέ. Με άλλες λέξεις. Συμπέρασμα: εσύ παρτάκιας και εγώ εξυπνάκιας επειδή το παρατήρησα.
 

Gopro

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες σου.
Το ίδιο πράγμα λέμε αγαπητέ. Με άλλες λέξεις. Συμπέρασμα: εσύ παρτάκιας και εγώ εξυπνάκιας επειδή το παρατήρησα.
Σε ευχαριστώ αγαπητέ ! Και στις δικές σου εύχομαι !
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
Επανάληψη με Αλεξάνδρα αποκλειστικά για να σκίσω την κωλάρα της και ξαφνικά είδε το όνειρο ότι δεν κάνει πρωκτικό!

Σαν να λέμε προφιτερόλ χωρίς τη συνταγή πάνω.. Εντωμεταξύ η σούφρα ανοιχτή σαν ανθισμένο γαρύφαλο

Θα μας τρελάνουν πριν την ώρα μας
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Επανάληψη με Αλεξάνδρα αποκλειστικά για να σκίσω την κωλάρα της και ξαφνικά είδε το όνειρο ότι δεν κάνει πρωκτικό!

Σαν να λέμε προφιτερόλ χωρίς τη συνταγή πάνω.. Εντωμεταξύ η σούφρα ανοιχτή σαν ανθισμένο γαρύφαλο

Θα μας τρελάνουν πριν την ώρα μας
Είναι γνωστό ότι δεν κάνει πρωκτικό, ίσως με το αγόρι της, αλλά μακάρι να έκανε το κοριτσάκι.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
Είναι γνωστό ότι δεν κάνει πρωκτικό, ίσως με το αγόρι της, αλλά μακάρι να έκανε το κοριτσάκι.

Επανάληψη λέω.. τη πρώτη φορά μια χαρά μπήκε στο κωλαράκι.

Οκ, προφανώς το έκοψε
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
Μια συμβουλή φίλοι μου, αν θελετε την διαβαζετε και την σκέφτεστε, αν θελετε την διαβαζετε και την πετάτε. Χωρίς να ξέρω το προγραμμα της κοπέλας, διότι δεν είμαι πελατης της κι επίσης δεν την έχω δει ποτέ στη ζωή μου, έχετε σκεφτεί ποτέ αδερφια μου ότι μπορεί μια κοπέλα εκείνη τη μέρα, ή πριν από λίγο κάτι να την είχε πειραξει το στομάχι ή δεν είχε παει τουαλέτα και αισθανόταν άβολα για το πρωκτικο; Μην τα λέτε αυτά ρε σεις. Σκεφτείτε λίγο! Αμα η κοπέλα δεν είναι 100% σίγουρη για το έντερο της ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΚΤΙΚΟ! Αυτό ισχύει σε όλες τις κοπέλες ανεξαιρέτως! Σίγουρα για τις νεοεισερχόμενες στον χώρο αυτον που κάνουν πρωκτικο, αυτό το φαινόμενο θα είναι πιο συχνό. (Μην ακουσω απο κανέναν 9μερα και παπαριές...). Αντε οι πιο εμπειρες κοπέλες να έχουν μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση και να έχουν περισσότερες γνώσεις επί του πρωκτικου.
Σκέφτειτε εσεις τώρα φίλοι μου να κάνετε τη δουλειά σας στην κοπέλα, να σας αφήσει καμια ντομάτα ή κι εγώ δεν ξέρω τι, πανω στην καποτα, τι θα γράψετε μετά εδώ μέσα;;!!!
Βρωμιαρα, άπλυτη και χιλιαδυό! Έτσι λοιπόν χάνει άμεσα μια ροή πελατων.
Μέχρι και η Μπαρμποραρα η βασίλισσα της πισω πορτας τα τελευταία 15 χρόνια στον οίκο της Βέργας μερικές φορές λέει όχι στο πρωκτικο.
Αυτά κυριοι πρεπει να τα γνωρίζουμε. Σεβασμός για να μας σέβονται και τα κορίτσια που έχουν τον κάθε μαλακα (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) να ζητάνε ότι βλέπουν στις τσόντες....
Ηρεμία κυριοι...Ηρεμία!
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
94
Like
337
Πόντοι
20
Μια συμβουλή φίλοι μου, αν θελετε την διαβαζετε και την σκέφτεστε, αν θελετε την διαβαζετε και την πετάτε. Χωρίς να ξέρω το προγραμμα της κοπέλας, διότι δεν είμαι πελατης της κι επίσης δεν την έχω δει ποτέ στη ζωή μου, έχετε σκεφτεί ποτέ αδερφια μου ότι μπορεί μια κοπέλα εκείνη τη μέρα, ή πριν από λίγο κάτι να την είχε πειραξει το στομάχι ή δεν είχε παει τουαλέτα και αισθανόταν άβολα για το πρωκτικο; Μην τα λέτε αυτά ρε σεις. Σκεφτείτε λίγο! Αμα η κοπέλα δεν είναι 100% σίγουρη για το έντερο της ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΚΤΙΚΟ! Αυτό ισχύει σε όλες τις κοπέλες ανεξαιρέτως! Σίγουρα για τις νεοεισερχόμενες στον χώρο αυτον που κάνουν πρωκτικο, αυτό το φαινόμενο θα είναι πιο συχνό. (Μην ακουσω απο κανέναν 9μερα και παπαριές...). Αντε οι πιο εμπειρες κοπέλες να έχουν μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση και να έχουν περισσότερες γνώσεις επί του πρωκτικου.
Σκέφτειτε εσεις τώρα φίλοι μου να κάνετε τη δουλειά σας στην κοπέλα, να σας αφήσει καμια ντομάτα ή κι εγώ δεν ξέρω τι, πανω στην καποτα, τι θα γράψετε μετά εδώ μέσα;;!!!
Βρωμιαρα, άπλυτη και χιλιαδυό! Έτσι λοιπόν χάνει άμεσα μια ροή πελατων.
Μέχρι και η Μπαρμποραρα η βασίλισσα της πισω πορτας τα τελευταία 15 χρόνια στον οίκο της Βέργας μερικές φορές λέει όχι στο πρωκτικο.
Αυτά κυριοι πρεπει να τα γνωρίζουμε. Σεβασμός για να μας σέβονται και τα κορίτσια που έχουν τον κάθε μαλακα (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) να ζητάνε ότι βλέπουν στις τσόντες....
Ηρεμία κυριοι...Ηρεμία!
Σωστός αλλά έπρεπε να ενημερώσει τον φίλο ώστε να διαλέξει άλλη κοπέλα απλά πράγματα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
Σωστός αλλά έπρεπε να ενημερώσει τον φίλο ώστε να διαλέξει άλλη κοπέλα απλά πράγματα
Συμφωνώ και σε αυτό. Απλά δεν το έγραψα γιατί στα μασατζιδικα καμια κοπέλα δεν έχει τυποποιημένο πρόγραμμα όπως στα στουντιο ή στα μπουρδελα. Πας επειδή ξέρεις τι προγραμμα κάνει η κοπέλα εμπειρικα, δεν στο ανακοινώνει η υπηρεσια στο σαλονι. Στα μασατζιδικα το προγραμμα είναι πολυ πιο ελαστικό και λιγότερο δεσμευτικό για τα κορίτσια.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
37
Like
20.524
Πόντοι
4.646
@Marinamssg αν εχεις την καλοσυνη μου στελνεις pm τροπο επικοινωνιας γιατι τηλεφωνικα στο μαγαζι μολις αναφερω το ονομα σου μου το κλεινει και στο σαλονι με διωχνει πριν ακομα αναφερω το ονομα σου και εχω προσπαθησει παμπολες φορες. Σ´ ευχαριστω
Ή απάντηση εάν υπάρξει φυσικά θά έχει ενδιαφέρον....:coffee:
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Αυτή/αυτός που γράφει εδώ μέσα είναι όντως η Μαρίνα?
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
360
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Επανάληψη με Αλεξάνδρα αποκλειστικά για να σκίσω την κωλάρα της και ξαφνικά είδε το όνειρο ότι δεν κάνει πρωκτικό!

Σαν να λέμε προφιτερόλ χωρίς τη συνταγή πάνω.. Εντωμεταξύ η σούφρα ανοιχτή σαν ανθισμένο γαρύφαλο

Θα μας τρελάνουν πριν την ώρα μας
κανει, αλλα θελει πρωτα το 20ρικο στο τραπεζακι εκει το γυαλινο!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.600
Κριτικές
190
Like
48.536
Πόντοι
41.443

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Σου έδωσα τον αριθμό μου επειδή παιδευόσουν να με πετύχεις και μου τον ζήτησες. Παρακάλια δηλαδή επειδή η άλλη έριχνε πόρτα. Που εάν το φανταζόμουν δεν θα στον έδινα ποτέ. Και να κανόνιζες από μόνος σου τα ραντεβού. Χαίρομαι που διέγραψες τον αριθμό μου. Άλλωστε, δεν θα μπορούσες να τον χρησιμοποιήσεις πιά και το καταλαβαίνεις το γιατί.

Καθόλου δεν σου υπέδειξα το ΤΙ να γράψεις. Βασικά δεν ήξερα καν ότι γράφεις. Εσύ μόνος σου το δημοσιοποίησες με τα παλιά σχόλια σου. Δηλαδή σε εξυπηρετώ σε ενημερώνω ευγενικά σου ακυρώνω το ραντεβού, και πας και γράφεις, και στη κουβέντα μετά είπα μην γράφεις τέτοιες κουταμάρες.

Πάρε λοιπόν τα λεφτά σου, και ότι άλλο έχεις πάνω σου και πήγαινε σε άλλες πορτοκαλιές να κάνεις κουμάντο όπως λες. Καλή συνέχεια!

Μαρίνα αν μπορείς δες το μήνυμα που σου έχω στείλει. Θα θυμηθείς! Σ' ευχαριστώ!
 

Jack777gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φιλαράκια, ήθελα να ρωτήσω αν το κατάστημα έχει καμιά σελίδα online;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom