Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
Φίλε μου πάνω από δύο χρόνια το δίνει επιλεκτικά... Και αυτή και άλλες στο μαγαζί που δεν γράφεται. Τώρα τελευταία μάλιστα καμία δεν το ανακοινώνει και όλες μέσα σε στάνταρ πελάτες το χρεώνουν 20+
Τά είπες όλα :thumbsup:
Πολλά δεν γράφονται και πολλά δεν λέγονται όπως λες.

Και σέ κάποιους ούτε τό εικοσάρικο.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Τά είπες όλα :thumbsup:
Πολλά δεν γράφονται και πολλά δεν λέγονται όπως λες.

Και σέ κάποιους ούτε τό εικοσάρικο.
Το συγκεκριμένο μαγαζί ουσιαστικά το κρατάει στη ζωή η Αγία τριάδα όπως έγραψε ένα συνάδελφος 2 3 σελίδες νωρίτερα. Αυτές κλείνουν τα ραντεβού μόνες τους επιλέγουν πελάτες και κάνουν την υποδοχή να φαίνεται χειρότερη και από ότι είναι. Από μια πλευρά το καταλαβαίνω. Αφού η τριάδα γεμίζει τα ταμεία και που και που φέρνουν και κανά δύο να κάνουν μεροκάματο όλα καλά. Απλά για τους παλιούς μύστες που θέλουμε ποικιλία αυτό το μαγαζί πλέον έχει παρακμασει. Γενικότερα τοασαζ περνάει μια κρίση όπως άλλωστε όλα στην χώρα. Ελπίζω να δούμε λίγο φως από το νέο μαγαζί όχι τόσο από το έμψυχο υλικό (δεν είμαι πολύ αισιόδοξος) αλλά από επαγγελματική συμπεριφορά που βλέπω ότι υπάρχει. Σόρυ για το μεγάλο κείμενο.. Καλό βράδυ σε όλους...
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
Το συγκεκριμένο μαγαζί ουσιαστικά το κρατάει στη ζωή η Αγία τριάδα όπως έγραψε ένα συνάδελφος 2 3 σελίδες νωρίτερα. Αυτές κλείνουν τα ραντεβού μόνες τους επιλέγουν πελάτες και κάνουν την υποδοχή να φαίνεται χειρότερη και από ότι είναι. Από μια πλευρά το καταλαβαίνω. Αφού η τριάδα γεμίζει τα ταμεία και που και που φέρνουν και κανά δύο να κάνουν μεροκάματο όλα καλά. Απλά για τους παλιούς μύστες που θέλουμε ποικιλία αυτό το μαγαζί πλέον έχει παρακμασει. Γενικότερα τοασαζ περνάει μια κρίση όπως άλλωστε όλα στην χώρα. Ελπίζω να δούμε λίγο φως από το νέο μαγαζί όχι τόσο από το έμψυχο υλικό (δεν είμαι πολύ αισιόδοξος) αλλά από επαγγελματική συμπεριφορά που βλέπω ότι υπάρχει. Σόρυ για το μεγάλο κείμενο.. Καλό βράδυ σε όλους...
Αγία Τριάδα δεν τό λες ακριβώς αλλά για νά τό κρατάνε εν ζωή όπως λες τό συγκεκριμένο μαγαζί κάτι γίνεται και μέχρι εκεί.
Στο θέμα κλεισίματος ραντεβού εδώ καί πολύ καιρό γινόταν με προσωπικά κινητά κλπ καί επιλογή πελατών βεβαίως με αποτέλεσμα κάποιοι άλλοι νά έτρωγαν πόρτα.
Τά ταμεία δεν τά γεμίζουν ακριβώς ότι γίνεται πλέον με τους λίγους σταθερούς πελάτες και με κάποιες που είναι για νά καλύψουν τά κενά από την Αγία τριάς.

Από τό νέο μαγαζί αν λέμε τό ίδιο σίγουρα υπάρχει επαγγελματική αντιμετώπιση στον πελάτη, όσο από έμψυχο υλικό είναι από τά λίγα σέ μικρή ηλικία ρόστερ που ανανεώνεται συνεχώς, προσωπικά προτιμώ νά έχω διάφορες επιλογές από τό καθόλου και σέ ηλικίες 40+ και 45+

Επίσης καλό βράδυ.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Το μυνημα είναι ένα απο ότι καταλαβαινω, αν δεν είσαι ήδη πελάτης πήγαινε αλλου......
Νόμιζα ότι αφορούσε τη Μαρίνα αλλα όπως λέτε και τις άλλες δυο!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.365
Πόντοι
3.846
Αγία Τριάδα δεν τό λες ακριβώς αλλά για νά τό κρατάνε εν ζωή όπως λες τό συγκεκριμένο μαγαζί κάτι γίνεται και μέχρι εκεί.
Στο θέμα κλεισίματος ραντεβού εδώ καί πολύ καιρό γινόταν με προσωπικά κινητά κλπ καί επιλογή πελατών βεβαίως με αποτέλεσμα κάποιοι άλλοι νά έτρωγαν πόρτα.
Τά ταμεία δεν τά γεμίζουν ακριβώς ότι γίνεται πλέον με τους λίγους σταθερούς πελάτες και με κάποιες που είναι για νά καλύψουν τά κενά από την Αγία τριάς.

Από τό νέο μαγαζί αν λέμε τό ίδιο σίγουρα υπάρχει επαγγελματική αντιμετώπιση στον πελάτη, όσο από έμψυχο υλικό είναι από τά λίγα σέ μικρή ηλικία ρόστερ που ανανεώνεται συνεχώς, προσωπικά προτιμώ νά έχω διάφορες επιλογές από τό καθόλου και σέ ηλικίες 40+ και 45+

Επίσης καλό βράδυ.
Ποιο είναι το νέο μαγαζί;
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.674
Πόντοι
3.990
Το μυνημα είναι ένα απο ότι καταλαβαινω, αν δεν είσαι ήδη πελάτης πήγαινε αλλου......
Νόμιζα ότι αφορούσε τη Μαρίνα αλλα όπως λέτε και τις άλλες δυο!
Επίσης τα μισάωρα συμφέρουν οικονομικά πολύ περισσότερο
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
921
Πόντοι
86
Μάγκες πλάκα-πλακα ήρθε η Αλεξάνδρα για πορτιέρο και ζωντάνεψε η δουλειά και το φόρουμ. Χαχα..
καλά δεν πάει και έτσι ακριβώς, αλλά λέω τώρα εγώ.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.082
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
Τώρα τελευταία μάλιστα καμία δεν το ανακοινώνει
βέβαια ο συναγωνιστής έγραψε... ''Διότι όταν άκουσα ότι η Βίκυ κάνει φουλ πρόγραμμα...''
που το άκουσε αν δεν ανακοινώνεται? ε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.906
Κριτικές
47
Like
7.093
Πόντοι
5.646
Μάγκες πλάκα-πλακα ήρθε η Αλεξάνδρα για πορτιέρο και ζωντάνεψε η δουλειά και το φόρουμ. Χαχα..
καλά δεν πάει και έτσι ακριβώς, αλλά λέω τώρα εγώ.
Άλλαξε η σεριφισα;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Υπερβολές σού είπαν νομίζω. Η Μαρίνα (παρα)ήταν λεπτή. Σιγά τα κιλά που πήρε. Μια χαρά είναι εμφανισιακά. Μπορώ να σού πώ ότι είναι καλύτερη τώρα.
Μια χαρά είναι η Μάριναρα την πήρα την προηγούμενη βδομάδα και πέρασα απίστευτες σκηνές καυλας με την Μιλφαρα !!! .... όσο πάει και με καυλωνει και περισσότερο κάθε φορα που βρισκόμαστε !!!
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
βέβαια ο συναγωνιστής έγραψε... ''Διότι όταν άκουσα ότι η Βίκυ κάνει φουλ πρόγραμμα...''
που το άκουσε αν δεν ανακοινώνεται? ε?
Να υποθέσω από την ίδια στο δωμάτιο? Μου κάνει εντύπωση πάντως να το ανακοινώνει η υπηρεσία στην πορτα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.082
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
Φίλε μου πάνω από δύο χρόνια το δίνει επιλεκτικά... Και αυτή και άλλες στο μαγαζί που δεν γράφεται. Τώρα τελευταία μάλιστα καμία δεν το ανακοινώνει και όλες μέσα σε στάνταρ πελάτες το χρεώνουν 20+
δεν πιστεύω και το Μαρινάκι να ζητάει +20 για το κωλαράκι που τόσα χρόνια απλόχερα προσφέρει?
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
δεν πιστεύω και το Μαρινάκι να ζητάει +20 για το κωλαράκι που τόσα χρόνια απλόχερα προσφέρει?
Δεν συχνάζω πια σε αυτό το μαγαζί... Με τη Μαρίνα έχω πάνω από χρόνο να περάσω και δε μου έχει ζητηθεί ποτέ στο παρελθόν έξτρα αντίτιμο.
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
δεν πιστεύω και το Μαρινάκι να ζητάει +20 για το κωλαράκι που τόσα χρόνια απλόχερα προσφέρει?
μπα οχι
οχι εξτρα για κωλο το Μαρινακι
ποτέ δεν πηρε, και ουτε τωρα παιρνει

εξτρα για κωλο οι Τζουλια, Αλεξανδρα, Κατια
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
μπα οχι
οχι εξτρα για κωλο το Μαρινακι
ποτέ δεν πηρε, και ουτε τωρα παιρνει

εξτρα για κωλο οι Τζουλια, Αλεξανδρα, Κατια
σκέψου πόσο στρεβλή είναι αυτή η χώρα όπου το καλύτερο θηλυκό με τις καλύτερες υπηρεσίες δεν χρεώνει τίποτα εξτρά και όλα τα άλλα πόκεμον-σμηγκολ κλπ κλπ.....χρεώνουν εξτρά!!!!!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
σκέψου πόσο στρεβλή είναι αυτή η χώρα όπου το καλύτερο θηλυκό με τις καλύτερες υπηρεσίες δεν χρεώνει τίποτα εξτρά και όλα τα άλλα πόκεμον-σμηγκολ κλπ κλπ.....χρεώνουν εξτρά!!!!!
πολυ σωστος Bixterious
Μαριινα = νο. 1 σε ΟΛΑ!!!!, απο ολες τις πλευρες και απο ολες τις αποψεις
xαρακτηρας και συμπεριφορα στανταρ τοσα χρονια, solid gold

οι αλλες ειχαν κοσμο αρχικα
και αρχισανε τα εξτρα,
αλλαξανε συμπεριφορες,
μολονοτι και τα δυό μαγαζια (40-42 και 23) δεν ειχαν το συστημα με τα εξτρα
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
πολυ σωστος Bixterious
Μαριινα = νο. 1 σε ΟΛΑ!!!!, απο ολες τις πλευρες και απο ολες τις αποψεις
xαρακτηρας και συμπεριφορα στανταρ τοσα χρονια, solid gold

οι αλλες ειχαν κοσμο αρχικα
και αρχισανε τα εξτρα,
αλλαξανε συμπεριφορες,
μολονοτι και τα δυό μαγαζια (40-42 και 23) δεν ειχαν το συστημα με τα εξτρα
Ή Μαρίνα εγγύηση όπως λες σέ όλα καί από χαρακτήρα διαμάντι.

Όι άλλες..... έβαζαν ή έβαλαν τά έξτρα € γιατί θέλαν νά κόψουν αρκετούς.

Όι άλλες όταν είχαν κόσμο καί δουλειά έκαναν επιλογές πελατών καί σέ υπηρεσίες μέσα. Έτσι αν τύχαινε κάποιος να έχει ραντεβού κλεισμένο έτρωγε πόρτα γιατί ή κοπέλα διάλεξε τόν καλό πελάτη (€)
Συν τά κλεισμένα ραντεβού απο τό κινητό τής κοπέλας πού τό είχαν όσοι ήθελε ή ίδια.

Όι άλλες πάντα έδιναν κρυφά την έξτρα υπηρεσία πχ (κωλαρακι) σέ λίγους δικούς τους πελάτες καί χωρίς έξτρα € καί χωρίς νά ανακοινώνεται στο πρόγραμμα τούς.

Όι άλλες τώρα που έπεσε ή δουλειά έβαλαν φανερά πλέον και κωλαρακι στο μενού καί φρόντισαν μέσω εδώ νά γίνει γνωστό καί κάποιοι χάρηκαν καί καλά έκαναν αλλά ό κόσμος τό έχει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι πού λένε.

Στην πολιτική τού 42 καί του 23 ποτέ δεν ήταν τά έξτρα €

Αυτά.
:hi:
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Τζούλια καλη;;πρόγραμμα δυνατό;την ειδα προχτές πρώτη φορά και ν άρεσε νομίζω εμφανισιακά ..αν είναι ξαι δυνατή μέσα σαν την μαρίνα λέω να δοκιμάσω
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Τζούλια καλη;;πρόγραμμα δυνατό;την ειδα προχτές πρώτη φορά και ν άρεσε νομίζω εμφανισιακά ..αν είναι ξαι δυνατή μέσα σαν την μαρίνα λέω να δοκιμάσω
Σαν τη Μαρίνα δεν είναι αλλά είναι από τις καλές περιοτωσεις εκεί. Αν σε ηλικία είσαι 40+ δοκίμασε και Ελένη. Μιλφ εξ Ουκρανίας με καλό κορμί για την ηλικία και σεξι προσωπο. Από υπηρεσίες αρκετά καλή.
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom